Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
29. júl 2010

jacka, ahaaaaa...tak to som nejako prehliadla. Pekné fotečky.

aninka29
29. júl 2010

@utka ďakujeme krásne 😵 😵 😵 😵

jacka
29. júl 2010

@utka ..dakujem.......skrytý talent 😀 😀 😀 .....srandujéééém 😉

super je vonku...ani teplo ani zima..... 😉

dnes ide chodiť zmrzlinár...tak neviem či pojdem do spodného prádla aby zastal ..alebo čo vymyslím.... 😕 😀 😀 😉

utka
29. júl 2010

Ten čas ale pomaly letí, keď je pomenej roboty...Už nech som doma. Dnes máme detskú párty. Len neviem ako to stihnem pripraviť do pol šiestej...uffff...

aninka29
29. júl 2010

@utka ty to zmákneš 🙂 🙂 🙂 🙂 veď sme nejaké superženy

denisenko
29. júl 2010

@aninka29 všetko najlepšie Simonke želáme, cmuk od Deniska...... 😉 a ja som bola v tom, že ona už narodeniny mala....ešte že ma FB vyviedol z omylu 😀 oni sú so Sabuškou takmer narovnako, že????

a nám pršííííí, taká burka prišla a začalo liať, a stále neprestáva....aspon nemusím polievať kvety a plieť burinu 😀 😀 😀

@utka samozrejme, že sme superženy, kam sa na nás tí chlapi hrabú??????? 😀 😀 😀 idete dnes oslavovať? 😵
@jacka spodné prádlo zabralo????? 😀 😀

denisenko
29. júl 2010

a ozaj......ja makám od pol siedmej do pol desiatej teraz, lebo máme kopu ludí, tak preto večer nechodím.....a potom sprcha a o 22.00 som odpadnutá v posteli.....využívam to, že ma nik neotravuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. júl 2010

ešte príííídem
😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
29. júl 2010

už som tuuuu.... 😉

denisenko
29. júl 2010

@leninka75 a kam to presne idete??lebo aj tu sa to počko trochu kazí...žiadne takmer 40-tky.....sa mi zdá že tých 27 je na more málo, alebo nie??? 😠

aninka29
29. júl 2010

@denisenko ďakujeme krásne 😵 😵 😵 😵

aninka29
29. júl 2010

som makala ako fretka..trávu kosila.....vyplievala ........behala ku Sabuške.....furt niekam utekala potvorka malá 🙂

jacka
29. júl 2010

@denisenko ..jasné že zabralo........ešte som mu aj zakývala 😀 😀 ..zastavil pokecali sme..... a....pokračoval v jazde 😀 😀

@aninka29 ,...vy už bežkáte?....si sa nepochválila...... 😵

jacka
29. júl 2010

desne ma bolí hlava....asi mu ju roztrhne 😝

denisenko
29. júl 2010

kukám fotky na FB, joj deturence zlaté 😀

@jacka aj ti dal zmrzku grátis???? 😀 😀

denisenko
29. júl 2010

čakám, čakám a nič....Denisko mal byť na skype a ešte tam stále nik nie je 😖
včera chcel za mnou prejsť cez káble...... 😀 😀 😀 😀 zlatko moje.... 😉 a moj chlap zapotil, že nabudúc 😉 dáme Niska k starkej na celé leto....on by nepochopil, že ja by som tak dlho bez neho byť nemohla 😝 😔

denisenko
29. júl 2010

ok, dotelefonované........tak ja už pomaly pádlujem do prácičky 😢
dobrú noc.... 😉

jacka
29. júl 2010

@denisenko ...neplač práca šlachtí......sa vidím ako idem po 6 rokoch aj aj makať 😀 😀 😝

jasné že dal grátis...pekne sa usmejem....... 😀 😀 😀 😀 😉 .......................škoda že to tak nefunguje 😝

jacka
29. júl 2010

deni.. a kedy prídu za tebou....až buduci týžden?

aninka29
29. júl 2010

@jacka po štvornožky uteká 😀 ..teda to ani nie je po štvornožky,to je tak neopísateľné ako Sabka uteká 😀 ...fakt
@denisenko papa.....príjemny večer v práci 🙂

leninka75
29. júl 2010

ahojte!!!..........až teraz som sa sem dopracovala, aj to so zaťatými zubami 😖 😖

@jacka ...tiež ma od obeda hnusne bolí hlava...ani paralen nezabral ☹ ☹ ☹

@aninka29 ..simke prajeme všetko najsamlepšie na svete!!!........cmuuuuuuuuuuuuk!! 🙂 🙂

@denisenko ...............ideme do Lignana..tiež mám strach, že aké bude počiasie lebo je to "krutý sever" 😀 😀 ..........ale tam čo pozerať, tak hádam bude dobre.......

inak dnes som 1x cez noc bez lilky ☹ ☹ ☹ ...............zobrali ju moje tety, že bude u nich nocovať.............je to také čudné..neviem si nájsť miesto.......a plačkám, plačkám ☹ ☹ ☹

dobrú noc babuľky...neviem ako budem hajať ☹ ☹ ☹

jacka
30. júl 2010

dobré ránko....

jacka
30. júl 2010

@leninka75 ....moja verím ti....... ☹ ...ako spinkala?...a ako Lilka?.......spokojná...........mna zatial hlava nebolí..ale to je len ráno 😝

@aninka29 ....mohla by si hodiť video ako štvornožkuje na FB.....chcem to vidieť 😵 😵

utka
30. júl 2010

Ahojte!!!
Oslavička dopadla dobre, v byte výbuch... 😀
Tortička bola dobrá. Fotečky budú neskôr na FB.
U nás bol včera taký lejak...a prší stále ☹ .

aninka29
30. júl 2010

dobré ránko 🙂
@leninka75 ďakujeme krásne 😵 ...tak ako dopadla noc?
@jacka a mňa pre zmenu bolí gebča 😝 ...som do seba šupla tablety,tak snáď to prejde....a svieti nám slnko 😎

letty86
30. júl 2010

ahojte
prišla som urobiť malý kuk, chystáme sa vláčikom do Prešova, sa tešííím, len dúfam, že budem vládať 😀
tak si užívajte pekný dník...neskôr sa ozvem,pa 😉

leninka75
30. júl 2010

ahojte!!! 🙂 🙂 🙂....................lilka dobre, lepšie to zvláda ako my dvaja 😉........nám tu stále niečo chýba......bože sa zbláznim, keď vyrastie a začne chodiť na chaty a tak ☹ ........ telefonovala som s ňou, že kedy chce, aby sme po ňu prišli....ona, že večer 😒 😒 😒..................juj decko jedno 🙂........normálne neviem čo so sebou..................mám aj robotu, ale akosi sa neviem do ničoho pustiť ☹...............jedine obed robím.............brokolicové placky s kašou a uhorkovým šalátom.............a ešte aj to počasie ☹..............prší a prší........................

@letty86 ................pekný víletík prajem!!! 🙂

leninka75
30. júl 2010

@letty86 .............výlet!! 😀 😀 😀 😀

utka
30. júl 2010

leni, neboj, zvykneš si...
AJ mne Viki veľmi chýbal, ale už to bolo naposledy celkom dobreee...A budúci týždeň bude u našich.

leninka75
30. júl 2010

@utka ................ďakujem!! ............máš pravdu, chce to asi len cvik 😉 ...............

ideme do mesta kúpiť mliečko a nejaký brúsny kotúč..............pa, zatiaľ 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre