Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
2. aug 2010

@leninka75 fotečky nemám, len nakamerované...ale aj tak dobre, lebo z každého uhla vyzerá inak... 😀
som sa dnes tak potešila, prídem si po dieťa do školky, že 2 týždne tam nebol a na úvítanie niekto priniesol vši....tak pozrieť hlavu, vyfasoval veci na opratie na 6O-tke, čo z nich ostane, neviem.....ešte že je to posledný týžden 😀 😀 😀 😀 zajtra im príde kontrola z hygieny alebo niečo podobné..... 😝
ale ešte aj pozitívnu správičku som dostala, konečne po vyše roku nám prišli priznané prídavky na Deniska od talianov...si niečo pekné kúpim, asi Niskovi postel 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@letty86 ty už to máš za pár, šetri sa..... 😉 a foto???????

@jacka s tou morskou solou si to výborne vyriešila, aj ja si dám do vane a budem sa tváriť že mám more 😀

denisenko
2. aug 2010

ozaj, včera som pozerala tie dovolenkové zápchy na cestách....baby, nebojíte sa????ja myslím, že ideálny je vlak, ten nestojí v nijakej zápche a je to aj rýchlejšie ako busom.....sa mi zdá..... 😅

jacka
2. aug 2010

V brušku tehotnej ženy boli dve bábätká. Prvé sa pýta toho druhého:

- Veríš v život po pôrode?

- Určite. Niečo po pôrode musí byť. Možno sme tu hlavne preto, aby sme sa pripravili na to, čo bude potom.

- Hlúposť, žiadny život po pôrode nie je. Ako by mal vlastne vyzerať?

- To presne neviem, ale určite tam bude viac svetla než tu. Možno budeme behať po vlastných a jesť ústami.

- No to je predsa nezmysel! Behať sa nedá. A jesť ústami, to je úplne smiešne! Živí nás predsa pupočná šnúra. Niečo ti poviem: Život po pôrode je vylúčený - pupočná šnúra je už teraz veľmi krátka.

- Ba nie, určite niečo bude. Len všetko bude asi trochu inak, než sme zvyknutí tu.

- Ale nikto sa predsa odtiaľ po pôrode nevrátil. Pôrodom proste život končí. A vôbec, život nie je nič iného, než vlečúca sa stiesnenosť v temnote.

- No, ja presne neviem ako to bude po pôrode vyzerať, ale každopádne uvidíme mamu a tá sa o nás postará.

- Mama? Ty veríš na mamu? A kde má akože podľa teba byť?

- No predsa všade okolo nás! V nej a vďaka nej žijeme. Bez nej by sme vôbec neboli.

- Tomu neverím! Žiadnu mamu som nikdy nevidel, takže je jasné, že žiadna nie je.

- No ale niekedy, keď sme potichu, môžeš počuť ako spieva, alebo cítiť, ako hladí náš svet. Vieš, ja si fakt myslím, že skutočný život nás čaká až potom a teraz sa naň iba pripravujeme... :flo:

aninka29
2. aug 2010

@letty86 ahoj.....aj vy si užite 😎 😵
@denisenko no super...vši......ale tak je to bežné v škôlkach a školách.......aj my si tým prejdeme 😝 ............................................no ja dúfam veľmi,že sa nedostaneme do zápchy..aj keď piatok....najviac aut na cestách 😝 ...sme sa preto rozhodli,že ideme skôr o tej siedmej večer......aby sme boli v Chorvátsku nejak nadránom...lebo tie zápchy tam katastrofa 😝 .......a ešte kolko si my počkáme na trajekt 😝 ...som zvedavá na ktorý v poradí sa dostaneme 😝

jacka
2. aug 2010

@leninka75 ...som rada že sa ti tam páčilo....... 😵 ....však len pekne porozmýšlaj........dufam že sa aspon s tebou stretnem ked s utkou nám to nejak nevychádza

tak grcky grcky....to je na figu cesta......teda ak sa dá nazvať cestou......tebe nič nebolo?...a maličkej sa ako páči v aute 🙂

@letty86 ..len si pekne pokup.....ale nie moc..však vieš že velmi rýchlo rastie.......si ži svokrušku a los chatos 😉

jacka
2. aug 2010

@denisenko ..tak to poteší.....fuj......aj si niečo našla?

@aninka29 veru tie zápchy.........hlavne si dávajte velikánsky pozor....som čitala že ...radšej nejdem písať....

jacka
3. aug 2010

ahojtéééé......

mirrinka
3. aug 2010

jacka,to čo to? dnes ťa tu nechali samu od rána? 😉

denisenko
3. aug 2010

@jacka a to fakt dnes nikto okrem teba?????ty už by si mala dostať nejakú cenu za stálosť 😀 už mám čierne na bielom od hygieny potvrdené že moje dieťa vši nemá....... 😀 ale zato hned ráno volali zo školky, že denisko spadol, udrel si ruku a pýta si doktora.....no, asi to má fajn narazené, zlomené ťažko, má to trošku opuchnute v strede medzi zápastím a laktom......tak asi dáme nejakú mastičku, zaviažeme na dva dni a bude ok..... 😀 posledný školkársky týžden a ako rušno..... 😔

denisenko
3. aug 2010

tak ja už mizííím....musííííím 😖

jacka
3. aug 2010

no teda....
@denisenko máš pravdu........nejakú sladku odmenu.... 😀 😀

juj chuda malé.........len si ho pekne opatri ☹ 😉

jacka
3. aug 2010

@mirrinka ...veru ....nechali.........asi balia kufre či čo 😀 😀

utka
3. aug 2010

Ahojte.
Nejako nič nestíham. Čo máte nové, lebo vás ani nemám kedy čítať. V práci nie som pri PC a doma makám...

leninka75
3. aug 2010

ahojte!!!...............uf to bol deň 😝 😝 😝 ...................pol dňa som upratovala....a druhého pol dňa som lietala na metle 😀 😀 😀 ...............sme sa hrali na ježibaby 😅 😅 😅 .......................to moje decko ma umorí na smrť 😝 😝 😝 ..............a s pohybom je to stále horšie a horšie ☹ ....................fuj a zajtra zasa variť......budú fašírky, lenpolievku neviem akú 😨 ..............

@mirrinka ......a ty čo tu ???? 😅 😅 😕 😕 😕 ...............

@denisenko .................veď vzrúšo na záver!!!! 😉 😉 😉

@jacka ................nestraš so zápchami 😒 😒 ...............ja radšej nečítam..........

@utka .ešte to nebude hotové???

dobrú nôcku !! 😔

leninka75
3. aug 2010

@jacka .................pekné o tých bábätkách 🙂 🙂 🙂 ...............a pravdivé, veď kto iný sa o nich postará???............

už fakt do hajan..pa 😔

denisenko
4. aug 2010

dobré ránko, dnes som tu len ja?????? 😉

denisenko
4. aug 2010

a vlastne čo som chcela.......Deniskov najnovší úlovok a bez komentára::::: ☹ ☹ 😔

denisenko
4. aug 2010

a čo to, čo to......nikto????????? ☹ 😅

jacka
4. aug 2010

ja som túúúú...nešla nám elektrina 😠 😠 😠 ...tak sme vypadli trochu von....ideme sa najesť..a ešte na chvílu pojdeme😉

@denisenko ...teda .....fakt to má zlomené.......chuda......takto cez leto ☹

jacka
4. aug 2010

@leninka75 ...veru pravdivé 🙂 ..top som pre teba a letty nachystala 😉

jacka
4. aug 2010

a čo je s aninkou? 😅 😕

jacka
4. aug 2010

a to čo je víkend že tu nie je nikto?.... ☹ 😅 😒

utka
4. aug 2010

leni, ešte veru nie... 😠
deni, to mi je ľúto. Chuďatko malé... ☹

jacka
4. aug 2010

@utka .......ešte máte vela?

leninka75
4. aug 2010

ahojte!! 🙂 .....ja zasa až teraz.........cez deň nestíhačka............muž má kopec práce a stále s lilkou.............už som začala trošku chystať veci, ale nič moc ☹

@denisenko ...............asi ho to fakt bolelo keď si pýtal doktora ☹ ☹ ☹

@jacka ................dnes mŕtvo, že?? 😒 ...........

nejaká som na nič..........bez nálady.....oči mi zatvára......asi preto, že som včera do pol druhej kukala diablovho advokáta 😀 😀

leninka75
4. aug 2010

dobrú nôcku!! 😔 😔

utka
4. aug 2010

jacka, ešte dosť...Už síce maľujeme, ale ešte je to veľa...

jacka
5. aug 2010

ahojte.....

@leninka75 ..veru smutno...príprava na to ked tu nebudete ☹ 😉

@utka ..vraj len .....aj to stačí........tak nech vám ide práca od ruky 😉

si nemožem zvyknuť že ten moj drobec si tu pobehuje........ 😵 ......zachvilu ma nebude potrebovať.......všade ja sám a sám 🙂

leninka75
5. aug 2010

ahojte!! 🙂 🙂 ....................konečne zbalené, už len nejaké drobnosti...ale tie dohodím zajtra 😉 ................

@jacka ..........nebojkaj, stále ťa bude potrebovať 🙂 🙂 🙂 🙂 ...................takže už pekne sám??? 😵 😵 😵 ..........a je opatrný, či ide hlava - nehlava??...........

@utka..............a to upratovanie po maľovaní!!!! 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
5. aug 2010

@utka potom možeš prísť aj k nám 😀 😀 😀

@leninka75 tu dnes prší, tak dúfam že vy budete mať lepšie počasie...vraj ma byť zajtra teplo 😅 šťastnú cestu 😉

@jacka šikulka je ten tvoj drobec, ked už mamu nepotrebuje....tak hor sa na dalšie 😀 😀 😀 😀

joj, deniskovi zajtra končí školka, to zas bude celý mesiac bez kamarátov.... 😔

utka
5. aug 2010

Ahojte!
No veru, to upratovanie bude teda...ale už mám skoro všetko upratané okrem obyvačky...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre