Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. aug 2010

@leninka75 ...veru-.......dobre je Lauruške tam kde je...len nech pekne priberá...a rastie 😵 ......však aj tebe je zatial dobre 😵 ...................zvládneš už si jedno zvládla na jednotku...... 😉

Peťulo už si dnes dva krát rozťal pery....dufam že den blbec nepríde..... 😝

@utka ....pod si dať.... 😵 ...dnes šiel moj muž do BA až do soboty tak tam ne neho dohliadni 😉 😉 😉 😉 😉

aninka29
19. aug 2010

ahojte baby 🙂
ja už vo velkom varím 😝 ....

@utka idem kuk fotečky obyvky....asi sú na fb

jacka
19. aug 2010

@aninka29 ...videla som ťa na fb.... 🙂

ja už mám dovarenééééé.........mali by sme isť von ..sa mi nechce 😝

jacka
19. aug 2010

utka.....ako vysledky?

leninka75
19. aug 2010

@jacka ......no neviem či na jednotku 😨 ................to ukáže čas 😉 ..................plačkal moc, že?? ☹ ..........takže si slamená vdova??? 🙂 ..............išiel robiť?.............my ideme robiť masky 😀

utka
19. aug 2010

jacka, mala si poslať po manželovi...hihihi
aninka, páči sa ti obyvka?
jacka, výsledky neviem, nebola som na odber. nemala som auto, tak mi len kamoška-sestrička pichla injekciu. Idem až v pondelok. Som už aj ja zvedavá...

leninka75
19. aug 2010

uf čo som ja včera videla u nás v dedine!!!! 😨 😲 ................boli sme s lilkou byciklovať a stretli sme takého 5 ročného chlapca ako behal po ulici s igelitovým vreckom na hlave......skoro som skolabovala keď som ho zbadala.....tak som úradovala, že nech si to dá okamžite dolu lebo si ublíži.......a malý drzo, že nie lebo on je lupič a že do mňa strelí.....matere samoška nikde a decko takto samé na ulici!!! 😖 😖 😖 😖 😖 😖......................

utka
19. aug 2010

leni, tak to je iná sila...ty brďo!!! Tak jeho mater by som...
Ja som sa zase omylom dopočula niečo, čo som počuť nemala...jaaaaj, tá moja svokra... 😠

jacka
19. aug 2010

@utka ..tak aj nám povedz.......

jacka
19. aug 2010

@leninka75 ..tak toto je sila........a ešte k tomu drzé ako ploštica..... 😠 😠 😝

jacka
19. aug 2010

@leninka75 ....šiel tam robiť..........ale nejak nebudem badať rozdiel...však chodil domov okolo8večer...a ráno okolo7 vypadol.......horšie to bude v noci 😔

veru utka ...mohla som poslať....nabuduce

zamrazovala som si tekvicu..može prísť tuhá zima 😀 😀
ej dnes chodí zmrzlinár.....ja že čo MAťko poslucha na slovo 😀 😀

utka
19. aug 2010

jacka, to je na dlho, ale keď bude čas, napíšem...

leninka75
19. aug 2010

@utka ......zamrzí, že?? ☹ .............ale ber to jedným uchom dnu druhým von 😉

@jacka ..............zvládneš aj noci, čo iné zostáva??!! ☹................potvorka prešibaná ten maťko!!! 🙂 😵 😵...........stále hovorím, že tí krpci presne vedia ako na nás!!!! 😀 😀 😀

utka
19. aug 2010

leni, zamrzí...hlavne, keď niekto zle počuje a urobí z komára somára. A chúďa Viki nechápe...No ešte týždeň u našich a potom už bude s nami. Dúfam, že nebude bývať zase chorý, lebo ma trafí...

leninka75
19. aug 2010

@utka .....kedy vám začína škôlka???.....od 2.9. ?.......

dieťa nakŕmené, asi pôjdem konečne trošku von......pa 🙂

utka
19. aug 2010

leni, nám už škôlka začala, ale ešte je to tam rozbombardované, menia okná. Tak dúfam, že od 2.9. to už bude všetko ako má...

letty86
19. aug 2010

ahojte 😉
leninka, aninka, vitajte doma, som rada, že ste sa mali fajnovo, isto ste ako čokoládky 😀
nám začalo pršať, aj sa teším, lebo viem existovať, tie horúčavy vedia riadne unaviť 😠
včera som bola na poradni, Maťko má 1600 gramov, nález je o.k,tak som rada, len nech to takto pekne pokračujeme 😵 😵

denisenko
19. aug 2010

jej, herečky ako ste sa rozpísali..... 😉 tady to žije...... 😀 😀 😀
@utka to ako že už máte školku???? 😠 aj ja chcem...my až od polovice septembra, no na infarkt..... 😝

@letty86 hotového valibuka to máš s&chovaného, len nech pekne rastie 😉
@leninka75 robili ste masky????na karneval??? my sme včera malovali s deniskom na okná, samozrejme že celú vlakovú súpravu 😀 😀 😀 😀 😀 inak, včera som mala volno, ale tolko roboty doma, že som sa na net nedostala...ani neviem, ako sa mi to podarilo 😀 😀 😀 ale zvládla som prvý krát v živote internet banking, tak som pyšná sama na seba 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka vás ten zmrzlinár musí mať velmi rád 😉 už máte aj zlavu?????a stále neviem, odkedy pojde Matko do školky???si partizán 😅

denisenko
19. aug 2010

leni, porad mi, ty si tak blízko nás...kde kúpim rýchlo dobrú postel pre Deniska?myslím v Ziline alebo v Považskej, vy máte odkiaL???

jacka
19. aug 2010

@denisenko ..........no nie som partizán.... 😉 ..však že ti vždy opíšem.....lebo si sa pýtala na Peťka...tak ten o 2 roky...a MAťkovi sa to kráti ..o 2 týždne.....mám s toho depku ☹ ☹ 😢 ...nechcem na to myslieť 😔

@letty86 ....tak riadny valibuk.........a tvoj sa má ako v brušku?.....poslucha?.....sa to teda riadne kráti 😵 ..tešíš sa?....a vybavička hotová pokupená....už si aj zbalená? 🙂

@leninka75 ....ty ideš kedy do práce....či rovno pojdeš na MD?........ty si ešte asi nie zbalená ..alebo??... 😵

@aninka29 ty si bola dneska riadne stručná.... 😉 .....ešte chodíš na zumbu?....či som zaspala dobu?.... 😅

idem ja do hajan.,.........zatváraju sa mi oči...... 😔

jacka
19. aug 2010

@utka .....počuj nie je ten moj muž u vás ?......myslím pracovne............

jacka
20. aug 2010

dobré ránko....... 🙂

leninka75
20. aug 2010

ránečko!! 🙂 .......................konečne sa zdá, že zasa bude krásny horúci deň 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@letty86 ..........juj, drobátko, tak to už má cca polovicu normálnej váhy!!! 🙂 🙂 🙂...........

@denisenko ...............aaaaale čoby karneval 🙂 .............to len lilka videla rozprávku kde si zvieratká robili masky, tak sme museli aj my 😀 😀 😀 😀 ..............ona si urobila draka a mne žabu 😝 😝 😝 ..................no s posteľou pre lilku to bola turistika po nábytkoch v ZA aj v PB.....nič poriadne......teda spoň podľa mojich predstáv......nakoniec sme kúpili v Merkury markete v ZA.......bledá borovica.....z 3 strán trošku zvýšené bočnice a na spodu má dlhý šuflík na periny, jeden krátky hlboký a dva krátke plyké nad sebou.............tie šuflíky sú na nezaplatenie, ďalší úložný priestor 😵 😵 😵 .........kamoška dcéram kupovala v BA v Ikea..............no asi budeš musieť popozerať................a blahoželám k zvládnutiu bankingu!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ...........

@jacka ..........ja a zbalená!!!!!............ako sa poznám tak budem baliť 2 týždne pred termínom 😀 😀 😀 😀 .............veď som ešte ani veci pre laurišku nezačala chystať 😒 😒 ............ale dnes ideme do mesta tak si kúpim detský prášok a začnem...............včera som oprala poslednú dovolenkovú práčku, tak môžem začať zasa iné 🙂 🙂 .................do roboty idem od 6.9. ešte asi na 3 týždne a potom MD ☹ ☹ ☹ .................ako si zvládala noc???..........ozaj a maťko vydrží poslúchať aj keď už zbaští zmrzku???...........

jacka
20. aug 2010

@leninka75 ..aj vaša už má svoju izbu?.....
na tri týždne?......fuha ha...to by sa mi už nechcelo......a prečo takýto smajlík ☹ ..............................no čosi...nevydrží ......už večer mal zatrhnuté hádam všetko....len tv som nemohla...pokial kúpem a uspávam Peťka tak musí kuk lebo neviem potom čo stvára....... 😝

my sme tu málo ráno len 10 st.......ale krásne 😎 😎 ....dufam že žiadna horučava..len tak primerane 🙂

aninka na nás nejak kašle.....či sa to len mne zdá 😔 😅

jacka
20. aug 2010

ja nehrám ..Peťko je už hore 😝 😝

leni...noc celkom v pohode....len večer ...som mala taký blbý pocit....že v celom dome zrazu ticho a tma 😕 😉 ...tak som zalizla k detom do izby 🙂

letty86
20. aug 2010

ahojte

@leninka75 takže si bola žabka 😀 tehotná 😀 ,jaj, ty sa tešíš na horúci deň 😅 ja len fňukám, keď tak je 😝
@jacka vecičky mám pripravené 😵 , aj zavinovačku do vajka už mám kúpenú, len to vajko mi ešte chýba.....a seba som ešťe nezbalila...mám pocit, že drobcom je v bruško aj tak najlepšie 😵 😵, keď sa narodia, všeličo na nich číha
😖 , tak nech si Maťko ešte vegetí v brušku....a vraj má zatiaľ váhu akurát, ani veľa, ani málo 😉...
..ináč mám pocit, že som tehotná už celú večnosť 😅

jacka
20. aug 2010

@letty86 ......ved to hrozne letí..len si to vychunávaj....či budeš ešte raz tehoška..... 😉 .....................................dobre im je v brušku......len škoda že sa tam nedaju dať podla potreby napäť 😉

ozaj máte aj zajednaných dr. k porodu?

jacka
20. aug 2010

ešte som čosi chcela......mám jednu foto z dovolenky......ale sestra slubila že mi pošle tak potom dám zopár 😉

leninka75
20. aug 2010

@jacka .......izbu má len ešte tam nie je nasťahovaná, čakáme ešte na dvere, asi budú budúci týždeň..........to budú také 3 týždne o ničom, len poflakovanie sa 😝 😝 ...........ani učiť už nezačnem 😒 .............a tento smajlík ☹ preto, že už teraz som nejaká nesvoja z tej dlhej dovolenky, tie dni sú rovnaké, nudné, hrávame lilkine šialené hry, včera to bola 4 krát šípková ruženka a 4 krát snehulienka, a keď muž príde z roboty, tak sa mi zdá, že lilku naschvál hnevá, aby sním nechcela byť 😠 😠 😠 😠 ....................no neviem nejaká som z toho celého čo ma čaká na figu ☹ ☹ ☹ ................to je veru zlý pocit byť v dome sama!!!............každý zvuk sa ti zdá podozrivý!!!.............no nezávidím ti!!!..............

@letty86 .....a pri vikinke si vajko nemala???...........ozaj čo si kupovala pre maťka???........ja som kúpila akurát vatové tyčinky do ušiek a odsávačku na sople a neviem čo ďalej?? 😨 😨 😨 ............

leninka75
20. aug 2010

@jacka ...............a že nespáva dobre!!!! 🙂 🙂 🙂 .................do auta ho treba naložiť a voziť!!! 😉 😉 ...............a k tomu Dr.....myslela som si, že nebudem riešiť, ale ak by sa dalo tak by som zasa chcela na cisársky toho čo aj pri lilke........opýtam sa svojho gyndoša či mu zasa brnkne 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre