Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
14. sep 2010

Simonku ukladám do hajan ja..však kto iný,že..keďže som sama 😀 ....ale neležím pri nej,kým zaspí..pekne si ľahne,prikryjem,rozprávka,alebo pesnička,modlitbička /keď spí so mnou v spálni,tak rozprávku čítam v obyvke/milion pusiniek,dobrú noc...a spí 🙂 ...a samozrejme,keď je doma tatik, tak on 😉

aninka29
14. sep 2010

čo sa s vami deje mamky.....nebuďte smutné...lebo sa k vám pridám...už by mohol byť tento deň za nami....taký je nejaký divný 😝 😝 😝

leninka75
14. sep 2010

hádam som vás nenakazila tou mojou blbou náladou??!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...............asi bude niečo vo vzduchu, keď aj detičky to chytá.......

ja to lilkino zaspávanie beriem ako náš každodenný rituál, vždy si povieme čo bolo pekné cez deň, poprajeme si krásny nasledujúci deň a do 10 min lilka spí.....niekedy ja skôr 😉 .......

aninka29
14. sep 2010

@leninka75 ja som sa zatiaľ nenakazila 😀 .....aj keď,mala som aj lepšiu náladu po iné dni 😝
zajtra je voľno...chcelo by to vymyslieť nejaký program...len nech je vonku pekne slnečno 😎
zo škôlky pôjdeme rovno na nákup...idem si popísať zoznam

leninka75
14. sep 2010

@aninka29 ...tak šup šup rozdávaj dobrú náladičku!! 🙂 🙂 🙂

aninka29
14. sep 2010

@leninka75 jáj,no vidíš,som zabudla napísať......posielam vám veľa pozitívnej energie 🙂 🙂 ..a vy mi na oplátku pošlite slniečko 😎 😎 ...ďááááákujem
príde za chvílu kmotruška s malou,tak idem zaliať kafčo

jacka
14. sep 2010

@aninka29 ...len pekne pošli....ja ti pošlem trochu slniečka 😎 😎 ................................to bude asi tým Maťkom čo mi ráno povedal....ach jáj 😔

leninka75
14. sep 2010

@aninka29 ....aj ja posielam slniečko 😎 😎 😎 😎 😎 ..........dala by som si nanuk 😵 😵 😵

jacka
14. sep 2010

@leninka75 ..posielam......chytáááááj 😉 😵

utka
14. sep 2010

Baby, veď neblbnite a smejte sa 😀 ...
My sme dnes mali v robote mecheche. Je nová(na Slovensku nová) metóda odberu cytologie. Liquid Based Cytology a kecali o tom a potom také mňamky boli. Bola tu aj Hargašová, Brichtová, Mullerová a ešte nejaké "celebritky", ale neviem ich meno...No parada. Aj STV a TA 3...Kukajte správy 😉.

jacka
14. sep 2010

@utka ..no super.....dufam že správy stihnem.....aj ťa tam uvidíme...budeš star 😵 😵 😉

leninka75
14. sep 2010

@jacka .....mňam, ešteeeeeeee 🙂 .........pažravá som 😀 😀 😀 😀

@utka .....aj každý deň by mohlo byť tak dobre v práci, že?? 😵 😵 😵 😵

jacka
14. sep 2010

@leninka75 ...dobre ..ale poslednú 😀 😀 .......slubila som aj Maťkovi..... 😉

tebe je ako v práci?

leninka75
14. sep 2010

@jacka horúco, ako v skleníku, ale už padám..........pa, pa 🙂

utka
14. sep 2010

Nooo, mohlo by byť. Neviem, či ma tam uvidíte 😉. Som sa schovávala 😝 .

utka
14. sep 2010
jacka
15. sep 2010

ahojte.....

@utka ...to je tvoja robota?......len som ťa tam nikde nevidela 😉 😉

to je zase hnus vonku.... 😝 😝 ....................................no a sme samy..........muž je v práci..to bude den 😉

utka
15. sep 2010

Dobré ránko!
Áno, je to moja robota, len tam ukázali biochemický labák-tie baby, čo tam boli, nie náš...No ja som sa schovávala pred kamerou 😉.
jacka, to ti nezávidím manžel stále v práci a ty sama s deťmi. Síce aj aninka to tak má. A to čo, že pracuje aj cez víkend?
Ozaj a kde chodí maťko do škôlky? U vás je škôlka?

jacka
15. sep 2010

@utka ahoj.....

však mohla byť s teba hviezda.........čo si ušla 😉 🙂

nie tu nie je školka.....chodí do ZV....ak vieš kde tak nad nemocnicou.....

jacka
15. sep 2010

@utka ........však musí zarábať....teraz ked chodím do mesta...tak vela miniem 😀 😀 😀 ..................len aninka tam má aspon rodičov.........ja ich mám v BB...... 😔

letty86
15. sep 2010

ahojte, mamky 😉
sviatkujete? nám tu pred chvíľou pršalo, tak sme zatiaľ doma.
ja som sa dnes pobalila do pôrodnice, juuuj, taký zvláštny pocit 😔 , až ma žalúdok bolel, keď som sa balila 😨
tak ma už bolia kríže, ale ináč celkom fajn, hoci sa zvyknem zobudiť o pol tretej a potom mám problém zaspať 😔
držte mi zajtra palce, nech je to o.k. a nech nejdem do nemocky, lebo ja nechceeeem ☹ ☹ asi bol včera čudný deň, aj vikinka ráno plakala ☹ , už deň predtým vravela, že sa jej nechce a včera riadne slzila, tak som zvedavá ako zajtra....
tak pekne oddychujte 😉

denisenko
15. sep 2010

ahojte..aj som zabudla že existujú sviatky, tu nie je ☹
ale mala som volno, ibaže som ho pol dna strávila u doktora, pretože som sa včera trochu vyhádzala do červena a do rána som bola ako vyšibaná žihlavou, totálne všade...aj pod vlasmi a na spodku chodidiel, velké opuchnuté mapy na 99 percentách tela......fúúúúúúúj.....des....vraj alergická reakcia, ibaže nik nevie načo, lebo nič iné ako obvykle nebolo....takže asi mám zápal v tele, prestali ma bolieť klby tak mám kožné veci.....ale dostala som silné lieky, do pol dna všetko zm izlo....ale zas ma bolia krííííže......ja neviem, asi to treba preliečiť 😠
Denisko bol so mnou na výlete v meste a výnimočne sme prišli bez hračky..... 😎 inak, aj on zaspáva sám....pomodlí sa, dobrú noc a ide....potom ešte par krát vylezie, že akože sto krát cikať....ale inak v pohode...... 😀 😀

a tiež sa mu nechcelo včera do školky.....asi fakt niečo vo vzduchu...... 😢
@letty86 drž sa ešte, ved máš čas....ale hlavne že si už zabalená 😀 držíme ti palce.... 😉

denisenko
15. sep 2010

a čo to, čo to......????? 😕 😕 😕 😕 nik???? všetky držíte palce futbalistom????? 😅

utka
15. sep 2010

Ahojte. My sme dnes odišli z domu o desiatej ráno a vrátili sme sa o siedmej večer. To bol deň!
Boli sme na Červenom kameni na výlete. Cestou späť sme sa stavili napapať a potom sme šli do kina na Toy story 3 3D. Supeeeeer!!!

denisenko
15. sep 2010

@utka dobrý program, pekné fotky..... 😉

denisenko
15. sep 2010

idem už do postele, chlapi kukajú program u susedov, tak mám klud....pekné sny a dobrú noc, maminky 😉 hlavne pokojnú noc.... 😉

leninka75
16. sep 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .........

@denisenko .....čo to deni?? 😨 .......aj ťa to nejako svrbelo???.......už je to OK??

@letty86 ......držím palčeky, potom nám daj vedieť ako si pochodila!!! 🙂 .....ja som zatiaľ vo fáze prania 😔.........

@utka ........pekný deň!!!.......koľko trvala prehliadka hradu?? 🙂 ......

@jacka ....ako dnes maťko??.......

my včera tak polopracovne a polooddychovo 😀 .......muž obkladal vonkajšie schody, my s lilkou sme varili a upratovali a poobede sme boli blahoželať sestre.......lilka so sestrinou kikou sa úžasne hrali.....vypchali si prsia a vymaľovali sa jak marfa z mrázika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............to akože mali 19 rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........

jacka
16. sep 2010

ahojte......

@leninka75 ...sa nepýtaj.....som ho bola ja odviesť ráno......a držal sa ma ako kliešť.....tak sa mi to len po pol hodke podarilo ubziknuť......tak dufam že je to už o.k....len mne to nie je jedno 😔 ................a vy ako?......teda museli byť podarené 🙂 😵 😵 😉

@letty86 ..ani nestraš......ešte si peken poččkaj mesiac......nie su to posličkovia?...ja som ich síce nemala......tak neviem ale vraj 4-6 týždnov pred porodom zvyknuk prísť.....

jacka
16. sep 2010

@utka .....tak ste si užili...ako je VIkimu?.....foto je kde na FB?

@denisenko ...kdeže futbal....nechápem ako možu chlapy asi 22 kusov nahánať jednu loptu 😀 😀 😉

leninka75
16. sep 2010

@jacka ......ráno si brala aj peťka??..........maťkovi sa nechcelo??? ☹ .....ja dúfam, že mi dobre.....nemám odvahu volať domov...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre