Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. okt 2010

@aninka29 ...juj...smutné ☹ .........ja mám opačný problém..mne nechce byť doma.....som ho chcela dnes nechať...že nie nie...rýchlo sa poobliekal a maminka podme 😔 .....toto keby mi niekto povedal v auguste aký bude v školke tak ho pošlem liečiť sa.....nejde mi to do hlavy že je takýto.......
leni...kde si?????:.............ozvi sa 😉

utka
18. okt 2010

Ahojte...
ďakujemeee...
ani, to je škoda, že sa jej nechce chodiť do škôlky ☹.

jacka
18. okt 2010

@utka .....ahoj...v práci?......a Viki ako v školke?...... 😉

denisenko
18. okt 2010

ahojte... 😉
akosi som sa tu cez víkend nedostala...... 😒 Denisko kašle a soplí jedna radosť.... 😠 už naozaj neviem, čo s ním.... 😔 dneska prišiel zo školky, že jeho kamaráti su doma, lebo sú chorí....sa ani nečudujem, že nemože vyzdravieť.... 😝

@jacka aj denisko býva radšej v školke ako doma 😀 čím to je?????

aninka a prečo ostrihať? a o kolko?????ja by som chcela asi nakrátko....ešte uvidím..... 😖

jacka
19. okt 2010

ahojte....... 😉

@denisenko ...ja neviem čím to je........ 😔 ..........len dufam že je to v normále 😉

som nechala Maťka doma do konca týždna nech sa riadne prelieči.....vyše týždna má solíky.........aj ked ráno protestoval ..... 😝

leni....halooooo

utka
19. okt 2010

Ahojte,
ja som v práci. celkom pohoda.
Viki v škôlke dobre...som rada, že sa mu tam páči. Povedal mi, že sa nemám pre neho ponáhľať, lebo potom nestíha urobiť všetko, čo chce... 😀
Ale musím sa ponáhľať, lebo tam sú len do 16-tej...
jacka, deni, podľa mňa je to normálne, že sa detičkám v škôlke páči viac ako doma. Doma je to už okukané...

jacka
19. okt 2010

@utka ...prosím ta ako robíš brokolicovku plievku...všetko to rozmiešaš?....teda rozmixuješ?

si ma upokojila........som myslela že ma už má plné zuby....... 😔 ... 😉 ......................u nás sú do pol 5......ale chodím rpe neho o pol tretej....vraj prečo tak skoro chodíš..... 😕 😠 ....že ide naspäť a mám pre neho prísť neskor 😝

aninka29
19. okt 2010

ahojte žienky 🙂
pomoc ☹ ☹ ☹ ...Simuška dnes zase cirkusovala..ešte len oči otvorila ráno,že nejde do škôlky.....odviezol ju tatik....že strašne plakala,sa až pogrcala z toho ☹ ☹ ☹ .....a len vyjednáva a vyjednáva.......neviem čo sa jej porobilo..veď doteraz chodila rada...keď bola doma chorá,tak vravela,že už chce ísť do škôlky..ešte aj doktorke vravela,že už k nej nikdy nepríde,že je zdravá,tak bude chodiť iba do škôlky...a aha......dúfam,že je to len také obdobie...doma spohodlnela 😠 ......a teraz sa jej nechce................viete čo...ja jej znesiem aj modré z neba.....ale rozhodla som sa,že prejdem na vojenský výcvik 😀 ...mňa strašne trápi,keď tak plače...mi ide puknúť srdce...ale nech si princeska nemyslí,že si plačom vydobije to,že ju do škôlky nedám....som z toho smutná ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...ešte aj manža dnes odchádza ☹

aninka29
19. okt 2010

@denisenko ja som sa dala cvaknúť o dosť na môj vkus....po bradu a vzadu ešte o trochu kratšie......lenže moje milované vlásky,keďže brčkavejú stoja otras.......musím si ich žehliť,aby mal účes akú takú podobu 😝

jacka
19. okt 2010

@aninka29 ..no nezávidím ti...ešteže to ja neprežívam 😔 ......... 😔 .......tak hod foto......čo ti an to drahý povedal....že kočka 😵

utka
19. okt 2010

aninka, tak to ti ani ja nezávidím ☹.
jacka, uvarím brokoličku so zemiačikmi, rozmixujem, dám zovrieť a prilejem smotanu na varenie. A je to!

jacka
19. okt 2010

@utka ..tak ja som to urobila presne tak...len s mliekom...a ešte som upiekla chlebík..... 😉 ....no a ked ju už Maťko vylízal....tak sa mi musela vydariť.....juj ale som sa pekne pochvlálila 😀 😀 😉

utka
19. okt 2010

Aj ja k tomu pečiem chlebík. A je to Viktorkova obľúbená polievočka.

jacka
19. okt 2010

@utka ..riadna mnamka 😵 ..škoda že som ju skor nezačala

jacka
19. okt 2010

ozaj.,......včera ked som šla pre malého tak visel oznam že v triede su vši 😝 ..ešteže nemáme dlhé vlasy......som ho chcela ostrihať....a moj muž aktívny....až velmi....ho riadne vykosil strojčekom......chuda vyzerá ako basista 😔

jacka
19. okt 2010

aninka a kedy ideš pre Simku?..skor?

jacka
19. okt 2010

nikto nikde.......Peťulo má svoju pol hodku pekne za sebou....pojdme trochu von......... 😉

oliinka
19. okt 2010

ahojte aj ja mám synčeka narodeneho ako vy Paťka.chcela som sa spýtať začal chodiť tento september prvý rok do školky a hned v prvý den mi povedala pani učitelka že nech tam aj spí.to je taká dedinská školka s 10-timi dťmi a jednou pani učitelkou a kuchárkami.cez doobedie bol dobručký,ale ako náhle vytiahli postielky tak strašne plakal až ho nosili na rukách a zaspal.a od vtedy tam nechce ani za svet spať.do školky sa teší,chodí tam rad,ale len od tej siedmej ked otváraju školku do dvanástej ked sa naobeduje.aj vy máte niektorá také detičky čo su len na doobedie?ja som z dcárkou na materskej takže mi to takto aj celkom vyhovuje.

letty86
19. okt 2010

ahojte, zlatíčka, už sme domka, len sa sem prepracovať je problém 😉
ďakujem za blahoželania 😵
tak aspoň tak na rýchlo...pôrod bol fajnový 😵 ...prišla som ráno o 8mej k dr. , tak ako sme sa dohodli a povedala, že to vidí na dnes, urobila mi nejaký hmat,ale už netuším, ako sa volá, uvoľnila tam nejakú bránku, či blanku 😀 a poslala ma domov s tým, aby som sa o 18tej prišla ukázať. Mne ráno odišla hlienová zátka, tak som už tušila, že sa to blíži. Na obed som dostala slabé kontrakcie a o 18tej som bola u lekárky a už sa teeeeda zosilňovali, o 19tej mi odtiekla plodová voda, dali mi klystír a bolesti boli teda silné, ale dalo sa 😝 a vyšla som na kozu, dvakrát zatlačila a Maťko bol na svete, jaaaj, krásny pocit 😵 😵 😵 😵 😵 takže som sa veľmi netrápila 😔
mali sme trošku problém, lebo sa Maťko nevedel dobre prisať, keď sa mu to na prvýkrát nepodarilo, tak sa veľmi zlostil a plakal, tak sme trošku s tým bojovali, ale už je to oveľa lepšie....zatiaľ je zlatulinký, napapá sa a spinká, kiež by mu to dlhooo vydržalo 😵
dnes vás asi nestihnem prečítať, dúfam, že sa máte fajn 😵
zajtra prídem

denisenko
19. okt 2010

@letty86 super že ste už domka..... 😉 a že si mal fajn porod...ešte lepšie..... 😵 ja mám z toho mindráky aj po 4 rokoch...... 😔 a budú aj fotky?????ja som zvedáva...milujem bábatka.... 😉
@aninka29 aj ja mám také nepodarené vlasy......inak velmi rýchlo mi dorástli, ked som ich mala po bradu a vzadu som si ich gelovala na ježka.....také máš???? 😉 a neskúšala si zo Simonky vypáčiť prečo sa jej zrazu v školke nepáči??možno sa tam naozaj niečo stalo..... 😕
@jacka my Deniska tiež vždy vykosíme.....a aj vši sa nám vyhli, našťastie...už mali v školke 2x.....ale tento kašel.....už sa nemožem dočkať kedy odtialto pojdeme preč a zmeníme vzduch....možno mu to pomože.....dúúúúúúúfam 😔

oliinka
19. okt 2010

aninka29
19. okt 2010

@letty86 vitajte doma 😵 😵 😵 😵 😵 ....super rýchly pôrod...fajn,že všetko prebehlo rýchlo a hladko 😵 ....júúj,závidím Ti ten malý uzlíček 🙂 🙂 🙂 🙂 v dobrom samozrejme 😉 🙂 🙂

@denisenko no áno tak nejak som...ale vzadu si ježula nerobím 🙂.....Simonky som sa pýtala,či sa niečo nestalo v škôlke.....ťahám z nej tak medzi rečou nejaké veci...ale nič...dnes sa aj manža pýtal učky.......vraj,keď my odídeme,zavrieme za sebou dvere,tak ešte chvílku plače a potom je už ako doma....dirigentka 🙂 ...tak neviem....ona furt opakuje to isté,že jej veľmi chýbam...a že jej je doma najlepšie.....ale začala som na ňu inak....vojenský výcvik....teraz je poslušná ako anjelik..uvidím ráno........totižto som jej dnes kúpila akože k meninám hannah montana twister...proste,veľmi po tom túžila.....prišla domov zo škôlky,ja som jej to pekne ukázala /oči sa jej rozžiarili/,odniesla som to do jej izby,vyložila to hore na skriňu..a povedala som jej,že to dostane až vtedy,keď budú naše rána bez plaču,tak ako boli doteraz.........takže som zvedavá na ráno...............podľa mňa,keby jej niečo bolo,alebo keby sa niečo stalo v škôlke,tak by tam plakala v kuse....

aninka29
19. okt 2010

@oliinka moja Simonka chodila asi dva mesiace do škôlky len na doobedie...ale to chodila do inej škôlky 😉 ...podľa mňa,ho nechaj zatiaľ len na doobedie...a potom neskôr vyskúšaj nechať ho tam spinkať...možno po čase si sám povie,že chce ostať...............vieš,ja už ani neviem čo je dobré...či to urobiť aj napriek tomu,že dieťa nechce,alebo neurobiť.....noo...asi som ti neporadila 😀 😉 ....a aby som nezabudla..vitaj v herečkách a hercoch 🙂 ...dúfame,že nás budeš navštevovať často 🙂

aninka29
19. okt 2010

a čo je s našou leninkou?.....jacka nevieš nič?...dúfam,že je v poriadku

jacka
19. okt 2010

@aninka29 .....viem čo je s nou.....mi nedalo tak som napísala....behá po kontrolách...prietoky krv a...atd......a asi som ju zobudila ked som jej napísala 😉 ...zajtra príde kuk........

tak som zvedavá ani na zajtrajšie ráno...mne aj učitelka vravela že deti plaču ale po 5min.ich to prejde......a pekne sa hraju......a že aj jeden chlapec už od septembra každé ráno plačká....a poobede sa s Maťkom nahánali.......takže chápeš...brknanie na nervy 😔

@oliinka ....neviem..podla mna dieta netreba do ničho nutiť...........ked neche tak si ho chod vziať.....raz sa mu zapáčia aj behanie po posteli ........

@letty86 ...krásny porod si mala....škoda že mi s aninkou sme také šťastie nemali.....že?.......hlavne že ste zdravučký a pekne domka........takže vela vela fotiť.......nech sa pokocháme......... 😵 😵 😵 teším sa na Maťka........už tu budu dvaja Maťkovia 😉

jacka
19. okt 2010

@denisenko ....dufam že sa aj nám vyhli....ale už sa nemaju začo zachytiť 😀 😀 😀 .....................čo dávaš od kašla...ja okrem toho sirupu ...aj sineupret........stáell brhle...aj soplíky má zas hlienvé...neviem neiem či je to normálen či neskočím k d.r........na další pokus 😠

aninka29
19. okt 2010

@jacka Simonke pomohol na ten škaredý kašel čo mala sirup Solmucol......predtým som dávala okrem sinupretu robitusin,potom mucosolvan...aj calciový sirup....ale zabral až ten solmucol

jacka
19. okt 2010

@aninka29 ......nepoznám....pošlem muža kupiť........

Sabínka má čo nové......mohla by si fotečky ..........nech nezabudnem ako vyzeraju 😉 🙂

aninka29
19. okt 2010

jáj,tak nech sa ukáže naša pekná....aby sme sa nestrachovali......tuším aj leni bude mať v poho pôrod..ide na cisarák že.........jáááj veru jacka.....sme sa natrápili obe..ani pomyslieť

aninka29
19. okt 2010

@jacka musím už dať nejaké.....veď aj ty 🙂 ...Sabuška nechodí,ona lieta...neviem kam sa ponáhľa....a potom to dopadne tak ako naposledy /jedna z veci,ktorá sa nám prihodila za tú dobu bez pc/...že si tak škaredo rozťala pusinu,som s ňou musela utekať na úrazovku ☹ ..ale chválabohu jej nič nerobili,iba prečistili..a že sa to zahojí samo....tak škaredo to vyzeralo,ja som myslela,že jej to budú musieť šiť...lebo mala dieru veľkú ako svet....ale už je to v poriadku..síce taká mini jazvička ostane..ale čo už ☹ ...a vyšla jej stolička..tlačí sa na druhej strane ďalšia...a iba rozpráva a rozpráva a rozpráva a rozpráva 😀 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre