Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
28. okt 2010

lilka sa tiež dobre rýchlo odučila od cumlíka..zo dňa na deň...ale ak by sa dalo radšej by som bola teraz bez.......mám nachystaný jeden obyč, okrúhly, gumový......no veď uvidím...............u nás je síce slniečko ale kosno 😖 ................

@aninka29 .............s kým si bola u zubnice???......so simi??...

@jacka ..akú rybku ideš kupovať???..........

jacka
28. okt 2010

@aninka29 ..nie sme už na dnes skončili postielku uvidí len večer.....

musím ísť ....sa asi vonku bijú či čo tie moje lásky 😀 😀

denisenko
28. okt 2010

jej, konečne som kúpila Deniskovi zimné botky do školky......a bez neho 😀 😀 😀 😀 a nakázal si aj palčiaky....je mu zima na ručičky a ked mu poviem aby si schoval do vrecka, škaredo na mna zazrel, vraj aj tam má zimu......tak som kúpila rukavice, tie staré su mu už malé...... 😉
@jacka díky za Egypt....... 😉
@leninka75 také mamičky....mna tatibko vyhnal s Deniskom chodiť na futbal...teda akože zoznamovanie s loptou pre 4,5,6- ročné deti--......každý piatok vraj na hodinu do haly...ešteže to mám volno medzi doobednou a večernou...takže ked sa nudím možem ísť 😝 😝 😝 😝 čo už, aspon sa vybehá...... 😀

denisenko
28. okt 2010

@jacka pobili sa? a maťko ide kedy do školky?

denisenko
28. okt 2010

@leninka75 a ja som si myslela, že termín všetci vedia len mne to nejako ušlo....a ty to tajííííš???? 😅

leninka75
28. okt 2010

@denisenko ..............hej ofic termín je 8.11. ale keďže je to sekcia bude skôr 😉 ...............to si dobre zvládla kúpiť botky bez niska.....ja to už neriskujem......nechce sa mi chodiť potom meniť..........

denisenko
28. okt 2010

@leninka75 ja som si zobrala na pomoc vložku z topánky, ktorá mu je o kúsoček vačšia.....a sú na lepky , takže vysoký nart nevadí.....teda dúúúúfam.... 😉

leninka75
28. okt 2010

@denisenko ..ja som tak kupovala sandále 😀 😀 ............idem do škôlky...pa

denisenko
28. okt 2010

aj ja....zas budeme posledný........ 😀 pááááá.... 😀

denisenko
28. okt 2010

tak.....posledný sme neboli.......... 😀 a topánky sú super........ 😀 trolinku vačšie......ved dorastie, alebo hrubá ponožka.... 😀

utka
28. okt 2010

Ahojte
Ten Egypt je v Banskej Bystrici.
Som stručná, lebo nejako nič nestíham. Ale zajtra mám pol dňa dovolenku. Idem pre Vikiho do škôlky a fičíme preč z BA 😉.

utka
28. okt 2010

Jáááj a aby som nezabudla. V stredu /3.11./ o 17:30 pozerajte Reflex. Budeme tam...moja práca 😉...

aninka29
29. okt 2010

ahojte 🙂 ...dnes prvá? 🙂
@utka juuj,no dúfam,že ťa tam uvidíme....aspoň tvoje ruky 😉 🙂 ......

aninka29
29. okt 2010

dnes idem so Simi na kontrolu....som zvedavá čo nám dokina povie.....ešte sem tam pokašlieva 😖

jacka
29. okt 2010

leni....kupila som rybie kocky.....filé.....za 1,5e..........tak sa teším......Maťko ten už zahlásil že to jesť nebude.... 😝 😝 😝 ...tak jemu asi syrík urobím.... 😒

@denisenko ...si šikulka takto kupovať botky....aj si ich už vyskušal?.......

@utka ...no dufam že nezabudnem.....musím si to napísať do kalendára 🙂


@aninka29 ...držím palčeky......potom sa ozvi......aj MAťko kašle ...ale už nie tak hrozne...to bude dlhšie trvať....pokial to úplne prejde 😉

jacka
29. okt 2010

@leninka75 ...však už prezrad..kedy máš dátum........aby sme ti držali silno presilno palčeky....

mucinka27
29. okt 2010

Awojte ženske ako??? 😉 😉 😉 😉 😉

mucinka27
29. okt 2010

Pridala som paaaaaaaaaaaar fotiek,kuknite🙂!))) 😉 😉 😉

aninka29
29. okt 2010

@jacka podľa mňa,nám leni po víkende napíše,že už to má za sebou 🙂 tajnostkárka jedna
sme doma od dokiny......kurnik,neskutočne kolko ľudí...ledva som držala nervy na úzde 😝 😝 😝 ...tak vraj je Simonka v pohode....priedušky čisté.....ale nech ju ešte nechám týždeň doma......noo,rozmyslím si....ale v stredu už asi pôjde do škôlky......však tam už vobec nebude chcieť chodiť,keď bude furt doma 😝
počkáme kým sa Sabka vyspinká..a ideme do mesta...nechce sa mi 😝

denisenko
29. okt 2010

ahojte.... 😉
tak som len na skok, hodím do seba obed a za pol hodinu padáme do telocvične..... 😝 a potom zas do práce, takže dnes už asi neprídem..... 😔
@jacka leninka je partizán..... 😉 neprezradí...... 😉 topánočky vyskúšane...paráááádička..... 😉

@aninka29 myslíš, že ked ostane týžden doma, pomože to? lebo ja si aj tak myslím, že je to jedno.....raz ked príde medzi deti, tak zas niečo donesie.......a je to asi naozaj jedno či dnes, alebo o týžden....som pesimista čo sa detského kolektívu a bacilov týka 😔

denisenko
29. okt 2010

já už jdu....aj tak tu nik nie je...... ☹

aninka29
29. okt 2010

@denisenko presne to isté si myslím aj ja...keď má byť chorá,tak bude...nezáleži,či bude doma o pár dni dlhšie 😝 ....príjemnú službu v práci,nech ti rýchlo ubehne 🙂
dobrú nocku žienky 🙂

jacka
30. okt 2010

@aninka29 ...všetučko najlepšie Simke.....vela darčekov.......dobrých rodičov a ešte lepšiu sestričku......... 😵 😵 😵 ...a nech už ste rýchlo fit.....a už nebudete choručký 😵 😵 😵

aninka29
30. okt 2010

ahojky 🙂
@jacka ďakujeme veľmi pekne..cmuuuuuuuuuk 😵 🙂

jacka
30. okt 2010

@aninka29 .....kedy idete oslavovať?.......

krásne je vonku.... 😎 😎 😎

denisenko
30. okt 2010

@aninka29 Simonke všetučko najlepšie želáme, cmuky cmuky...... 😉 vy to máte ako pokne pokope..... 😅
baby, už len týžden a zatvárame....hurrráááá......... 😉 ale aj tak pojdeme až 12-teho domov..... 😵

akože včera som tvrdla hodinu na lavičke na futbale...ale boli tam všetko deti zo školky, tak denisko tam mal kamarátov a čudovala som sa ako tie detiská posluchali...vraj o týžden ideme zas.... 😝
pekný víkend...dnes už neprídem....práca volááááááá 😖

aninka29
30. okt 2010

@denisenko ďakujeme krásne 😵 😵 😵
@jacka takú akože mini oslavku sme si urobili dnes......a potom si urobíme ešte jednu s tatíkom až sa vráti 🙂
veru dnes bolo vonku nádherne 😎 ....vraj má byť aj zajtra takéto počko...super....

jacka
31. okt 2010

ahojtééééé.......

super tento posun času 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝

aninka29
31. okt 2010

ahojte 🙂
@jacka ja som na ten posun ceeeelkom zabudla 😀 😝 ...keby mi nezavolala kmotruša,tak fungujem v starom čase neviem dokedy 😀 😀 😀

leninka75
31. okt 2010

ahojte!! 🙂 🙂 🙂 ................nebojte zlatíčka poviem vám popredu 😉 ...............nejako som nestíhala...........v piatok bola lilka stále na mne zavesená, takže PC len tak z diaľky...............a včera sme lilku sťahovali do novej izbičky a chystali sme izbičku pre laru.....postieľku, prebaľovák a tak.........

@aninka29 .....simke prajem veľa zdravíčka a všetko len to naj, naj.............cmuuuuuuuuuk!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

idem variť...a potom prvá várka cintorínov 😒 😒 😒 😒 .................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre