Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. nov 2010

keby som nešla autom....tak odídem z domu na bus o pol 3 a prídem o 7 večer 😠 😠 😝 😝 😝

aninka29
2. nov 2010

@jacka aaale neboj sa.....však si nešoferovala iba nejaký týždeň 😉 🙂
ja chápem,že tí rodičia,ktorí pracujú by mali problém,každú chvílu ostávať s dieťaťom doma,keď ochorie...ale na druhej strane....musia rátať s tým,že choré bude a proste si to musia nejak zariadiť do frasa....v kolektíve je to tak...to je jedno kolo mlynské...a je fakt sebecké od nich,keď dajú jedno choré dieťa do škôlky a na druhý deň je chorých zvyšných 25 😠 😠 😠

jacka
2. nov 2010

@aninka29 ..jasné ...zamestnávatel vie koho berie do práce..len si neviem živo predstaviť žeby som robila dva týžnde a už by som bola na očr.........hm...ale to ešte nejdem riešiť.........tiež sa mi to nepáči ked je dieťa choré ..........a šuopnu ho do školky a s tbl....nechutné..... 😝 ...jasné že musia ......však čo iné je doležitejšie ako zdravie vlastného dieťaťa.... 😉

aninka29
2. nov 2010

@jacka neviem si to ani ja veľmi predstaviť,keď nastúpim do zamestnania 😖 .....ale niečo poriešiť budeme musieť.......čo tak napríklad jacka ísť na ďalšiu materskú a potom na ďalšiu a ďalšiu...a potom na staré kolená môžme ísť do roboty a o menšie deti sa budú starať tie staršie odrastené 😀 😀 😀 😀 ...srandujem 😉 😀 😀 😀
Sabuška sa zobudila..idem im nachystať obed a padáme von...zatiaľ papa 🙂

mucinka27
2. nov 2010

Ahojte kočky mame ovčie kiahne🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 tak som si predlžila dovolenku🙂)xixixi

jacka
2. nov 2010

@aninka29 ....že budeme rodiť každe tri roky....... 😀 😀 😀 😀 😀 .......... 😀 😀 😀 😉 😉 ......no a potom pekne krásne skončím v izbe bez klučky 😀 😀 😀

si vychutnajte slniečko..... 😎 😎 😎

jacka
2. nov 2010

@mucinka27 ....no pekne...aspon si to odkrutite..... 😉 ........................a vy čo dalšie bábo?.... 😉 🙂 .... 😵

mucinka27
2. nov 2010

No jo už mu vela viliezlo🙂)A už sa nema použivat tekuti puder,dobre čo? 🙂
My druhe?ked bude mat Simi 7 rokou,vtedy si to vychutam ešte raz🙂) 🙂

denisenko
2. nov 2010

ahojte..... 😉
žienky moje, nám tu leje non stop tretí den....ani net nešiel...teraz sa mu asi trochu ráči..... 😀
Denisko má prázdniny ešte aj zajtra a ja už pomaly dopracovávam....dnes som sa dozvedela, že asi sa nám to trošku predlži...no neva, bude viac eur.... 😀 😀 😀 😀 aj tak to flákam...... 😀 😀 😀

denisenko
2. nov 2010

baby...komu sa ozvala leninka????????????

denisenko
2. nov 2010

@jacka tak ja slepá, už som to našla......blahoželáme k Laurike.....a hlavne zdravíčko pre obidve... 😅 😅

mirrinka
2. nov 2010

jééééj,Laura je už na svete? super.....gratulujem a veľa zdravíčka a šťastíčka obom kočkám ....cmuky 🙂 🙂 🙂 🙂

mucinka27
2. nov 2010

jeeeeeeeeeeeeeeej aj my g 😉 😉 😉 😉 ratulujeme🙂)

aninka29
2. nov 2010

@denisenko ten dážď nám prosím neposielaj 😉 😉
@mucinka27 veď aj dobre niee 🙂 ...lepšie je mať kiahne v zime,ako v lete...to asi máte zo škôlky,že
@mirrinka naša a vy sa ako máte s bábatkom?? 🙂 ....a Lilka?...našli ste jej nejakú školičku?

jacka
2. nov 2010

@denisenko ..som rada že si to našla.....však to ide vekom.... 😉 😉 ..(nič v zlom.... 😉 😉 😉 😉 😵 ....)

aninka29
2. nov 2010

@jacka aaale čo si..neskončila by si nikde 😀 ..však by si mala prax....materská demencia istá...človek si po čase zvykne 😀 😀 😀 😀

jacka
2. nov 2010

@mirrinka ..teraz si ty na rade..... 😵 😵

jacka
2. nov 2010

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................si si istá...... 😀 😀 ...žeby som už navždy ostala takáto 😀 😀 😝

aninka29
2. nov 2010

@jacka jááj,na mirrinkine si ešte počkáme chvílu......vlastne..ono to ubehne ako voda....ani sa nenazdáme,a už bude rodiť 🙂

aninka29
2. nov 2010

a potom som zvedavá,ktorá zase otehotnie 🙂 🙂

aninka29
2. nov 2010

@jacka no ešte jedno minimálne.....a nie je o čom 😀 😀 😀

jacka
2. nov 2010

@aninka29 ...no jasné 😀 😀 😀 ..... .......a teraz je na rade deni s utkou.....potom zvrtneme dalšie kolo.... 😀 😀 😀

aninka29
2. nov 2010

@jacka no jasnééé...keď ty,tak aj ja...nenechám ťa v tom samú 😀 😀

jacka
2. nov 2010

@aninka29 ...ved preto.....by mi bolo smutno 😀 😀 😀 ....... 😉

jacka
2. nov 2010

len či budeš chcieť v rodine aj tretieho zaťa 😀 😀

aninka29
2. nov 2010

@jacka jooj,tak snáď tretie bude opačného pohlavia.....aj u teba aj u mňa 😉 ...však to je jeden fras...všetko ostane v rodine...ja chcem radšej zaťov,ako nevestu 😀

jacka
2. nov 2010

@aninka29 ..no vidíš ..budeš mať troch zaťov........ja pochybujem žeby som mala tretie dievčatko 😀 😀 😉 .....prečo zaťov........ja budem mať len nevesty....sa tešííííím 😀 😀 😉

jacka
2. nov 2010

tak ja sa pomaličky na dnes lučím...idem okupkať.Peťka.......potom spinkať.......a okolo 20h.....také ticho..... 😉 😉

aninka29
2. nov 2010

@jacka no veľmi sa neteš 😀 😀 😀 ...len aby si nedopadla na staré kolená tak,že ťa nevesty budú volať striga 😀 😀 😀

aninka29
2. nov 2010

@jacka mne už Sabuška hajinká 🙂 🙂 🙂

dobrú nocku,aj ja sa lúčim...... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre