Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. nov 2010

teda volala som dr......povedala čo mu mám dať..... a nedať.........a ked neprejde tak mám prísť....

utka
8. nov 2010

A čo mu máš dať, jacka?

jacka
8. nov 2010

ten aerius na noc........a mucosolvan......a nedať do školky...ale ked tram tak rád chodí...tak uvidím ako mu bude...možno neskor....

ideme sa pomaličky chystať....pojdeme pre Matejka

ešte hádam prídem

utka
8. nov 2010

Oki...dnes máš také malé A-čko...

jacka
8. nov 2010

@utka ..ešteže len malé..... 😉

jacka
8. nov 2010

idem......musím ešte kupiť detom zubné kefky....POeťko ich obe šmaril do wecka...a s mastičkou na ritku 😝

utka
8. nov 2010

@jacka šikovný...

denisenko
8. nov 2010

ahojte.... 😉
žienky moje, hanbím sa.......ale naozaj nestíham..... 😠 teda až dodnes.....som bola posledný den v práci......ešte zajtra vyúčtovanie a páááááá.... 😀 zajtra idem s Deniskom kúpiť mu malý kufor.....nech si láskavo tie svoje hararburdy vláči sám.... 😀

@jacka tie choroby....Denisko chodil s kašlom do školky, kedže teploty nemal...potom aj s nádchou....a vám teda poviem, celý mesiac......a teraz nič.....ako si to doniesol, tak si aj odniesol..... 😀 len ten exem sa mu zhoršuje..... 😔
v štvrtok ideme robiť večer lampášový vlak a v piatok ešte skočíme na futbal a potom večer už cestujeme......ale aj tak sa ma pýta každý den že kedy už pojdeme...... 😅

utka
8. nov 2010

deni, je to odpustené, keď si taká veľmi zaneprázdnená...
Tak sa už tešíte, že idete preč, čo?

utka
8. nov 2010

Už je doma aj leninka s maličkou...vraj je Laurinka z toho trochu mrzutá, ale však ona si rýchlo zvykne...

aninka29
8. nov 2010

@denisenko a na ako dlho idete domov?..... 🙂
leninka nech sa nám čo najskôr ozve..nech vieme,čo,ako,kedy a kde 🙂 😵

ja aké som mala kludné doobedie....také som mala rušné poobedie ☹ 😝

utka
8. nov 2010

@aninka29 a čo sa deje moja?
Nooo, veru, dúfam, že bude mať leninka čas nám všetko vylíčiť 😉...
Ja som akurát dorobila palacinky.

jacka
8. nov 2010

kuk....

jacka
8. nov 2010

tak a už mám na dneska dosť.......tak Maťko sa pekne člupká....Peťko pri nom.....ja somšla nachystať veci......trochu som sa zdražla....a prídem.....a infakt.....Peťko hodil Život........do vane....tak si viete predstaviť čo s toho ostalo......to by som ešte rozdýchala......ale tú špinavu čiernu vanu a Maťkove špinavé nohy.......som sa skoro rozplakala..... 😠 ....dufam že už pre dnešok stačí....

utka
8. nov 2010

jacka, ty máš s tými tvojími drobcami naozaj veselo!!!

aninka29
8. nov 2010

@jacka tie naše deti vedia riadne šarapaty 😠 😀 .....ja niekedy tiež až predýchavam....ale potom neskôr,keď si na to spomeniem tak sa z toho rechcem 🙂 ..napr. dnes si Sabinka vytiahla z linky medík macíka.....neviem ako sa jej podarilo otvoriť štupel..baby,ona polovicu vycucala,polovicu pekne krásne poroztierala po podlahe v obývačke 😠 ..
@utka musela som otca zase zaviesť do nemocky ☹ len nedávno sa odtiaľ vrátil.....on je silný astmatik,chytil chrípku...tak musel ☹ ......pri všetkých jeho diagnózach čo má,sa nemôže liečiť doma....on má totiž aj silnú cukrovku,problémy zo srdcom...a už radšej nepíšem čo ešte ☹ ☹ ☹ ..................a ešte dnes zomrela jedna suseda ☹ ...chudinka,si toho v živote dosť veľa preskákala......no čo už,taký je život 😝

letty86
8. nov 2010

ahojte, mamky, nesíííham, tak aspoň na chvíľu kuk 😉
dnes sme boli s Maťkom na ORL s uškami, všetko o.k. tak som rada 🙂
zajtra nás čaká poradňa, som zvedavá, koľko chrobáčik pribral
Marcelko je zatiaľ zlatučký, len začal dosť grckať, to sme mali aj pri Vikinke a bol z toho reflux, ale maťko je zatiaľ kľudný, tak snáď to nebude
dúfam, že leninka bude mať čas, aby sme vedeli čo a ako, teda všetko 😉 a foto, čo pridala utka, no náááádherná je laurinka 😵
tak pridam aj ja Maťka

aninka29
8. nov 2010

@letty86 jéééj,krásnunký je maličký 😵 😵 😵 ...ako spokojne hajká 😵 😵

utka
8. nov 2010

aninka, no chudáčik tatko!
letty, je zlatučký...snáď to nebude reflux 😒 ...

denisenko
8. nov 2010

@aninka29 my sa veru zdržíme tentokrát trošku dlhšie..... 😀 teším, teším........ 😵
@letty86 krásny chlapček... jaj, aj ja by som si tak spokojne pospala..... 😔
@jacka a to ja som si myslela, že taký šikovný je len ten moj....ale sda mi zdá, že ty to máš dvojnásobne.... 😎

utka
8. nov 2010

deni, tak nech ti to tu na SK ide pomaly, aby si si to mohla vychutnať...
Jáááj, tak aj vy máte také "šikovné" detičky? Som rada, že nie som sama.

jacka
9. nov 2010

ahojte.....

denisenko
9. nov 2010

dobré ránko..... 😉
@jacka a čo tak stručne?????, 🙂 a nám ešte stále prší........ ☹

denisenko
9. nov 2010

konečne som sa dostala na stránku s fotkou Laurinky......princeznička veru 😉 takéto bábatka sú najkrajšie..... 😉

denisenko
9. nov 2010

a ked je tak reč o šikovných detičkách.......ja som dnes ráno o 6.00 piekla mladému pánovi na ranajky palalcinky......už ho volám palacinkový kráľ 😀 ale aspon niečo tak na ranajky zje..... 🤐

jacka
9. nov 2010

@denisenko .....stručne a rýchlo.......... 😉 ..len nejak nestíham.....dnes ostal MAťulo doma.....brhlal celú noc.......tak uvidím zajtra 🙂 ...
@letty86 ......krááásny je 😵 😵 😵 ......dufam že to reflux nebude....sem tam aj moji chlapci grckali....ale nie vela..len tak maličko..... 😉

@denisenko veru veru.....mám to duo.......a dnes ráno som ho zas neustriehla......a....šup kefku do wecka....NOVÚ.... 😠 😠 ..a to dnes nejdem do mesta ...........ale ste ho mali vidieť....ťapla som ho po rúčke......a ....pusinka na krivo......obrovské slzenky.....moja lásočka...aj my ho bolo luto 😵

denisenko
9. nov 2010

@jacka tak nabudúce musíš urobiť zásobu kefiek......ked on určite chcel vyčistiť wecko..... 😀
Denisko je v školke......a ja zachvílku do práce pre papiere a peniažky a šupky dupky do mesta mínať 😀
slubila som Niskovi že mu kúpim futbalistické tričko....všetky deti majú len on nie..... 😔

aninka29
9. nov 2010

ahojte 🙂
@denisenko vezmi aj mňa do mesta míňať....ja ti rada pomôžem.v tom som tiež expert 😀 😀 😀 ......ja idem míňať prašule zajtra,alebo vo štvrtok.....treba niečo nakúpiť krstniatku k narodeninám 🙂
dnes je vonku celkom príjemne,len keby ten vetrisko nefučal 😝

denisenko
9. nov 2010

@aninka29 kludne sa možeš pridať....my tu na konci dostavame aj 13.-ty a 14-ty plat..... 😀 😀 😀

ale ešte musím počkať na Deniska.....vonku kvapká a oni sú zas vonku, som ich počula, ked som šla okolo......ja fakt neviem, kto to má stále prať....každý den inú bundu....má 4 a stále málo 😖 😖 😖 a stal sa z neho expert na deravé tepláky na kolenách.......dokáže za jeden den prederaviť aj úplne nové..... 😠

utka
9. nov 2010

Ahojte. Dnes nejako nestíham. idem pre krpca do škôlky.Paaa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre