Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. nov 2010

@leninka75 nie, ešte natrvalo nie........ 😖 ale o rok už by sme tu chceli zostat......preto školku na budúci rok....a kedze ja tu tentokrát pobudnem až do konca januára alebo začiatkom februára, stihla by som si vybavit aj nové doklady....tak preto svatba 😀 😀 😀 veru, šikovnica si....tak potom možeš skočit aj ku mne, okná umyt.....nie sme tak daleko 😀 😀

@utka nejako sa ho tie bacily držia, chudatko malé..... ☹ že kde má hlas....... ☹

utka
22. nov 2010

@denisenko jáááj, však si písala do kedy budeš na Slovensku...skleróza 😉.
Veru, držia sa ho...chúďatka môjho ☹

denisenko
23. nov 2010

dobré ránko.... 😉 moje dieta straší, že chce youtube..... 😀 tak idem hladat vláčik tomáš,,,,, 😠
a na alergologii sa nám včera celkom darilo, objednali ho ešte na 13. decembra...tak som rada...možno na vianoce si dá svoju vysnívanú čokoládu, ak povedia, že može...... 😉

jacka
23. nov 2010

ahojte...

@leninka75 ..neviem ...hádam len po novom roku...uvidím....kedy sa mi bude chcieť odstavovať....to porebujem klud a pokoj.....lebo noci budu hrozné 😒

@denisenko ...aj Matko je mrzutik.......nejak si konkurujú ktorý bude horší.....

denisenko
23. nov 2010

@jacka asi sú takí z toho počasia......čakám na starkú, nech stráži deniska a ja možem znova k doktorke.... 😠
a dnes si idem po prihlášku do autoškoly...... 😀 😀 😀 baby, od nového roka chodte radšej vlakom..... 😀 😀 😀 😀

aninka29
23. nov 2010

ahojte 🙂
@denisenko tak nech sa ti darí..tfuj,tfuj,tfuj 🙂

denisenko
23. nov 2010

@aninka29 😉

jacka
23. nov 2010

@denisenko 😀 😀 .......... 😉 ...držím silno palce aby to tak nebolo 🙂

jacka
23. nov 2010

no žienky moje kdeže ste?.......
ja zachvilu zmiznem pre Maťula.........sa teším ......na čerta jedného 🙂

utka
23. nov 2010

Ahojte!
Ja som dnes nestihla ani kuk...frmol v práci. Som prišla neskoro, bola som na hematológii. Doštičiek len 56tis., ale nato, že som mesiac bez liečby a ešte som užívala do toho aj ATB, tak dobre. Už asi injekcie ani nedostanem. Asi nejaké lieky, ktoré ešte nie sú...paráda, že?

denisenko
23. nov 2010

@utka takže injekcie už nie sú a lieky ešte nie sú?????a ako to potom liečia???silou vole???
@jacka vidíš...čert je, ale chýba Ti....čo by sme si bez nich počali.......ozaj,kedy hodíš nejaké nové foto krásavcov? 😵

jacka
23. nov 2010

@utka ....super.....toto naše zdravotníctvo.....to nemá chybu....... 😠 😝

@denisenko ...jasné že chyba........veru čoby sme si počali......budem šťastný že ich máme....lásky naše..... 😵 ........no foto......nejak fakt nestíham........začína sa mi to všetko kopiť....ale slubujem že ked ich cvaknem tak ich hned sem dám.....o.k? 🙂
žeby posledná......

zajtra ideme na logopediu......ja nemám pocit žeby sa mu to nejak zlepšovalo.......aj ked čítame každy den........to R nepočujem.......

dobru nocku........

utka
23. nov 2010

deni, asi tak nejak...injekcie už nie sú a tabletky ešte nie sú...a neliečia ma teda ničím.
jacka, sorry, ale nie si posledná.
Ja som si dnes bola s kamoškou sadnúť...trošku vypadnúť z každodenného kolobehu a stereotypu.

jacka
24. nov 2010

ahojte.....

@utka ....tak ti dakujem pekne 😉 ....tak som aspon prvá..... 🙂
aspon si trochu vypla.....ja by som to tiež porebovala 😅 😔 ................................to ťa fakt dobre liečia.... 😠

denisenko
24. nov 2010

dobré ránko...... 😉

@utka veru aj ja by som niekedy najradšej niekam vypadla, ale odpadnem hned po Deniskovi, takže diskotéka nehrozí.... 😀
@jacka a to vy cvičíte ako R? to keby počuli to naše, asi by mu dali logopeda do konca života..... 😀 niekedy je čisté, niekedy také hr, niekedy chr a podobne......ale pokial to nevymiena za l, alebo j ...je to ok si myslím....nakoniec, ved majú ešte trochu čas....no nie? 😵
my zas dnes cestujeme.....ideme k babke, lebo zajtra má Denisko kontrolu u zubárky....po roku..... 😔

a ráno nám tu sem tam poletoval sniežik....žeby predsa zima????? 😅

jacka
24. nov 2010

@denisenko .....vyplazujeme jazyk...a kadejaké cviky s ním......tiež si myslím že to samo príde.........ale čo už...pre pokoj duše neurobím 😉
tak príjemnu cestu.....
veru zima...ide byť riadna kosa 😅

leninka75
24. nov 2010

ahojte..................tak mi sme včera na ortopédii OK o 3 mesiace ešte jedna kontrola....a potom sme zvládli prvý veľký nákup s oboma deťmi 🙂 🙂...........tá lilka to je prípad!!!,,,,,,,,,,,,doteraz sa vždy vozila vo vozíku a teraz, že nie ona bude behať a just sa vždy motala buď pred vozíkom alebo pred kočíkom, opica malá!!!..........Lara mala včera nejaký blbý deň..nejako celý doobed nevedela spinkať, zaspala nám potom v aute a spala potom 7 hodín v kuse 😅 😅 😅 😅..........
@utka .........a čo si vikinkovi nasadila na tú laryngitídu, keď ťa mudra pochválila?? 😉 .............no super bude teraz tá tvoja liečba doštičiek!!!! 😠 😠 😠
@denisenko .............tak to aby som sa k tebe pridala s vodičákom!!! 😉 ................idete do rajca???...
@jacka ..........myslíš, že noci budú zlé??............koľko sa ti teraz ešte budieva??...........

ozaj poraďte mi kedy môžem Lare ostrihať nechty????.......................

u nás snežíííííííííííííííííííííííííííííííí...................fuuuuuuuuuuuuuj...ja ešte nechcem zimu!!! ☹ ☹ ☹

letty86
24. nov 2010

ahojte

@denisenko držím palce, nech sa ti na vodičáku darí a potom šup, šup šoférovať, ja som po skončení vodičáku vôbec nešoférovala a teraz bojím, bojím 😒
@jacka tak sa už teším na fotečky 😵
@leninka75 veru, vychutnávam si Maťka 😵 😵 a asi ako ty, z rovnakých dôvodov, viem, ako rýchlo to ubieha 😒 a tretie bábo neplánujeme a Maťko je kľudnejší...
už som na pôvodnej váhe, ale ešte pred tehu som pribrala, tak nie som s váhou vôbec spokojná, ale keďže kojím, nejdem vymýšľať, aby som mliečko nestratila....vraj niektoré ženy schudnú počas kojenia a iné až keď prestanú kojiť...ako ste to mali vy?
7 hodín 😅 , sa riadne vyspalo, zlatíčko 😵 Maťko má krízu okolo 6tej večer, vtedy bojuje s mojím prsníkom, neviem prečo 😕
dnes sme boli na kožnom, tak vraj ten hemangiom sa vstrebe, tak sa máme o rok ukázať, včera sme boli na poradni, už má buchtička 4500 g, a 56 cm, tak mu mliečko chutí 😵
na tie nechtíky som sa dr. pýtala minulú poradňu a vravela, že mu môžem ostihať, dosť sa škrabkal, tak som ich v pohode ostrihala...keď spinuškal 🙂
u nás svieti slniečko 😎

jacka
24. nov 2010

@leninka75 ...nechtíky..ja som okolo 6 t,......ak si dobre pamätám.........a ked bol nejaký taký že vytrčal z radu...tak som ho odhryzla.....................................ja som sa poriadne nevyspala ani nepamätám........a teito zubky......to sme aj každu pol hodku hore....si len dudli dudli...a potom haji haji.....opica prešibaná 🙂 .........................inak ja som chodila s Peťko dva krát za den von........aj ked je pravda že vela krát som ho dala len na dvor spinkať.......a ja šup do teplučka..... 😔 😉 a čo som ešte chcela........zabudla som ..tak nič..... 😝

jacka
24. nov 2010

jááááááááááááááááááááj...............................7 hodín?......7 hodín????????......
@leninka75 ....to akože sranduješ?????:.....a v noci ako........teda ...aj ja chcem...tvoja bude asi taká spachtoška ako Sabínka......

jacka
24. nov 2010

@letty86 ....buchtička je poriadna z Marcelka..... 😵 ...lásočka malá.....tak tak...len si to treba vychutnať.......zachvilu nás prerastu....a dovi dopo......... 😵 😉
ja som pri prvom schudla ked som kojila len od 6mes........a to teda pardáne som šla do mínusu......a pri druhom to trvalo trochu dlhšie....skoro som sa nevedla zbaviť bruška...ale už aj to je fuč....tak dufam že sa nevráti 😀 😀

jacka
24. nov 2010

aj sem pošli slniečko......tu je otrasná kosa..... 😝 😝 a ten vetrisko......to fakt netuším ktorá dobrá duša poslala..... 😠 ................. 😉

letty86
24. nov 2010

@jacka nevráti sa bruško, jedine, že ďalšie miminko príde 😀
jaaaj, veru,to obdobie, keď nás už tak nebudú potrebovať, hm, no neteším sa...a keď príde puberta, tak to bude riadne dovi dopo 😝
tak sa veľmi nevyspíš ☹ a Maťko mal tiež taký problém so zúbkami? Vikinka , našťastie, nie, v noci sa kvôli zúbkom nebudila....keď jej išli zúbky, tak mala hrozné hnačky, to kakala v kuse 😅

letty86
24. nov 2010

@jacka posielam, ale ty radšej nie 😉 vetrisko si neprosím

jacka
24. nov 2010

@letty86 ........pri Maťkovi som nevedela že mu idu zubky......len pri očných mal teplotu......a toto malé čudo judo......každe dietatko to berie inák.....

prečo nechcel vertík..taký fajný studený.....až do špiku kosti prefuka 😝 😝

leninka75
24. nov 2010

@letty86 ......teda letty pekne priberá!! 😵 😵 ..............aj ja som zvedavá, uvidíme budúci týždeň 😉 ....kúpeš maťka každý deň?....

@jacka ..............juj moja, tých 7 hodín spala cez deň, keby v noci, tak som šťastná ako blcha.....ale dobre aj tak...budí sa tak 2x..........pri lilke som extra starosti so zúbkami nemala, žiadne teploty, hnačky, nič......uvidíme teraz........

no to chudnutie ☹ .............teraz celkom pri kojení chudnem lebo Lara je riadny papkáčik, dokonca mám pocit, že mám pre ňu málo mliečka ☹ ...............pri Lilke som musela po skončení kojenia riadne na sebe popracovať, dietka, cvičenie a tak.........

a vďaka za rady ohľadne nechtíkov 🙂

leninka75
24. nov 2010

no idem trošku pospratovať rárohy lebo má prísť ujo z allianzu poistiť laru...a ešte frčím do škôlky, len sa neviem rozhodnúť či zobrať aj laru či nie.....pa, pa

jacka
24. nov 2010

uffff......tak toto bola fuška 🙂

jacka
24. nov 2010

mamky.....no čoby som pre vás nespravila........už mi aj nervy tiekli....ale zvládli sme to 🙂

utka
24. nov 2010

Ahojte! Nejako nič nestíham...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre