Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2011

ahojte....... 🙂

@letty86 .....aspon daka dobra správa.......to vieš ....kašlať bude dlhšie...... ☹ ☹ ....tak nech to to už rýchlo prejde.....a Vikinka?....tá je zdravá?

@utka .....tak príjemnu prácu.....niekto musí zarezávať 🙂 😉

jacka
4. jan 2011

ahojte....... 🙂

@letty86 .....aspon daka dobra správa.......to vieš ....kašlať bude dlhšie...... ☹ ☹ ....tak nech to to už rýchlo prejde.....a Vikinka?....tá je zdravá?

@utka .....tak príjemnu prácu.....niekto musí zarezávať 🙂 😉

utka
4. jan 2011

@jacka ďakujem pekne...teraz je toho našťastie málo 😀.

jacka
4. jan 2011

@utka ....ešteže máte volnejšie........ 🙂 ....dokedy si v práci?

aninka29
4. jan 2011

ahojte mamulky 🙂 🙂
tie chorôbky sa nás ale držia 😝 ....už aby to skončilo.........jacka....držím prsty,nech očkovanie dopadne dobre...nech to Peťulka nebolí 🙂 .....my si na naše ešte počkáme
som nejaká vymletá z tých sviatkov...som rada,že už sú za vodou
poobede sa chceme ísť korčulovať.......noo..uvidím či sa postavím na korčule po sto rokoch 😀 ..snáď si nedolámem ruky,nohy 😀
pekný dník vám prajem

denisenko
4. jan 2011

ahojte.... 😉

@utka nooo.........čo dnes nie je drahé, že????....lenže v čičmanoch je spolumajitel vleku tatinkov krsný, v požičovni sami známy, takže len sem tam zaplatím inštruktora, ked nemá nik iný čas.....zvyšok je zdarma.....aj lyže, aj vlek...tak chceme využit 😀 😀 😀 😀

veru, choroby.....boli sme včera u sestry a tam sú obidvaja krpci chorí už spred vianoc.....akosi sa tým bacilom darí..... 😝
len smutné, že sa držia aj tých najmenších, že Letty????tak tfuj,tfuj,tfuj....nech sú rýchlo preč..... 😵

@aninka29 takže odvážna žena z teba.....že to je ako bicyklovanie...nedá sa zabudnúť....no ale ja som výnimka... 😀
@jacka my by sme mali ist preč v polovici marca.....ale pokým nemám zmluvu, isté nie je nič...... 😔

utka
4. jan 2011

@denisenko drahé je všetko...to je super, že máte také známosti...

@jacka robím od siedmej do pol štvrtej, ale ráno chodím skôr, tak aj poobede zdrhám trochu skôr.

leninka75
5. jan 2011

ránečko!!............juj tie hnusné choroby stále úradujú!!!.........tiež rozmýšľam, či nenechám Lilku doma do konca januára, aby nedoniesla nejakú pliagu zo škôlky...našim učkám je jedno, zoberú aj choré dieťa len aby mali plný stav....... 😠 😠 😠 ..................včera mi Lilka hovorila, že ona nerada chodí v zime do škôlky, že by radšej až na jeseň 😅 😅 😅 ............potvorka malá!!..................

@utka ..........nech ti pracovný deň rýchlo ubehne!!!.......... viki je doma s tatinom??

@denisenko ..............keby to šlo, tak sa na zimu odsťahujem do austrálie!! 😵 😵

@aninka29 .......držím palce, aby všetky kostičky boli pokope a prdelka neotlčená!! 😉

@jacka ...............nech to očkovanie bolí čo najmenej!!!............maťko sa nepýta do škôlky??

@letty86.......chúďatko maličké!!!..............ešte stále tak viac grcká??.............

leninka75
5. jan 2011

pozerala som vianočné foto na FB....................a tie naše júlovčiatka už sú také veľké!!!..................letí ten čas nenormálne..............od septembra budú predškoláci!!!!! 🙂 🙂 ☹ ☹ 😵 😵

leninka75
5. jan 2011

kukuk......urobila som decembrový album 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
5. jan 2011

@leninka75 ..očkovanie len pichla včielka a trošku poplakal a bolo........ jasné......MAťko chce každy den do školky....že tu nemá kamaráta.........že s kým sa bude hrať.... ☹ 😔

veru rastu ....velmi rýchlo.... 😔 ...zachvilu budeme strojiť svadbu 😉

kuk som foto....krásnučké sú..... 😵 😵 ..obe 🙂

MAťko je stále chorý......drhne ho kašel......už len čakám kedy sa povracia........neviete mi niečo poradiť?......dr. mi povedala že ho mám skusiť napariť.......alebo v kupelni urobiť saunu....ale mi máme dosť velku kupelku....tam sa para ťažko robí...večer mu dávam mokru plienku ku hlave.......ten bude zdravý len na jar......

jacka
5. jan 2011

@leninka75 ..očkovanie len pichla včielka a trošku poplakal a bolo........ jasné......MAťko chce každy den do školky....že tu nemá kamaráta.........že s kým sa bude hrať.... ☹ 😔

veru rastu ....velmi rýchlo.... 😔 ...zachvilu budeme strojiť svadbu 😉

kuk som foto....krásnučké sú..... 😵 😵 ..obe 🙂

MAťko je stále chorý......drhne ho kašel......už len čakám kedy sa povracia........neviete mi niečo poradiť?......dr. mi povedala že ho mám skusiť napariť.......alebo v kupelni urobiť saunu....ale mi máme dosť velku kupelku....tam sa para ťažko robí...večer mu dávam mokru plienku ku hlave.......ten bude zdravý len na jar......

jacka
5. jan 2011

@denisenko ..a čo všetko sa zmenilo v novom roku?....
to budeš tak dlho doma?.....a muž vás príde kuk....či vy jeho?

jacka
5. jan 2011

@utka ..aj dnes v práci?......že si sa ešte neozvala?....

utka
5. jan 2011

Ahojte.
Aj dnes som v práci, len som ešte nestihla kuk na vás...
Viki chodí do škôlky, ale iba doobeda... V pondelok by bol sám, čo by tam aj spal, tak ho manžel zobral domov. On je síce doma, ale pracuje z domu tento týždeň... No a keď už Viki šiel domov v pondelok, tak už chcel aj v utorok a aj dnes...A v piatok nejde vôbec. Budeme si doma užívať...

leninka75
5. jan 2011

@jacka .............ďakujem za pochvalu 😉 .........nejako dlho už maťkovi trvá ten kašeľ!!!...........čo všetko si mu dávala?.........cibuľový sirup si skúšala??.......solmucol???..........mucosolvan??..............neviem čo by som ti poradila.................asi na to fakt treba to jarné slniečko.......od pondelka pôjde do škôlky??

@utka .........v piatok máš dovču??

jacka
5. jan 2011

@leninka75 😉

ja dávam stoptusin.....potrebuje sa vykašlať....nejak sa mu to neuvolnuje..... 😔 ....cibulový...vidíš to ma nenapadlo.......vyskušam..aj ked viem že asi zbytočne.......pochybujem že ho vypije.....vyskušma uvidím...dakujem 🙂
zas sneží......to už len načo ked má prísť teplo.... 😠 😠

pojdeme na chvilu aspon von..........sa tu s nimi zblázim..... 😔 😅

utka
5. jan 2011

leni, pekné fotky!
V piatok mám dovču...som si ušetrila "až" tri dni z minulého roka 😉...

letty86
5. jan 2011

ahojte

@jacka ani ja ti veľmi neporadím, vikinka kašlala tri týždne, hrôza, sa nevedela dať dokopy, ale už je v poriadku, tak snáď jej to dlhšie vydrží.Maťkovi je už lepšie, konečne 😵
@leninka75 krásne máš princezničky 😵 😵 . Maťko už zvracia menej. Ako sa darí laurinke?
ešte prídem kuk

letty86
5. jan 2011

pár fotiek som dala do albumu, viac mi nechce dať, mrzne mi to ☹

utka
5. jan 2011

@letty86 jéééj, aký je zlatulinký...modrooký blonďáčik!!!

leninka75
5. jan 2011

@jacka ......ešte ma napadol podbeľový čaj s medom 🙂 🙂

utka
6. jan 2011

Ahojte!
Dnes mám od rána pracovný deň, ale už idem oddychovať a o chvíľu ideme do kina.
jacka, neskúšala si mu dať Solmucol 100? Vikimu to pomáha a ešte aj chutí. My máme ten v prášku, čo sa rozrába do vody.

letty86
6. jan 2011

@utka ďakujem, som z toho môjho mini chlapa na mäkko 😵 a na aký film?
my sme dnes vegetili....a kde ste všetky?

utka
6. jan 2011

@letty86 boli sme na 3D rozprávku-Na vlásku...pekné to bolo...

leninka75
7. jan 2011

ahojte!!!!.............nejako sa u nás nevedia zatvoriť dvere!! 😀 😀 😀 .......................stále sa ohlasujú nejaké návštevy 😉 ......ale je to fajn, aspoň je ten deň taký pestrejší.......a zvyčajne ku nám chodia návštevy s deťmi v Lilkinom veku, takže má aj ona o zábavu postarané 🙂 .........................čo ste včera robili????..............

@letty86 ........maťka už pomaly čaká aj prvé očkovanie, že???.................a mal reakciu na pliecku na očkovanie proti TBC???.............Laurička to mala hrozné...najskôr jej to strašne spuchlo a potom jej to zahnisalo, ale tak poriadne.........

@utka .............. viki v pohode vydrží celú rozprávku???.........

letty86
7. jan 2011

ahojte 😉
@leninka75 aj maťkovi to na pliecku hnisalo, mudra nás poslala na pľúcne, tam mu ten hnis prepichli a dávam mu na to framykoin zásyp, na budúci týždeň ideme na kontolu, vás mudra neposiela na pľúcne? očkovať tusím môžu, až keď je to pekne zahojené....ale poviem ti, že sa tých očkovaní dosť bojím 😒 jaaaj, chúďatka naše ☹
Maťkovi už mudra brala 5x krv, dobre, že tam bol manžel, ja sa na to nemôžem pozerať(brala mu kvôli žltačke, stále sa jej videl žltý 😒 )
aninka sa kde stratila?
ja sa tiež teším, keď máme návštevu, aspoň to rozbije ten stereotyp 😉

leninka75
7. jan 2011

@letty86 ...............fíha to som nevedela, že treba ísť na pľúcne!!!..............ja som jej to len sledovala a raz pri kúpaní jej to samo prasklo a vtedy som jej to ošetrila liehom a už sa to celkom pekne zhojilo...............chúďtko maličké, že 5x už mu brali krv!!!!............a z hlavičky??.....

letty86
7. jan 2011

@leninka75 aj malému to prasklo, ale potom mu to znova zahnisalo...najprv z rúčky, ale potom sme povedali, že nech berie z hlavičky, boli sme poučení od švagrinky a svokry, ktoré sú zdravotníčky, že to bábo najmenej bolí, aj keď to vyzerá hrozivo...tak dúfam, že mu tak skoro brať krv nebude!

utka
7. jan 2011

@leninka75 Viki vydrží v pohode...Včera sme boli už aspoň 5. krát...Taký je zlatý v tých veľkých okuliaroch...

utka
7. jan 2011

Dnes sme sa konečne dostali aj von...

leninka75
8. jan 2011

@utka .....celkom mu seknú tie okulky 😀 😀 😀 ........................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre