Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
25. jan 2011

Tak aj ja vám prajem dobrú nôcku.

leninka75
26. jan 2011

ránečko!! 🙂 🙂 .................teda ale nám nasnežilo v noci!!!...............muž ráno vykukol z balkóna, zanadával a utekal ometať auto 😀 😀 😀 😀 .............................

@jacka ..............my sme mali kiahne v máji.....vtedy to mala takmer celá škôlka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............sestra ku nám vodila neterku, aby ich aj ona už konečne dostala a nič........no s tým kúpaním to cez týždeň muž nestíha......Lauru kúpem okolo štvrtej a keď príde muž z roboty už dávno hajá a budí sa až v noci medzi 2-3........veď uvidíme, možno sa jej to postupne zapáči.........som zvedavá ako sa budú moje baby spolu hrávať.....nedávam tomu veľkú šancu......4 roky je dosť rozdiel........keď už bude Laura ako tak schopná sa zahrať, tak Lilka už bude mať iné záujmy.............ale možno sa mýlim..................

@utka ......ty si doma s Vikim???.........

jacka
26. jan 2011

ahojte....
veru nasnežilo až až.....a ešte stále padá 😝 😝 ..........tvoj muž nemá chybu 😀 😀 😀 😀 .....
@leninka75 ......som nevedela že ste mali kiahne...........to prečo kupeš Laurinku tak skoro?......to znamená že aj tebe pekne spinká 😉 ..........................si nemyslím že 4 roky je velký rozdiel.......ono sa to poamličky stratí

ideme trochu von ........nech máme jednu vychádzku z krku 😉

leninka75
26. jan 2011

@jacka ...........musím ju tak skoro kúpať lebo vždy okolo piatej zaspí a potom sa zobudí až v noci okolo druhej........a vtedy sa mi ju teda kúpať nechce 🙂 🙂 🙂 ...........tak si užite sniežik 🙂 .............tiež som Lilku volala von, ale pôjdeme asi až poobede, teraz nechce...ušla k babke...

leninka75
26. jan 2011

@jacka ...ako chodíte von?......v kočíku či pešo??:...

jacka
26. jan 2011

@leninka75 ....čo čo ....to ako nočný spánok?...a to takto dlho vydrží spinkať????...aj Lilka bola takáto?....len mi nepovedz že len ja mám takého nespavca....... 😔

von chodíme v kočíku...ale dlho tam neobsedí.....aj by som chodila bez ale mám pred domom taku frekventovanú cestu tak nemám odvahu ísť bez......

a kedy pojde do školky?

jacka
26. jan 2011

a kde sú ostatné žienky,?

ten sneh nemá konca...... 😝 😝 😝 sa teším kedy príde jar
dám ešte Peťkovi najesť..a pojdeme trochu von...niežeby sa mi chcelo.....ale musím....sa vonku aspon vyhrá.... 😉 nášmu psovi nedá pokoj........ 😀 😀 😀 😉

leninka75
26. jan 2011

@jacka .....veru vydrží...zo začiatku som chodila do nej štuchať či vôbec dýcha 🙂 ................lilka, kdeže!!!!.............cez deň spala len v kočíku a musela som ju voziť.......večer po okúpaní zaspala normálne v postieľke a budila sa presne každé 3 hodiny............juj sme sa dobre vybláznili vonku!!!!................žeby mali za dnešok všetky áčko??? 😉 ..........

jacka
26. jan 2011

@leninka75 ......to verím..... 🙂 ....super že ti krásne spinká.............to je zaujmavé.......mne obaja chlapci zle spávali......Maťko prespal celú noc hádam len ked sa Peťko narodil.....a to sa ešte zvykol budiť ....sem tam nie každu noc......no a peťko...ten keby nespal tak by sa mu nič nestalo 😠 😠 😉

aj my sme sa vygulovali...Peťkovi sa to velmi páčilo.......hlavne ked on do mna 🙂 ...............boli ste všetky tri vonku?

maju.....všetky........zatial...... 😀 😀 😉 inak ..fakt by mohli častejšie kuk na koníka 😒

leninka75
26. jan 2011

@jacka ..............hej boli sme všetky tri 🙂 .......Laura driemkala v kočíku...........len som musel adávať pozor, aby sa ku nej nenasťahoval kocúr 😠...................a robievate v snehu anjelov??? 🙂..............lilda to robí strašne rada 🙂.......... lilka pôjde do škôlky budúci týždeň, len ešte musím zistiť ako je to v pondelok so škôlkou, keď sú polročné prázdniny.............juj také mám oči, akoby som v nich mala piesok nasypaný 😝.............idem si uvariť zemiaky na zajtra, budú francuzáky.....................a potom do hajan.................dobrú noc 😔

jacka
26. jan 2011

@leninka75 ..že kocúr...... 😝 fuj neznášam ich.... 😝 😝 😝 .................sa teší do školky?.....či ešte nevie že kedy ide?.......anjeliky nesmú chybať...to bolo prvé čo ráno urobil kedy vyšiel z domu....ach jáj..celý bol od snehu 😔 😅 😉 😉 ...a začal opakovať aj Peťko...ale on len leží ..a kuká ako padá na neho sniežik 🙂 😵 ..........a čo máš z očami?.......unavená si?.......................nám zamrzli zemiaky.....tak neviem čo budem variť kedže ja bez zemiakov som stratená 😔 😔 .......................dobrú leni....... 😔

utka
26. jan 2011

Ahojte!
No žeby A-čko? V robote nie som pri PC a doma nestíham...

jacka
27. jan 2011

ahojtééééé....

@utka tebe je odpustené......ty si jediná pracujuca 🙂 😉

dobrá kosa....-12 😝 😝 😝 ...už aby prišla jar 🙂

leninka75
27. jan 2011

ahojte!!!!.............zemiačky sa pečú 😵 😵 ......

@jacka ................veru včera som mala nejaké unavené oči....akoby to Laurička vedela, zobudila sa až o tretej v noci 🙂 🙂 ..................to riadna kosa u vás, brrrrr.......u nás len -4, viac už by ani nemuselo byť..........maťko robí anjelov ráno keď ide do škôlky??...........zlatko!!!................Lilka sa určite do škôlky neteší 😀 😀 ..............ale už pôjde, veď o 2 týždne máme zasa prázdniny................ževraj jarné 😀 ...............nechápem, kto to takto navrhol jarné prázdniny v zime!!!............vy ste mali dosť zemiakov??...........my už musíme kupovať 😒

jacka
27. jan 2011

@leninka75 ...zemiaky sme nemali....len také "velké"....čo bolo vhodné pre prasiatka....sme kupovali.......aj tie nám zamrzli...fuj..hnusný rok bol vlani 😔 😝 ......u nás je otvorená školka aj cez prázdniny...teda aspon si myslím..lebo bola hned aj po vianociach...............verí že sa teší 😉 ..... 🙂 ....pokial je sneh.......tak máme anjelika na dvore 🙂 .............teda niežeby by som závidela ale závidím ...jasné že v dobrom.....takéto spavé pokladíky......neviem čo to je 😔 .....a očká ako..nebolia

jacka
27. jan 2011

kto nám pošle slniekčo.........aby sa trochu oteplilo?....stále je tu kosa aj ked len -6......slniečko by to spravilo....tá hnusná hmla nie a nie zmiznuť 😠 😒

jacka
27. jan 2011

pojedme sa pomaličky chystať...ideme na logo..... 😝 sa mi nechce ho tam nahánať po čakárni 😝

letty86
27. jan 2011

ahojte
včera som ani nestihla kuk, boli sme s maťko na poradni, 62 cm, 5600 gramov, aj ho očkovala, celkom statočne to zvládol, nemal ani horúčku, ani opuchnuté nožičky, som si v noci nastavovalo budík, aby som ho kontrolovala, či mu nevystúpi horúčka...
@leninka75 maťko sa rád kúpe, neplačká, horšie je to keď ho obliekam, to je plaču, jaaaj, ☹

utka
27. jan 2011

Ahojte!
jacka, som rada,že mám odpustené...veď cez víkend si to vynahradím...ale to tu nebudete zase vy!
leni, tak super drobček spiná...Viki tiež dobre spával, ale nechodil tak skoro spinkať.

denisenko
27. jan 2011

ahojte... 😀
@jacka a to vy ste dnes nemali krásne slniečko? my tu v studenej rajeckej doline sme mali nádherný teplý slnečný zimný den....asi plus 4, ale len čo trochu zašlo, už zamrzlo všetko, čo sa roztopilo, takže som sa po ceste zrúúúúbala...... 😝
a jaké áčko???????ja mam PN od doktora..... 😀 😀 😀 😀 😀 včera som bola na ortopediii s laktíkom mojim bolavým.....vraj tenisový laket....tak som dostala obstrek a do večera som myslela že niečo tomu doktorovi urobím....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 no uver, ani písař sa mi od bolesti nechcelo....... 😖
@jacka ako bolo na logo? pomáha????
@leninka75 my kupujeme zemiaky stále....lebo naša minirodinka ich zje tolko, že sa nám to naozaj neoplatí sadit a ....aj tak teraz na to nemáme čas.....my sme cestovinový a ryžkový...... 😀 😀 😀
a zajtra sa neozvem,ideme už do talianska, tak prosím......žiadne A 😉 ale potom už budem asi častejšie, net máme na byte a celý den len pre seba..... 😉

jacka
27. jan 2011

@denisenko ...slniečko vyšlo až okolo 14h...takže svietilo asi len hodku......tak zajtra pošli.... 😎 ........................no dobre ked máš PNku........aj tebe bude odpustené..aj ked ....no neviem či to platí aj na koni 😀 😀 😀 😉 ..........................ono by možno aj pomáhalo...len on s nou vobec nespolupracuje...už sa stalo že jej nepovedal ani slovo....len doma sem tam niečo prečíta..........asi to chce čas.....ako všetko 😉

a čo varíš ž ryže?...Maťko zbožnuje len ryžu z kečupom 😀 😀 ....nemusí mať k tomu nič 😝

tak šťastnu cestu.......aby ste došli v pohode a celý a zdravý 🙂 .....sa ozvi ked už budete tam..... 😉

@utka .....ja budem aj cez víkend....rodinka je prechladnutá.....tak sa budu liečiť 😉 ......................aj tebe takto

dobre spával?
@letty86 .....pekne priberá maličký baculko.....a inak všetko o.k?...teraz tie vakcíny už nie sú také agresívne ako pred 4 rokmi....takže by to nemalo byť také zlé 😉 .......mi hovor niečo o tom obliekaní..... 😔

aninka na nás pekne kašle 😠 😠 ☹

utka
27. jan 2011

@denisenko prajeme šťastnú cestu!!!

@jacka spával celkom dobre...niekedy aj 6-7 hodín...v noci...

leninka75
28. jan 2011

ahoje!!!...................juj už aj my sme dnes riadne zamrznutí, - 13!! brrrrrrrrr...............ale je slnečno, tak cez obed bude hádam lepšie.........

@jacka .............oči už celkom dobre!!...............tak sa dobre lieč, nech sú v pondelok zdravučkí....a ty si OK??......

@denisenko ...deni šťastnú cestu!!!.........a ozaj čo je s kocúrom keď vy ste na SK???:...........z čoho máš tenisový lakeť??............

@letty86 ..............super, že maťko očkovanie dobre zvládol!!!! 🙂 🙂 .............pekne rastie zlatíčko!!.............ale moja bublinka by ho prevalcovala, pred dvoma týždňami mala 5 690 g, tak počítam, že teraz už má cez 6 kg.........začala strašne slintať a cucať si pästičku.....maťko neslintá??

jacka
28. jan 2011

ahojte.....

konečne aj tu vyšlo slniečko...hurááááá 😎 😎 😎 ...Peťko trohol rekord.....spla až 1 1/2 hodky...som z´vedavá ked večer zalahne....ho budem musiť vonku nechať ešte vymrznuť 😀 😀 😉 🙂

@leninka75 ráno ked šiel Maťko tak bolo -16 ...fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj.........ja som o.k....však čo som chlap?... 😀 😀 😀 😉 ....som chcela ísť s nimi na plaváren..ale to asi nepojde...uvidím

krásny 😎 😎 😎 😎 ..víkendík sa praje 🙂

utka
28. jan 2011

Ahojte...
Konečne piatok a konečne doma. Dnes som zdrhla pred treťou...Viki sa tešil, že nešiel domov zo škôly posledný.
U nás v biochemickom labáku dnes natáčalia STV-čka nejaký seriál z lekárskeho prostredia. Som zvedavá,čo to bude zač...
Tak pekný víkendík.

aninka29
28. jan 2011

ahojte mamky
tie kiahne je jeden des ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ....a to som dúfala,že Simka bude mať ten ľahší priebeh...omyl.......až mi je do plaču,keď ju vidím 😢 ☹ ☹ ........vyhádzaná je komplet po celom tele ☹ ...pľuzgiere veľké ako svet......desne ju to svrbí....ale drží sa statočne..neškriabe si to,teplotuje.....a k tomu ešte sa jej dnes v pusinke objavili afty 😢 .....ešte šťastie,že som si o tom čosi prečítala...lebo by ma vôbec nenapadlo kontrolovať jej aj pusinu ☹ ...no čo už...musíme to zvládnuť
dúfam,že vaše detičky sú všetky zdravučké 🙂

leninka75
28. jan 2011

@jacka ........veru chlapa zloží aj nádcha!! 😀 😀 😀 😀 ...................to moje staršie dieťa vytiahnuť von je drina!!...........a potom počúvať vonku to frfľanie, katastrofa!! 😠 😠 😠 ..............už aby bolo teplo.....vtedy sa aj sama pýta von.............

@utka .............riadne pooddychuj!!!

@aninka29 ......ak ti môžem poradiť, natieraj simke tie kiahne kloktadlom tantum verde.....aspoň na noc......nesvrbí to potom toľko 🙂 🙂 🙂 ................ja som to lilke natierala a bola v pohode..........čím to inak ošetruješ??..........my sme sa 3x denne kúpali v hypermangáne....................

leninka75
28. jan 2011

...............a pekný víkendík všetkým!! 🙂 🙂 🙂

aninka29
28. jan 2011

@leninka75 ďakujem.....to tantum vyskúšam......mne dokina kázala natierať tekutým púdrom a pretierať alpou...../inak na ten tekutý púder sú rôzne reakcie či dať,alebo nedať 😝/........a dnes som vyslala muža do lekárne nech mu tam niečo poradia...tak mu pani dala jód betadine.....tak som ju natrela týmto..a už ju to tak nesvrbí...tak uvidíme..............baby, nám zakázali sa kúpať až pokým sa Simke prestanú vytvárať nové vyrážky...ale tie sa vytváraju stále už štvrtý deň ☹...už nech to skončí
pekný víkend aj vám mamky

utka
28. jan 2011

@aninka29 myslíš,že sú to afty? Nie sú to kiahne aj v puse. Ja keď som mala kiahne, tak všade...v ústach, v očiach...všade!!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre