Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. feb 2011

@aninka29 ...super že Simke sa pomaličky lieči........ 🙂 .........čo si robila aby sa neškrabala?.....to doniesla zo školky?:....možno to dostane aj Sabinka.....a budete mať pokoj......

jacka
1. feb 2011

myslíte že sa táto zima niekdy aj skončí?? 😝 😝 ...........mamky čo fajnove varíte? 😉

leninka75
1. feb 2011

ahojte!!...............taký sme mali včera nenormálne pomalý net!!!!.............cez víkend sme konečne zrušili vianoce............ ☹ ☹ ☹ .................

@aninka29 ...som rada, že Simka sa má už lepšie 🙂 🙂..............Sabke teraz kontroluješ každú vyrážku, že??.......kiahne majú inkubačnú dobu 21 dní, takže máš čo robiť 😉 😉 .....................nevieš či aj viac detí v škôlke má kiahne???...........

@denisenko ...........ako sa spinká Niskovi v jeho krásnej izbičke??? 🙂 🙂 .............do Talianska ste cestovali bežným spojom???................

@utka ................ako sa robí tarhoňa, podobne ako ryža???...............

@jacka ........chlapov si si už vyliečila??:............

leninka75
1. feb 2011

@jacka ..............snáď sa raz skončí 😝 😝 😝 ...................som nevedela ako mám Lilku ráno obliecť, aby nepremrzla 😒 .....nad varením aj ja rozmýšľam už od včera večera................a neviem, na nič som neprišla..............asi si urobím cestoviny...........Lilka sa napapká v škôlke, muž v robote............a večera bude suchá..............a zajtra asi urobím lasagne, len musím pozrieť nejaký recept...............ty ideš čo variť???..........

denisenko
1. feb 2011

ahojte.... 😉
Denisko je už v školke......aj sa tešil, že bude s deťmi, ale aj mu krútilo pusinkou do plaču...... ☹ 2,5 mesiaca bol doma.. 😔
@leninka75 Deniskovi sa spí fantasticky...ani zastrieť nepotrebuje..... 😀 ešte nemá čím...... 😀 viezol nás kamarát, tak sme mali fajn cestu, zastavil ked Denisko potreboval..... 😅

my máme krásne slnečno, ráno že -4....dala som Niskovi do školky pančušky a tepláky....ale ešte som mu dala vyteplené nohavice, že nech si dá ked budú vonku....ako ho poznám, tak určite zabudne.... 🙄
@jacka skončí sa skončí....len nik nevie kedy.......pre mna už včera bolo neskoro 😝 mám navavrené zo včera, takže dnes hádam aj niečo upracem......ale sa mi nechce.....včera sme si robili s tatinkom súkromnú party do druhej v noci.....sme sa akosi pozabudli a dnes sa mi naozaj nič nechceeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
1. feb 2011

ahojte, kočky moje 😵
konečne som tu 😔 , od piatka do nedele tu bola svokruška a včera okupovala pc manžel, no a dnes tu vládnem konečneeee ja 😀 😝
jaaaj, mamky, maťko má soplíky, normálne ma chytá des, že zas skončíme na atb ☹ včera nič a v noci to začalo, jaaaj, moje malé, aj trošku kýcha...zajtra ideme s vikinkou na preventívku, tak pozrie aj maťka
ja som včera varila cestovinky a mám aj na dnes, len tiež neviem, čo na zajtra 😕
@jacka aj u nás je kosa, brrr, ja chcem tiež teplo

jacka
1. feb 2011

@leninka75 ......nevyliečila...skor dorazila....Matko má zas také soplíky....zachvilu bude doma ...zas 😔 ...................................no a Peťko tomu kašle ustupuje....konečne 😉 .........................varila som fliačky s kapustou......ešte že nemusím robiť fliačky..... 😀 😀 ...........a kedže Maťko chodí hladný zo školky tak jemu som urobila mäsko ešte z nedele s chlebíkom a kapustičkou dokopy...mnamky
to až 21 dni je inkubačná...no pekne 😔

denisenko
1. feb 2011

@jacka ako prosím ťa do Matka dostaneš masko???? ☹

jacka
1. feb 2011

@denisenko ...veru už včera bolo neskoro 😝 ................vy máte slniekčo...prosím pošli ....tu niečo zas padá 😝

denisenko
1. feb 2011

@letty86 na vás sa to tiež akosi začalo lepiť..... 😢 Vikinka chodí do školky? žeby preto?

letty86
1. feb 2011

@denisenko party 😅 tak vám bolo hej 😵 , mojej vikinke sa konečne po dlhej chce chodiť do škôlky, teší sa na kamošku Sašku, tak dúfam, že jej tá radosť dlllho vydrží 🙂
@jacka tak aspoň je Peťkovi lepšie 😵
@leninka75 ako sa má laurička? aj maťko slintá riadne a stále má ručičku v pusinke...posledné dni mi cez de%n ťažko zaspáva 😒

denisenko
1. feb 2011

@jacka čo padá? ved ráno hovorili v teleráne že snehu je málo a ani nenapadne...... 😝 pošlem slniečko, my ho máme dosť....celé dni....len je také studené....ešte nehreje....nevadí?

jacka
1. feb 2011

@leninka75 ...ja dávam MAťkovi oteplovačky.....a pančušky.....a do auta ešte rukavice........ale kde idu von tak som mu nakázala aby si nechal tepláčiky.......lebo tie učky su ťavy.........ako možu tak na mokre tepláky suché ponožky....nikdy nepochopím 😝

letty86
1. feb 2011

@denisenko veru lepí ☹ vikinke sa upcháva noštek, boli sme na krčnom, vraj všetko o.k., tak neviem z čoho to má 😖

jacka
1. feb 2011

@denisenko ...mäsko?......nechá na tanieri...... 😝 ...ostanté zje.........ak niečo zje tak párky......a je zaujmavé že ked je z otcom......tak samé s kosťou zje...inak nehorzí

padá sneh 😝 😝 ...teda len poletuje 😝 😝 😝

jacka
1. feb 2011

@denisenko ...však pokial príde slniečko tak hádam bude aj hriať

denisenko
1. feb 2011

@jacka a toto máme aj my.....má tam položené nohavice na prezlečenie navonok....stavím sa že mu ich nedajú.....rukavice mu nedávam, predtým mával a nikdy ich nemal na rukách......som rada, že im dajú čiapky.. 😝 ale ked zasvieti tak minulý rok chodili nejaké deti aj bez čiapok.....vraj je teplo...na slniečku...... 😝

jacka
1. feb 2011

@letty86 ..vás sa tie choroby nejak držia.................a to na preventívku prečo??? 😅

jacka
1. feb 2011

@denisenko ....som rada že aj teba tak vytáčaju učky.......akoby to robili napriek 😝 😝 .......no a bez čiapky...tak to by ma už totálne nas....lo.... 😠 😠 😠 ...................pravdaže nedaju.........kašlu na to 😝

denisenko
1. feb 2011

@letty86 aj Nisko máva stále upchatý noštek.....krčné mandle má už vonku a odvtedy sa mu to upcháva....ani kvapky to neprečistia.......vraj je v poriadku...... 😖
@jacka to aj denisko je taký maskový.....najlepšie je, ked robím guláš a všetko mu to rozmixujem.....tak zje aj masko....ale inak.....rezen, niekedy.....toť vsjo.... 😖 posielam slniečko, nie som lakomá....... 😀

jacka
1. feb 2011

@denisenko ...presne ..rezen,,,,,ten može vždy 😀

denisenko
1. feb 2011

@jacka učky sú tam na to, aby nás predsa vytáčali....baby, kolko platíte za školku? som bola dať prihlášku do Rajca a tam platia tento rok že 12 eur školka plus 1 euro na každý den strava.....tak to ked tam bude chodiť 2O dní, zaplatím 32 eur....není to dosť nato, že sme na slovensku? 😕

denisenko
1. feb 2011

@letty86 a toto aj mna zaujíma, prečo na preventívku????? 😕

jacka
1. feb 2011

@denisenko ..35,2E.....za školku......aj mne sa to zdá až privela
ešteže nás ma kto vytáčať........ 😝

jacka
1. feb 2011

@denisenko a čo je s tým bábätkom?

leninka75
1. feb 2011

@denisenko ..............párty??!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@letty86 ...............drobček maličký, držím palce, aby mu to rýchlo prešlo!! 🙂 .................ako často a ako dlho Maťko cez deň spinkáva???.................inak aj moja Lilka od nedele rozpráva ako sa teší do škôlky.............toto nikdy zatiaľ nehovorila!!!!......................žeby zmena k lepšiemu??? 🙂 🙂 🙂.................ráno veru neplačkala a dokonca sľúbila, že bude aj cvičiť!!!....................Laurička je taký smejko 🙂 🙂 .............nechce už moc ležať, rada obzerá keď ju nosím na rukách.....a začala sa zapierať pätami a tak sa posúva..........a už aj hlavičku odlepí od vankúša keď ju potiahnem za ruky 🙂 🙂 🙂 🙂 .........................ale na brušku sa jej moc nepáči ..............a včera 1x pri kúpaní neplakala!!! 🙂 🙂 ......,,zajtra ideme na očkovanie ☹ ☹ ☹ ☹ ...............

@jacka ................tie choroby!!!.stále dookola!!.............už by to chcelo jar!!!..............ja dúfam, že Lilka bude OK, v nedeľu sme boli v saune a vybiehali sme sa chladiť von do mrazu 😀 😀 😀 😀 😀 ............................ale skôr sa bojím aby nedostala vši!!!!..................svokra doniesla papier zo škôlky, že sa tie potvory zasa objavili!!!.................niekde by som mala mať recept na taký olejový prípravok, ktorý tie hnusoby odpudzuje.....namiešam to a capnem Lilke na vlasy........pre istotu!!..............

letty86
1. feb 2011

@jacka
@denisenko neviem prečo preventívka, som sa jej nepýtala, dala m papierik, keď sme minule boli s maťkom v poradni, máme doniesť moč
my platíme za stravu tiež cez 1 euro, 9 E za školné a 7 zrps....veru, vychádza to okolo 40 E 😕

leninka75
1. feb 2011

my platíme 8 euro za školku + strava 1,06 euro na deň................veru je to dosť..hlavne keď vidím, ako málo s tými deťmi robia ....................

jacka
1. feb 2011

@leninka75 ....Laurinka je zlatučká 😵 😵 .............jáj zlaté čas 🙂 🙂 ...tak hod foto ako sa smejkuje 🙂 🙂 .....nech sa pokochám....... 😵 😵 😵 😵 super že sa jej zapáčilo kupkanie......................a Lilka.....super......konečne ...aj tebe je lepšie......super pocit že sa teší do školky ,že?

jacka
1. feb 2011

@letty86 .....aj moč.....dobra ......aspon je poriadne vyšetria

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre