Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
3. feb 2011

maťko už lepšie, odsávam, dávam mu hypomer a fenistil kvapky mi tiež mudra kázala dať...
keď bol maťko menší, kakal niekoľkokrát za deň, teraz kaká každý druhý až tretí deň
idem pozrieť tu tému, tak si ma navnadila 😀

denisenko
3. feb 2011

@letty86 chudatko Maťko, nato aký je drobček už má nejako moc liekov, čo čítam.... 😢 som tam napísal dojčite miesto dojdite???sa mohlo stať....... 😀 😀
@leninka75 idem aj ja kuknuť, si nás navnadila..... 😀
@jacka dobre vieš, že som ti to slubila....a ja sluby vždy dodržím...... 😉 ale do -2 by sa mi nechcelo....my máme +7, dnes......

mali sme návštevu švagrovcov.....museli zjesť ten nepodarok.... 😀 😀 😀 😀 ale vraj chutí dobre, len to cesto sa strááášne trhalo na kúštičky, takže závin sa nezavinoval ale lepil a ťapkal..... 😀 😀 😀 😀 😀 čo už....lepšie ako drotom do oka...... 😀 😀 😀 😀 😀

@aninka29 vidíš, mala by si častejšie chodiť...či máš manžu doma a tak si zaneprázdnena??????

denisenko
3. feb 2011

no fajn, kuchyna uprataná.....dieťa v posteli......tak idem pozrieť tu temu.....Leninka nás navnadila..... 😀

denisenko
3. feb 2011

@leninka75 .....pomooooooc.......som to nenašla........ 😔

denisenko
3. feb 2011

idem aj ja offf ked sa tu so mnou nikto nehrá..... 😔

leninka75
3. feb 2011

tiež som už tú tému nenašla.............asi ju úplne vymazali lebo to bolo samé neslušné slovo a úplne od veci................dobrú noc 😔

utka
3. feb 2011

Ahojte!
Viki ešte chodí do toho denného rehabilitačného sanatórie. je ich tam max. 10 ráno a poobede tam spia asi traja...tak sa im tam môžu viac venovať...ale od apríla už pôjde nazad do svojej "starej" škôlky...

leninka75
4. feb 2011

ránečko!!...........jedno dieťa odpratané do škôlky, druhé do postieľky, prádlo sa perie, raňajky tu na mňa žmurkajú..............skrátka úžasné ráno 😀 😀 😀 😀 ...........................až na ten sneh 😝 😝 .................dnes sa chystám upratovať, tak snáď sa podarí 😀 😀 .................laurička je už bez teplotky 🙂 🙂 🙂

denisenko
4. feb 2011

dobré ránko,,,,, 😉
@leninka75 tak super, že je laurika už v pohode..... 🙂 kolko spinká cez den?
@utka to sanatorium je súkromné, alebo prepláca poisťovna??? Viki je tam na pol roka? 😕

......aj moje dieťa je už v školke, práčka takmer doprala, ranajky sú zjedené...už aj desiata....a vonku nádherný slnečný den, zatial len 0, ale šak sa oteplí......ej hor sa vymetať obchody....... 😀 tak prídem až poobede....... 😉

jacka
4. feb 2011

ahojtéééé 🙂

@letty86 ....skusila si niečo na posilnenie imunity ked býva takto často chorý?..............ja som taká rada že Peťko je už väčší...... čo donesie Maťko za pliagy skoro všetko chytá 😔 😒

@leninka75 ----no krásne si to napísala........ 🙂 no vidíš teplota dlho netrvala......aj ja idem poriadiť...aj ked sa mi velmi nechce.....navarila som granadír......a zajtra si beriem volno 😀 😀

@denisenko čo sa stalo koláčiku?.......zlá múka?..........................vy tam máte aj blízku rodinu,že švagrovci prišli?

jacka
4. feb 2011

dnes nejdem s Peťkom von...taký hnusný kašel má......neviem od radosti čo mu dať...... ☹ 😠

letty86
4. feb 2011

ahojte 😉

@leninka75 to sú pekné rána 😵 😵 ..ja som tu tému tiež nenašla...ináč minule sa tu písalo, že nejaké ženské kradnú fotky iných detí a vydávajú ich za svoje 😠 , alebo píšu vymyslené srdcervúce príbehy 😠 otras

@denisenko napísala si to dobre, len ja som zle prečítala...tak potom daj vedieť, čo pekné si kúpila 😉
maťko teraz neberie veľa liekov, iba fenistil kvapky, hypomer je do nošeka a to je všetko 😉
@jacka odkedy bol maťko na atb berie probiotiká gio gaia, už sú tie soplíky lepšie....ja len nechcem aby bol na atb tak skoro....aj mne mudra vravela, že keď bude vikinka chorá, zrejme bude aj maťko a potvrdili mi to aj kamošky, ktoré majú dve deťúrence...čo už
čo zvykne peťkovi zabrať? počula som chvály na skorocelový sirup s vitamínom C, nepoznáš, lebo ja som ho nedávala, ale vraj je dobrý
@utka ozaj super to majú v škôlke a chce ísť viki naspäť do starej škôlky?

leninka75
4. feb 2011

@denisenko ............laurika si dá také tri hodinové šlofíky .......má to rozdelené tak do cca druhej poobede a potom poriadne zaspinká medzi štvrtou a piatou a budí sa až v noci okolo druhej 🙂 .................som zvedavá čo nakúpiš 😵 😵 😵

@jacka ............neskúšala si solmucol?.....................pošlem ti lilku na obed .....granadír to je jej srdcovka 🙂 🙂 🙂

@letty86 .........na to sa musíme pripraviť, že detičky si budú choroby navzájom posúvať ☹ ☹ ..............viki chodí do škôlky?....

letty86
4. feb 2011

@leninka75 viki chodí do škôlky, zatiaľ je o.k., tak uvidíme dokedy 😕 ...normálne bola včera smutná, že som pre ňu prišla skoro, chodím o 3tej 😅 ....som sa bála, že aké to bude, keď bola doma mesiac, ale zjavne jej to prospelo, lebo sa do škôlky teší 😅 , tiež som zvedavá dokedy 😀 ...má tam kamošku sašku, tak na tú sa najviac teší
veru, asi s tým veľa nenarobíme, aj tá zima robí svoje, už nech je príjemná jar 😔

leninka75
4. feb 2011

@letty86 .........to je super, že Viki rada chodí do škôlky!! 🙂 🙂 🙂 ..........ja idem dnes pre lilku na obed.............

jacka
4. feb 2011

@letty86 ....ten sirup je dobrý nápad...sa mi zdá že tu už deni o nom písala...vyskušam..........veru..tp posuvanie chory je aj u nás........čo s tým narobíme.... ☹

@leninka75 ..neskušala....dávam mu stoptusin...len ja raz neviem aký to má vlastne kašel 😔 ..............prečo ideš na obed pre nu.....

to ma teší že vám chcu chodiť detičky do školky......dobrý je to pocit pri srdiečku...................len mne sa zdá že ten moj to prehána......už nechce ani domov chodiť.....a ked prídeme domov tak kedy idem do školky???je to normálne???

jacka
4. feb 2011

@leninka75 čo bolo v tej teme?
pošli Lilu kludne na obed.....😉..............aj Maťko sa ide za tým zabiť

jacka
4. feb 2011

nikto nikde????? 😕 😉

aninka29
4. feb 2011

ahojte 🙂
už by sa tá prekliata zima mohla skončiť 😠 .....dnes ani von nejdeme.....so Simonkou aj tak nemôžem...so Sabkou chodím na chvílu iba pred dom,aby ma mala Simonka na očiach.....ale dnes ma von nikto nedostane 😝 brrrrrr

@leninka75 to je super,že Laurička teplotu nemá 🙂
@jacka skús ten solmucol malému......veľmi dobrý,aspoň pre nás 😉
@denisenko len poriadne obchody povymetaj,nech tam nič neostane 😀 😀 😉

aninka29
4. feb 2011

koncom mesiaca má byť u nás v škôlke karneval....juuuj,to asi Simonka ešte do škôlky nepôjde,či?......veľmi sa teší na karneval...minule si v obchoďáku aj kostým vybrala........škoda ☹

jacka
4. feb 2011

no...už sme vyspinkaný....ani práčka nestihla oprať.... 😝

@aninka29 som skor myslela na ten skorocelový sirup........ 😅 ...ale ak by mal pomocť solmucol....len neviem aký kašel to má....hm 😝

už karneval?......no som zvedavá kedy s tým príde MAťko 😉

denisenko
4. feb 2011

...a to zrovna ked tu nie som, tak ste tu všetky...zákon schválnosti..... 😠
@letty86 aj mi fičíme na tom skorocelovom sirupe....chválim....hlavne ten na noc..... 😉

...moc som toho nekúpila, tatinkovi tričko, deniskovi tepláčky a mne krémik......ale som len na skok...idem ešte povešať prádlo, čo som ráno nestihla.....potom pre Niska , o 4. tej na futbal....o 5-tej ideme s tatinkom ešte do iného velkého obchodu a možno sa stavím aj v Metre...tam majú vždy super ceny na značkové súpravy....o dosť lacnejšie ako u nás....

@jacka náš tatinko tu má 1 brata, čo býva pod nami , 1 brata, čo robí aj so ženou o 50 km od nás, a ešte 1 brata....ten tam robí tiež.......takže mi sme tu tak hojnejšie....... 😀 😀 😀

denisenko
4. feb 2011

inak aj ja zhánam nejakú masku....lenže moj synátor si zmyslel, že on bude tým gýčovým Spidermanom..... 😝 tak dúfam, že ho prehovorím....na nejakého piráta, alebo indiána..... 😀
@aninka29 a Simka si aký vybrala?

aninka29
4. feb 2011

@jacka solmucol je na všetky druhy kašľa.....veď poskúšaj,uvidíš,čo vám zaberie.....nech je Peťulo čím skôr zdravučký 🙂
@denisenko hlavne,že si niečo kúpila 🙂 .....čaká ťa ešte druhá vlna nákupov 🙂 😉

aninka29
4. feb 2011

@denisenko Simonka si vybrala Snehulienku alebo Zvonilku 🙂 ..............ach veru...ten spiderman 😠 ...ešte dobre,že ja nemám chalana 😀

utka
4. feb 2011

@denisenko tie cvičenia neplatíme, ale škôlka je o hodne drahšia ako obyčajná...
Najprv tam mal byť 1-3 mesiace,ale potom nám doktorka odporučila ešte ďalšie tri mesiace. Ale od apríla už pôjde do starej škôlky. Ani neviem, či sa tam teší...Mám pociť, že tu má viac kamošov. No uvidíme.
My sme Vikimu kúpili v Tescu karnevalovú masku-Woodyho z Toy Story,ale asi ju nevyužije. Karneval majú v starej škôlke 8.3. ale doobeda a viki tam nechce ísť,keď teraz tam nechodí.
jacka, ja mám tiež dobré skúsenosti so Solmucolom a je jedno, že aký má kašel...
Konečne je piatok...Som vyšťavená z roboty ako citrón...

jacka
4. feb 2011

@denisenko tak tam máte riadnu rodinku 🙂 .... 😉

tak aj u nás v školke bude karneval..:24.2: akurát na meniny 🙂 ..........ale po spidermanovi nesníva...najskor sa prezlečie za nejaké auto 😀 😀 😀 😉 .............ale uvidíme čo zoženieme....suseda mi slubila že mi požičia medvedíka...kotvie či to bude chcieť......ale najskor pojdeme do požičovni......alebo neviem.... 😝

som kupila ten skorocelový sirup ...som sa sekla ....možu deti len od 3rokov...neviem či nám to zajtra vymenia 😔 😔 ...a kupim ten solmucol


@utka tak si cez víkend riadne oddýchni 🙂

krásny víkedník vám prajem.........som zvedavá kto tu bude zajtra......mi nejdeme nikam.....sú obaja chorý nech sa preliečia...... 😉

leninka75
4. feb 2011

@jacka ......no my škôlku tak striedame.....jeden deň tam spí druhý idem po ňu na obed a celkom s ato zatiaľ osvedčilo....................a v tej téme bolisamé vulgarizmy od nejakej vymletej chudery 😠 😠 😠 😠 😠...............

u nás bude karneval, ktorý organizuje škola pre všetky deti z dediny na valentína a taký len škôlkarský bude na MDD.....a dnes som lilke od kamošky požičala kostým šaša, indiánky, čarodejnice a motýlej víly....som zvedavá čo si vyberie 😨...................typujem, že vílu......mne sa najviac páči čarodejnica.................
krásny víkendík!! 🙂

utka
4. feb 2011

Aj vám krásny víkendík. zajtra asi ideme do Pandorfu na nákupy,ale ináč tu budem...

jacka
5. feb 2011

ahojte..... 🙂

prvá....... 🙂 😀 😀

@leninka75 pokial je Lilka spokojná tak prečo nie 🙂 😉 ......a rada tam chodí?....nevadí jej že si doma?.................som zvedavá či ti vyjde tip 🙂

@utka čo idete kupovať?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre