Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2011

@denisenko ......žeby si na dialku posielali tajné kody??? 😀 😀 .................ja sa budím z dvoma prejdetými valcami 😀 😀 😀 ...tak aj sem pošli 😉

jacka
10. feb 2011

@letty86 ....to by bol zážitok...škoda že si tak daleko 🙂 ............................tiež ma mrzí že nebudem vidieť Matka na karnevale ☹ ....ale on to bude mať aj z meninami v jeden den.... 😉

leninka75
10. feb 2011

včerajší wellness večer bol super!! 🙂 🙂 .........prišli sme domov vyhriati, vypotení a tak akurátne unavení 🙂

@letty86 ..........potom nezabudni odfotiť princezničku 😵 😵 ..........šikovná si, že si si mužíčka tak vycvičila!! 😉

@denisenko ............a čo perieš??............nebodaj už odkladáš zimné veci a chystáš jarné a letné?? 😕

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 zmrzka? .....to určite..... 😝 zeleninová polievka bola, ked sa vyspal...... 😀 .....vraj deti kašlať musia, je to obranný mechanizmus.......my nekašleme, ale zato poriadne šušníme..... 😔 dnes sa ma ráno Denisko pýtal,že kedy ho to prejde.....o tri týždne...možno.....tak sa na mna pozrel..ale to je ako naschvál, ved som mala na pláne bazény....tak pojdeme miesto toho sa zas asi prejesť 😀

@letty86 to máte karneval už dnes? a budú aj nejaké fotos? naši majú až 3. marca...tuším....potom idú hned jarné prázdniny...týžden..... 😖
@jacka aj dnes som mu kázala, aby sa neušpinil, že cez obed pre neho príde tatinko a pojdeme do mesta.....tak to zas ako naschvál bude vyzerať 😝 😝 😝 😝

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 periem postelné prádlo......ale dobrý nápad....hodím zajtra zimné bundy....denisko už nosí jarnú s vestou a ja len mikinu s vestou, ale pre istotu zimné ešte nebalím..... 😖

jacka
10. feb 2011

@leninka75 ....však sa neviem dočkať kedy príde jar....a choroby budu konečne fuč.......MAťko niečo donesie a dostaneme to všetci...a to som si myslela že my starý sme ako tak odolný.........kdeže 😝
a tý dr...... 🤐 to bez slov....keby boli detičky staršie tak to hodia na stres...... 😠

jacka
10. feb 2011

@leninka75 ........ 😵 😵 ..parádička........normálne závidím....ale v dobrom aby si si niečo zlé o mne nemyslela 🙂 .......to ste kde boli tam u vás?

jacka
10. feb 2011

@denisenko ..ber veci na prezlečenie 😀 😀 😉

denisenko
10. feb 2011

ale tento rok musím toho pobaliť vela...tatinko pojde o mesiac domov, tak zoberie zimné veci, čižmy a kooopu deniskových obr hračiek.........len neviem kam to všetko dáme, stále rozmýšlam, že na to všetko je tá jeho izba primalá.... 😝

denisenko
10. feb 2011

@jacka díííííky 😀

letty86
10. feb 2011

@leninka75 no podarení sú 😉 a my tiež 😀 Maťkovi čajík nedávam, nemám na čajík veľmi priestor...maťko cez deň papká každé dve hodky...ale skúšala som dva dni, celkom mu chutil, kúpila som feniklový, taký sladký 😠 a písalo, že bez cukru...dávala som mu, keď som cítila, že mám málo mliečka, ale po dvoch dňoch sa mi mliečko upravilo a teraz mu nedávam...mne mudra vravela, že mu môžem dávať, aj keď kojím, laktačné poradkyne to neodoručajú, niektoré mamky a doktorky áno, tak potom nech sa vie človek ľahko rozhodnúť, že 😉

jacka
10. feb 2011

@denisenko nemáš zač 😀 😀

jacka
10. feb 2011

@letty86 ....
@leninka75 ....nechcem sa vám to toho montovať 😉 ..ale čajík netreba pokial kojíte 🙂 ...ja som nedávala ani jednému..... 😉

denisenko
10. feb 2011

@jacka no vidíš, a tam tvrdia niečo iné..... a potom aby sa človek z toho...... 😠

jacka
10. feb 2011

@denisenko ..pokialsa koja detičky tak do 6 mes. netreba....aj som nedávala a sú tu obaja a to bol Maťko narodený v lete...nech si robí každy ako chce 😉

jacka
10. feb 2011

dala som foto tak kuknite.....sa mi akurát hodil Peťko o zem .....taký vreskot že na mna pošlu sociálku 😝

denisenko
10. feb 2011

@jacka kde je to foto? 😕

jacka
10. feb 2011

@denisenko v albume....či nie je? 😕

denisenko
10. feb 2011

@jacka je..... 😉 ....zlatučký sú......aj Peťko je už velký chlap...... 😉 to ste kde boli? je tam krásne..... 😉

jacka
10. feb 2011

@denisenko .......v Královej to je pri Zvolene 😉 ..............dakujem 😵 ....veru velký je 😔

letty86
10. feb 2011

@jacka nádherní sú 😵 a krásne prostredie 😉
@denisenko čítala som tu na mk o pitnom režime, veru, každý si svoje melie 😝
dnes majú karneval a bude aj foto...som jej nakázala, nech pekne stojí, minule som ju fotila a svoje mini bruško vypúlila dopredu, no to bolo foto 😀
@leninka75 mužíček je chlap z dediny pracovitý 😀 a tu v bloku sa nudí, tak sa musí aspoň takto realizovať 😀 vraj ho to aj celkom baví, žehlí hlavne svoje košele 😕 a tie mini vecičky žehlím zasa rada ja

jacka
10. feb 2011

@letty86 ..dakujem 😵 ..............zima tam bola....fukal vetrisko...😝
tak hod foto z minula...........nech sa potešíme 🙂

denisenko
10. feb 2011

@letty86 veru tak, kolko ludí, tolko názorov....ja len preto, že aj denisko celý život pije máličko a nejako som si nevšimla žeby bol iný ako ostatné deti...... 😅

jacka
10. feb 2011

@denisenko ..na to si daj pozor....nechcem ťa strašiť ale ked bude väčší može mať problém z obličkami

denisenko
10. feb 2011

@jacka ja viem, ale ked som čítala tie príspevky, tak oni do tekutín nerátajú nič okrem vody a čaju....lenže v normále sa rátajú aj nápoje ako mlieko, polievka a ovocie tam tiež patrí.....a včul som z toho "osel" íá,íá, íá..... 😀

leninka75
10. feb 2011

pýtala som sa na ten čajík práve kôli tým rôznym názorom..............ja som Lauričke dala fenyklový čajík asi 2x keď som videla, že ju moc bolí bruško a nič nepomáhalo, ani masaže, ani krémik, ani espumisan........babkám sa to strašne ťažko vysvetľuje, že kojeným deťom čaj netreba 😠....................moja babka dokonca včera spomínala, že od polroka už mám dať maličkej aj piškóty 😅 😅 😅.................

@jacka ..........my tu mám eblízko kúpele Nimnica a tam chodíme do bazéna aj do wellness 🙂 ...........je to tam za celkom slušné peniaze.......a dokonca poistenci dôvery tam majú 20% zľavu a všetci sme v dôvere 🙂

jacka
10. feb 2011

@denisenko ...mlieko je skor strava......a tu čo píšu treba brať z rezervou 😝 ....ale jasné že patrí aj polievka..........tak nebud osel.......... 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2011

@leninka75 ...super to poznám...... 🙂 ......jáj dobre vám bolo 😵

denisenko
10. feb 2011

@jacka 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre