Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2011

@leninka75 chytro prezad čo si varila.... 😉

jacka
11. feb 2011

a už je fuč............. 😔

denisenko
11. feb 2011

dobré ránko.... 😉 ....my máme krásne počasie ako každý den......ráno len -1 a slniečko už je na oblohe..... 😵

@jacka veru 21E je trochu moc......ja sa teším, že tento kostým bude aj na budúci rok, ked budeme na SK 😅
@leninka75 ty si šikula, príd aj k nám navariť....mne sa nechce....ale musímmmmmm 😝 ...brušáky?????.... 😕

denisenko
11. feb 2011

ja idem variť nejakú polievku....ešte neviem.....rajčinkovú...alebo kelovú....a parené buchty.....chlapi dostali chuť....som zvedavá čo mi zas vykysne.....prekvapko...... 😀 ..a hádam pri tom spravím aj knedlu a bude na nedelu..... 😵

leninka75
11. feb 2011

jaj chválim sa, že navarené a nepoviem čo 😀 😀 😀 ...............šampiňónová polievočka a plnené šampiňóny zapekané so zemiakmi 😵 😵 .............dnes máme deň šampiňónov 😀 😀 😀 ..............

@denisenko ............chlapi ľúbia kelovú?? 😉 .........mne to nikto nechce ☹ ................keď vykysne, tak si prosím jednu knedlu 🙂 🙂 🙂 ................

@jacka .............veru 21E...no na uváženie..........

u nás je dnes karneval v kulturáku, ale že vraj len pre školákov................normálne diskriminácia malých detí!!!! 😠 😠 😠

denisenko
11. feb 2011

@leninka75 u nás je kelová v pohode.......čím si plnila tie šampinony? 😕

leninka75
11. feb 2011

@denisenko ..........vykrojím hlúbiky, nasekám ich, pridám nasekanú šunku, trošku slaninky a niekedy aj olivy..celé to trošku osmažím na masle, naplním šampiňóny a na vrch ešte položím kúsok syra.....medzitým pečiem v rúre zemiaky...keď už takmer sú..capnem na ne naplnené hríby a dopečiem...............robím to často lebo je to dobré a rýchle 😵 😵

jacka
11. feb 2011

som rada že aj vám sa zdá cena privysoká.......hned mám lepší pocit že som to MAťkovi nekupila......lebo som mala normálne výčitky........ako by sa v tom vybláznil 😔

@leninka75 ...no mnamka........si odpíšem urobím to aj ja niekdy.....ma napadalo Peťko hríbiky ešte nemože..... 😔

@denisenko aj ja som robila paradajkovú a zapiekala som brokolicu 😉 .............vždy zabudnem...raz si sa mi zdá 😅 písala že robíš skorocelový sirup ...že?....ako?

leninka75
11. feb 2011

@jacka .....peťkovi môžeš dať len tie zemiačiky s maslom alebo mu ich posyp syrom........

fuj normálne musím svietiť 😝 ...............

denisenko
11. feb 2011

@jacka ....robím skorocelový sirup.......len niekde to musím pohladať, lebo odkedy som na materskej s tou mojou pamäťou to ide dolu vodou...... 😝 ....inak, my sme ho mali vždy doma, ked sme boli ako deti...a tajne si chodili pocuckávať z fľaše..... 😀
@leninka75 dobrý tip....asi som si práve oslintala celú klávesnicu..... 😅

leninka75
11. feb 2011

viete čo som objednala?...........laminovačku dokumentov................je to šikovná vecička .....lilke som ešte v robote zatavila pár obrázkov a návodov hier................a ja si tak chcem urobiť recepty...................

leninka75
11. feb 2011

@denisenko ..............rýchlo vysuš až ti neodíde 😀 😀 😀 ...................

denisenko
11. feb 2011

@jacka nenašla som....sakra a práve som si spomenula, že som nedala do cesta olej..... 😝 😝 😝 😝 😝 a ono sa už tvári že kysne..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....poviem mamine, nech mi pošle ten recept na sirup a potom ti ho napíšem, dobre? ....zbierajú sa čerstvé skorocelové listy, vtedy ked začínajú vyrastať tí "vojačikovia"...ale ja som robila aj inokedy....ked vyrástli mladé listy..... 😉

denisenko
11. feb 2011

@leninka75 laminovačka? to je dobré na fotky, že? čo to výjde? 😕

leninka75
11. feb 2011

toto som včera odfotila 😵 😵 😵 😵

denisenko
11. feb 2011

buchtička.......a aká vysmiata...ešte aj očká sa jej smejú.....super fotka..... 😉

leninka75
11. feb 2011

@denisenko .............do toho zatavíš hocičo....fotky, papiere, ..........ja som chcela takú do max 30E....a našla som za 28E...www.alza.sk........tam majú všeličo za dobré ceny a rýchlo dodajú...

leninka75
11. feb 2011

včera som Laurike dala 1x šatičky, tak som to chcela zachytiť a herečka, akoby to vedela.....

jacka
11. feb 2011

@denisenko ...tak na mna mysli z receptom 🙂

denisenko
11. feb 2011

@jacka 😉

jacka
11. feb 2011

@leninka75 -.............tá je krásnučká 😵 😵 😵 ....len velmi tie šatočky nevidno..či som slepá 😅

jacka
11. feb 2011

@denisenko ten olej tam už nedáš.... 😉 však sa hádam nič nestane......a ked hej tak sa vyhovor na niečo..len nie na seba 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2011

šatičky sú takéto.....

denisenko
11. feb 2011

@jacka už sa mi to tuším stalo...raz zabudnem olej, raz vajce...... 😵....sa mi zdalo že ešte niečo mi tam chýba.....čo už... 😅 ked nezjedia, nakrmim vtáčiky a mačky....... 😀

denisenko
11. feb 2011

@leninka75 tak to je fakt super......minišatky 😉

jacka
11. feb 2011

@leninka75 ..perfetkné súúúúú 😵 😵 😵 ....škoda že nemám dievčatko 😉

@denisenko ..ja som na tom tak isto..... 😝 ale nikomu čo to bude jesť nepoviem..... 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2011

@jacka komu sa nepáči, nech si navarí sám, no nie? 😀 ...ale moj chlap zje všetko...teda má pár vecí, čo nie...ale dajú sa zrátať aj na jednej ruke.....niekedy hovorí, že varím lepšie ako jeho mama 😀 😀 😀 😀 ale nie lepšie ako moja.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2011

@denisenko ................to je teda riadna pochvala keď chlap povie, že žena varí lepšie ako jeho mama!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 ............

jacka
11. feb 2011

@denisenko súhlasím 😉 ....sa čudujem že to nahlas povedal o mame 😀 .....tak ťa riadne pochválil..zlatý je 🙂

jacka
11. feb 2011

@leninka75 si ma predbehla..... 😠 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre