Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2011

dobré neskoré ránko..... 😉 teda u nás je poriadne sivo, ani nie tak mraky ako akási čudná hmla.....brrrrr....a to sme chceli niekam ísť poobede.....ani nos sa mi nechce vystrčiť... 😝
@utka len urob, detičky to majú radi a hlavne lieči..... 😵

denisenko
13. feb 2011

fuj...aká tma..... 😝 to budeme svietiť celý den....?????? 😕 😠

utka
13. feb 2011

Ahojte!
U nás je tiež zima. My ani nevystrčíme nos, keď je Viki chorý. Mám pocit akoby sa mu pohoršilo, neviem, čo sa deje...Dnes som mu nakázala celý deň ležať pod paplónom, ale už je pri notebooku. Vraj už mu je teplo a má dosť televízora...

utka
13. feb 2011

Dnes ráno bol taký zlatý. Zobudil sa a volala som ho k nám do postele, tak všetkým plyšákom, s ktorými spí pošuškal do uška, že: "Idem k rodičom"...

aninka29
13. feb 2011

ahojte 🙂 u nás je dnes tááááák krásne 😎 ....
@utka 🙂 🙂 🙂 zlatý 😵

utka
13. feb 2011

aninka, sa to teraz vymenilo...to počasie...

aninka29
13. feb 2011

ja dobrá duša som ochotná vymeniť si s vami počko žienky.....my aj tak von nesmieme 😝 ......................
na zajtra som bola so Sabkou objednaná na kardio.........hneď ráno tam musím zavolať...nech nás preobjednajú.....chjoj

utka
13. feb 2011

@aninka29 si zlatá, ale ja dnes nechcem meniť...ani my nikam nemôžeme ísť...

jacka
13. feb 2011

@denisenko ..dakujem................. dakujem tvojej mamine 😉 ..len taká otázočka.....kde si písala zvyšok to tú scedenú šťavu?....a kolko kyseliny.....a kolko asi s jednej dávky vyjde?...to aby som ťa nemusela na jar otravovať že neviem toto a hento tamto....

jacka
13. feb 2011

@utka 😵 😵 😵 .....prefektný je 😵 😵 ....že posielam cmuk 🙂 ..................nech ja mu už len polepšuje....rýchlo sa vyliečte 😉

jacka
13. feb 2011

@aninka29 prečo preobjednať....čo mi ušlo???? 😔 😅 😅 čo je Sabke?....

utka
13. feb 2011

@jacka Sabinka má už tiež kiahne...

jacka
13. feb 2011

@utka .....fiha .....som nevedela 😅 .....

utka
13. feb 2011

@jacka 😀

denisenko
13. feb 2011

@utka aj Denisko dnes okupoval notebook celé poobedie a potom sme šli na už valentínsku večeru.....tatinko mal volno, tak preto..... 😉 Denisko si dal aj zmrzku, tak dúfam, že zajtra skončíme u detskej..... 😖
@utka joj, zlaté hlášky majú tí krpci.....niekedy sa čudujem, kam na to chodia..... 😀
@jacka musím si to prečítať, čo tam je napísané v tom recepte a čo nie...ja som to kopírovala zo skype....kyseliny tak na špičku noža,dáš to potom všetko dokopy a chvílinku povariť.....z jednej dávky výjde dosť málo.... 😔 ja robievam aj 3.. 😅

denisenko
13. feb 2011

@aninka29 ako dlho čakáte na to objednanie na kardio? to kvoli šelestu? či má tiež tu arytmiu....???? 😕

teraz navečer hmla konečne zmizla....ale zima nie je...práveže sa mi zdá, že sa oteplilo....ale zajtra má byť ráno teplo a cez den chladno....sa teším, všetko naopak..... 😖

utka
13. feb 2011

@denisenko veru majú hlášky. Keď ho hreším, alebo mu capnem, tak sa rozplače a povie, že toto sa nerobí svojmu synčekovi...A už asi dva mesiace je taký nejaký zacicaný za mnou a stále mi vyznáva lásku. Aj v noci, keď sa zobudí ma volá, že mi chce len povedať, že ma ľúbi 😉 ...

denisenko
14. feb 2011

pekné valentínske ránko........ 😉
všetci sme zamilovaní??????? 😵
@utka to poznám, to máme doma......chlapi sa nezaprú......maminka, my sme sa ešte dneska nepomojkali.....a podobne.... 😀

aninka29
14. feb 2011

ahojte 🙂
prajem Vám krásny valentínsky deň 😵 😵 😵
@denisenko Sabi má šelest.....dnes sme mali ísť na kontrolu po pol roku

jacka
14. feb 2011

ahojte......

aj ja prajem krásneho valentína .....užite si ho 😵 😵 😵

jacka
14. feb 2011

@denisenko ..som si myslela že toho bude z jednej dávky dosť málo....sa teším ako budeme zbierať s Peťkom 😵 🙂

@utka ..to je super..len si to vychutnaj... 😵 ..............ako je Vikimu?

@aninka29 tak skoré uzdravenie..aký máte priebeh........ale inak by si mohla poslať kiahne nech to aj ja mám z krku 😔

jacka
14. feb 2011

no mna porazíííííííííííííííííí.....kuk z okna a čo nevidím......................snežíííííííííííííííííííííííííí 😝 😝 😝 😝 ................takže vychádzka na čerstvom vzduchu asi padá 😠 😠

leninka75
14. feb 2011

ahojte!!!...........krásny valentínsky deň prajem 🙂 ........my už máme prázdniny.....takže ráno bolo u nás zaujímavé.....Lauričku som kŕmila a Lilka sa prebudila a vypytovala čajík a čítať rozprávku........tento týždeň by som potrebovala svojho klona 😀

@aninka29 ......no super, že aj Sabka má kiahne!!!...........odbiješ si to pekne naraz!!!....držím palce, aby nezostali jazvičky...

denisenko
14. feb 2011

@jacka sneží?????zas????,....u nás je celkom fajn...len toho slniečka by mohlo byť viac..... 😝 a dnes mi volala šefka, vraj sa chce so mnou rozprávať...tak mám nepríjemný pocit, že sa asi vrátila kočka z materskej......sakra 😝 a ani Denisko nechcel isť do školky....no čo viac si na jeden den človek može priať? 😔

denisenko
14. feb 2011

@leninka75 aj vy máte prázdniny? včera som volala s maminou, tak tiež sestra posiela na prázdniny detičky.....oni sú trenčiansky kraj......tuším.....to majú všetky deti naraz? 😕

leninka75
14. feb 2011

@denisenko .......tiež sme trenčiansky kraj a máme prvý prázdniny.....stále je to po krajoch....ale ako nasledujú ďalšie kraje s prázdninami netuším........myslíš, že budeš bez práce? ☹

denisenko
14. feb 2011

@leninka75 ..aj vy ste trenčiansky?...prečo som si myslela, že nie?...no, všetko sa dozviem vo štvrtok...takže....ale niečo sa mi nezdá.....čo už..... 😝

leninka75
14. feb 2011

prišla mi už tá laminovačka...........idem skúsiť.........

@denisenko ..........ako je to tam s robotou?..........dalo by sa nájsť niečo iné?...

denisenko
14. feb 2011

@leninka75 tak idete laminovať vo velkom...aj fotky?....potom prídem....mám tu zopár....... 😉 ...práve v obchode som videla pár inzerátov, tak ak by bolo treba asi sa pojdem opýtať.... 😵 alebo sa vrátim predčasnejšie na SK......ja neviiiiieeeem......... 😔

denisenko
14. feb 2011

idem piecť zemiakové placky.......to zas bude cesnakový puch v celom dome.... 😝 ale nemožeme predsa jesť stále len mäso,už mi lezie hore krkom....a poobede vraj jablková štrudlička z lístkového cesta, tatinkov mlsný jazyk...... 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre