Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
22. máj 2009

ženy ja už o chvílu padám 🙂 ku kaderníčke idem na deviatu,tak sa idem dať dokopy 🙂
a idem rýchlo napísať zoznam vecí,lebo manža ide so Simi na nákup 😉 ............som zvedavá kolkokrát mi zabzučí mobil,keď budú nakupovať 😀

utka
22. máj 2009

Aj u nás sa akosi zatiahlo, ale ja chcem slniečko ...
aninka, tak sa nám potom ukáž, aká si kočka 😉

jacka
22. máj 2009

ani vela krát zabzučí...veru hod foto..

utka a nevieš ake hlasia počasie?? 😕 😅

utka
22. máj 2009

jacka, netuším ☹

utka
22. máj 2009

Kukla som na nete. Vraj dnes slabí dážď, zajtra slečno a v nedeľu zamračené ☹

leninka75
22. máj 2009

len si to užite zlatíčka!!!!! 🙂 ..... keď začnete babuľky (okrem pupkáčikov 😉 ) robiť už to bude horšie!!! 😢 ....

jacka
22. máj 2009

no super počasie.... 😅

mala by som si požehlit a tááááááááááák sa mi nechce 😝

leninka75
22. máj 2009

ja som ráno v rádiu počula, že dnes okolo 30 st. , na severe okolo 25st......... a búrky!!!!!...........jacka a kedy frčíte?? až zajtra?? 😒 ........jáj aninka, ty ideš byť ešte krajšia ako si??!!!!!! 🙂 .....tuším už pomaly idete na tú svadbu, či nie?? 🙂 ........utka, vy vyrážate už dnes???

jacka
22. máj 2009

leni...sranduješ...ved ma vyruti.......a dážd by som brala 😉

my frčím zajtra 😉 vy máte čo na pláne 🙂

jacka
22. máj 2009

musim s Matko vypadnut...nejde sa vpratat do kože 😠

ja sa vrátim 🙂 😉

leninka75
22. máj 2009

zajtra je v TN deň klaunov, je tam program pre deti od 10:00 do 14:00, tak tam asi skokneme!!! 🙂 ........jacka, ja čakááám!!! 😎

tinkaza
22. máj 2009

ahoj leninka, tak ako čítam, Lilke už je lepšie, no chvalabohu...to som rada, a aj Ty už vyznievaš spokojnejšie...
takže zajtra idete na výlet? fíha, tak to vám bude supeer..
budem na vás myslieť, pa. 🙂

utka
22. máj 2009

Som pol hodku budila krpca 🙂
leni, ideme dnes okolo druhej 😉

jacka
22. máj 2009

no tu som..............

lenika dočkala si sa ...len či sa aj dočkám 😀 😀

jacka
22. máj 2009

pekne 😝

aninka29
22. máj 2009

žienky tu som 🙂 som prišla pred pol hodkou.....len varím 😝
idem hodiť rybky do rúry a uvariť cestovinku do polievky 😉

leninka75
22. máj 2009

som totálne vypľutá!!!!......od 9:00 do 12:00 som tu mala na konzultáciu jedného externistu.....normálne son ako vygumovaná!!! ☹ ☹ ☹ ........volala som našej dr a lilka má v nosíku hemofila (neviem ako sa to presne píše), ale je to dáka baktéria, tak aj dobre, že máme atb....ako bolo vonku?? 😉

aninka29
22. máj 2009

na chviločku kuk 😉 .......nestíham 😝
leni,tak nech Lilke ten hemofil,či čo to je 😉 z nošteka rýchlo vylezie 😵 ešte som nepočula nič o tom 😕

inak dievčatká moje,som sa Vám chválila, že máme čerešničky??????????nechválila?tak teraz sa chválim 😀 😀 😀 ....krásne velké červené,mňamky 🙂 ..........zajtra čaká brigáda celú family,a ide sa zavárať 😝 ...........ale až poobede,lebo doobedu čakám návštevu 😉

jacka
22. máj 2009

len var 😀 😀

leninka 😕 ..to čo má?....o tom som nepočula...vlastne my nebyvame chorí..tak nemám znalost 😅

a my už spinkáme 😔

jacka
22. máj 2009

aninka 😝 😠 😠 😠

jacka
22. máj 2009

babenky vy mi neviete felfnut...ked mi skonči MD...a pokial nastupim na dalšiu ...tak mi bude chýbat pár týždnou...no tak do práce nástup nehrozí...ale ako by som to mohla spravit aby som neprišla o peniažky 😉

utka
22. máj 2009

jacka, tak to ti poradiť neviem ☹. Ja mám podobný problém. Mne skonči rodičovská v júli, Viki pôjde do škôlky v septembri, aj to nie hneď na celý deň. Takže by som do práce mohla nastúpiť v októbri. A ako vymyslím tie dva mesiace(august a september) to ani len netuším ☹

jacka
22. máj 2009

utka tak vitaj v klube.... ☹ a ked na niečo prídeš tak mi daj vediet....ved hádam by som bola vadná keby som išla na pár dni do práce....ešte fakt neviem ako to spravím 😒 😖

utka
22. máj 2009

Oki jacka!
Tak ja idem zbaliť notebook.
Prajem vám všetkým pekný víkendík 😉.
Ináč po tatinka nejdeme sami dvaja. Idem s nami ešte jedna kamoška, ktorá je tehotná. V 37. týždni. Tak dúfam, že z mojej jazdy neporodí 😝 .
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aninka29
22. máj 2009

no ja Vám neporadím mamky 😒 ............mne to vyšlo perfekto.........v júni nastupujem na materskú 😉
jacka a Ty kedy nastupuješ?

jacka
22. máj 2009

pa utka 🙂 ..uži si.... 😉

jacka
22. máj 2009

aninka no tebe to vyšlo skvelo...mala som aj ja o mesiac skor otehotniet 😝 ...ja neviem ale 6-8 týždnov pred termínom.....ak by mi dr. napísal aj 8 týždnov tak mi tam stále chyba.....neviem či nebudem musiet ist na PN...ak mi ju napíše 😅

aninka29
22. máj 2009

ahoj utka 🙂 šťastnú cestu 😉

no neviem,ale tá PN by to asi vyriešila 😒 fakt neviem

jacka
22. máj 2009

ved ešte uvidím..... 😉 ..len by som neradal prišla o peniažky...ked sa dá aj inak

ešte spinkáte? 🙂

aninka29
22. máj 2009

dnes nespinkáme 😒 ...........oddychujeme,aj keď ja by som si rada pospala 😔 ......ale musím sa prebrať,lebo ma čaká upratovanie 😝 ,kvoli návšteve musím už dnes,lebo prídu ráno 😒 a ešte urobiť nejaký koláč 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre