Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. máj 2009

tak budeš mat pekný víkend...a čo ideš piect....pošli.... 😉

ja som tiež nejaka ospala....ale ked som ležala pri MAtkovi tak ma to prešlo 😝

to vážne máte na strome čerešne??? 😅

leninka75
22. máj 2009

aninka, to už máte čerešne???? 😕 😕 ........čo kúrite pod stromom, aby rýchlejšie dozreli?? 😀 😀
utka, pa, pa a pekný víkendík!!!! 🙂 🙂 🙂
jacka, asi by si sa mala hodiť na úrad práce alebo na sociálku, neviem, ale asi to je riešenie!............hneď som na nete hľadala haemophilusa (ha, už viem ako sa to píše!!!) a to je riadna pliaga!!!!......spôsobuje okrem iného meningitídu, zápal pľúc a ešte všeličo z čoho mi bolo až zle a hnusoba ťažko sa lieči!!!!........ ja sa len modlím, aby sme sa ho dobre a na prvý šup zbavili!!!!! ☹

aninka29
22. máj 2009

leni no ty brďo 😕 😕 😕

jacka asi urobím srnčí chrbát 😉 je to mňamka a hlavne rýchle 🙂

žienky fakt máme čerešne.........májovky 😉 a je ich kopa....odfotím a uvidíte 🙂

musím ísť lebo manža okupuje pc 😠 ale idem ho vyhnať von,nech pokosí trávnik,lebo začne pršať,a čo potom 😉

jacka
22. máj 2009

leni 😕 😕 ..teda to som ani len netušila ☹ ...len sa rýchlo vyliečte...a pliagu zabite 😅 ☹ ...teda som v šoku 😨

len hod foto...aby sme verili 😀 😀

aj u vás je pod mrakom?..teda a riadne dusno 😝

leninka to vieš že kuria...vieš ..ako na vychode 😉 😀 ...a ty si ešte v práci?...v piatok tak dlho??? 😕 😀

leninka75
22. máj 2009

už to nesmiem čítať, lebo stále nachádzam horšie a horšie veci.....normálne ma pri tom mrazí!!! 😖 ........aninka u vás nezaprší!!! 😉 ...........jacka, ma neštvi 😠 ..........už to mám na prd, skončil semester, tak natvrdo cvikám 7 a pol hoďky, dnes padám o 15:45 a Majo ma vyzdvihne v meste, doma sme tak okolo 17:00....na porazenie!!! 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
22. máj 2009

kam ste sa stratili??? 😕

jacka
22. máj 2009

túúúúúúúúú 😀 😀 😀 ...no len makaj...a hlavne ...nečitaj bludy..však nebudeš ani spat..kašli na to ..keby to bolo také zle tak ti dr. dá aj ine lieky..

tinkaza
22. máj 2009

lenííí, ahoooj 🙂

leninka75
22. máj 2009

no to dúfam jacka!!!

tinkaza, čavec, písala som ti na gmail, našla si??

tinkaza
22. máj 2009

leni, idem kuknúť 😉

leninka75
22. máj 2009

u nás to celkom vyzerá na pršanie a môj chlop chce grilovať, keď dojdeme dom!!!!.........mám pocit, že si to rozložíme a skončíme s tým vnútri na pekáči!!!! 😀 😀 😀

tinkaza
22. máj 2009

leni, uz som napisala par slov.. 🙂
no ale mozno u vas prsat nebude...a Lilke treba trochu rozptylenia, nech nemysli na soplíky ☹

leninka75
22. máj 2009

ano, kukla som a už pomaly padám!!!!.....tinka, dohodneme sa!!! pa!! 🙂 🙂

ja sa lúčim,........... jacka, vydrž to u strigy v zdraví!!!! 😉 .....aninka, príjemné zaváranie!! 😀 😀 ......pekný víkend všetkým!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinkaza
22. máj 2009

pa Leni.. 😲 😲 😲 😲

aninka29
22. máj 2009

leni pááááááááá 🙂 pekný víkend 😉

ja som konečne doupratovala 😝 ešte ma čaká kopa prádla na skladanie 😝

idem sa teraz pustiť do toho koláča..............manža sa šiel pobicyklovať so Simkou trošku...........hnusne dusno je tu 😝 😝 😝 ja chcem dážď..............aspoň jednu celú noc 😖

aninka29
22. máj 2009

koláčik hotový 😵 ........časť prádla odložená 😵 ..............som ja šikulka šikovná 😉

idem chystať večeru.............dnes mal robiť manža...............ale prehrala som stávku,tak musím ja 😝 😝 😝

aninka29
22. máj 2009

nikde nikto ☹

my sme už napapané,okúpané 😉

večer sa musím učiť testy do školy 😝 lebo manža už hučí 😝 ...........ale mne sa táááááááááááááááák nechce 😝 ..........ked ja som večer takáááááááááááááá unavená 😝 ale musím,lebo fakt neurobím 😀

jacka
22. máj 2009

ja som túúúúúúúúúúúúú..............sme teraz prišli...tak rýchlo sa napapat a kupat...a hajat

ešte kuk..ked zaspí malý 😉

aninka29
22. máj 2009

kočuldy,prajem Vám pekný víkendík 😉
idem sa učiť 😝
dúfam, že sa tu niektorá ukážete 😖

pa pa 😵

aninka29
22. máj 2009

jacka tak kukni 🙂 kuknem aj ja 😉

aninka29
22. máj 2009

a kde ste boli??????? 😉
tak dlho vonku?

aninka29
22. máj 2009

no nič 😒 asi si zaspinkala 😔
tak dobrú nocku 😵
ja sa idem bifliť ešte 😝

jacka
22. máj 2009

aninka tu som...okupovali mi tu pc 😉 ..teda iba jeden....

boli sme na zmrzke....a trochu pominat peniažky... 😉

len sa pekne uč..aby si prešla na prvý krát..

dobru noc 😉

siwike25
autor
22. máj 2009

Awojte baby zas tak neskoro sem chodim,nikto tu už zas neni.Aj mi mame čerešne béééééééé bééééé.Simonkovy veeeelkmy chutia.
Baby musim sa vam pochvalit Simonko spinkal v noci bez plienky a uspešne sme to prespinkali,som nanho hrdaaaaa,dostal aj darček zato.Zas som minala loveeeeeeeee,heheheehheeh.Ale aj ja som sa potešila,heheheh.BOly sme na nowom ihrisku,no hroza,strašne vela deti,ale bolo dobre.
Unas bolo zamračene ale nepršalo.No to je všetko ,paaaaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

jacka
23. máj 2009

dobre ránko.....

siwi super.... 🙂 ...si ho museal vystiskat až si ho hádam rozpučila.....my ked sme spali bez plienky v noci...tak som ho celu noc kontrolovala či nie je mokry 😝 ..tak som bola ako mrtvola 😖

jacka
23. máj 2009

aby som nezabudla....zmena plánu...k svokre ideme buduci týžden...niečo im do toho vošlo 😝 😉

aninka29
23. máj 2009

Krásne slnečné ráno prajem 😎 🙂

siwi gratulejšn 😉 šikovníček 😵

jacka ahoj 😉

ja som dnes grogy 😝 som sa dlho učila a mám nerv,lebo mi všetko vyfučalo z hlavy 😠 aj to málo čo som vedela 😠 .............takže musím makať 😝

idem rýchlo vypiť kafíčko,a poskladať haraburdy,čo mojí milovaní večer rozhádzali 😠 ,lebo návšteva je tu coby dub 😝

siwike25
autor
23. máj 2009

Awojte
Jacka presne tak ako pišeš,celu noc som ho kontrolovala,aj dnes sme boly uspešni.Neviem prečo som to neskusila skor 😕 😕 😕 .Aj dostal štedru odmenu,to ma aj na den deti,heheheheheheh.Kupila som mu krasne tricko micky mausa,a hračky do pieskoviska na naše nove ihrisko,vymalovavanku macka pooh,bublifuk,cross šlapky a par haraburd,heheheh
Aninka neboj naučiš sa..... 😉 😉
Mi ideme dneska svokruške,ale na chatu do zahradky,budeme grilovat a ...........
Už som zvliekla navlečky a už aj periem.Neviem stale čo mam varit 😅 😅 😀

jacka
23. máj 2009

aninak čau 😉

neboj nevyfučalo.....ved to zvládneš..neboj nie je to matura 😉

tak nech vám návšetva dobre dopadne 🙂

bubba
23. máj 2009

caute deticky 😀 😀 😀 😀 a hor sa do zahrady makat 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre