Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
7. mar 2011

@denisenko syr a maslo zvykne dať zamraziť, to je v pohode potom, bryndzu som neskúšala....ako potom rozmrazuješ napr. tie langoše? ja som ich zohriala v mikrovlnke a boli tvrdé, potom som skúsila aj v rúre, ale to isté 😕

denisenko
7. mar 2011

@letty86 langoše....ked ich hned vytiahneš z mikrovlnky, tak sú fajn, ale len čo trošku ochladnú....sú nejedlé, pravdu máš 😀 ...takéto veci nechávam rozmraziť úplne volne...len tak vyložim z mrazáku a nechám, kým sa samé nerozmrazia....bez pomoci.... 😀

utka
7. mar 2011

Ja tiež veľa vecí mrazím...a moja svokra skro všetko...

denisenko
7. mar 2011

dobrú nocku....hádam pojdem dnes konečne aj skor spať.... 😉

denisenko
8. mar 2011

dobré ránko.... 😉
všetkým žienkam k dnešnému "komunistickému" sviatku želám veľ zdravíčka, šťastia, lásky a pevných nervov 😉 cmuk, cmuk, cmuuuk....... 😵

utka
8. mar 2011

Ahojtéééé!
Aj ja želám všetkým nám ženám veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a nech nás poslúchajú detičky a manželíkovia!!!

jacka
8. mar 2011

ahojte...... 🙂

pripájam sa......všetko najlepšie k nášmu sviatku.. a dobré detičky..😉

@denisenko ....po palacinkách sa u nás vždy zaprášilo....nestihla som......ja teiž dávam všetko kožne do mrazáku...ale toto som neskušala...ani langoše....ale maslo....syr a také čosi všetko....muž potom len nadáva 😀 😀 😀 😉

leninka75
8. mar 2011

ránečko!!...............blahoželám nám!!!!!!!!! 🙂 ...............myslíte, že budú aj hrebíčky? 😀 😀

denisenko
8. mar 2011

@leninka75 ...aj ja som na ne myslela..... 😀 ...staré, dobré, červené hrebíčky......... 😀 😀

jacka
8. mar 2011

@leninka75 .... 🙂 ....ja som v ich v robote vždy dostala 😉

leninka75
8. mar 2011

my sme od šéfa dostávali čokolády 😵

denisenko
8. mar 2011

ja som Deniskovi vysvetlila, že dnes majú sviatok všetky baby....chvílku rozmýšlal, potom mi zablahoželal, vypusinkoval a zaspieval mi pesničku...... 😀 ....asi to pochopil....... 😵

jacka
8. mar 2011

@denisenko 😵 😵 😵 ......jééj......a akú ti zaspieval..... 😉

@leninka75 zlaté časy 🙂 😉

denisenko
8. mar 2011

@jacka ...ja ti ani neviem.... 😅 ...spieval po nemecky a jediné čo som rozumela, bolo že ....ahoj, už si tu..... 😀 😀 😀 ale snaha sa cení, že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veru...zlaté časy...som zvedavá, či si moj muž spomenie...včera som mu kázala kúpiť kytku svokre, tak mu hádam dojde 😀 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2011

@denisenko myslíš že chlapovi dojde 😀 😀 😀 😀 .....teda možno tvojmu ano... 🙂 😉

zlatučký je 😵 😵 ...cmuk

leninka75
8. mar 2011

@denisenko ............z tvojho syna rastie chápavý mladý muž!! 😉 🙂 😵

@jacka ............... 😵 😵

utka
8. mar 2011

Môj muž aj vie, že je MDŽ, ale neuznáva to, tak ja asi nedostanem nič ☹...

denisenko
8. mar 2011

@jacka .....ked nedojde, treba k tomu dokopať...... 😀
@leninka75 myslíš??? 😀
@utka ani ja nič nedostanem...... 😖 tak pusu cez skype...... 😀

denisenko
8. mar 2011

boli sme v lekárni pre krém pre Deniska.....a som lahšia o rovných 16 eur..... ☹ ale hádam vydrží dlhšie ako mesiac, dva..... 😔

leninka75
8. mar 2011

@denisenko .........no jasné!!!.............len ho trénuj od malička a uvidíš budúca nevesta ťa bude na rukách nosiť!! 😀 😀 😀 ....................aj taká pusa cez skype poteší 😉

@utka ..........nehovor, deň ešte nekončí.......možno ........... 😉 😉 😉 .......ako v práci???...........stále chaos??.....viki chodí do škôlky?

denisenko
8. mar 2011

@leninka75 no to dúfam , že sa na mna vtipy o svokrách vzťahovať nebudú....... 😀

leninka75
8. mar 2011

@denisenko ...........počkaj, počkaj..............nemá byť tá nevesta moja Liliška????. 😉 .............niečo sa mi zdá, že sme dohadovali................ 😀

leninka75
8. mar 2011

@denisenko ...........aký krém, niečo na kožné veci??..........

denisenko
8. mar 2011

@leninka75 ...jasné....hádam by si ju nedala inej svokre????? 😉 😀 ...krém na atopický ekzem...ale tento nie je taký drastický ako má od slovenskej kožnej....a výsledok je rovnaký, flaky zmiznu a pleť je taká parádne vláčna a elastická....no super.....mala som vzorku od detskej tu v taliansku a bola som nanajvýš spokojná...... 😵

denisenko
8. mar 2011

mali sme na vyskúšanie dva druhy.....oba zabrali ale po tom prvom sa mu zošúpala tvárička...po tom druhom bola elastickejšia ako originál.... 😀 a najlepšie je, že ten prvý, sa dá zohnať aj na slovensku, ale ho nechcem...a ten druhý, čo je lepší, kúpim len tu.....alebo v anglicku, alebo grécku....možem si vyberať 😝

leninka75
8. mar 2011

@denisenko ................to má denisko od narodenia?

denisenko
8. mar 2011

@leninka75 ano...ked sa narodil mal také "hnisavé pupáky" na tváričke ako v puberte.....ale len asi 2-3 dni, potom mu to zmizlo.....vtedy sme na to používali sudokrém....objavilo sa mu to až ked začal chodiť do školky....stresový faktor...a odvtedy vždy, ked ho niečo "vytočí" alebo sa mu nepáči, alebo ako teraz, že tatinko je preč, tak má bordovokrvavé suché flaky na líčkach......inak od narodenia má suchú kožu po celom tele, nesmie používať žiadne detské sprchové gely, ešte len potom máme o zábavu postarané...ale nikde nemá tie flaky, len na líčkach...našťastie 😅 😵 boli sme na kožnom, alergologii a stále otravujem doktorov.....ale ked som videla tú reportáž o liečebni v Trávnici, a tie deti tam, tak sa hambím, že otravujem doktorov s takými "maličkosťami".... 😢

denisenko
8. mar 2011

@leninka75 no čo už ..bud z toho vyrastie...alebo ho bude musieť manželka natierať Excipialom do konca života... 😀

utka
8. mar 2011

@leninka75 v práci celkom fajn...zatiaľ sa dá, chaos bude od zajtra. Pondelok, utorok je taký v pohode...a teraz som v kancli, tak je to dobre...
Viki chodí do škôlky, len nejako pokašliava... ☹

denisenko
8. mar 2011

baby, vyrobila som nový album.....kto chce, nech kukne, kým ho nezmažem.... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre