Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. apr 2011

ahojtéééé...

@denisenko pančušky,tepláky,botasky také len do školky tam ich može okopať .....vlastne tu su pančušky velkosť 120 podpultový tovar......som nezohnala budem musieť ísť do BB

zlatý je je Nisko.... 😵 😵...určite aj z odťahovky má radosť.........za cenu nekup to 🙂 😀 😀

čo dnes varíte...čo tu budem sama?.....či ako? 😀 😀

denisenko
3. apr 2011

@jacka aj ja som túúúúú....len som skoro ráno robila poriadky.....rezne už mám obalené, ryža uvarená, dostala som chuť na rezne s ryžou....zeleninová polievka ešte od včera a ešte idem akože grilovať baklažán...... 😵 a pohladať nejaký dobrý recept na jahodový koláčik.....hlavne jednoduchý a rýchly 😀
ja som Deniskovi kupovala naposledy 11o pančušky, ale teraz mu ich musím stále vyťahovať, padá mu to až na kolená 😅 to preto, že 120 -tky sa mi zdali velké....ale fakt asi len zdali..... 😝

denisenko
3. apr 2011

to som si zas dala.....že robiť koláč..... 😵 zabudla som, že nemám mixer....takže všetko ručne, sneh, tvaroh s maslom.....ručičky moje........ 😝 ale vyzerá výborne, dúfam, že aj tak bude chutiť......ešte želatínu navrch 😵

jacka
3. apr 2011

@denisenko a čo si piekla????.....ako chutil?......že,ako sme si zvykli na mixer.......ja som minule robila kysnute cesto v rukách.....som myslela že mi odpadnu 😀 😀 😀 😀

veru 120 vyzeraju len velké...v skutočnosti su akurát......len zohnať ich.... 😠 😠

konečne vykuka slniečko................ 😎 😎 😎 😎

mirrinka
3. apr 2011

Ahojte kočky....dakujeme za gratulky,dnes sme prišli domov 🙂

denisenko
3. apr 2011

@mirrinka krásny...hlavne nech vám zdravíčko slúži 😵
@jacka piekla som piškotové cesto, na to tvaroh s maslom, potom jahody s cukrom a navrch želatínu.... 😵 veru, dobrý..taký svieži....a tentokrát mi ani rúra nepodrazila nohy 😀 😀 😀 😀 boli sme s Niskom celý den vonku, teplúčko, len krátke rukávy...bicykloval sa a prišiel k úrazu...narazil na rúru cikačom...takú podliatinku tam má, chudatko moje... 😢
ale cukrík všetko zahojil, ešteže mám vždy so sebou..... 😀 juj, celá týžden má byť teplo, tak do 27...hádam ten bazén aj vyskúšam...... 😵

utka
3. apr 2011

Ahojte!
už sme domka. bolo super. celý víkend sme boli vonku. Viki má nejsaký upchatý noštek, dúfam, že to zase neprepukne do laryngitídy...
my sme asi museli toho tam hore poriadne naštvať, keď sa na nás takto hnevá...s tými chorobami...

jacka
4. apr 2011

ahojtéééé 😎 😎 😎

@mirrinka ...........jéj zlatučký je.......už len tak mojkať....a vyvonať...... 😵 😵 ....aký si mala porod?

@denisenko mnaku si piekla.....však pošli.....nebud labud 😉 ..........chuda Nisko.....to musel byť plaču ☹ 😢

ja som s mojho Peťka na prášky.....neviem čo mu je ....z ničho začne vrešať.....a nejde prestať...ach jááj... 😢 ☹......sa ma muž pýta že čo som dala do mlieka.......😝...

mirrinka
4. apr 2011

Ahojte kočky.....ďakujeme 🙂 🙂
pôrod som mala perfektný a rýchly (hodina 20 minút ) 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
4. apr 2011

@mirrinka to fakt ...taký rýchly.......super...aspon si sa dlho netrápila 🙂 ....aký je maličký....dobre spinká???....a kojíš?

mirrinka
4. apr 2011

@jacka no,bola to rýchlovka...ale je perfektný zatial,len spinká a papká (kojím ho hned od začiatku,ani v nemocke ho ani raz nedokrmovali,tak sa teším)....ťahá aj tri hodinky spánku vkuse 🙂 bodaj by mu to zostalo čo najdlhšie....

jacka
4. apr 2011

@mirrinka verím ti že je perfektný 😵 😵 😵 ..pokladík..........len nech ti pekne papušká aby rýchlo priberal...a spinká aby rýchlo narástol......bodaj by mu to spinkanie vydržalo..aj v noci ti takto spinká ?...ja som tiež neprikrmovala...aj ked mi robili bu bu bu....že musím lebo je velký a ťažky aj tak som si urobila po svojom 😝

jacka
4. apr 2011

mi neuveríte...ale som Peťka pretrela pocikanou plienkou...........a čuduj sa svete.....aj domov chcel ísť aj jesť aj spať bez kriku......len škoda že na takté čary mary neverím 😔

a vy ste kde???......ma tu nechávate samu.... 😖

ideme sa poobliekať a pomaličky pre Maťula.....

aj tak si tu vediem monolog....ešte že tu bola mirrinka....

letty86
4. apr 2011

@mirrinka krááááásny a koľko má vláskov 😵 , to môj maťko asi na rok nebude mať toľko 😉 .Super, že si mala rýchly pôrod, aj ja, som rada, mám na to pekné spomienky

letty86
4. apr 2011

som myslela, že budem mať čo robiť, kým vás prečítam 😕 , ale ani nie 😝
my sme chorí 😠 klasika, som už z toho taaaaaká unavená ☹ myslela som, že vikinke už koncom týždňa bude lepšie, ale figu, začala kašlať a je na atb....maťko sa pekne držal, až do včera...už kašle aj on, dnes sme boli u mudry, tak máme sirup od kašľu, jaaaaj,som si myslela, že ten minulý školský rok sa vytrápime s chorobami a teraz to bude lepšie....ale nie....a stále to schytá aj maťko ☹

utka
4. apr 2011

Ahojte!
My sme mali dnes "lekársky deň". mala som dovolenku. Ráno sme boli u zubárky. Potom sme šli na kožné, tam sme si odsedeli dve hodiny, odtiaľ sme šli na imuno-alergológiu, tam sme čakali ďalšiu hodinu aj štvrť a odtiaľ na logopédiu. Lekárov máme dosť. Dúfam, že na dlhšie!!!

denisenko
4. apr 2011

ahojte žienky.... 😉
ja som len na skok....aj tak čítam v letku, že samé choroby...tfuj, tfuj, tfuj.... 😔 😠
@mirrinka sladký, taký na spapanie....super, že kojíš.....a pekne spinká 😵 len nech mu to ešte dlho vydrží 😵
@jacka tak vravíš, že plienka pomohla?????ani ja na také veci neverím, ale niekedy je náhoda potvora....zaberie to 😀 som bola dnes v práci, potom rýchlo po Niska a šli sme do mesta, nákupy a lunapark, potom večer s tatinkom novú telku a teraz sa z toho nevieme vysomárikovať 😀 ale aspon som zohnala Niskovi jarnú bundu, celkom fajn...jednu kdesi zabudol a druhú pokazil zips tak, že sa nedá opraviť....ešte má síce vestu a mikinky ale aj tak...... 😅

denisenko
4. apr 2011

a ešte taká malá otázka...kde je leninka aninka.....????????????????????????????????????

leninka75
5. apr 2011

ahojte!!!................ja som bola včera povymetať účty ☹ ......ideme meniť auto, tak padli úspory ☹ ☹ ☹

@denisenko ..........nová telka?...stará doslúžila?.......ale máte krásne teplúčko 😎

@jacka ........juj a to som sa chcela opýtať, že či Peťko už lepšie.....

@mirrinka ........super, že si mala taký fajný pôrod 🙂 ...........nech je drobček taký dobručký stále 🙂

@utka .......to ste mali teda deň 😝 ..........ste boli objednaní?

@letty86 ............zasa choroby? ☹ ......tak nech ste rýchlučko fit ......

jacka
5. apr 2011

ahojtéééé 😎 😎 😎

@denisenko čo ja viem či zabralo?......síce v noci konečne spal sme boli hore len 3x.....a aj dnešok vyzerá celkom......som ho mala skor utrieť 😀 😀 😀 ............ja ani náhodám neverím...všetko má byť tak ako má byť 😉 ...............sa teším s avmi s telky.....už ju viete zapnuť 😀 😀 😀 😀 (len sradujem) 😉

odpoviem ti na otázku......leninka nestíha....a a aninka hodila na nás bobek.....škoda jej ☹

jacka
5. apr 2011

aha...leninka naša je tu....že spomínaj čerta 🙂 😉

jacka
5. apr 2011

@utka .....ako na logo?.......a u iných dr.?.......my sme mali ísť dnes na krčné..ale už o 7 neboli časeky....a kedže chcel ísť do školky....no čo pre neho neurobím 😉

leninka75
5. apr 2011

inak aj mne Lilka začala kašlať..........zatiaľ jej dávam sinecod, ale uvažujem, že prejdem na pleumolysin.........

a laurička sa už vie otočiť na bruško......len ešte má trošken problém s ručičkou, nevie ju dobre z podseba vytiahnuť.....

jacka
5. apr 2011

@letty86 juj moja..... ☹ ......ja som rada že Maťko nechodil do školky ked sa Peťko narodil.......aj teraz sme na tom tak ako ty ešteže je už väčší......tiež niečo donesie a máme to všetci ☹ ....držte sa....rýchlo sa uzdravte......vyskušaj ten skorocelpvý sirup...nám zabral...sice som mu ich dávala 3 týždne....ale od vtedy....klop klop......žiadny kašel...klop 😉

jacka
5. apr 2011

@leninka75 ale moja šikovná....... 😵 😵 vybozkávaj ju za mna..pokladík 😵 😵 😵 😵 ....neboj naučí sa...

jacka
5. apr 2011

@leninka75 kde si bola včera......a Lilku si dala do školky?......či je domka?:...len aby ste to aj vy nepochytali 😔

leninka75
5. apr 2011

....a už neplačeme pri kúpaní ...

jacka
5. apr 2011

@leninka75 ...no super 🙂 .....už sa jej páči?.....a kedy ju kupeš....už sa posunula 😉

leninka75
5. apr 2011

@jacka ...........vybozkávam 😵 😵 😵 .............lilka chodí do škôlky, nemá teplotu, ani sople len kašle..........aký sirup si to dávala?.........včera som bola v bankách povyberať úspora na autíčko.......už máme staré a muž už nechce investovať do opráv, tak sme našli také 4 ročné v bazáre......možno dnes už bude doma....

jacka
5. apr 2011

@leninka75 .....ja som dávala ten skorocelový sirup....od fi. mucoplant.........a fakt mi od vtedy nezakašlali......len teraz soplíkuju....kolp klop.....klop.ale to sa zatial da.....

a aké autíčko?.....pochvál sa......ty si nejdeš robiť vodičák?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre