Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. apr 2011

dnes som tu sama???...kde ste všetky??

utka
11. apr 2011

Ahojte.
Dnes už konečne tak nefúka, ale aj tak je škaredo. Bolí ma z toho počasia hlava ☹...

jacka
11. apr 2011

aha ktože to nás prišiel kuk....aninka no vitaj.....skoré uzdravenie.....a ockovi držím silno silno palčeky.....a tiež by si nás mohla častejšie kuk 🙂

jacka
11. apr 2011

@leninka75 tu som...boli sme s Maťkom na krčnom...a dr mi vraví že ja sa mám rozhodnuť či mandle von...ale že to teraz robia s takou metodou že už nenarastú...ale nejde mi do hlavy....však ja neviem či mu to treba von alebo čo..nechápem 😕 🙄
no na plavaren chodíme ...teda bioli sme tohoto roku 2x......nikdy odtial nechcu ísť preč.....boli sme sa šuchnuť aj na tobogáne....Peťkovi sa velmi páčilo.....

jacka
11. apr 2011

@utka veru nefúka..ale kosa je riadna.........a ani tu už tak nefuka...a už aj ja mám tbl v sebe.....mi ju ide roztrhnuť 😝 😝

jacka
11. apr 2011

Peťko vyspinkaný..idem mu dať niečo pod zubky....a pojdeme na vzduch...........

mamky.....kde ste?????.........

mirrinka
11. apr 2011

Ahojte 🙂

denisenko
11. apr 2011

ahojte.... 😉 ja som dnes plne vyšťavená....... 😝 tolko roboty, tak na dva dni a že stíhaj z 😉 a jeden 😝 😝 😝
@mirrinka fešáčik 😉 a Lianka sa ako vážne rodičovsky tvári..... 😵 čo hovorí na živú bábiku??? 😵

baby, aj nám sa mám od zajtra konečne ochladiť....čakám na to ako na spasenie......tak o 10 stupnov menej....stačí 😅

aninka, zápal stredného ucha??? sa vám nejako darí.... 😠 len sa pekne liečte..... 😉

@jacka to je aká metoda, že nenarastú???? to ako chcú zastaviť????? slniečko ti posielam a aj toto skleníkové teplo...chYtáááááj, ale rýchlo, lebo ti ho po ceste niekto ukradne.... 😎

@leninka75 škola bude na Slovensku.....není o čom 😉

denisenko
11. apr 2011

idem sa konečne naobedovať.... 😝 😔 neskoro...ale predsa 😵 Denisko už spí....zas mi doniesol zo školky asi kilo piesku....ved sa mu musí chodiť v tých teniskách zle, ked tam má plno kamienkov, že? ale on tvrdí, že nie..... 😖 ja necháááápem.... 😨

leninka75
11. apr 2011

@mirrinka ...aký malý černuľko 🙂 🙂

@jacka ...a ako sa rozhodneš?......na tobogane si bola s peťkom ty? 🙂

@denisenko ...šak ty by si už aj dom postavila zn toho piesku čo ti denisko nosí domov 😀

leninka75
11. apr 2011

jej a dnes som zistila, že ku nám čoskoro príde zúbková víla 🙂 .....Lilike sa kníše spodná jednotka......strááááááášne kôli tomu plakala 😵 😵 😵

denisenko
11. apr 2011

@leninka75 to už???? 😕 ja ani neviem, kedy detičkám vypadajú zúbky, som si myslela že až v škole...... 😕 Denisko sa na zúbkovú vílu teší, videl kopec rozprávok tak sa už nevie dočkať, čo mu za ten zub dá, vypočítavec malý 😀
veru, aj dom by sme postavili...hlavne, že tatinko ked v marci robil Niskovi doma na slovensku pieskovisko, tak piesok kupoval 😀

leninka75
11. apr 2011

veď mňa to tiež prekvapilo....som čakala tak o rok, že začnú padať......srandovná je nechce to nikomu povedať..takže psssssst 😀 😀

utka
12. apr 2011

Ahojte!
mirri, malý je nádherný...
leni, vraj keď detičkám narastú prvé zúbky skoro, aj skoro vypadajú...neviem, čo je na tom pravdy. Máme kamošku, čo mala v januári 5 rokov a už má asi dva aj nové narastené zúbky...
Ináč hrozné počasie...zase ma začína bolieť hlava...ale nech ma nebolí, lebo dnas chcem ísť konečne cvičiť!!!

leninka75
12. apr 2011

ahojte!!............a čo je to dnes?.....veď nie je víkend 😉

@utka ...veru prvé mala skoro.....prvý zub jej vyšiel keď mala presne 6 mesiacov 🙂 .....koľko si už nebola cvičiť?

utka
12. apr 2011

@leninka75 aj Vikimu tak vyšiel prvý...
Už 3 týždne som nebola cvičiť ☹...

jacka
12. apr 2011

ahojtééé....

@leninka75 ......nuž Maťkovi vyšiel prvý zúbok ked mal 4mes.a týžden.....a Peťkovi 5mes. a 2t....takže to asi nie je od toho kedy vyjdu zúbky...skor si myslím že zúbky su dedičná záležitosť.....

@utka ...asi sme naladené na jednu dlžku....aj ma začína pobolievať gebula........a tu sa pre istotu aj zas rozfukalo 😝 😝

jacka
12. apr 2011

@mirrinka zlatulinký je 😵 😵 😵 ......nech vám robí kopec radosti.....a aký je...dobre spinká a papušká??

jacka
12. apr 2011

@denisenko nemám ani ponatia aké je to metoda...že už nenarastu.......mandle.........ale asi zájdem ešte na ine krčné....lebo nechápem načo tam je ona ked mi jasne nepovie že to treba von albo nie...a že ja sa mám rozhodnuť...ako mám na to prísť že to treba von 😅 😅

@leninka75 na tobogáne bol aj Peťko....a velmi sa mu tam páčilo..stále kričal že tam tam...a ukazoval prštekom 😵 😵

jacka
12. apr 2011

nikto nikde.......pojdeme pomaličky pre Matula..... 🙂

denisenko
12. apr 2011

ahojte.....my už sme tu.... 😉 Denisko zalomil.....a ja som chytro hodila sprchu a idem upiecť čerešnovú štrudlu 😵 mám chuť na sladké a nehorázne veľkú......stále......vidno že som v robote 😀 😀

Deniskovi vyšiel prvý zub neskoro, teraz presne neviem....ale asi v 11-tich mesiacoch.. 😕 😀 ale má zúbky ako perličky, čo sa čudujem.....
@jacka veruže je to tak, zúby sú dedičná záležitosť...... 😵 ...to s tými mandlami mi nejde do hlavy..... 😕 🙄 asi budeš mať lepšie skúsiť inú doktorku....nám tiež povedali, že sa máme rozhodnúť, ale oni nám odporúčali dať ich von....no proti tvojej voli mu ich von nedajú...tak preto asi aby si rozhodla ty,,,,, 🙂
@utka to už tri týždne????jak to letí...a čo si nechodila???? 😕

idem si ešte rýchlo prebehnúť cez cestu natrhať orgován...taááááák krásne rozvoniava...... 😉

utka
12. apr 2011

No veru deni, už sú to tri týždne...a nejdem ani dnes. Ide mi roztrhnúť hlavu ☹...
No nebola som preto, lebo najprv som bola chora, potom mi vyberali tie znamienka a potom nemali nič voľné...takže až budúci týždeň v utorok idem...
Ešteže delená strava pretrváva 😉...

jacka
12. apr 2011

@denisenko ....ty nás normálne že provokuješ....orgovánom 😠 😉 .....ja tie mandle tiež nechápem.......je my jasne že proti mojej voli neurobia nič....ale povedať že ich treba von.....alebo netreba mohla.. 😝 .....

@utka aj si si dala tbl?...čo berieš

tu zas taký hnus fučí..ešte do toho aj kvape....ach jáj.....hnus hnus hnus 😠 😠 😠 ..ešte že dnu máme teplúčko 🙂

utka
12. apr 2011

@jacka už od včera, čo ma bolí som toho pojedla...ale nezaberá nič...to je to moje obdobie medzi tabletkové/antikoncepcia/...To ma vždy bolí a nič nezaberá. Dávam si Ibalgin, alebo Algifen, alebo Nalgesin S alebo Paralen...

denisenko
12. apr 2011

baby, nám sa tu spustil taký vetrisko......sme sa vybrali na ihrisko, ale Deniskovi tak nafúkalo bordel do očí, že s plačom šiel domkov....chudatko moje ☹
@jacka ja???? a provokovať? mám vo váze, teda v pohári.......ale len biely, fialový som nedočiahla....až pak 😵
ale niekde už sprchlo....schladilo sa a poriadne..... 😎

denisenko
12. apr 2011

@utka fuuuha...toho poješ.... 😝

utka
12. apr 2011

@denisenko ale to nie naraz...mám aspoň 4-hodinový odstup...skúšam, keď nič nezaberá ☹

jacka
13. apr 2011

ahojtéééé 😎

@utka mne býva z ibalginu zle od žaludka.... 😝 ......a Algifen je super...... 🙂

@denisenko sa tešíš z orgovánu...mna z neho bolieva hlava....nemože byť dnu v miestnosti ☹

sme mali strašnu strašnu noc.....som zo zufalstva ušla zo spálni a šiel k Peťkovi muž...hned stíchol.....aspon na pol hodku 😉 .....som ako mechom bachnutá.....nič sa mi nechce 😔 😝 🙄

leninka75
13. apr 2011

ránečko!!!...........ráno keď sa Lolka 1x ozvala som neverila vlastným očiam 😨 😨 ............spala celú noc v kuse, od 7:00 do 5:00, približne 😵 😵 😵 .............2x som kukla na hodiny či vidím dobre 😉

@denisenko ...............jujky už aj orgován??!! 😵 😵 😵 ............pošli prosím ťa 😉

@jacka.............máš to ťažké sa teraz rozhodnúť ☹......ale asi to fakt chce názor aj iného lekára .....

@utka......a keby si zmenila antikoncepciu?..........neskúšala si?........aké máš úspechy s delenou?.....povedz nech ťa pochválime 🙂

leninka75
13. apr 2011

@jacka ...juj moja až mám blbý pocit, že som napísala o Lauričke ☹ ..........nejdú mu zasa nejaké zúbky?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre