Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
31. máj 2011

táák.....mame celiakiu aj z laktozou potvrdené.....v pondelok máme rande s dr.....škoda ..stále som dufala že to tak nebude....teraz budem dúfať že s toho vyrastie ☹

jacka
31. máj 2011

@leninka75 no odstavila..sám sa....nechcel v nemocke prsník ani vidieť......len doma....ale to už som nechcela ja

leninka75
31. máj 2011

@jacka ......veru treba dúfať!!!!................ale aspoň už vieš na čo máš dať pozor.......a prečo rande s dr.?

@utka......poznáš pilates?......ak áno, tak vieš, že zaberá 😉......už som to cvičila 6x po hodine + 6x 1/2 hodina na steperi........

denisenko
31. máj 2011

@jacka to tvrdia všetci, že možno z toho vyrastie....ale vraj nie....asi som ťa nepotešila..... 😖 chudatko malé,bude to mať ťažké...ale ked si zvykne takýto malý, tak to potom bude jednoduchšie...... 😉
@leninka75 ty si to cvičenie zobrala nejako fakt vážne.... 😵

fuj, to je hic........zajtra má vraj pršať...konečne..... 😠 ...dúfam len, že nás to neobíde.......tieto teplá sú na mrtvicu..... 😝

Denisko začal pokašliavať a tiecť mu z nosa.....paráda.....asi z toho, že sa furt člapká niekde vo vode, či v školke, alebo na ihrisku, alebo vo fontáne..... 😠 ..jediná pozitívna správa je, že náš kocúrik už sám pomaly a po troške žerie......tak liečba asi vyšla..... 😵 budem aj ja bosorka........ 😀

utka
31. máj 2011

@leninka75 pilates poznám, ale to nie je nič pre mňa...ale má to super účinok, tomu verím...
Ja som dnes umyla všetky okná, tak môže pršať.
@jacka to ma mrzí...ale aspoň už vieš na čom ste... ☹

utka
31. máj 2011

@denisenko tak nech ste rýchlo fit!
Ja som zvedavá, koľko nám vydrží byť zdravý...Keď Viki berie ATB a aj ten Imunor...No nechám sa prekvapiť!

leninka75
1. jún 2011

ahojte!!!.................detičky majú sviatok!!!!..............veľké cmuuuuuuuuuuuuuuuuk všetkým!!!!.......u nás v škôlke je dnes dopoludnia športový deň a poobede máme karneval s grilovačkou a disco 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ................tak dnes nech ešte neprší.......

juj tie choroby!!......Lilke už sople pekne nastekali, takže tiež kašle a dnes sa zobudila so zakvaseným očkom ☹ .........dúfam, že nemá zasa nejakého koka 😠 😠 😠......tie príznaky by mi aj sedeli........

@utka .......snáď to zaberie, veď uvidíš.....si šikulka, že okná umyté........ja ich zatiaľ len obzerám, že hádam by som sa mala do nich pustiť 😀 😀 😀

@denisenko ......vieš aj veštiť bosorečka naša?? 🙂

@jacka ......aké mlieko bude môcť peťko???.....

denisenko
1. jún 2011

ahojte... 😉 detičkám všetko najlepšie želám..hlavnr dobrých a milujúcich rodičov.....pridávam sa k Leninke....cmúúúúúúúúúúúúúúúk 😵
@utka sople tečú, ten kašel je z toho...čo už.....veru som aj ja zvedavá, kolko vám ta liečba zaberie....dúfam, že aspon do konca roka... 😵 😵 😵 😵
@leninka75 veštiť neviem, ale väčšinou mám vždy pravdu..... 😀 tak to máte bohatý program....naši nemajú nič extra aspon o tom neviem....teda okrem toho že majú krátky den v školke...len do obeda..... 😝 a potom až do konca týždna prázdniny...zas.... 😝 o týžden majú zas nejaký sviatok, tak budú mať grilovaciu párty.... 😉 a 16. júna končia.............

utka
1. jún 2011

Ahojte!
Detičkám želám všetulinko všetko dobré k ich dnešnému sviatku...nech sa im splní všetko, čo si prajú...cmuuuuuk.
Viki by chcel lego policajnú stanicu, už sme mu naň dosť dlho šetrili, keď dostal nejaké prašulky. Takže dnes mu ho ide manžel kúpiť. Ten bude prekvapený. Ale aspoň sa nebude nudiť, keď je teraz doma.

denisenko
1. jún 2011

@utka my máme hasičskú stanicu....sem tam niečo do toho dokúpime....super zábava pre Niska, stále to rozkladá a skladá......videl to už 100 krát na youtube tak to robí aj on....a keby si počula ten komentár, tam je to vo francúzštine.......a on sa snaží 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
1. jún 2011

@denisenko my máme tiež hasičskú stanicu...od ježiška...

utka
1. jún 2011

Maminy, nechcete ísť?
http://www.zlavadna.sk/team.php?id=899&RefSourc...
Je tam super, krásne. Nádherný výletík s detičkami.

denisenko
1. jún 2011

@utka hned by som šla.....ale nemooooooožem....je to akosi daleko ☹ .....štedrý ježiško... 😀 Denisko by chcel teraz vláčiky z lega...lenže to sú iné ceny..... 😝

utka
1. jún 2011

Vláčiky nepoznáme...ale táto policajná stanica stojí okolo 100€. Tiež veľa ☹...

jacka
1. jún 2011

ahojtééé.... 😎 😎

@denisenko viem že nikdy z toho nevyrastie....aj ked mu bude lepšie bude stále rizikova skupina....ako sa má Nisko?.....

@utka aspon vieme na čom sme..... držím palčeky aby ste boli čo najdlhšie zdravý......to čo je ten pilates......boli sme sa včera trochu prevetrať aj s detičkami pod Pustým hradom......som nazbierala 100 kvetov bazy tak budem mať čo robiť 😝 ...ako sa ti vydarila baza?....aký si robila recept?.....nevieš či je niečo vo ZV na MDD?...všetko bolo minulý ž´tžden a to sme prepásli.....ale vraj á byť niečo v Královej..nejaký program..len som si nie istá

čo je s letty?.....či mi len nejako ušla z obrazu??? 😨

@leninka75 to ty takto pocitivo berieš to chudnutie?......mala by som aj ja....ale nemám čas 😀 😀 😀 dufam že aspon vy nie ste chorý ☹ .......mliečko.....len kyslé.....len actimel...actívia..a to mi nechce....včera zjedol trochu pribináčika...a vydržal v nom..ale to fakt len pár lyžičiek...ale pssst....to nesmie 🤐 😉

Maťko maju celý týžden MDD.,.v školke........tak sa vytešuje..... 😵 a v piatok maju mať ..opekačku....dufam že im vyjde počasie

jacka
1. jún 2011

@denisenko ved to nie je daleko 😉 😉 😉 😉

jacka
1. jún 2011

@denisenko o akej hasičskej to píšete????

utka
1. jún 2011

@jacka pilates je také cvičenie na posilovanie, na chrbticu a tak...je to dosť ťažké, ale na mňa pomalé...
Neviem, či je niečo vo ZV na MDD. Minulý víkend bolo na Pustom hrade, ale neboli sme nikde.
Bazová sirup sa super vydaril. Vikimu veľmi chutí. Dala som okolo 25 kvetov do prevarenej vody(2l) s 80g kyseliny citrónovej+1 citrón, to som nechala 24 hodín postáť. potom som to precedila, pridala 2kg cukru, prevarila a dala do fliaš.
No pre nás nie je Budapešť ďaleko, no pre deni asi dosť...

jacka
1. jún 2011

@utka ťažke cvičenie?....no fíha?..... 😨 to sa dá aj doma?..........viem že boli rytierske dni.....ale to sme nejak prepásli....som na to zabudla ako na smrť 😝 .................ja tam nedávam citron...len nechám kvety v tej vode....a potom dávam ostatne veci

denisenko
1. jún 2011

@jacka veru....nie daleko.... 😀 letetcky..... 😀 a bavili sme sa o hasičskej stanici z lega....pre našich majstrov nad majstrov.... 😀 prečo nesmie pribináčika? kvoli laktoze?

jacka
1. jún 2011

@denisenko jáj z lega....som nevedela.......no vidíš sadneš do letadla čo máte za domom......a ste tam coby dup 😀 😀 😀
kvoli laktoze 😔

utka
1. jún 2011
utka
1. jún 2011

@jacka ja som bola na pilates raz a stačilo mi. No neviem, či sa to dá aj doma...ja by som to nevedela, ale zdá sa, že leninka áno...

jacka
1. jún 2011

@utka tak to bude mať určite radosť 😵 ..len je to fakt drahé 😔 ....................ešte ti spáva poobede?
asi si vygooglim ten pilatest.....nemá ani šajnu o tom....to ku nám kde bývam nedorazilo..možno tak o 150rokov 😝

jacka
1. jún 2011

ozaj boli sem u dr.....pri obvodnej sa prevážiť....tak Peťulo pribral celé kilo za dva týždne...... 😵 .....a som sa dozvedala že ho nemusím dať do školy od 3 rokov ale od 5...že mám na to nárok.....tak som si dnes pobehala urady..vybavujem príspevok na dietu a ZŤP.......ale asi sa to oplatí ....mám tu kilo papieru 😝

denisenko
1. jún 2011

@utka DEnisko by chcel pre začiatok toto: http://stavebnica-lego.heureka.sk/lego-city-789... 😀 apotom dalšie do súpravy.....vipálek....mamička je asi oslík otras sa..... 😀

denisenko
1. jún 2011

@jacka hej , na to máš nárok....pekne pribral, chlapčiatko 😉

utka
1. jún 2011

@jacka je to drahé, ale s tou Rozprávkovou cenou je to o niečo lacnejšie...a peniažky si na to "zarobil"...
No skús ten pilates vygoogliť...
Tak super, že pribral kilo. No a aj s tou predĺženou RD by to bolo asi lepšie...a tuším, že ho môžeš aj tak dávať na 4 hodky do škôlky...

jacka
1. jún 2011

@denisenko tak toto keby videl Maťko.....tak nepočujem nič ine iné 😉 ,,,,,,,,tiež by som boli .....otras sa 😀 😀 ......................ale pre začiatok je fakt dobrý Nisko..nemá chybu 🙂 😵

utka
1. jún 2011

@denisenko to je tiež super! Radšej to Vikimu ani neukážem 😀 ...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre