Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. jún 2011

@denisenko dikes......som našla že to zvyknu zakopať na 8týžd. ....dufam že to nehrozí...už je v pohári.....som zvedava ako to bude chutiť.....som natrhala do aleluja....zavriem oči ..a čo nevidím.... 😀 😀 😀 skorocel...aj MAťko s Peťkom mi pomáhali...pokladíky...ved to robí len pre nich 😵 ......inak ..máš super sestru 🙂
a čo si si kupila???.....

@aninka29 no tiež som si to myslela 😀 😀 😀 😉 ...................chuda Simka..... 😔 .aj si poplakala?...........................no veru čo už..naučiť sa s tým žit-....... 😔 😉.............sa teším ked už bude Maťko mať po mandliach.......v nemocke som bola pred mesiacom a zachvilu znovu..😝

dobru noc.....

utka???? 🙂

jacka
14. jún 2011

@utka ahoj...dufam že som poslednáááá... 😉

jacka
15. jún 2011

ahojte....... 🙂

žeby....prváááá 😀 😉

utka
15. jún 2011

@jacka tak teraz si ma dostala!!!Aj posledná, aj prvá???Hmmmm... 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
15. jún 2011

@utka dobrá som ,že??? 😀 😀

už v práci?

letty86
15. jún 2011

ahojte 😉
@jacka si najlepšia 😉
@utka dakujeme aj tebe za blahoželanie k narodkám 🙂
moje dieťa nechce chodiť do škôlky 😕 ráno slzičky, ale dnes išla s tatíkom a neboli, no čo z toho vyplýva? 😅

letty86
15. jún 2011

aninka, vitaj, veru, chceme foto 😵

jacka
15. jún 2011

@letty86 ahoj...kde si bola že tu si nebola?
žeby som bola fakt najlepšie 😀 😀 😀 😉
vyplýva s toho to že ťa pozná a vie čo na teba zaberá..dokedy tam bude chodiť?

letty86
15. jún 2011

@jacka jednoznačne najlepšia,vytrvalá, spoľahlivá, že váááhaš 😵
vyplýva z toho, že má chodiť s malou muž 😀 , vlastne chodí stále, keď nejde do práce..do konca skolského roka, medzitým však pôjdeme k svokre, takže už má málinko.....neviem, čo sa jej nechce, učiteľka vraví, že to len ráno chvíľku je taká a potom už dobre,aj kamošky a kamošov má, aj učiteľky zbožňuje... len neviem, čo ju to chytilo teraz..vraj jej je za mnou smutno 😔 jaaj, pištek môj malý
kde som bola? v nedeľu sme boli na oslave u kamarátky, v pondelok som sa stretla s kamarátkou, ktorá prišla zo zahraničia a včera som nestíhala, manža bol v robote a už mi skončila zlaté časy 😀 veľa toho nestíham, ked som s malým sama a sme veľa vonku...tolko moj program 😀

letty86
15. jún 2011

mám novinku, v pondelok som to dostala, no teeeeešila som sa 😕 presne 8 mesiacov po pôrode, normálne nová situácia 😀
dnes som vstávala k maťkovi často, hmmm, možno mu pôjdu zúbky, ked mu išli dolné, tiež sme mali takéto časté nočné vstávanie

leninka75
15. jún 2011

ahojte!!!......nejaké ste čiperky už od rána!! 🙂 🙂 🙂 ......inak tú panvicu doporučujem, ak sa rozhodnete meniť panvice vyskúšajte........teraz je tuším aj v tescu za cca 11 eur........

@letty86.......tiež som na tom podobne s časom ....skoro stále vonku a doma robím len tak bleskovo.....sa hrozím prázdnin, keď aj Lilka bude doma 😝.........takže už kamoška bude chodiť každý mesiac??? 😝 .....juj dobre bolo bez toho!!!!.....

@jacka ...jaj chrobáčik malý takto na tebe spinkáva!!! 😵 😵 .....s maťkom nebudeš dlho v nemocke, či hej?....

@enisenko......čo pekné si nakúpila??? 😵

@aninka.....no máš to veselé!!!.....ako hnevá sabka ? 😀 😀 😀

letty86
15. jún 2011

@leninka75 ahoj
matulko spí, tak využívam čas čiperne 😀 ...veru, dobre bolo bez toho 😉
akurát včera som pozerala leták a videla som tú panvicu 😉 vraj sú super aj keramické nože, švagriná si veľmi chváli
ako laurinka?

jacka
15. jún 2011

@letty86 😵 ..si ma vychválila...ani moj muž tolk nenahovorí...dakujem 😵

sa určite tešíš že dorazila mrška... 😔 😉

@leninka75 no musím to kuk.....asaon hod foto ako vyzerá...
s Maťkom by som tam mala prísť ráno ...a poobede ísť domov...ka nebudu komplikácie 😉 ...ved o týžden to už hádam bude mať za sebou

denisenko
15. jún 2011

ahojte.....vy ste už dnes nejaké rozkecané...... 😉
@leninka75 o tej panvici neviem, ja mám tefalku, a ešte klasické teflonky....ale keramický nož mám a aj škrabku na zemiaky...doniesol mi Ježiško, som poslúchala..... 😵
@letty86 tak princezná začína štrajkovať? už asi chce prázdniny.... 🙂 a aké tajné zbrane má na nu tatinko, ked neplače? 😕 😀
@utka a to ti po tom znamienku ostane aj jazva?či sa to akože vstrebe, alebo pomože na to ten gel na jazvy? 😕 ozaj a ako pomohla Vikimu tá školka na ten hrudníček? vidíš vobec nejaký výsledok? 😕
@jacka super, že ti drobci pomohli trhať...aj ja som bola pred rokom s Niskom....ale...viac škody ako úžitku 😀 tento rok by som chcela robiť, ale mi to tam pokosili, tak neviem, či stihne vyrásť.... 😝 ...moja sestra pomohla?
.....ona je zlatá, aj ked to tiež nemá lahké....... 😵

denisenko
15. jún 2011

@jacka neboj, Denisko si už na druhý den nepamätal, že mu vobec niečo robili.....a problémy sme potom tiež nemali....ale taký poriadny výsledok som videla asi až po polroku, myslím že aj utka to písala.... 😵

jacka
15. jún 2011

@denisenko velmi je zlatučká..... 😵 ....a stráááášne moc mi pomohla......tiež jej to nezávidím........som aj mužovi vravela že nás Peťko sa bude musieť dobre oženiť...inak mu urobí polievku z múky a je chudák v háji ☹

jacka
15. jún 2011

@denisenko to vážne až po pol roku...no super 😝 .....ale uspávali ho že?...aj utka to písala nejak mi to ušlo... 😕

ten skorocel dať na slniečko?.....
a kde máš Niska....v školke?...

denisenko
15. jún 2011

@jacka a už je to s Peťkom dobré? 😉 ...no mamina, budeš musieť nevestu asi vyberať..... 😀 😀

jacka
15. jún 2011

jááj Peťko mi vytlačil indulonu na klávesy..dufam že sa tomu nič nestane.....

navarené...vonku hnus.....aj tak tam za chvilu pojdeme 😝

denisenko
15. jún 2011

@jacka hej, mladý pánko je v školke...ešte zajtra a ...fertig......schluss...ende...ááámen.... 😀 teraz rozmýšlam, sa mi zdá že ten skorocel na tmavé miesto...ale nie som si istá...ooops...musím sa spýtať maminy...ja už som zabudla.....ja sa jej budem všetko pytať ešte dalších 30 rokov.... 😀

denisenko
15. jún 2011

@jacka a my máme "peky"...už od rána......slniečko praží, periny v okne, práčka perie....a ja nič nerobím....som si dala pol dna volno 😀 😀 😀 😀indulona na klávesnici, to je fajn...možno budú lepšie premazané klávesy......ja som si tú moju obliala pol pohárom vody....a je ešte v pohode..... 😀

letty86
15. jún 2011

@denisenko veru, prázdniny ju lákajú...musím zistiť, čo jej tato šepkal do uška, že neboli slzy 😉
ozaj, čo pekné si si kúpila?
@jacka petko sa realizoval 😕

denisenko
15. jún 2011

no...kupila som si takú blúzočku na leto...bielu, polopriesvitnú.....tak na dovolenku..trošku romantikálnu.... 😉
@letty86 no veru vizisti, čo jej nasluboval...ony to vedia..... 😀

utka
15. jún 2011

jacka, Vikiho neuspávali. Len mu dali takú injekciu-oblbovák. Bol z nej ako nadrogovaný chudáčik, ale v pohode to zvládol. Boli sme tam asi také dve hodky po zákroku a pustili nás domov. Ale mám taký blbý pocit, akoby mu už zase dorástla. Vraj je lepšie, keď dieťa uspia a odštiknú tak, alebo to zvyknú ešte spalovať laserom a to vraj už nedorastie.
Viki to už má v škôlke tiež za pár. Vybavil si u jednej a u druhej starkej, že príde k ním na prázdniny, tak už nejde v júli do škôlky.
deni, neviem, či mu tá škôlka pomohla na ten hrudníček. Určite je trošku pevnejší, čo sa svalstva týka. Ale mali by sme cvičiť aj doma. No len kedy???

denisenko
15. jún 2011

@utka no to poznám...kedy?...niekedy by ten den mohol mať aj 100 hodín a stále je to málo..... 😠

leninka75
15. jún 2011

ale, ale nejako frčíte!! 😀 😀 ........ja som stihla hodiť do trúby podlesník a Lolka už spieva 😝 😝 😝 ......

@letty86....lurička dobre stále je to taký smejko a keď začnú s Lilkou vystrájať, tak sa smejeme všetci......strašne krásne sa smeje, tak s chuti, naplné hrdlo..... 😵 😵 😵......a začala výskať a kričať v tej jej reči...takže jej je plný dom 🙂 🙂....a mali sme 6. nemoc 😝..........tiež pomaly čakám horné jednotky, no uvidíme.....a vy máte čo nové???....

@jacka .......to už aby si pomaly začala nevestičku hľadať 😉 .........u vás je škaredo, či tým hnusom si myslela teplo 😎 ??.......

@denisenko ...chystáte sa na dovču??? 😵 😵 .....

denisenko
15. jún 2011

@leninka75 jasné, že na dovču....domov na SK.... 😵 😵 si viem živo predstaviť, ako máte doma veselo.... 😉 minule som pozerala minivideo od sestry, tam to tiež "fičí".......dvaja sa aspon trošku zabavia..... 😵 Denisko by mal ostať cez prázdniny u starkej a potom na týžden s mojou maminou ísť do Podhájskej.....dúfam, že to výjde a pomože mu to na pokožku....aj ked musím si zaklopať, už sa to dosť zlepšilo.....možno z toho ozaj vyrastie.... 😉

denisenko
15. jún 2011

@jacka ten skorocel na tmavšom mieste treba nechať stáť....som ti to napísala v krásnom slovoslede 😀

jacka
15. jún 2011

@denisenko 😀 😀 😉 .................dobre že som to dala na okno 😝

denisenko
15. jún 2011

@jacka 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre