Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
25. jún 2011

Počasie bolo celkom fajn, akurát keď sme boli na odchode začalo pršať.
Zajtra ideme do mesta na korunovačné slávnosti http://www.korunovacneslavnosti.sk/program.php .
Ja idem variť kanadské kura s haluškami.

leninka75
26. jún 2011

dobré ránko!!!!.......tak sme všetky zle spali ☹ .....prečo asi? 😒 ......

@utka ....to som vždy chcela vidieť, ale zatiaľ sa mi to nepodarilo........držím palce, aby bolo dobré počasie 🙂

leninka75
26. jún 2011

laurinka uložená rýchlo variť.........

utka
26. jún 2011

@leninka75 ďakujeeeem...no vyzerá to všelijako s počasím, tak dúfam, že nezmokneme...

leninka75
26. jún 2011

@utka ...ako bolo??? 🙂 ........

jacka
26. jún 2011

ahojte...ja mám dnes den blbec...všetko mi ide na nervy........ 😝 😔


@utka no ako bolo? ...vyšlo počasie?....ako sa Vikimu páčilo?.......

@leninka75 a čo drahý sa ozval?...kolko mu trval let?......ako sa máte bez neho?.....nejde vám čas pomalšie?.......čo Lilka?

utka
26. jún 2011

Ahojte!
Bolo super. Síce sme nevideli korunováciu, lebo tá bola inde, ale videli sme pasovanie za rytierov. Bolo to pekné. Vikimu sa páčilo. Aj sa dva krát rozpršalo, ale v pohodičke. A teraz o 21:30 sme boli na nábraží ešte pozrieť ohňostroj. Skoro nás zožrali komáre, ale pekný bol!
Dobrú noc.

leninka75
27. jún 2011

ránečko!!!!............

@utka.........kukala som to večer v správach a verím, že bolo super!!!!

@jacka.....dnes budeš mať hádam lepší deň 😉........dva blbé dni po sebe to by nebolo bohvie čo ☹ .......muž celkovo precestoval deň a noc.....najskôr zo žiliny do viedne, z viedne do frankfurtu a odtiaľ do soulu, to bol najdlhší let cca 11 hodín...........včera sme trošku skypovali, ale s laurou na kolenách a s lilkou za chrbtom to bolo na dve veci 😝 ...a ešte nám vypydal obraz, že sme sa len počuli.....a aby to bolo dokonalé, tak v noci začala laurinka fajne kašlať, takže s ňou musím dnes k dokine......len musím ísť otravovať svokra, aby nás zaviezol 😝 😝 ..............a to ako sa mi vlečie čas ani nekomentujem 😠 ☹ 😢

denisenko
27. jún 2011

dobré ránko..... 😉
žeby prvá???? 😕 😀
nejako som včera som vobec nestíhala.....hned po robote sme šli na kúpalisko a boli sme tam až do večera a potom som už bola úplne mrtvá....a keby len to...ešte mi zhorelo jedno plece a stehná... 😀 čo už...ale Denisko z vody takmer nevyliezol, aký bol z toho vytešený..... 😀 ideme aj dnes a aj ajtra...ak nebude pršať, lebo pri týchto 34 stupnových horúčavach treba čakať búrky....... 😝
@jacka boli ste na návšteve? 😕 preto den blbec? 😕 😠
@utka videla som to v telke...vyzeralo to super...... 😉 sa máte, v Bratislave je vždy nejaký program.... 😵
@leninka75 no veru, aj ja som zvedavá ako doletel ten váš tatinko........ 😕 😉 spali ste už lepšie?

jacka
27. jún 2011

ahojte....
@leninka75 no si ma predbehla..

jacka
27. jún 2011

@denisenko a dalšia.....

denisenko
27. jún 2011

@leninka75 kým dopíšem čo chcem a poodpovedám Niskovi na milion otázok hned z rána....tak si ma obehla... 😀 😀 😀 ozaj, nám dnes začína letná školka......na dva týždne bude klídek...... 😀

denisenko
27. jún 2011

@jacka 😀 aj mna niekto predbehol...aké sme dnes ranné vtáčatká..... 😀 😀

jacka
27. jún 2011

@leninka75 vobec vám to nezávidím...ale zachvilu bude lepšie..uvidíš..... 😵 ....tomu sa vraví super skypovanie 😒 ☹ ......držím palce u dr........hm ...otravovanie ....blbé ☹ ...držte sa.....myslím na vás..... ☹ 😉

jacka
27. jún 2011

@denisenko to vieš ako rannné ptáče dál doskáče 😀 .........leninka nemože spávať tak je vždy prvá ☹ ......letná školka ...to čo je...že ide do školky či ako?..................tak vy sa tam kupete a my zachvilu budeme kuriť 😝 😀 😉 ..........neboli sme na návšteve........Maťko mal teplotu a aj hnačkoval tak je lepšie ostať doma.........že som ešte taká zvedavá...aj pri Niksovi ste sa snažili......som si všimla že si si dala snažíme sa 😵 😵

utka
27. jún 2011

Ahojte!
Vy nemôžete spávať, či čo?
Nám sa to už kráti, už teraz som smutná, že nebude Viki doma. Cez víkend ideme ku svokrovcom, ja prídem v nedeľu domov sama, lebo v pondelok idem do roboty. Manžel má dovolenku, tak tam zostane do utorka. V utorok odvezie Vikiho k našim na dva týždne. V utorok je štátny sviatok, tak sa konečne vyspím, keď budem doma sama,ale ako sa poznám, tak sa mi nebude dať v tom hroznom tichu...
A ten ďalší víkend, ak bude musieť ísť manžel do práce, tak nepôjdeme za Vikim k našim ☹. Ja sa sama nejako bojím autom ☹. No neviem, čo vymyslíme. Ale Vikino o tom vie a vôbec mu to nevadí. Už teraz, keď ho kôli niečomu vyhreším, tak mi povie, že už sa teší, že ide preč na prázdniny... 😝

jacka
27. jún 2011

@utka no aha dalšia 😉 .........júúúj tak to ti nezávidím...ale aspon sa Viki nebude nudiť....a bude mať pekne prázdniny 🙂 ....ber to z tej lepšej strány...mne už Maťko povedal že sa nudí.....a že chce do školky....no tak neviem čo tu s ním budem robiť ☹ ..........................neboj sa autom však nepojdeš prvý krát a určite to zvládneš....... 🙂 ty si šikulka....... 😵 😵 😵 ........a dovtedy aj niečo vyriešite...... 😉 .....a ako prídeš v nedelu domov busom?

denisenko
27. jún 2011

@jacka ved sa snažím, no nie? ...nám od dnes začína letná školka, to je ako normálna školka, len iné učky, a majú tam taký volnejší program....ale sú len tri turnusy...jeden trvá dva týždne....DEnisko ide len na tento prvý, potom bude týžden s Heidi a potom ideme na SK a on tam ostane na prázdniny..... 😵
ej, hor sa do práce....ved práca šlachtí...... 😀 😀 😀 😀

utka
27. jún 2011

@jacka hej, hej...v nedeľu pôjdem busom...alebo vlakom...

leninka75
27. jún 2011

čiperné sme všetky od rána!!! 😀 😀

jacka
27. jún 2011

@leninka75 však ty si to odštartovala 😀 😀 😉

@utka 🙂 tak romatika...či nie?....

@denisenko ved ja nič..mne sa to páči...že sa snažilkujete.....držím palčeky.... 🙂 .........a vie o tom že bude na Sk celé prázdniny?.....a ty tu budeš dokedy?..........ty budeš taká šľachtená 😀 ........... 😀 😀 😉

jacka
27. jún 2011

mala by som ísť niečo robiť...lebo hned od rána závisláčiť neveští nič dobré 😀 😀

leninka75
27. jún 2011

@jacka ...len si dopraj......po včerajšku si zaslúžiš!!!.......

@denisenko ..a hlavne si uži to snaženie!! 😉

leninka75
27. jún 2011

@jacka ....keď mne teraz PC beží skoro stále, aby som náhodou neprešvihla muža 🙂 🙂 .......

jacka
27. jún 2011

@leninka75 ved to snaženie je najkrajšie 🙂 😵 😉 ................aspon nás budeš informovať...... 🙂 .....ako Lilka?....šla do školky?......je jej smutno? ☹

jacka
27. jún 2011

pojdeme pomaličky von.......aj tak som figu urobila....som to trochu poriadila.... 😝

utka
27. jún 2011

@jacka myslíš tú cestu, že romantika? To hej, hlavne, keď som si už zvykla, že sa mi zadok v aute vyváža.
Dnes máme aj v robote toho trochu menej.

aninka29
27. jún 2011

ahojte 🙂 .......nejak mi štrajkuje koňoš 😝

@leninka75 chjuuuj,tatík vám odišiel tááák ďaleko ☹ .....chýba že ☹ ...............ja som už zvyknutá,že náš nie je doma......ale Simonka to veľmi zle prežíva ☹ v poslednom čase až veľmi.....stále sa rozplače,že chce tatíka........ja keď skypujem s mužom,tak neskoro večer.......keď už Simi spinká,lebo stále keď spolu rozprávali,tak sa rozplakala a ťažko som ju utešovala ☹ ....a mužovi to tiež nepridalo na nálade....vyrobila som Simonke taký kalendárik....a každý večer odratávame dni........neskutočne sa to vlečie...nevie sa dočkať dňa D...ale už o pár dní ho máme doma na chvílu
ja som bola s deťmi ráno na odberoch........Simi do škôlky nešla.......pôjde len zajtra a pozajtra...lebo vo štvrtok s ňou idem na kardio...to už vyšetria aj Sabku.......a potom na Aro.......a potom príde neter...a ja si môžem hodiť mašľu 😝

aninka29
27. jún 2011

baby,čo kupujete drobcom k narodeninám????...už o pár dní tu máme prvého oslávenca 🙂..........ja vôbec netuším,že čo.....oblečko pre Simi už mám nejaké schované......objednala som jej detský cestovný kufrík zvonilkový...veľmi po tom túži...takže to bude pre ňu,že najkrajšie prekvapko...a ďalej neviem.............a Sabku už vôbec neviem 🤐

utka
27. jún 2011

@aninka29 ja ani len netuším, že čo kúpime,ale asi zase klasika...Lego...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre