Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
25. júl 2011

@jacka superské fotky!!!

jacka
25. júl 2011

@utka dakujem...... 🙂

už tu hrmí..super..to už asi ani von nepojdeme...... 😝 😝 😝

utka
25. júl 2011

@jacka ja by som asi zošedivela, keby mi takýto prišiel Viki z vonku 😅

jacka
25. júl 2011

@utka volakde sa musí vyblázniť......a som ho už aj oprala a teraz bude týžden schnuť 😝

utka
25. júl 2011

@jacka ja viem, ale ja som veľmi nie za takúto zábavu...hihihi...

jacka
25. júl 2011

@utka ver mi že ani ja nie.... 😉 ...ale ked vidím aký je spokojný......aj Peťko..ako si pekne sedkal v kaluži blata..a hrajkal sa s lopatkou..........som myslela že ma klepne pepka 😠 😠 .......škoda som ho mohla cvaknuť...ale v tej rýchlosti ako som ho dvihala ma to ani nenapadlo 😔

Viki sa má ako???

jacka
25. júl 2011

dobrú.....

utka
25. júl 2011

@jacka Viki sa má dobre. Nechce sa mu ísť domov, a ani do škôlky sa vraj neteší...

utka
25. júl 2011

Dobrú noc!

jacka
26. júl 2011

ahojte....

prvááá 🙂

@utka super....teším sa z Vikiho......bude mať pekné prázdniny 😵

jacka
26. júl 2011

@aninka29 všetko najlepšie k meninám....... 😵 😵 😵

utka
26. júl 2011

@jacka to bude...super mu je!
@aninka všetko najlepšie k meninkám...

jacka
26. júl 2011

to sme tu zas dnes len s utkou???:..a kde sú ostatné???::.....letty?....deni??...leninka?

jacka
26. júl 2011

a my to máme slniečko....... 😎 😎

sme sa naobedovali a teraz by som táák spala...... 😔
utka ty teraz varíš doma ked nie je doma Viky?

jacka
26. júl 2011

stále nikto??? 😕

ideme von pokial neprší 😝

utka
26. júl 2011

@jacka veru, sme tu len my dve.
Teraz doma nevarím, chodíme na obedy a večere máme suché...

jacka
26. júl 2011

a kdeže ste sa nám žienky stratili???........

detičky už spinuškaju.....teraz idem vegetiť ja 🙂

@utka dobre máte....aspon nemáš starosti......s Vikim telefonuješ každý den?

jacka
26. júl 2011

dobrú.....

utka
26. júl 2011

@jacka jasné, že si voláme každý deň...aj 3x...
Dobrú noc!

leninka75
26. júl 2011

ahojte!!......nestíhala som dnes skôr 😝 ......najskôr sme boli s babami u mudry...Lilka na -ročnú prehliadku, nás očkovali do ramena a keď som s aopýtala, že prečo nie do nohy, tak Dr. povedala, že od rokov sa deti môžu pichať do ramena, že už tam majú vyvinuté svaly........zatiaľ nemáme žiadnu reakciu na očkovanie...našťastie 🙂...Lilka váži 17,5 kg a meria 108 cm 🙂 ......a s Lolkou sme boli tiež na poradni..tá váži 8,24 kg 🙂 .......no a potom sme ešte boli vinšovať svokre a teraz už mám kľud 😵 ...čaká ma sprcha a mužíček 😵 😵 .......

@jacka.....úžasné fotky!!! 😵 😵 ......mne absolútne nevadí keď Lilka príde domov ako prasiatko, hlavne, že sa vyblázni a je spokojná...veď práčka operie 😉

@aninka29...blahoželám k meninám!!!!.. 🙂

dobrú noc!!

utka
26. júl 2011

Tuším už aj Simonko a mala Bubba mali narodeninky. Tak dodatočne všetko najlepšie... 😉.

utka
27. júl 2011

Prvá... 😉
Dobré ránko! Ešte tri dni v práci...

jacka
27. júl 2011

ahojte....
druhá 🙂

@utka super sa ti to kráti 🙂

leninka75
27. júl 2011

ahojte!!!..... 🙂 ..........dnes mám navarené od včera, jupííííííí....ale svokra sa včera vyhrážala, že nám prinesie guláš čo varila, bleeeeeeeeee, to zasa bude pochúťka!!! 😖 😖 😖 ............teraz keď nám zdochol pes to ani nemám kde zlikvidovať..........

utka
27. júl 2011

@leninka75 svokra nevarí dobre? Zdochol vám pes?
@jacka veru, kráti...huráááááááááá...

leninka75
27. júl 2011

@utka .....ona varí ešte horšie ako sonička jančová z paneláku!! 😝 😝 😝 😝 😝 ..........obyčajné rezne sa od nej nedajú jesť a nosím ich kamoške pre psa!!! 😀 😀 😀 ......veru zdochol, chudák už bol starý....alebo, žeby to bolo svokrinou stravou??? ..............viki je ešte u svokrovcov, či už u tvojich rodičov?....

utka
27. júl 2011

@leninka75 fúha...nechápem, ako sa žena, ktorá sa stará o domacnosť nedokáže po toľkých rokoch naučiť variť... 😕
Viki je ešte u svokrovcov. V piatok ideme za ním. V sobotu oslavujeme jeho a aj svokrove narodky. A v nedeľu nás manžel zavezie k naším. Tam budeme do štvrtka.
Mám normálne depku, lebo neviem, čo ešte potrebujem na dovolenko a čo už mám...nechcem brať zbytočne veľa vecí. Len veľa potrebujem, lebo manžel bude týždeň pre dovolenkou sám...ale však mu dám inštrukcie a operie, no nie? A potom zase po dovolenke ide na týždeň k rodičom, tak tam bude zase nejaké oblečko potrebovať. No musíme to nejako vymyslieť, aby bolo dosť...

leninka75
27. júl 2011

@utka ....na moju svokru neplatí, že čím viac varíš, tým lepšie....u nej je to opačne 😀 😀 😀 😀 ...........do BG idete rovno od tvojich rodičov?.......

denisenko
27. júl 2011

ahojte.....ja len letecky....dakujeme za všetky blahoželania, aj ostatným júlovčiatkam želáme všetko naj, naj,naj.....hlavne zdravíčko, milujúcich rodičov a kooopu darčekov.... 😉

ja budem chodit častejšie budúci týžden....ale už aj tak mám abstáky, zabudli sme notebook u babky 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. júl 2011

@aninka29 všetko najlepšie k meninám...aj ked trošku oneskorene....hádam sa nehneváš 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre