Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. aug 2011

leni...a ty si sa nám kam stratila??.........

@letty86 ako sa maju detičky???

denisenko
1. aug 2011

fuj, to sú hice....dneska som bola až do 4-tej v robote, ale večer sa nejde...hurááááá.....ale tieto teplá mi teda dajú zabrať 😝 😝 😝
@utka to som zas tak nemyslela..... 😵 ...my sme predsa tie najlepšie mamy na svete..... 😵 😵
@jacka ja som išla tranzitom, manžel s bratom na aute, lebo naše sa nám podarilo predať.... 🙂 tak ideme kukať nejaké väčšie..... 😀 aby sa zmestil aj kočík 😀 😀
Denisko sa už teší, len sa ma každé ráno pýtal či to bábätko v brušku už narástlo, že on by sa chcel s ním hrať.... 😀 😀 😀 a vymyslel, že ked bude na svete, tak on si svoje hračky dá vysoko, aby mu ich drobček nezničil..... 😀 😀 😀 😀 ale inak je spokojný..... 🙂 moja mamina povedala, že no načase a svokra sa mi zdala byť prekvapená.... 😀

denisenko
1. aug 2011

konečne som sa dostala aj k fotkám...tak niečo malé z Deniskovej oslavy 😉 ......

balony a deti museli byť...... 😀

jacka
1. aug 2011

@denisenko no super kolko vás tam bolo vela......Nisko mal krásnu oslavu 🙂 🙂

však rastie bábätko......musí 😵 😵.... manžel čo ....už vedel ked ti meškali??.....no svokry.....moja mi povedala...a to som ešte nevedela že čakám Peťka...už žiadne druhé dieťa.....toť reakcie ako sa velmi tešila 😠 😠.....ale tvoja mamina je zlatá....že načase..😀

jacka
1. aug 2011

paráda pršííííí....a hrmíí....deni nechceš vonku je 18st 😠

letty86
1. aug 2011

@denisenko pekné fotečky, Nisko sa isto tešil 😉 podarený je, ešte si trošku počká, kým sa s bábom pohraje 😵 takže bude bábo v znamení barana? ako môj manža a svokra 😵 ja to znamenie môžem 😵
@jacka vikinka sa zlostí a hromží, že stále prší 😖 že chce slniečko a kúpať sa. Maťko má 4 zúbky von a vyzerá to, že mu idú dalšie 3 von, také má navreté ďasienka ☹ on sa s tým nepáre, že jeden zub von, keď môžu viaceré...nervózny je riadne ☹ 😔 keď ho mám na rukách, Hneď hladá miesta, kde by ma ukusil 😝
nelozí, len sa posúva dozadu, som zvedavá, či bude loziť, lebo mudra vravela, že niektoré deti nelozia...uvidíme

letty86
1. aug 2011

podarilo sa mi pridať foto 😅

letty86
1. aug 2011

pekný večer 😉 😔

denisenko
1. aug 2011

@letty86 krásne detičky, vyzerá to že Vikinka ho zbožnuje, že?...a nebojí sa psa....???? 😕 ...aj ja som baran.... 😀 😀
@jacka teraz som prišla z obchodu, a kde je tých tvojich 18 stupnov???? my máme o siedmej večer 29.....a zajtra 32..... 😝 😝 😝 😝 😝 kam si ich poslala????? 😀 😀

jacka
1. aug 2011

@denisenko tak som to asi poslal niekde inam......alebo .....ešte len príde?? 😀 😀 😉 ....ale stále neviem čo na tvoje rastuce bruško povedal tvoj muž.....ja som neodbitná 😀 😉

@letty86 tak je z Maťka šelma....zubatá 😵 😵 ....mne Maťko tiež nelizol....preto som ostala s Peťka v šoku ked začal 🙂 🙂 ....aj tak robí riadne pokroky 🙂

jacka
1. aug 2011

no nikto nikde....asi už máte veget.....pa

dobru..... 🙂

utka
1. aug 2011

@jacka v podstate mám všetko...dúfam. Ešte zajtra ideme do LV Vikimu kúpiť nejaké botasky... Veru, v sobotu vo ZV nepršalo...

jacka
1. aug 2011

@utka ozaj ...aj muž mi to teraz povedal......ale fukal vetrisko...deti mali čiapky.....som si nevedala spomenuť čo sme robili v sobotu.....😝

aninka29
2. aug 2011

ahojte mamky 🙂
odchádzame dnes na chalupu......teším 😵 ....síce len na pár dní,lebo potom už konečne príde sestra pre malú.........ale zase dojde na prázdniny moja sesternica.........sa to tu strieda jedna radosť...a ja si môžem hodiť mašlu 😝
@utka užite si dovolenku,oddýchnite,zrelaxujte...nech vám hlavne to počasie vyjde 😵 šťastnú cestu 🙂

idem ešte napiecť muffinky na cestu,nech deti majú čo žužlať po ceste do Tatier

papa mamky 🙂

jacka
2. aug 2011

ahojte...

@aninka29 si užite dovolenku..idete niekam aj k moru??

denisenko
2. aug 2011

dobré ránko.... 😉

@jacka v noci sprchlo...tak to asi od vás prišlo.....dakujem..... 😀 ...sa mi tááák chce ísť do roboty, že až 😝 😝 😝 strašne ma bolí hlava, paralen radšej asi vynechám, že? 😕
@aninka29 ty to teda máš pestré, si možeš založiť súkromnú au-pair službu.... 😠to sa ti čudujem, že stíhaš aspon sem tam kuknúť na kona...... 😉

denisenko
2. aug 2011

@jacka a že čo hovorí moj muž na rastúce bruško???? ešte nič, ved nenarástlo.... 😀 😀 😀 ale zato tie komentáre k prsiam..... 😠 😠 😠 😠 ....kedže sme to plánovali, tak sa tešíme obaja.... 😉 😵

aninka29
2. aug 2011

@denisenko akože som ostala v úžase.......ty si tehu 😵 jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 ja som to nejak prehliadla.........ako sa to mohlo stať....nevšimnúť si takú úžasnú novinku.....................teším sa neskutočne.....klop,klop,klop.....nech je všetko v poriadku...nech máš krásne bezproblémové tehotenstvo..........ja som taká happy 😵 ....baby,tak ktorá sa pridá k deni,nech nie je sama 😉

@jacka more počas prázdnin padlo,keďže nikto,ale že vôbec nikto na mňa a naše súkromie neberie ohľad....a ja sprostaňa nikomu nepoviem nie....tak mi treba 😝 ....................ale nevzdávam sa.......snáď v septembri

jacka
2. aug 2011

@denisenko ved som som chcela vedieť......či je rád že hned na prvý krát sa podarilo 🙂 ........................dobrý mužík....rastu ti prsia 🙂 ...ved to je len dobre 😉

@aninka29 už sa velmi nemá ktorá pridať..utka nemože....a už tu inu maminku nemáme čo má jedno...............veru nevzdávaj sa 🙂 ..............aspon chodíte na chalupu 🙂 ....muža máš doma?..ide s vami??

aninka29
2. aug 2011

@jacka muža doma nemám.......dojde 10ho po mesiaci...až na 5 dní 😝 ......to je život...............teda môj muž sa nesťažuje,má sa tam dobre 😀 ....z nudy si s kámošom vypekajú koláčiky 😀 ......normálne aj rozmýšľam,že by sme si urobili taký menší výletík do Amsterdamu za ním.......ale čo ja viem....neviem...ja už nič neviem
muffinky upečené.....deti sa pozobúdzali....už tu vreští jedna cez druhú...hurá,krásny deň sa môže začať 😝 😀 ...idem im zapchať aspoň na chvílu pusiny raňajkami

utka
2. aug 2011

Ahojte...
@jacka vo ZV nefúkal, Viki behal v krátkom tričku...to je sila, 2km rozdiel...
@aninka29 ďakujeme pekne. Dúfam, že počasie bude super.
Dnes je konečne teploooo...poobede sa vykvasím na slnko.
@jacka však ešte bubba a siwi majú len jedno...

jacka
2. aug 2011

@utka ale tie sem nechodia............. 😔 ..teda bubba ale tá len príde kuk raz do roka..............no vidíš a deti behali v dlhých rukávoch.... 😠

pozdravuje vás leninka...Lilka teplotu...možno je to reakcia po očkovaní...a leninka má nádchu a čakuju netre...tak budu mať veselo 😉

denisenko
2. aug 2011

@jacka a ako Peťko? už je dobre?....ja som včera volala s Niskom, zas mi bolo do plaču...... 😖 ale on bol vysmiaty, tak som spokojná..... 😉
@utka kedy cestujete? prehliadla som..... 😠 dúfam, že vám to výjde super, videla som v telke že boli nejaké problémy v Bulharsku s cestovkami..... 😠 😠
@aninka29 máš odpustené..... 😉 pri tolkých detoch sa ani nečudujem, že si prehliadla..... 😉 😉 musím si tu zohnať ženského doktora, lebo na začiatku septembra ma šefka domov nepustí a potrebujem vyšetrenia.... 😝

denisenko
2. aug 2011

@jacka aj vy ste už zaočkovaní??????

denisenko
2. aug 2011

nikde nik???
hm, asi je pekné počasie..... 😎

utka
2. aug 2011

@denisenko letíme 5.8. o 12-tej z BA.

denisenko
3. aug 2011

dobré ránko..... 😉

denisenko
3. aug 2011

a pomaly zas do práce...... 😝 😝 😝 😝 😝 nie že by sa mi chcelo, včera som prišla večer z roboty o 10-tej.... 😝 😝 😝 asi s tým radšej praštím....... 😠
@utka už ste zbalení????? 😉

ako je tu ticho bez toho nášho drobca...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
3. aug 2011

ahojte.....

@denisenko chýba vám že??...... ☹ ......nemá ťa kto rozčulovať ☹ 😉 ..sa nenazdáš a bude s vami......

Pťko už dobre ...dávam bacha aby niečo nezjedol.....pokial som mu ohrievala chlebík a jedol omrivky z Maťkovho chleba....len počujem že mnam mnam ☹ .............................a Maťko je už pichuntý......zajtra idem ja k dr. proti tetanu....ej nie je mi to jedno 😔
včera bolo krásne....aj dnes to tak vyzerá 😎 😎

vy sa chystáne niekam na dovolenku?

utka
3. aug 2011

@denisenko ešte nie sme zbalení. Zajtra nás naši vezú domov do BA, tak mám čo robiť...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre