Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
9. aug 2011

ahojte baby, dakujem dobre to dopadlo nakoniec zabral obycajny sirup nurofen ,mala sa od neho tak spotila ze som ju 3x vnoci prezliekala. teploty nevystupili nad 39 chvalabohu. ked sa o 2 vnoci zacala odkopavať už som vedela že je dobre ,no.. mohla som sa vyspať,keby sme nechodili každú hodinu čurať z toho čaju čo osm do nej liala, šak vypotila toľko čo vypije za týždeň 😀 😀 a ráno už bolo fajn. uvidíme či sa to náhodou nezhorší k večeru, ale celkom dobrý priebeh to malo.

bubba
9. aug 2011

@leninka75 ten rectodel nám predpísala dr ked sme boli naposledy na očkovaní že to máme podať v akútnych prípadoch ked je teplota nad 39 stupnov. včera som volala jedej kamoške doktorke a ona povedala že sú to kotikoidy a nechápe prečo to dr dáva v prípade očkovanie lebo že injekcie sú napchaté hliníkom ,aby zvýšil imunitnu odpovved a kotirkoid práve naopak. tak som jej hned podala nurofen asi pol hodinku po tom a zabralo jak keby luskol prstami.ten rectodel idem rovno vyhodiť do koša

leninka75
9. aug 2011

@bubba ...veru dobrý priebeh očkovania u vás 🙂 ....o tom lieku som nepočula 😨 ..veru aj ja by som ho hneď vyhodila.....a tvoja malá vôbec nemáva teploty??....

bubba
9. aug 2011

@leninka75 nie vobec, ešte nikdy nemala, ani po očkovaní,ani ked mala sopel.

leninka75
9. aug 2011

@bubba ......zaujímavé 😕 .....aj ja by som to brala u Lilky, pre mňa je teplota strašný strašiak ☹ .......a keď je malá chorá, tak ako vieš kedy k mudre?.....

leninka75
9. aug 2011

urobila som new album 😉

bubba
9. aug 2011

@leninka75 krásne fotky!

ako viem kedy je chorá? no ona ani klop klop chorá nebýva až teraz čo sme mali ten serióznejší problém ten mesačný neutíšujúci kašel - a na ten zabrali až tabletky na astmu. ešte nemáme nič potvrdené o mesaic ideme na KO k alergologičke a potom testy.

bubba
9. aug 2011

@leninka75 a lilka máva často horúčky? je to nebezpečné hrozne moja kamoška aj sesternica boli s malými v nemocnici lebo im mávali febrilné kŕče 😖

jacka
9. aug 2011

@bubba firliné krč su preto lebo je vysoká teplota a treba hned okamžite dať diazepan ....ked sa dá neskoro už nepomože....väčšinou je to chyba rodičov 😔 ..........som rada že je malej dobre...a tie čípky sú dobre pre deti len na zápal dýchacých ciest...moja dr.ich vychválila že nám ich dala na pohotovosti...vraj su pre deti dobre....ale stačí len jeden čapík....viac sa neodporuča................som zvedavá čo vám zistia na alergologii

@leninka75 maličká je riadna šikulka.....a ked stále pýtat papať dáte jej?....a čo jej dávaš?....aspon vieš že ju máš......ani moj Maťko nelozil...a plazila si týžden a hned šiel na nohy.....a Peťko si prešiel všetko 😀 😀 ...a už ti aspon chodí za rúčku??..a kolko máte zubkov???

jacka
9. aug 2011

malo byť fibrilné 😠 😠 😠 ..krče...

denisenko
9. aug 2011

babule, posielam vám to teplooooo.....chytajte..... 😉 😉 😉
@bubba každé dieťa je iné...Denisko do roka chorý, a odvtedy ked ochorie , tak bud len sople, čo riešime inhalátorom alebo horúčky nad 4O.....my robievamie aj zábaly a kombinujeme panadol s nurofenom.... 😝 😝 ale že nemocnica a krče...to 😝 nieeeee....... 😝 😝 😝 jemu, ked začne klesať, čiže má 39,9...už je zas ako zdravý 😀 😀 ale to máme v rodine...aj ja som bola taká, ked som bola malá a tatinko presne tak.....ked teplota, tak poriadna, čo budeme trochárčiť..... 😠
@leninka75 krásne fotky...šikovné babulky..... 😉
@jacka ako vysokohorský nosič, akú máš taxu?????? 😀 ...jeden pekný úsmev, či viac?????

denisenko
9. aug 2011

zajtra idem k doktorovi...teda...sama som zvedavá...a potom sa budú diať iné veci....už som sa rozhodla, len čo uvidím, že je všetko ok, píšem si výpoved ku koncu augusta.....tie stresy a nervy a tá fyzická záťaž mi za to naozaj nestojí 😠 😠 a vobec ma nezaujíma, že nebude mať kto makať miesto mna ako osol......tu je výpovedná doba dva týždne a potom mi možu tak akurát.......viete čo?????...dobre som vymyslela?????

bubba
9. aug 2011

@denisenko dobre si to vymyslela ja som to vymyslela tiež podobne, už len chytiť nejaký spermicídny bacil teraz hahaha 😀
ja som úplne grogy sme práve prišli zasa z hory sme boli na hríby 😀 😀

leninka75
10. aug 2011

ahojte!........

@bubba.....lilka nebýva často chorá, väčšinou sú to len sople a kašeľ....ale ja stresujem aj pri teplote 38 st. 😀.......rastú u vás hríby? .............len chytaj ten bacil, ten je zdraviu prospešný 😀 😀 😉

@denisenko......dobre si to vymyslela! 🙂...........jasan nekašli sa so šéfkou!!!.......dr. si budeš platiť, či ako to funguje?....

@jacka ..........no to papanie.....buď jej strčím tie hrubé kukuričné chrumky, ale piškótu, kus rožka a tak čo ma napadne.........už som jej začala dávať aj tvrdý syr občas......zuby má stále len spodné dva ☹ .....nieviem či ju nehnevajú tie horné lebo v noci každú chvíľu mrnčí a aj cez deň je nespokojná..............chodiť ešte nechodíme...no to tak!!!!....ešte má čas, ešte si môj chrbát užije svoje 😝

jacka
10. aug 2011

ahojte.... 😎 😎

@denisenko dobre si to vymyslela páli ti aj ked si tehoška 😀 😉 😉 😉 ...................držím palce u dr......a rýchlo na kona písať 🙂

@leninka75 veru užiješ si........tak už papá vo velkom 😵 😵 pokladík 🙂

leninka75
10. aug 2011

nestíham...pomóc...som si dala...obaľovaný karfiol 😝 😝 😝 ................nerada to robím.... a keď mi Lilka pomáha tak to trvá ešte dlhšie......hlavne potom to upratovanie 😝

jacka
10. aug 2011

@leninka75 nezávdím taku pomoc...to aj ja poznám 😔
vonku by bolo celkom fajn.....keby nefučalo...mám pocit akoby bol september 😝

@denisenko......?????

denisenko
10. aug 2011

ahojte.... 😉 ...no tak som sa dočítala na nete, že až tak dobre som to s výpovedou nevymyslela.....ked dám sama, vraj nemám nárok na podporu.... 😝 😝 žeby počkám, kým ich to prestane baviť?????? 😀
@leninka75 @jacka tak.. žienky moje...u doktora som bola, zvládla som to na jednotku s hviezdičkou, ked berieme do úvahy, že sama, talianska nemocnica a moje chabé znalosti nemčiny...ale dopadlo to nad očakávanie.... 😉 taká milá dokina, no super...tehotná gynekologička, už hádam aj v 8-mom...no vážne, urobila všetky možné vyšetrenia, aj na rakovinu krčka, lebo tento rok ešte nemá a u nás si musím u gyny platiť totálne všetko, kedže mám taliansku poisťovnu....tu som platila len za tento jeden krok, 15 eur....zvyšok prepláca poisťovna......sono v poriadku, žubrienka nepostojí na chvílku, srdiečko jej bije....vraj podla PM som 6+5, podla velkosti plodu 6+4...o tri týždne na dalšie sono, budúci týžden na krv na všetko možné a o 5 týždnov poradna....tááááááák.....a dobre rady, ako sa stravovať, čo možem a čo nie....a hned, či beriem vitamíny atakdále.....no poviem, lepšie ako na slovensku 😉

denisenko
10. aug 2011

a už mám aj materskú knižku...... 😉 😉 😉

denisenko
10. aug 2011

a kde ste všetky???? ja už som aj navarila, aj si zdriemla a tu nikde nik.... 😠

denisenko
10. aug 2011

..a stále nikto..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak ja idem pomaly do práce, aj ked cez den som mala volno, večer zas musím... 😝 😝 😝 a chystám sa im to oznámiť, tak neviem......držte palce... 😉

bubba
10. aug 2011

@denisenko tak potom ked už máš materskú knižku,tak to ti už musím aj pogratuluvať!!!! nech všetko ide podľa vašich prianí 😵

leninka75
10. aug 2011

@denisenko ......super, že si spokojná s dokinou!!!......tak žubrienka sa má k svetu?!! 😵 ....len nech nám pekne rastie 🙂 .......

dobrú noc!

denisenko
11. aug 2011

dobré ránko.... 😉
ach jáj, zas do práce.... 😝 včera konečne prišiel večer manželík, bol v nemecku takmer dva dni....pre autíčko 😉 tak dúfam, že bude spokojný, mne je to úplne jedno v čom sa mi odvezie zadok...... 😀
@bubba dakujem....nepridáš sa????, 😉
@leninka75 ...veru, zatial som spokojná...len škoda, že som tu poistená len do 15.11.....potom budem musieť spiatky k svojej.....ja ju volám bosorka...... 😝

leninka75
11. aug 2011

ránečko!!....to je čo za leto?? 😠 ...vonku hmla ako v októbri a že 8 st. 😅 😅 😅 ........snáď vytiahnem zimné veci ☹ ....

@denisenko...aké autíčko ste kúpili??? 🙂............myslíš vrátiť sa k dr. na SK?.......a prečo je tvoja dr. bosorka?? ...........

leninka75
11. aug 2011

@utka............všetko dobré k meninám prajem!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
11. aug 2011

@denisenko .....a povedala si v práci, že si tehoška??? 😉

leninka75
11. aug 2011

.to je život....... unaháňaná 😝 😝

jacka
11. aug 2011

ahojte......ja nič nestíham...
@leninka75 asi som na to s tebou rovnako... 😔 ...........................aj táto zima mi už lezie na nervy..... 😠

jacka
11. aug 2011

@denisenko 😵 😵 super že kontrola je výborná....teším sa 😵 😵 ....tak žubrienka žeby dievčatko....čo myslíš čo to bude?....ste rozmýšlali aj nad menom?........ako sa má Nisko?.....a teraz čo ideš robiť z robotou?....aké ste kupili autíčko?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre