Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2011

@denisenko na všetko pekné si musiš počkať...a to s tebou súhlasím .....strašne to letíííííííí.... 😢 😢 ☹ 🙂 🙂 😉

jacka
11. aug 2011

@denisenko zdá..neskutočne.....aj by som zastavila čas niekdy...zachvilu nám zdrhnu za frajekami ☹

denisenko
11. aug 2011

@jacka no to určite....žiadne frajerky...ved mi slubil, že on sa ožení so mnou...... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2011

@denisenko ...ved len nás budu lubiť......... 🙂 najviac na svete 🙂 ...............nedáme si ich nikomu..... 😵 🙂

denisenko
11. aug 2011

ach jáj...idem pomaly do postele, teda najskor asi odtial musím vyhodiť tú chlpatú potvoru....... 😠 dobrú nocku a pekné sny......

denisenko
11. aug 2011

@jacka veru nedáme........žiadnej potvore..... 😉

jacka
11. aug 2011

@denisenko tak tak...sú len naše lásky.....dobru....pohladkaj žubrienku..pa

jacka
11. aug 2011

idem aj ja ...nemusím si tu viesť monology 😀 😀

dobru..... 🙂

jacka
12. aug 2011

ahojte....... 🙂

denisenko
12. aug 2011

dobré ránko.... 😉 ....prečo zas do roboty????? 😝 😝 ☹ ☹ ☹

jacka
12. aug 2011

@denisenko niekto musí zarábať 🙂 😉 .....neboj nič ved už dlho nebudeš..... 😉

už aby bola nedela večer....... 😝 😝 😝 😝 ......čaká ma "nádherný" víkend 😔

jacka
12. aug 2011

čo už víkendujete???.....

a čo je s utkou???

pekný víkendík 🙂

denisenko
12. aug 2011

@jacka prečo nádherný????....žeby svokra????? 😕
tak a už je to vonku....všetci vedia, že som v tom..... 😀 ale tak nešťastne, šefko ma tak nasral, že som sa rozčúlila ako......ani neviem ako čo....ešteže neboli hostia v hoteli, lebo to bolo iné divadlo vonku na terase.....ale nakoniec som mu povedala, že mne ako tehotnej sa nervačiť a stresovať a nahánať netreba....tak a bolo to vonku...všetci kukali ako na blbca.... 😀 😀 ale dobre to dopadlo, ubrali mi roboty ........ 😀 😀

denisenko
12. aug 2011

@jacka utka išla tuším k mame...aspon sa mi zdá...možno tam nemajú net..... 😨

denisenko
12. aug 2011

@jacka prídeš ešte??? dneska mám blbý den, poplakala som si v roboter, poplakala som si doma, lebo sa mi zdalo, že počujem Niska rozprávať zo spania...haluze..... 😝 😝 😝 volala som mužovi a ten len chvílku počuval a hovorí, neboj, to sú len tehu nálady....a ja že mi už načisto dočista švitorí....... 😀 😀 😀

denisenko
12. aug 2011

kde je kto?????? ☹ ☹

jacka
12. aug 2011

@denisenko ale m oja.......den blbec???? ☹

denisenko
12. aug 2011

@jacka vitáááj...den blbec s velkým B 😀 a to ešte neskončil....idem do práce, lenže dnes mi dali čas o polhodinku neskor, vraj sa nemusím ponáhlať, stačí prísť o 7-mej..... 😵

denisenko
12. aug 2011

@jacka a vy ako????? celý den vonku, či????

jacka
12. aug 2011

@denisenko ešte prídem..dufam....musím nachovať deti...pokupať.....a uspať....už aby to bolo 😉

denisenko
12. aug 2011

@jacka škoda, ja už pomaly musím..... ☹

jacka
12. aug 2011

@denisenko no veru...škoda..... ☹ ...príjemnu prácu........

jacka
12. aug 2011

tak som tu asi sama ostala.........hm....idem si požehliť..... 🙂

jacka
12. aug 2011

hotovo.......všetky tri deti mi spia....mám veget.......len neviem či sa ku nim nepridám 🙂

deni áno ideme k že svokre?????......to je ešte pre nu krásne prirovnanie.....
dobru.....

denisenko
13. aug 2011

dobré ránko... 😉

@jacka tak pevné nervy a vatu do uší na prežitie víkendu..... 😵

jacka
13. aug 2011

ahojte.....

@denisenko dakujem........neviem či mi tá vata pomože....to skor nejaké tampony 😀 😀

bubba
13. aug 2011

@jacka alebo zaliať betónom... nie uši, ale svokre ústa 😀

denisenko
13. aug 2011

@bubba super nápad..... 😀 😀 😀 😀
@jacka držkaj sa...budem na teba myslieť...... 😉 včera som volala s našimi neskoro večer, už je Denisko u nich...že dostal nejaké "peniaze na zjedenie"...ako on povedal boli z cukrovej oblátky...mamina ni hovorí: vieš aký bol zlatý, zjedol takmer všetko a potom z posledného kúsok nechal...že to pre maniku, nech aj ona ochutná...zlaté moje, tak na mna myslí..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
13. aug 2011

nie maniku.... 😀 😀 😀 😀 😀 maminku 😵

denisenko
14. aug 2011

halo, halo......asi máte všetci krásnu nedelu, ked sa nikto nenudí, aby šiel na net..... 😵 príjemný zvyšok dna 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre