Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
24. aug 2011

@leninka75 zemiaky???? už????..... 😕 teda, ti nezávidím, tieto teplá a záhrada.... 😖 ja si tiež myslím, že ked Deniska rovno nepostavím pred hotovú vec, ale bude o tom vedieť už dlhšie, tak sa skor prisposobí..... 😉 on je dsť rozumný, len mu treba všetko vysvetliť tak, aby to jeho detský rozumček pochopil......a potom nemáme problém s ničím.... 😉 ...koškár ani u nás nepochodí....... 😀 😀 😀

utka
24. aug 2011

@denisenko v Podhájskej sme boli, ale mne bolo zle v tej teplej liečivej vode. Ja mám radšej chladnejšiu. Super, že Denisko ťa tak poslúcha.
@leninka75 tak to ti nezávidím, tie zemiaky.
My sme sa boli včera kúpať vo Vajnoroch. dnes asi nestihneme, lebo ideme po pasy, na nákup a musím baliť veci. Zajtra ideme k našim, tam budeme do piatku a v piatok šup na chatu na Habovku. To bude akcia. Dúfam, že sa už nič nestane a všetko dobre dopadne... Bude nás tam 17 dospelých a 9 detí...

denisenko
24. aug 2011

@utka aj mne je z teplej vody zle, ak som tam dlhšie ako 10 minút... 😠 budete mať super v 😠 íkend, len nech vám výjde ešte aj počasie.... 😉

denisenko
24. aug 2011

fuha, dneska som nejaká činná....práčka perie, kupelka vyluxovaná, paplony v okne.......kocúr má labku vymočenú v repíku a ešte som stihla dať do poriadku aj mikrovlnku....jaká som ja šikovná..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
24. aug 2011

@denisenko dúfam, že počasie vydrží...
No to si teda riadne šikovná. Ja sa teším na 1.9. Budem sama doma a tiež budem všetko luxovať...

denisenko
24. aug 2011

@utka tak vám držím všetky palčeky, nech to výjde.... 😵 aj ja sa teším na 1.9.....idem na sono..... 😵 😵 😵

utka
24. aug 2011

@denisenko ďakujeeeem...
A to ideš 1x na sono? Aj fotku si vypýtaš? Potom ju sem daj 😉...

denisenko
24. aug 2011

@utka nie, už som bola, ked som tu bola prvý krát na vyšetrení...aj fotku mi dali automaticky...len na nej ešte nebolo toho vela čo pozerať, žubrienka s chvostíkom... 😀 😀 😀 teraz sa už teším, že uvidím dieťatko..... 😵

jacka
24. aug 2011

ahojte.......

denisenko
24. aug 2011

@jacka jéééj, ahooooj..... 😉 aký čas mi vyhodilo...že komentované pred 0 sekundami....to je čo??????

jacka
24. aug 2011

@leninka75 nezávidím...to kopanie......my až ked sa ochladí.....nikto ma tam nedostane..... 😠 ....však taký úpal alebo prehriatie nie je sranda ☹

jacka
24. aug 2011

@denisenko že som šikovná 😀 😀 😀

denisenko
24. aug 2011

@jacka o tom nikdy nepochybujem.... 😉

jacka
24. aug 2011

boli sme na ko na kožnom...tak tam mal nejakého koka......ale kedže sa mu to krásne hojí tak netreba atb.... 😉 😉

jacka
24. aug 2011

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

jacka
24. aug 2011

tak potom daj foto žubrienky........teším sa aj ja 🙂 🙂 ....hlavne som zvedavá že čo sa tam schováva.... 🙂

denisenko
24. aug 2011

@jacka tak na to si ešte počkáme, že čo sa schováva......ale moj muž už konečne neprotestuje proti menu Simon, tak som rada..... 😀 dievčenské vyberal on..... 😀 😀 😀 robím album, kukni.... 😉

denisenko
24. aug 2011

idem si asi lahnúť...čo iné sa dá v tomto hice robiť????? 😖

jacka
24. aug 2011

@denisenko choj len pekne......priberaj....mne obsadili pc deti...tak padám....pojdeme sa kupať..na Sliač 😔

denisenko
24. aug 2011

@jacka žeby repík????? na koka???? ja teraz máčam labu kocúrovi, ale vieš si predstaviť mačku a vodu?????? 😀 😀 😀 😀 ani dohováranie nepomáha, aj ked po mne aspon nemrauči a nevystrkuje pazúre, ako včera po tatinkovi......raz darmo, na maminu si nemože dovolovať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. aug 2011

@jacka prečo tak smutne??? 😔 😕

utka
24. aug 2011

Ja ešte trčím v práci a čakám na môjho drahého, kým po mňa príde. Autíčko je opravené, som zvedavá do kedy...

leninka75
24. aug 2011

veď mne sa do tých zemiakov nechce 😝 ......to len svokrovci šalejú lebo sme takmer poslední čo ešte nevyorali 😀 😀 😀 ......

@utka ..počasíčko budete mať fajné na chate!! 😎 ...dúfam, že bude dobre!!.....na koľko rokov má teraz Viki pas?....na 5?

@denisenko..nie je ešte skoro na také prívaly energie? 😉 ..ale si šikulka 🙂 ......čo vyvádzal kocúr, že si ublížil??..jeeej ty už nakupuješ?! 😵 😵 😵

@jacka ...fíha koka?? 😕 .....ešteže si s ním išla......dobre sa vykupkajte!! 🙂

denisenko
24. aug 2011

@leninka75 a nevyorávajú sa zemiaky v septembri????? 😕 ...nenakupujem, to bol len prvotný ošial...ale som si už zakázala, ja som na takéto veci poverčivá......ale kočík som si už vybrala..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. aug 2011

no fajn, zjedla som polovicu Milky..... 😀 😀 😀

utka
24. aug 2011

@leninka75 dúfam, že bude dobre...
Hej, hej, teraz má pas na 5 rokov. Taký je tam zlatý...

leninka75
24. aug 2011

@denisenko ......no veď to!!! ...vždy sa vyorávali v septembri a teraz všetci šalejú už od začiatku augusta 😠 😠 😠 ......ale poviem ti, že mi to celkom dobre padlo to tých rovnakých dňoch s rovnakým pracovným zaradením 😀 😀 😀 .......no veď som ti nechcela hovoriť, že sa to nemá popredu nakupovať..som nevedela ako by si to vzala 😔 ......ja na tvojom mieste by som zbaštila celú milku 😵 😵 😵 ........

leninka75
24. aug 2011

dobrú noc!

jacka
24. aug 2011

@denisenko lebo ja termálnu vodu nemusím........ 😔

@leninka75 detičky sa vykupali do nemoty.......nechceli ani z vody...bodaj by ved bola teplučká....... 🙂 ....sme rišli domov len o pol osmej....chytro najesť a okúpať...a spinkať........ 🙂 🙂 .................vyorávali ste tie zemiaky?........veru tak vždy sa to robili v septembri.....ale ludia šaljeu začínaju sadiť div nie v marci......potom chytro von....blázni 😠

kto by to bol povedal že z jedného pádu na rúčku sa vykluje toto.....z Maťulom som nemala žiadne starosti.......teraz bude dezifnikovať úplne všetko......pre istotu

ja by som tiež zbašitila celu milku.......ale radšej mám horalky 😉


@utka super že autíčko je o.k.....nech vám dlho služi....... 🙂 .............kedy idete pre Vikiho?....či ešte ostáva pri vašich?

jacka
24. aug 2011

dobru nocku......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre