Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
29. aug 2011
@jacka dobrovolne....ked som chcela mať klud...lebo tu máme len také provizorne ubytko, takže oproti posteliam je telka.... :-p :-p :-p máme tu ešte jednu volnú izbu, ale takto je to lepšie v zime, kedže sa nemusí vykurovať nič navyše..... 😎 a v Deniskovej posteli sa mi veruže zle spalo...o 4- tej som už bola vo svojej.... 😃
jacka
29. aug 2011
@denisenko však lepšie ako nič 😉 .................si tam aj tak dosť dlho vydržala 🙂 .........................key ide pre Niska?
denisenko
29. aug 2011
@jacka neviem ešte presne, ale asi tento víkend...síce chcem, aby zostal asi týžden doma, potrebujeme dorobiť balkon a trošku pred zimou dať do poriadku krb, lebo sme ho trochu otlkli...tak som plánovala, že nech to nejako olištuje, alebo čo, plus zavesí telku na stenu a urobí kamenný obklad a potom sa može vrátiť...... 😃 😃 😃 inak sa dostaneme domov zrejme až v novembri, teda naš tatinko určite, a vtedy už bude na to dosť neskoro..... :-p
jacka
29. aug 2011
@denisenko tak žeby si tu ostala sama?.....však nech pekne porobí čo treba.........aby ste prišli do hotového 😉 ....aj hodíš foto?......
deti sú vonku a aj s mužom a počujem krik 😃 😃 😃
denisenko
29. aug 2011
@jacka si ich nabalila mužovi? 😃 😃 ..akú foto máš teraz na mysli???? =-)
denisenko
29. aug 2011
@jacka ozaj, nekupovali ste náhodou Maťkovi písací stolík so stoličkou? ja nemám ani šajnu, že čo a ako.... ]-(
utka
29. aug 2011
Ahojte.Ja sa už veziem busom domov.Je tu normalne wifi,ale bodaj by nie,za tie peniaze...Na chate bolo perfektne,boli sme na ture,aj sa okupat a aj v skanzeme.Dnes sme sa ešte boli kupat v Kremnici,ale nic moc...No a zajtra zase do práce.
jacka
29. aug 2011
@denisenko nie ešte nemá detskú.....ideme kupovať poschodovu postel.... 😉 .......a možno dostane odklad tak to ešte nejdem riešiť...len som kuk školské tašky.....no des :-p :-p
nabalila...ale musím chodiť robiť kuk na nich....foto izbičiek 🙂...

@utka ahoj.. 🙂
jacka
29. aug 2011
deni....myslíš že je normálne postaviť stan v septembri??? =-) =-) ]-( ]-(
denisenko
29. aug 2011
@jacka rozmýšlaš nad odkladom? prečo? =-) ...jasné že hodím foto, ale až ked bude niečo nové....mám nápad...balkooooooon 😃 😃 😃 😃 a schody máme nové.....chceš????? 😃 😃 😃
denisenko
29. aug 2011
@jacka my staviame aj v decembri....Denisko má také iglú v izbe 😃 😃 😃 😃 jasné, normálka, ale nebudú tam spať, či....????
denisenko
29. aug 2011
@utka kde ste boli v skanzene????
jacka
29. aug 2011
@denisenko ...niekde som čítala že ked psycholog odporučí dať odklad tak sa nemáme brániť........no uvidím......

chcem 😉
jacka
29. aug 2011
@denisenko nie nebudú....maju soplíky.... 😞 ..................no ked myslíš dám na teba...😉
denisenko
29. aug 2011
@jacka ja tiež som uvažoval nad tým, že to dám odborne posúdiť, či pojde alebo nie....ale ešte majú čas, možno sa učlovečia..... 😃 😃 ..odfotím, pošlem...... 😉 ani ja som to ešte nevidela..... x-)
denisenko
29. aug 2011
@jacka my sme vždy ako decká na konci leta stanovali na dvore, ked už neboli také horúčavy a vstane bolo príjemne teplo......a večer sme aj opekali....na dvore..... 😃 😃
jacka
29. aug 2011
@denisenko no aj neviem či sa učlovečia 😃 😃 😃 ...budiš......dám na teba 😉

ked myslíš.........stan opekačku prežil???
denisenko
29. aug 2011
@jacka 😃 😃 😃 😃 nie v stane......vedla..... 😃 😃 😃 😃
denisenko
29. aug 2011
@jacka len potom musí byť niekto, kto to večer pekne všetko sprace..... :-p :-p 😃
jacka
29. aug 2011
@denisenko ved ja som to pochopila 😉 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ......ved to pratanie.... :-p :-p :-p ....neznášam....najlepšie je opekať u susedov ...............sa najesť a rýchlo domov 😃 😃
denisenko
29. aug 2011
@jacka presne...to je výborný nápad.....aj dajú suroviny a aj upracu..... 😃 rozmýšlam, že Niskovi objednám toto:
http://www.kmk-kincek.sk/obchod/action/productd........ myslíš, že to bude stačiť???
jacka
29. aug 2011
@denisenko myslím že bude.......teda dufam =-) ....nejak som nad tým nerozmýšlala...ale vidím že ty si popredku 😉 .........vyzerá fajn...ukážem mužovi😉

bola som na návšteve v stane.....fuj sa tam nedá dýchať :-p ........................aj mrcha mi dorazila na 22 den.... :-p .......ak je tebe dobre 😉
denisenko
29. aug 2011
@jacka závidíš????? 😃 😃 😃 😃 ..... som si minule pobalila zvyšné tampony a poslala ich už domov..... 😃 😃 😃 daj ešte tretie, tiež nebude mrcha chodiť...... 😃 😃
jacka
29. aug 2011
@denisenko jasné že závidím 😃 😃 .....nie dik.....ja tretie už mám (moj muž) 😃 😃 :-p ]-(
denisenko
29. aug 2011
moja drahá polovička včera zapotil: vraj dievčatko bude Nikita.....kam na to ten chlap chodí????? =-)
denisenko
29. aug 2011
@jacka no, tak to mám také aj ja.....a ešte aj kocúra, kedže mu robím aj veterinára, ošetrovatelku, maznáčika a ja neviem čo ešte.....celá školka..... 😃 😃 😃 myslím, že tá tvoja svokra by už asi to tretie nerozchodila, že?
utka
29. aug 2011
Bolo to v Zuberci.Krasna oravska dedinka... Niekto tu v buse nedaleko mna hrozne smrdi.Je mi z toho zle 😞.
denisenko
29. aug 2011
@utka myslíš prepotené nohy??,, :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
29. aug 2011
@denisenko myslím že to nebudu prepotené nohy :-p :-p :-p

svokra....tej sme dávali prvu pomoc pri druhom....ale.....čo by to s nou urobilo pri tretom?.......už viem ....len to nechcem napísať....možno by ...... 😃 😃 😃 ................v rámci srandy 😉

Nikita??????.......to mi pripadá ako ruské.....nie?
utka
29. aug 2011
@denisenko skor celý clovek!

Začni písať odpoveď...

Odošli