Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2011

@leninka75 to tam nejko často chodíte........len sa stav....zato nič nedáš 😉

jacka
24. okt 2011

@leninka75 nemám..nerobila som vianočku......lebo vraj sa nedá bezlep. ......a ja sa snažím aby sme to mohli jesť všetci 😉

leninka75
24. okt 2011

@jacka ...neva, niekde pohľadám 😉 .............no chodíme tam každé 3 mesiace, ale dúfam, že toto je už poslednýkrát 🙂 ................príjemné žehlenie

aninka29
24. okt 2011

@jacka aj Sabi spinká 🙂 ....čiapky som našla..huráááá 😀 ....idem si zaliať kafé,vyberem z práčky a padla 😉 potom pôjdeme pre Simi a na tanečnú..a po tanečnej do obchoďáku...už týždeň sľubujem Simke,že jej kúpim inteligentnú plastelínu /super vecička/.....tak dnes pôjdeme.....to bude mať akože už k meninkám 🙂 zvyšok dostane v nedeľu...tatiko jej nakúpil 🙂

jacka
24. okt 2011

@leninka75 ale inak je všetko o.k?.... 😕 ......dakujem.....som šikovnica....už mám hotovo 😀 😀 😉

@aninka29 super 🙂 🙂 .............tak máte dnes nabitý program.....ja sa tu s nimi asi scvoknem 😝 ..............tak taká plastelíny ku nám nedorazila..... 😀 😀 .....to je aká?.....z východu je ku nám daleko 😀 😀 😉
čo jej nákupil?

aninka29
24. okt 2011

http://www.plastelina.sk/tipy-a-triky/233.html
je to superná vecička...mám odskúšané...už sa teším ako sa s tým vyhráme celá rodina....a bez bordelu 😉 🙂 .......neviem ani ja,čo nám nakúpil....nechcel prezradiť...vraj prekvapenie 🙂

jacka
24. okt 2011

@aninka29 jej no super....... 🙂 .......a dá sa aj trhať?..........takže prekvapko ja pre teba..........som aj ja zvedavá ......a vždycky vám niečo kupi ked príde?

jacka
24. okt 2011

ja tu mám neskutočný bordel....................... 😠 😠

leninka75
24. okt 2011

@jacka ....jasan všetko OK 😵 ...len pri narodení mala trošku zväčšenú jednu komôrku v obličke ale hneď pri 1 kontrole to mala OK...no len oni to ževraj sledujú do roka 😝 😝 .............

@aninka29.............jeeeej to poznám..my sme to kúpili ako trikolínu v drakovi.....vyhráte sa fajne 🙂 🙂 🙂 🙂..............

dievčatá ak by ste chceli mám jednoduchý recept na dobré muffiny:

1 vajce celé vyšľahať, pridať 150 g práškového cukru, 1 vanilínový cukor, 8 polievkových lyžíc oleja, 150 ml smotany alebo mlieka, všetko spolu vymiešať, potom pridať 250 g hladkej múky s 1 práškom do pečiva, všetko premiešať mixérom. Do cesta môžete primiešať čo chcete (nastrúhané jablko, maliny, čučoriedky, jahody, nasekanú studentskú pečať,......), naplniť košíčky do 2/3 a piecť.

@jacka ....toto by možno bolo aj pre peťka, len tam šupneš jeho múku 😉

leninka75
24. okt 2011

môj muž nosieval z holandska fajné syry 😵 😵 😵 😵 ................a hnusné slané cukríky 😀 😀 ...ale to len raz, nevedel čo kupuje 😅 😅

leninka75
24. okt 2011

@jacka ......bordel??.............chlapi narobili?? 😖

leninka75
24. okt 2011

@aninka29 ...my sme liluši na vianoce kúpili taký ten modelovací piesok a chceme ešte tú modelovaciu penu......

jacka
24. okt 2011

aj ja tu mám jeden....akurát som ho včera robila....a večer už nebol.....

http://varecha.pravda.sk/recepty/bezlepkove-jog...

jacka
24. okt 2011

@leninka75 obaja ....... 😝 😝

ty už kupuješ na vianoce???? 😉 šikulka si 🙂

jacka
24. okt 2011

@leninka75 možem vyskušať aj túto........len neviem či ten pomer bude sedieť....... 😔 😝

aninka29
24. okt 2011

@jacka dá sa aj trhať....aj všetko sa s ňou dá 🙂
@leninka75 aj môj manža prinesie sem tam nejaký fajný syrček
manža nám stále niečo kupuje......veď to by bolo,keby nekúpil 😀 .....akurát stále zabudne kúpiť tie ich tradičné dreváky ..krásne vyrezávané

jacka
24. okt 2011

@aninka29 to je tam už ako dlho?.........si vás pekne rozmaznáva 🙂
dostať to aj v normálnom obchode..či budu na mna predavačky čumieť?? 😀 😀 😉

leninka75
24. okt 2011

@jacka ..vyzerajú dobre tie muffiny, skúsim ich................no vieš ja nakupujem na vianoce celý rok 😀 .............využívam zľavy a akcie, vtedy kúpim a odložím.....je to celkom praktické a hlavne nemám naraz veľa výdavkov..........

@aninka29 ....ten môj doniesol také mini dreváky ale pekné ..... 🙂

utka
24. okt 2011

Ahojte. Viki mal ešte večer tepotu,ale v noci sa super spotil a do teraz mal pokoj. Lenže asi ako každé dieťa, keď mu je lepšie, tak neleží a teplotka si zase vystúpila na 38. Včera sme boli aj na pohotovosti, dali mu Bioparox aNurofen sirup. Ale ten Bioparox je riadne hnusný. Vraj 3x4vstreky. No ledva mu jeden streknem. DNes ideme k našej lekárke, tak si budem pýtať niečo iné...

jacka
24. okt 2011

@leninka75 sú výborné a daju sa aj z normálnej múky urobiť... 🙂 .....a potom ich aj nájdeš???

jacka
24. okt 2011

@utka ja som dávala Maťkovi Bioparox a nič nevravel 😕 ..............dr robí poobede.......držte sa...potom sa ozvi ako ste dopadli.......

letty86
24. okt 2011

ahojteeee 😉
píšete ako dračice 😵 😵 nestíham čítať 😅
@leninka75 neskúšala si dávať lolke SINUPRET? Nám veľmi pomohol, aj mne minulý rok, môžu to aj kojace maminy, je to na prírodnej báze, je to dosť horké 😖 , je to super pri zahlienení, uľahčuje vykašlievanie, nám sa osvedčil 😉
@jacka aj ja mám super pomocníka pri robení bordelu 😖 maťko čo vidí, to ťahá, vyberá, premiestňuje...veselé obdobie pre upratujúce maminy 😕
@aninka29 ty máš doma tanečnicu,super 😵 vikinka chodí na mini zumbu do materského centra a je tiež spokojná. Minulý rok chodila na tanečnú v škôlke, ale čakala som trošku viac, na konci roka mali vystúpenie, ale mali tam veľa hier( na zvieratká, sochy, sochy premente sa) a málo tančekov. Na tejto zumbe sa viac vyskáče 😉

jacka
24. okt 2011

@letty86 ahoj..že aj žiješ.....ako sa máte?...

@leninka75................volajako to slniečko zabludilo ☹

letty86
24. okt 2011

@jacka máme sa celkom fajn, na mňa posledné dni niečo liezlo, tak som bola celý víkend pod perinou, ale dnes mi je už lepšie 🙂 ideme zajtra k svokruške, tak dúfam, že detičky neochorejú, lebo viki sa to často stáva u svokruši😖

aninka29
24. okt 2011

@jacka no neviem či v normálnom obchode to dostať...ja idem do nenormálneho 😉 😀 ..taký butiček v obchoďáku
@leninka75 aj ja chcem len také tie mini....ako dekoračku 😉
@letty86 ahoj 🙂 ...tak aj vy tančíte vo veľkom....super 🙂 .....aspoň kočky vybijú energy zo seba 🙂

letty86
24. okt 2011

@aninka29 ahoj 🙂 veru 🙂 ...pozerala som tortičku, krásnu si vybrala 😉 Ninka a hlavne jej maminka bude mať radosť 😉

ste tipovali, čo bude mať denisenko...tak ja si myslím, že DIEVČATKO 🙂 🙂 🙂 , ale to si ja v poslednej dobe myslím stále 😅 😅 😅 😅...minule mi to nevyšlo, bratrancovi sa narodil chlapec, ale naposledy som dobre hádala, kamoška bude mať dievčatko 😉

leninka75
24. okt 2011

@jacka...ja mám v skrini veľkú krabicu a čo kúpim ukladám do nej, takže mám všetko po kope 😀 😀 ........to som prešpekulovaná 😀 .....

@letty86 ..ahojky!! 🙂 ...no sinupret som skúšala ale lolka sa tvárila akoby som jej dávala 52 slivovicu 😀 😀 😀 .......uvidím ako to bude pokračovať tento týždeň......maťko sa ešte nepúšťa chodiť?...... to o tom vyťahovaní a vyberaní mi hovor 😝 😝 ............a najlepšie také veci čo nemôže 😠 ............teraz čakám kedy si lolka pribuchne prsty v šuplíku, začala mi ich otvárať a aj skrinky 😖 ........maťko stále spinká 2x za deň?

letty86
24. okt 2011

@leninka75 aj matko sa tváril podobne 🙂 , ale musel vydržať 😉
Maťko sa ešte nepúšťa, je dosť opatrný, presný opak sestry 😀 vikinka už v 11 mesiacoch lietala, nie chodila 😅
ešte spinká 2x, niekedy 3x, ale ten tretí spánok je taký kratučký

letty86
24. okt 2011

ideme sa chystať na zumbu 😉 od zajtra do konca týždňa sme u svokry, tak sa potom ozvem...majte sa všetky krááááááásne, cmuk, cmuk 😵 😵

leninka75
24. okt 2011

@letty86 ..pa, pa...užite si 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre