Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
utka
28. máj 2009
jacka, spokojné 😃
utka
28. máj 2009
bubba, do Vodíc
siwike25autor
28. máj 2009
Awojte už sme domeeeeeeeeeeenko,kupila som simonkovy trička4 za 2,45e hehehehehehheeh,v tom obchode kde je všetko za -70% 😃 😃 😃 furt tam niečo najdem 😃 ,a a za tu cenu super a velmy su peknučke 😃 😃
aninka29
28. máj 2009
utka no super 😉 neboj,nič sa dovtedy nestane 🙂 .............už aby to bolo,však? 😉

siwi,no jasnéééééééééééé 🙂 .............ďalšiu skriňu kedy kupuješ? 🙂

dobrú nocku mamky x-)
jacka
28. máj 2009
utka..dnes máš dobru náladičku 🙂 x-)

siwi..a kde to všetko skladuješ???? =-) 😃 ... 😉

dobru noc...idem aj ja...hádam ešte trochu postraším muža... 😃 😃 😃 😃 (nie naozaj...ved ho nejdem týrat 😃 )

ahojte... |-|
utka
28. máj 2009
Ahojte tehulky. Dobrú nôcku 😉.
utka
28. máj 2009
No asi sem už dnes nik nenakukne 😞
bubba
28. máj 2009
siwike uz ma nestvi s tymi tvojimi nakupni 😃 😃 😃 sak ten tvoj faganisko ma toho urcite viac ako moja 😃 😃 moja ma asi 2 sukne na leto,4 kratasy,2 saty a asi 20 triciek 😃 😃 toto vse.este nejaka ta prikryvka hlavy,par ponoziek.... 😃 😃 😃
utka co?kde ?sak ja este len prisla 😃 😃 😃 al vidim ze ty si este neskoncila kedze si nenapisala ze si posledna 😃 😃 😃
utka
28. máj 2009
bubbka, tak to napíš ty... 😃
bubba
28. máj 2009
nenapisem lebo mi svietis na faceboku cela vesela :o)))chichi 😃 😃
utka
28. máj 2009
Ale ked to napises, tak uz sa odhlasim...slubujem. nepokazim ti radost 😉
utka
28. máj 2009
Dobrú nôcku...
Predposlednááááá 😃 😃 😃
aninka29
29. máj 2009
prekvapenie 😃
prváááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😉
aninka29
29. máj 2009
žienky,celú noc som nespala 😢 stráááááááááááášne ma bolí zub ]-(...... .neviem sa dočkať kedy bude osem,nech utekám ku zubárke,nech mi ho sviniara vytrhne :-p

Simonka ešte sladko buvinká x-) a tatíka som poslala do obchodu na pečivo 😉 .......aj na neho sa niečo lepí :-S ..........sme rodinka chorých :-p
jacka
29. máj 2009
ani........ =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
jacka
29. máj 2009
dobre ránko.... 😎 🙂

aninka tak sa rýchlo vyliečete..všetci.... 😉 ...nejka sa to na vás lepí 😞

som myslela že sem dnes ráno nikto..leninka ide k dr....no to keby som vedela 😃 😃
aninka29
29. máj 2009
ahoj jacka 🙂

keby si vedela,tak si tu už od šiestej 😉
aninka29
29. máj 2009
jáj,veru lepí 😞 ..........dúfam, že zajtra budeme fit 😉

pijem kávičku 😉 a o chvílku idem :-| .......najradšej by som si dala vytrhať všetky zuby ]-( .............strašne sa mi kazia :-p ...........to isté som mala aj pri Simke :-S

poobede by sme chceli skočiť do Maďarska..........uvidíme podľa počasia.........zatial sa pekne vyjasnieva 😎 ,ale vonku je kosa :-|
u vás je ako jacka?
jacka
29. máj 2009
neboj..budete fit....aj zabudnete že ste chorí 😉

sa držkaj......u zubára...dufam že ti ho nevytrhne..ale to tak vyzerá??? =-) :-N

u nás je slniečko a celkom tepolo...až 11st..včera bolo len 6st.....takže celkom fajn... 😎 🙂
aninka29
29. máj 2009
jacka len nech mi ho pekne vytrhne 😉 ...........naposledy čo som bola,mi ho chcela vytrhnúť,že sa už nedá s ním nič robiť,ale ja hrdinka som povedala, že načo,však ma nebolí :-| .....a teraz sviniar začal :-p
pri Simonke som prišla o tri zuby 😉 ešte pár dní pred porodom mi trhala 😉
jacka
29. máj 2009
však ako myslíš..ked bude tak najlepšie..ja naštasite ..klop.klop....som nemala ani pri MAtkovi 😉

ja by som sa zbláznila keby mi trahli zuby z velkým bruchom.....

tak držim palce....aby si prežila 🙂
aninka29
29. máj 2009
jacka ja nemám strach 😉 .......však tam furt chodím ako na klavír :-p
no keď sa ten zub nedá zachrániť,tak nech ide von :-| .......ak ma to nebude moc bolieť bez injekcie,tak nech ho vytrhne tak,ale ak áno,tak nemám strach z toho, že mi dá injekciu..............nemá to žiadný vplyv na bábo,som sa pýtala svojej gyndošky 🙂
jacka
29. máj 2009
si dobrááá...ja injekcie neznášam.....mna by museli dat do narkozy 😃 😃 ...a celkovo zubárov neznášam....som rada že tam chodím raz do roka na kontrolu a stačí 😉
jacka
29. máj 2009
no ostala som tu sama..tak ideme sa pomaly poobliekat a šup von pokial je ako tak... 🙂
utka
29. máj 2009
Ahojteee!!!
No bubba, ty si ale zlatá, že si ma nechala tu poslednú. A to som napísala, že predposledná 😉.
aninka, držíme pršteky u zubníka 😉.
jacka, dobre sa poobliekajte 😉.
bubba
29. máj 2009
utka veru ma ale trhalo ze napisem posledna 😃 😃 😃 nakoniec som adsej uz isla spat 😃 😃 😃
aninka29
29. máj 2009
už som domka 🙂 ale ideme do toho Maďarska,takže odchádzam 😉 ...........a možno si už kúpim aj kočár 😉

zub mi nakoniec nevytrhla,len prečistila 😉 a ak náhodou niečo tak mám volať 🙂 ..............no dúfam, že sa umúdri a nebude bolieť.

tak sa zatial majte........potom sa ozvem.pa pa mamky
jacka
29. máj 2009
utak...teda vonku je kosa poraidna...sme sa muselo vrátit skor...je tam ako na jesen :-p

aninka..tak si ešte dobre obišla....a prijemne nákupy... 🙂
bubba
29. máj 2009
akurat ked sme sa chystali von tak zacalo liat ako ....... 8-( tak som malej dala pod stol deku,vsetky hracky,vankuse a hra sa v "dmoceku"s babikami :-N dufam ze jej to vydrzi aspon pol hodinu 😃 😃
ani ja som pocula ze ludia hufne chodia do madarska kupovat vsetko...od jedla az po elektroniku.moja znama si tam kupila LCD tu istu co u nas stoji 25 tis.u nich za 12 :-N :-N
jacka
29. máj 2009
brrrrrr....to je vonku super :-p

aj my chodíme do madarska...a je to tam isto lacnejšie ..teda aspon zatial ...ako u nás 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli