Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
27. okt 2011

žienky,ďakujeme krásne za priania 😵 ....cmuuuuuuuuuuuuuuuk všetkým 😵 😵 😵 😵 😵
u nás je aj dnes táááák krásne,že sme zase trávili pol dňa vonku 😎 ...poobede som bola na kozmetike oddýchnuť 🙂 ................

jacka
27. okt 2011

@aninka29 no jané...východ musí mať iné počasie 😠 ......... 😉 😉

@utka mnam palacinky...tie som nerobila od kedy Peťko ochorel....akurát dnes si ich Maťko pýtal....musím niekdy nájsť recept

jacka
27. okt 2011

@aninka29 čo kupil ocko??? 😵

jacka
27. okt 2011

@utka dakujem...na tej vareche je vela takýto receptou......si zlatá 😵 🙂

utka
27. okt 2011

@jacka v pohode...nemáš začo...

jacka
28. okt 2011

ahojte,,.....

už víkendujete?.....

@utka ako na kontrole?.....

jacka
28. okt 2011

🙂 🙂

utka
28. okt 2011

Ahojte!
@jacka dobre, už nemáme sadru...hurááá...
Len keď si predstavím, čo sme zažili v noci...Vytopilo nás ☹. Niečo sa porúchalo v stupačke nad nami. Všade sme mali vodu. Zobudili nás susedovci o 1/4 na dve a do druhej sme s manželom upratovali. To bola noc. Ešte aj z vypínača tieklo 😝 . No ale už je dobre, len tie zatečené stany a stropy... 😠

denisenko
28. okt 2011

ahojte... 😉
@utka fíha, Vám sa tento rok darí..... ☹ že polnočné upratovanie bytu...ešteže sa nič vážne nestalo, že? aj ste prišli na to,kto je za to zodpovedný????? 😕 máte fajn susedov.... 😉 ....kolko ste mali tú sadru, nie dlho, že? my sme ju mali 5 týždnov....... 😠

denisenko
28. okt 2011

@jacka víkendovať????? to čo je??????? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. okt 2011

@denisenko no to veru netuším.......ale všade o tom hovoria 😀 😀 😀

jacka
28. okt 2011

@utka juj ☹ ....a nábytok...tomu sa nič nestalo...toto fakticky poteší.....určite ste sa fajnovo vyspali ☹

aninka29
28. okt 2011

ahojte 🙂
@utka ked sa darí,tak sa darí ☹ ☹ ....ja už by som bola pred infarktom 😝 😠
dnes ma nejak fest bolí hlava 😝 .......doobedie sme strávili na nákupoch..ešte dobre,že som si stihla navariť hned ráno ......Simonka šla s tatikom do kina....a my so Sabkou leňošíme 🙂
manža ma ťahá v sobotu večer na halloween párty ...ale akože ženy...čo by som tam ja robila...ja som rada,že večer ležím...takže si pôjde pekne krásne sám...aj tak idú aj jeho kámoši...tak nech si s nimi užije pánsku jazdu 🙂 .....to som ja dobrá ženuška,že 😀 😀

denisenko
28. okt 2011

@aninka29 jej, ty sa teda máš...že Haloween party....ja by som veru šla...ani masku by som nepotrebovala...... 😀 😀 😀 😀 ..

utka
28. okt 2011

No nábytok zatiaľ dobre, uvidíme časom...a hlavne podlaha v chodbe, ale stropy sú dosť zničené...
Teraz sme u našich.
Viki mal tú sadru skoro 4 týždne...

denisenko
29. okt 2011

halo... 😉
dneska nikto? 😕

aninka29
29. okt 2011

ahojte
@denisenko ja by som masku tiež určite nepotrebovala 😀
kde ste všetky baby?

denisenko
29. okt 2011

@aninka29 žeby bolo pekne? počkaj, @jacka si holila nohy, žeby niekam šli????? 😕 😵 ja som túúú...varím, robím trochu poriadky a nič sa mi nechce...... 😠

aninka29
29. okt 2011

@denisenko čo fajné si varila?
ja som dnes bola u kaderníčky 🙂 ...poobedie som strávila u synovca...pred chvílou som dodlabala tekvičisko...nejak sme nemali čas odkedy je tato doma 😝....zajtra má Simušik meninky......kúpila som jej okrem iného disco gulu 😀 ...velmi po nej túžila..takže u nás od zajtra v detskej, párty 24hodín denne,sedem dní v týždni 😀...

utka
29. okt 2011

Ahojte. My sme dnes vegetili, prejedali sa a tak...

jacka
29. okt 2011

ahojte..........že masky nepotrebujte...nefandite si 😀 😀 😀 😀 😉

my bude dlabať zajtra tekvičky......sme vyberali chren zo záhrady.....muž struhala plnil...a réééval..... 😀 😀 😀 😀 ...strašne mi bol smiešny......oči jak angorák 😀 😀

ja neviem či ná budu v pondelok robiť...Maťko má stále soplíky....ach jáj...asi nám to preložia..... ☹

som dnes úplne k.o......... 😝 😝

dobrúúúú 🙂

jacka
30. okt 2011

ahojte...........

to je paráda tento posun času 😠 😠 😠 😠 😝

leninka75
30. okt 2011

ahojte!...........

@jacka .veru strašíme skôr ako zvyčajne 😝 😝 😝 ................

@aninka29...........obom dievčatám prajem veľa zdravíčka a všetkého naj!...........cmuk!

jacka
30. okt 2011

@aninka29 všetko najlepšie Simke k meninkám....vela zdravíčka.....aby ju rodičia poslúchali......posielame pusinky...cmuk 🙂 🙂 😵

jacka
30. okt 2011

tak aspon už mám navarené 🙂 ...ešte kuriatko sa upečie......a hotovo 😉

aninka29
30. okt 2011

ahojte 🙂
ďakujeme žienky.....kráááásne...cmuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵

leninka75
30. okt 2011

@jacka .čo dobré si varila??

leninka75
30. okt 2011

@aninka29 ..kedy máte oslavu?...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre