Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. nov 2011

@jacka ale si zvedavá.... 😀 😀 😀 😀 ideme domov a potom zas prídeme a tak nejako..... 😀 ...ked nám bude smutno za tatinkom...... 😉 sa ma dneska pýtali v školke, či ostávame na Martina na ten lampionový sprievod...je budúci piatok ...tak stíhame...... 🙂 si dala Maťka už do školky, či ešte radšej doma???

aninka29
3. nov 2011

ahojte 🙂
@leninka75 aj ja hlava deravá sa pripájam a prajem Lolinke všeeeeeetko len to najlepšie a najkrajšie a najzdravšie k rôčku....cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵

jacka
3. nov 2011

@denisenko noooo......nepoznáš ma 😀 😀 😀 .....budem mať nos ako pinokio 😀 😉 ..............
sa nacestujete teraz....... 😉 ....a do školky bude chodit tu?.......teda ak som velmi zvedavá tak nemusíš napísať.......ale možeš 😀 😀 😀 😉

nie nie...domka je....začal nejako kašlať...ale hrdlo ho vraj nebolí....tak neviem ...pre istou ostal doma....v pondelok pojde.....

jacka
3. nov 2011

@aninka29 ahoj...ako sa má maličká..

aninka29
3. nov 2011

@jacka Sabka je už dnes v pohode......včera večer ešte zvrackala,zrážali sme teplotu ☹ ....ale potom už dobre.....dnes ani hnačka,ani zvracanie...aj pekne papala...pre istotu som volala dokine,že sa idem ukázať,ale vravela,že ked jej teraz nič nie je,tak nech počkám,a keby jej náhodou vystúpila teplota,alebo zase začala hnačkovať,tak nech prídem a urobia aj výtery...ale vraj je teraz nejaká črevná jednodňová viróza 😝 ....ja len dúfam,že to nechytí aj Simonku.....čo ma dokina upozornila,že sa môže preniesť 😝
a synovcovi dnes konečne spustili nožičky dole...hurááááááá 😵 ...ešte pár dní a pôjde domov...dúfam...

jacka
3. nov 2011

@aninka29 .......tak synovček sa teší..konečne 🙂
tak nech to Simku obíde........dalekým oblukom 😉 ...som rada že je už Sabke lepšie 🙂

jacka
3. nov 2011

detičky už vonku....idem to tu na rýchlo zludniť....uvarila som im kukuričku..tak ju papaju....som zvedavá kedy sa začnu hádať 😠 😠

denisenko
3. nov 2011

@jacka mne nevadí že si zvedavá....a Pinokiovi narástol nos lebo klamal , to tebe isto nehrozí...... 😀 si neviem predstaviť Peťka s Maťkom ako sa hádajú....stavím sa , že vyhráva väčší..... 😀
@aninka29 ...črevná viroza...dakujem pekne.....ozaj, Sabínka pojde od septembra do školky??? 😕

denisenko
3. nov 2011

fuj, ako je vonku hnusne pod mrakom....vraj má pršať od zajtra celý víkend...ešteže nemusím ani päty z domu vytiahnuť..... 😀

jacka
3. nov 2011

@denisenko si piš že väčší vyhráva......potom príde menší žalovať......pomojká sa....stačí ho len pohladkať..a trieli zas za ním.....ved aj teba to bude čakať 😉
ved hej ...máš pravdu......klamal....... 😉 ............ale čo už somnou narobíš 🙂 😉 😉

pošlem slniečko...už je tu asi hodku....tak chytáj 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
3. nov 2011

@denisenko ty už vieš či dáš Niska do školy?.....

denisenko
3. nov 2011

@jacka jasné, že ho dám do školky, len ešte neviem, kam....ale zapíšeme ho aj doma aj tu..... 😀

sme sa vrátili zo školky, že Deniska bolí bruško, chytím čelo, teplé, strčím teplomer do zadku....39, posvietim do hrdla....biele pupáky....som si myslela, že až tu tie vírusy nedojdu..... 😝 muž nás ešte objedmal hned aj k dokine....pred pol mšiestou tam máme byť...sa teším....... 😝 😝 😝 😝 ešteže mám tri dni volno, len neviem ako to bude zajtra, ked musím byť na poradni 😝 😝 😝 😝

jacka
3. nov 2011

@denisenko no pekne....chudatko moje ☹ ................čo ste vybavili u dr.?..........držte sa

jacka
3. nov 2011

@leninka75................................suhlasím s tebou.....ten posun času...to je priam neskutočné.....strašne sa to vlečie 😝 😝

rozmýšlam čo idem zajtra variť......ale netuším.....😝

utka
3. nov 2011

Ahojte!
Na hematológii dobre. Mala som 102 tis. menej ako minule, ale dobre. Ani k doktorke som sa nedostala, ponáhľala sa s niekým na kávu. Manžel mi kázal, nech sa jej spýtam, či už môže mať Viki sestričku, tak som nestihla ani to...
Umyla som si posledné dve okná, navarila na zajtra, takže môžeme ísť kľudne na kontrolu. Hladom neumrieme, keď sa vrátime 😉.
Dnes bol u nás ujo z poisťovne kôli tomu vytopeniu. Vyzerá to dosť sľubne, tak uvidíme.
Aj my prajeme Lolke všetko najlepšie k narodeninkám. Včera sme nejako všetky zabudli...

utka
3. nov 2011

@jacka ja som pre nás granatír a pre manžela paprikášové zemiaky s klobáskou. A polievku máme od včera-mrveničku s hríbikmi...

jacka
3. nov 2011

@utka tie paprikášové zemiaky ako robíš?.....ked granadír som robila min. týždne 😝

jacka
3. nov 2011

@utka .......tak aspon že doštičky maju rozum....... 😉 ...........že sestričku...no zlatý je tvoj drahý 😵 😵 ..................vy máte nejaké šťastie na tie poisťovne tohto roku 😉 ...ved len nech pekne daju peniažky 🙂

jacka
3. nov 2011

tu sa zas stala nehoda.....čelná zrážka..vraj niečo strašné.....ešteže som nemusla nikam ísť..akurát sa to stalo v tom čase kedy chodím s Maťkom...brrr.....nejako mi takéto veci nerobia dobre 😔

utka
3. nov 2011

@jacka Bože, stále sa niečo zlé deje...tí ľudia ako jazdia na tých autách???
Ja nakrájam zemiaky na kolieska a zopár aj tak na drobno, aby sa rozvarili a zahustili to, opržím ich na cibulke, posolím, pridám červenú mletú papriku, podlejem vodou a dusím. Ako klobásku dávam slovenskú točenú, ale tú popražím zvlášť, lebo sa rozfláka a potom to pridám k zemiakom...

jacka
3. nov 2011

@utka ...ty možeš jazdiť opatrne ako chceš-.----...............príde jeden debil....ktorý predbieha na plnej čiare....otras....mi je smutno s toho všetkého ☹
toto si už raz asi písala.....len ja som nevedela kde som si to dala.........to možem urobiť aj bez klobásy...nie?.................Viky sa má ako?

utka
3. nov 2011

@jacka jasné, že môžeš aj bez klobásy...to len chlapi nemôžu jesť bez klobásy...hahaha...
Viki sa má dobre. Už je to oveľa lepšie, som zvedavá, čo nám zajtra povedia na kontrole na rúčku. Podľa mňa ju má skoro úplne v poriadku. Pohybuje s ňou akoby ju ani nemal zlomenú. Ešte ju nevie dať úplne k pliecku, ale to chce cvik...
V pondelok budú výsledky výteru, lebo som vravela doktorke, že mal mykózu, že mu vo ZV dali na to jednorázovo sirup, tak sa chcela uistiť, či už je to v poriadku...

denisenko
3. nov 2011

halo, halo...už som tu..... 😉 DEniskovi po paralene klesla teplota, doktorka ho popozerala, urobila kompletnú prehliadku celého tela a okrem toho, že má zapálené hrdielko je v poriadku....ale robila hned aj výter na streptokoky...taký super, za 5 minút výsledok...tak nemá....takže nedostal ani antibiotika...len niečo od bolesti a teploty a ostať doma...a ak bude dva dni bez horúčky, može isť do školky...ak sa to zhorší, tak zas k nim...... 😉 ale som rada, aj ho pomerali 117,5 cm a povážili....20,5 kg...aj tlak má dobrý...... 🙂 tak počkáme čo bude v noci a hádam sa z toho rýchlo dostane......prvá otázka: bol v školke, že????? 😀 😀

utka
3. nov 2011

@denisenko tak to ste celkom dobre dopadli. Držím päste, nech je to OK.

leninka75
4. nov 2011

ránečko!! 😝 😝 😝 ......

no pekne vy zábudlivé potvorky!! 😀 😀 😀 .........ale ďakujeme moc a pusinky odovzdané 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
4. nov 2011

@denisenko ...no hurá deni, že končíš s prácou!! 🙂 ....konečne si troku oddýchneš a hlavne si vychutnáš žubrienku 😵 😵 .......ako sa má nisko?.....ty mu stále meriaš teplotu v ritke? ...

@utka...aj vám povedia kedy pôjde dolu sádra?....

@jacka....lilka už OK, bola to taká 24 hodinovka..........maťko sa nepýta do školky?.....kedy budú výsledky?....

@aninka29....ako si tatino užíva svoje 3 princezny?... 😵

leninka75
4. nov 2011

kto sa pýtal na oslavu? 😕 ......bude zajtra, dnes idem pre tortu , na nákup a už si niečo prepripravím, aby toho zajtra nebolo veľa naraz.........

jacka
4. nov 2011

ahojte......

konečne je aj u nás slniečko....hned ráno 😎 😎

jacka
4. nov 2011

@leninka75 aku tortu si dala robiť????............................Maťko sa nepýta......že pojde len raz a potom ostane doma....že ha ha 😠 😠 ....výsledky okolo 15teho..... 😔

jacka
4. nov 2011

@denisenko akú ste mali noc?.............veru celkom dobre ste dopadli....ale si ho nedala do školky?..či hej......

ked sme boli na predoperačnom tak ho tiež zmerala má 116cm a váži 21,5....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre