Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2011

juj ved tolko nepíšte.......ja tu mám mrčadlo obyčajné......nedá sa mi všetko čítať 😉

aninka29
11. nov 2011

@jacka tie klasické 5prstové 🙂 ....Sima neznáša tie 1palcové...

denisenko
11. nov 2011

@aninka29 tak top je potom ťažko.......ops, práve mi tu Denisko spustil revy ako sirena...obhrýza nechty a pustila sa mu krv......nie a nie ho od toho odučiť...... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
11. nov 2011

@aninka29 tak aspon sa mám na čo tešiť......Maťko bolí aj ked má triesku.........tak hurá..........skus jej ho rukou vykývať 😕

aninka29
11. nov 2011

@jacka nedovolí mi ani chytiť 😝 ..ona sama si ho kýve...ale tak opatrne,že s ním ani nezakýve 😀 ...bojkoš jeden
@denisenko aj synovec si stále obhrýza nechty.....tiež nie a nie ho odučiť

jacka
11. nov 2011

@denisenko ja som rada že sme to Maťka odučili.......ale nezávidím vám....ved čím dlhšie to trvá tým horšie sa odúča ☹ ☹ ☹

jacka
11. nov 2011

@aninka29 aj som si myslela..........už len dúfať že cez víkend sa ti to nejako podarí.......

ja si musím dať tbl....bo sa z neho zbláznim 😠 😠

denisenko
11. nov 2011

@jacka sa máš...aspon tabletka pomože...a mna bolí hlava celý den....joj, paralen by bodol..... 😝

aninka29
11. nov 2011

@denisenko ja si idem dať kávu.... 🙂 ...dúfam,že tabletku dnes potrebovať nebudem...aj ked do večera ďaleko

jacka
11. nov 2011

@denisenko neviem....dala som si paralen...a.si mi hlava vybuchne....či mi nebude slabý..........ved si možeš dať...ja som brala pri oboch...... 😉 ...aspon jednu 🙂 ....nie často.....ale ked som nešla vydržať

jacka
11. nov 2011

@aninka29 dobrý nápad

aninka29
11. nov 2011

@jacka @denisenko ..aj ja som si dávala paralen,ked som bola tehu...pri mojich migrénach by som to neprežila asi bez toho

aninka29
11. nov 2011

@jacka daj si daj so mnou....bude mi lepšie chutiť,ked mám s kým piť 🙂

jacka
11. nov 2011

@aninka29 už sa varí.......len neviem či ju stihnem vypiť

aninka29
11. nov 2011

@jacka Peťko nedovolí??

denisenko
11. nov 2011

dieťa, prezlečené, krv poutieral do teplákov čo mal do školky...kedže je už čistý, tak pomaly ideme..... 😉 prídem, jedným okom urobiť kuk..... 😉 😉 😉 😉

jacka
11. nov 2011

@aninka29 ja kávu pojdem za chodu ...............................................inak sa nedá........ale pojdem pre Maťula..dnes ideme na logo..........som zvedavá som to posledné dni flákala...... 🤐 🤐 😔

jacka
11. nov 2011

@denisenko kam ideš? 😉 ..............len prídi..... 🙂

aninka29
11. nov 2011

@denisenko len choď a príď 🙂
@jacka ja som na logo odvtedy,čo nás posielala odštiknúť tú blanku ani nebola 😝 ...ani som nevolala....a ani neviem či vobec pojdem 😝 ....ešte si to rozmyslím.......Simonka už vie povedať krááásne R....úplne zrozumitelné.....aj s tým jazykom cvičí.....trošku ešte pocvičíme a potom to tej logopedičke ukážeme 😝

jacka
11. nov 2011

už som asi skončila ...Peťko mi okupuje pc...... 😝

jacka
11. nov 2011

@aninka29 ukáž.....že nemala pravdu 🙂

aninka29
11. nov 2011

@jacka to si píš,že jej ukážem 😀

denisenko
11. nov 2011

u som tuu....
@jacka bola som zaniesť Deniska do školky, hned som im aj náhlásila, že ide posledný krát tento rok.....uvidíme sa až v januári...možno...... 😵 že: aké dlhé prázdniny bude mať.....vraj stále spomína, že už pojde na Slovensko..... 😉 😉 sa čudujem, že ešte nevytáral, že budeme mať bábätko..... 😵

aninka29
11. nov 2011

@denisenko jááj..ved vy o pár dní odchádzate 🙂 moja,a to aj kocúra berete zo sebou?...či vám ho niekto stráži,kým ste preč?

aninka29
11. nov 2011

lúčim sa.....skočíme ešte na poštu pre balík....a ideme pre Simi......normálne mám zovretý žalúdok...čo sa zas od nej napočúvam 😀 😝
pa pa

denisenko
11. nov 2011

@aninka29 my cestujeme v utorok ráno a o dva týždne príde aj tatinko..na aute a s cickou....hádam ho nebudem trepať tranzitom..... 😀 😀 😀

aninka29
11. nov 2011

@denisenko no jasné...ved kocúrik musí mať svoje pohodlíčko 🙂 ..sa nebude terigať tranzitom..to už by čo bolo 😀 😀 😀 ....len či tebe bude v tom tranzite pohodlne..kolko trvá cesta?

jacka
11. nov 2011

@denisenko
@aninka29 😀 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2011

@aninka29 ako Simka?..........

jacka
11. nov 2011

@denisenko a nebude vám smutno?.....dva týždne je dlhá doba

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre