Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

maca66
31. máj 2009

ahojte baby.len som vas prisla narychlo pozdravit.mame sa dobre len nemam na nic cas.adamko zacina byt zivy a v postielke ho vsetko hryzie,tak najviac sa mu paci objavovat svet na rukach.som rada,ze stiham na wc 😀 ahojte

aninka29
31. máj 2009

mamky kde ste????????????? ☹ .............však je hnusné počasie škaredé 😝

maca ahoj 🙂

bubba
31. máj 2009

jéj ahoj maca ty si sa uz dlho neukazalaaaaaaaa 😝 ale aj tak tu chybas

aninka tu smeeeeeeee od rana vyvaram,upratujem este som aj poprala...a teraz sa idem vyrochnit pred tv manzela s malou som vyhnala von 😀 😀 😀

aninka29
31. máj 2009

bubba len oddychuj 😉 ..........ja už mám preležaniny 😀 ..........ja mojích von nevyženiem,aj keby som moc chcela,lebo prší a fučí vetrisko 😝 .............ale tááááááááááák mi žerúúúúúúúúúú nervy 😠 ................si vymysleli super hru 😠 sa hrajú na tigrov.........ale vydavájú pazvuky ako orangutáni 😠 😠 😠 😀

jacka
31. máj 2009

ahojte.................už sme domka...potom si vás prečítam..idem ešte povybalovat veci.....a som tu ako na koni 😀

aninka29
31. máj 2009

ahoj jacka 😉 😵

jacka
31. máj 2009

ahoj ani....no kde su fotky 😉

si mala doma veselo...to moji ked pustia rádio na plne gule ja musím .......alebo sa hlasne hraju...ja musím vypadnut....však by som s toho ochorela...

sme chceli ist dnes na nákupy do Madarska...a tam všetko zavreté..maju totižto sviatok...tak sme obišli naprázno 😝

utka
31. máj 2009

Ahojte babenky!!!
My sme boli včera v Avione na MDD, ale nebolo to bohvie čo...
A dnes doobeda som varila a upratovala a chlapi boli vonku a poobede sme sa vybrali do Lacinky na palacinky 😉...A vraj držať diétu 😝

jacka
31. máj 2009

fiha...no ty si šikovnica....ja idem zajtra makat....ako fretka...dufam že bude doobedu pršat...aby som to postihala....

vraj dietu.... 😀 by som sa mala ja kontrolovat...inka mi prasken brucho..taká nefuknuta som nebola pri Matkovi 😀 😀

jacka
31. máj 2009

jeeeeej nám tu krásne hrmí...to sa bude spinkat....aj tak som toho vela nepospala..... 😀 😉

utka
31. máj 2009

No ja mám búrku rada, ale keď nie som sama a keď ešte nespím 😉

utka
31. máj 2009

Včera som pridala aj pár fotiek tak kuk 😉...

jacka
31. máj 2009

kukla som utka..pekne bol vymalovany...a páčilo sa mu,????? 😉 javascript:addEmoticon('😔','vBody')

idem spinkat.....akosi som zle spala 😝

dobru noc....pa zajtra 🙂

utka
31. máj 2009

jacka, páčilo sa mu...som rada, lebo som si myslela, že sa nedá pomaľovať. Prajem ti dobrú nôcku moja...

utka
31. máj 2009

Tak pekneee...podobne ako včera som tu sama so sebou ☹.
Veď počkajte...budúci víkend sem ani nenakuknem...Budem si užívať v Piešťanoch 😉.

utka
31. máj 2009

Tak dobrú nôcku...poslednááááá...

jacka
1. jún 2009

dobre ránko......... 🙂

leninka75
1. jún 2009

ránečko!!!.......hlásim sa do stavu........po dlhšej odmlke 😀 .......ahoj jacka!! 🙂

leninka75
1. jún 2009

pekné fotečky utka!!!.....jáááj tebe už sa blíži ten fajový víkendík!!!! 🙂 ....veru by som aj ja išla 😉 ..........aninka, kedy budú fotky?? ....som zvedavá!!! 😉 ........lilka dnes išla po dvoch týždňoch do jaslí, a zasa sme plakali ☹ ☹ ☹ .........len dúfam, že to nebude dlho trvať!!!!

jacka
1. jún 2009

ahoj leni 🙂

chudatenko... 😢 😢 hádam si rýchlo zvykne ☹ ☹ ...aky ste mali vikend??

ja mám dnes tolko roboty že som s toho nervna...varit,riadit a to do 9h. nestihnem ani keby som sa roztrojila 😝 ...takže asi len navarím...a len poobede poradim 😝

jacka
1. jún 2009

leni idem uvarit tu šalátovu polievku...svokra...mi dala šalát tak drž palce aby sa vydarila 🙂

leninka75
1. jún 2009

neboj vydarí sa!!! 😉 .........tento víkend sme boli len doma a včera poobede sme boli v PB, lilka bola na bickáči, trošku sme sa pošmýkali v hypke (kým bola búrka) a potom sme boli pri fontáne.....inak nič moc........ten hnusný dážď!!!!!! 😠 😠 😠 .........

jacka
1. jún 2009

len ten šalát stči len tak do bodu varu????alebo dlhšie???

jacka
1. jún 2009

vikend bol fakt hnusny 😠 😀 😀

jacka
1. jún 2009

hotovo polievočka uvarena..vyzerá ako špenátova.... 😉

asi som tu sama 😝

aninka29
1. jún 2009

dobré ránko 🙂
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu soooooooooooooooooooooooooooooom 😉 ........idem vás prečítať 😉

aninka29
1. jún 2009

jacka Ty si šikovníčka 😉 a s tým upratovaním pomaly 😉

utka,Viki je krásny tigrík 😵

mňa dnes trošku pobolieva hlava,to bude tým počasím 😝 od včera v kuse prší 😒

ja dnes tiež trošku poupratujem,musím aj hodiť do práčky,sa nakopilo po víkende 😝 ,len mi to bude schnúť asi týždeň pri takom počasí 😝
slubujem, že fotočky dnes hodím 😉 ..............včera sa mi fakt nechcelo 😀

jacka
1. jún 2009

ani..dobre ránko... 😉

ešteže prší..idem si poraidit...ved hádam poobede prestane

ja mám tiež ešte dve práčka...po víkende...ale musim pomaly...lebo nemám sušičku...a slniečko v nedohladne 😉

aninka29
1. jún 2009

ja som slubila Simonke, že s ňou pojdem na chviločku vonku do toho dažďa 😖 ...............láska moja už tu sedí obutá v gumákoch 😀 a čaká, kým dopijem kávičku 😵
a aby som nezabudla 😉 naším detičkám prajem krásny deň detí 😵 😵 😵

jacka
1. jún 2009

keby nepršalo tak idem aj ja ..nech sa vyšpliecha..ale takto nie..... 😉

ja ja tiež pripájam..k MDD 🙂 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre