Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
29. nov 2011

@jacka šošovicový prívarok 🙂 ...Maťko mal kaz?..hrdina je...ked zvládol aj to vŕtanie 😵 😵

jacka
29. nov 2011

@aninka29 dokonca 2 ☹ ...a to si čistíme pravidelne.....on ráno ..ja večer 😉

aninka29
29. nov 2011

@jacka u nás v škôlke hned upozorňujú deti,ked škaredo rozprávajú....a potom aj rodičom povedia

jacka
29. nov 2011

@aninka29 mne Maťko nemá rád šošovicu ☹ ☹
ja som si nevšila žeby niečo také hovorili...ale to že sa niekto s niekým bije to zaviesia hned medzi dverami 😉

jacka
29. nov 2011

fuj dobrá kosa je vonku,,,...oproti včerajšku 😝 😝 😝

aninka29
29. nov 2011

@jacka u Simky v triede sa veľmi rado bije jedno dievča 😝 ...Simku zatial neriešila...by skúsila 😠 😠 😠 ...ale ostatné dievčatá už od nej na držku dostali...ani neviem,či to riešili učky s rodičom,ale asi velmi nie....ked stále provokuje 😠

aninka29
29. nov 2011

@jacka aj u nás je kosa

jacka
29. nov 2011

@aninka29 si myslím že to riešili..........toto si deti navzájom povedia.... 😉 ...........aj moj Maťko vystrkoval rožky....ale ako nastupil v septembri tak je s ním klud 🙂

sa mi ani nechce do tej zimy....brr...ale aspon na chvilu ......dnes neboli 😝

aninka29
29. nov 2011

@jacka áno..aj tvoj Maťko bol provokatér 😀 ....ešteže ho to prešlo 😉

jacka
29. nov 2011

Maťko ma volá ..že mamina pod poskladáme puzzle.....dobre.....on poskladal kraje a zdrhol.....prišiel kde tam bolo treba dať tri dielky....opica 😝 😉

@aninka29 provokatrér nebol....nechal sa vyprovokovať........a potom sa nedal zastaviť 😀 😀 😀 😉 ...nie standujem..😉 .....to mi učka povedala......pokial bol v klude a niekto za ním prišiel že začal..tak sa nedal...........ale už sú asi rozumnejší 🙂 🙂 🙂

táááák sa mi nechce ísť von s nimi....ach jáj.,,.....

aninka29
29. nov 2011

@jacka no jasné,ked ho niekto provokuje...tak sa nesmie nechať 😉 ...ved je chlap............dievky,to je niečo iné.... 😉
@jacka si sa aspoň ty pohrala s puzzle 😵 ...Simka by skladala donekonečna..ale pri Sabke sa to moc nedá..tá sa do všetkého hned zamontuje 😀

aninka29
29. nov 2011

@aninka29 a zajtra už ide Maťko do škôlky?

aninka29
29. nov 2011

@jacka teba sa pýtam 😀 ..nie seba

jacka
29. nov 2011

@aninka29 a ako znie odpoved?????........ 😀 😀 😀 ..............................ano ide..... 😉 velmi sa mu nechce...ale balácham ho že sa naučia básničku a potom im donesie Mikuláš balíček... 😵 .......medailu mi treba 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. nov 2011

@aninka29 sme hrali pokial spal......a kde to teraz videl hned mu to pokazil...takže zas hádka 😝 😝 😝

tak tak...nesmie sa dať...ale do určitej mieri 😉

aninka29
29. nov 2011

@jacka my sa budeme so Simkou učiť básničky dnes.....ked nám to Sabka dovolí 😀 ..a dnes bude mať Simka domáce väzenie 😀 😝 za ten nenormálny výstup v škôlke....určite si už urobila plány s kámoškou,že prídeme,alebo oni prídu...ale má smolu...nikto nikam nejde 😝

jacka
29. nov 2011

@aninka29 ved možno mala len ťažkú chvílku..........nie? 🙂
stavím sa že vám to Sabka dovolí 😀 😀 😉

aninka29
29. nov 2011

@jacka ja jej dám ťažkú chvílu ..takto cirkusovať 5ročná,kvôli ničomu ☹ ...to deti v malej triede takto necirkusujú.....

jacka
29. nov 2011

@aninka29 nebud prísna..... 😉 ......... 🙂 ..................proste sa jej nechcelo....... 🙂 .....ked tam vošla určite ju to prešlo 😉

jacka
29. nov 2011

som sa nepochválila.....ideme z mužom na gfs......hurá 😝 ....muž v pondelok.....ja na ten další 😝 😝 ...výsledky budeme mať akurát pod vianočný stromček 😝.....teda ak sa nič nezmení....

jacka
29. nov 2011

jááj už sa vonku vadia.....to je moje..... 😠 😠 😠 😠 ....ten už vreští..ach 😝 😝

jacka
29. nov 2011

deti som vyhnala von........ja som si tu ostala v teplúčku.........hanba mi............ 😉 .....pojdem aj ja za nimi......

aninka29
29. nov 2011

@jacka neprehováraj ma 😀 dnes budem zlá,nepopustím....už dávno nemala prednášku 😝
@jacka super darček budete mať s mužom 😔 .....snád budú výsledky ok 😒

aninka29
29. nov 2011

idem budiť bundášika 😵 ...nech sa preberie 😉

jacka
29. nov 2011

kuk......

@aninka29 no čo.....bola si zlá mamina 😉 🙂

aninka29
29. nov 2011

@jacka bola 😀 už je po prednáške aj po reve...aj básničky sme sa naučili..a je pokoj 🙂 ..ale dokedy 😀
pečiem jablčkovo škoricové rožky...tááááááááák mi tu vonia...mňam 😵
@jacka detičky vyjašené ?nadýchali sa poriadne čerstvého vzduchu,sú kludné? 🙂

jacka
29. nov 2011

@aninka29 tým nepomôže ani keby boli vonku od rána do noci 😝 😝
pošli aspon vonu 😵 😵
no ty si.......vie celu básničku?...to je na Mikuláša?

aninka29
29. nov 2011

@jacka posielam 🙂 ...a sú fantastické...som ochutnala jeden ešte horúci...som neodolala 🙂
budú mať vianočné vystúpenie pred prázdninami 🙂 ..na mikuláša sa učia v škôlke nejakú pesničku aj básničku...ale Simka to už vie..akurát dnes mi to odrecitovala,zaspievala 🙂 ...len aby sa jej to všetko nepomiešalo

utka
29. nov 2011

@jacka nepochopila som!? Asi som blbá...

utka
29. nov 2011

Baby, napíšte mi prosím recept na dobré medovníčky. V sobotu chcem piecť, lebo potom už nemám kedy. Až do 23.12. robím a aj ďalšie víkendy až do Vianoc budeme preč...Ďakujeeeem.
Viki má zase totálne sople ☹.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre