Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
29. nov 2011

@jacka nooo, vedia...sopľoši...
Dobrú...

jacka
30. nov 2011

ahojte.....

Maťko už v školke..... 🙂 .....sa čudujem že sa mu chcelo 😉 ...ale lepšie ako by mal plakať 😉

aninka29
30. nov 2011

dobré ránko 🙂
@utka včera sme mali asi všetky vreštiaci deň 😀 😀
Simonka v škôlke...dnes sme šli bez zbytočných komentárov na všetko 😕 ..som v šoku ostala 😀 ..akurát Sabku som naháňala po celom dome,lebo sa nechcela obliekať 😠
@jacka to je super,že sa mu chcelo 🙂 .a ráno ho vozí do škôlky manža,alebo chodíš ty aj s Peťulom?
ideme ku kmotruške na kávičku..sme sa nevideli strašne dlho..dva dni 😀 ...inak my s kmotrou sme ako šiši ...denne sa vidíme aj 2x...ale počas dňa si aj tak voláme 500x 😀

jacka
30. nov 2011

@aninka29 muž ho ráno berie........mne stačí ked Peťka nahánam poobede 😀 😀 😀 😉
ešteže ju máš........ 🙂 ...ona má doma muža?
dobrú chuť ku kávičke....

jacka
30. nov 2011

ideme aj my trošku vymrznuť...... 😝

leninka75
30. nov 2011

ahojte!!.....môj muž má pre lekárov radikálne riešenie "všetkých ich poslať do KIE ku pásu robiť, hneď by boli spokojní aj s menším navýšením platov!!!" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........

@jacka.....maťkovi premiérovo vŕtali zúbky???.........už vieš čo budeš piecť na vianoce?.....ako zvládol muž nákup? 😉

@aninka29...nechcela si ty ísť dnes na nákup?.......

@utka..vikiho si dala do škôlky?.....

leninka75
30. nov 2011

@jacka ..tak aj teba s mužom čaká to vyšetrenie?? ☹ ☹ ......tiež ťa uspia?....držím palčeky.....

leninka75
30. nov 2011

no super všetky ste sa rozpŕchli a ja si tu môžem kecať sama 😝 ......halušky mám hotové idem si dať kafčo a potom uvidím čo ďalej 😉

aninka29
30. nov 2011

@leninka75 chcela 😉 ..ale kedže ma dnes čaká zubárka...tak pôjdem až zajtra 🙂 ...chcela som si nakúpiť v klude..by som sa musela plašiť 😝

@jacka ako ti je dobre,aspoň ráno..nemusíš sa plašiť...ja sa nerváčim už od rána božieho pri nich 😀

leninka75
30. nov 2011

@aninka29 ..už si sa vrátila z kávičky?, 😉 ..............juj zubárka, nezávidím...au, au 😢 ☹ ........

leninka75
30. nov 2011

jupíííííííííí dorazil mi fusak do kočíka pre lolku...som našla taký, že sa do neho dajú prevliecť popruhy........mala som v kočíku taký obyč a lolka sa tak mrví, že som ju párkrát skoro zberala z chodníka 😀 ...............myslela som, že ten fusak ju udrží v kľude, ale kdeže.....tak teraz bude mať smolu 😀 😀

jacka
30. nov 2011

@leninka75 premierovo vrtali......ale vydržal.... 🙂 ......................nie nás uspávať nebudu....my si to pekne za živa 😝 😉 .......radšej by som šla prvá je.....ale čo už 😒

jacka
30. nov 2011

@aninka29 veru v klude som......to by ma chytala iná panika..... 😀 😀 ...vlani som ho pár krát ráno brávala....ale brrr......

jacka
30. nov 2011

dobrá je kosa vonku..-5 😝 ............Peťko má aj líčka vyštípané.......

aninka29
30. nov 2011

@leninka75 nemala som ešte v pláne ísť...ale otec bol akčný,tak ma objednal 😝 ...však dobre...budem to mať za sebou.....aj sa popýtam na Simušu 🙂
@jacka ja mám brr každé ráno 😀

jacka
30. nov 2011

@leninka75 kde si moja.....ja som prišla ty si zmizla.... 🙂 😉

jacka
30. nov 2011

@aninka29 nezávidím 😒 ................máte daleko školku?

aninka29
30. nov 2011

mne prišlo postelné pre detičky...len som ešte nestihla ísť na poštu 😝

leninka75
30. nov 2011

@jacka tu som....len som hľadala drobotiny do adventného kalendára 🙂 ....fuj vy máte teda riadnu kosu😝 😝

aninka29
30. nov 2011

@jacka nemáme ju vyslovene ďaleko...ale zase nie tak blízko,aby sme chodili pešky 😉 ....chodíme autom a po ceste zbierame dalšie dzeci 😀

aninka29
30. nov 2011

@jacka u nás je -3 😝

leninka75
30. nov 2011

už dávno som sa vás chcela opýtať či vás deti volajú krstnými menami 🙂 🙂 🙂 ............u nás je to bežné lebo s mužom si málo kedy hovoríme mamina a tatino.......a najradšej nás lilka volá krstnými menami vonku alebo v obchode 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. nov 2011

@aninka29 ...ty si taký školský autobus 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. nov 2011

no tak my máme "najteplejšie" + 0,6 st. 😀 😀 😀 😀

aninka29
30. nov 2011

@leninka75 tak nejak 😀

jacka
30. nov 2011

@leninka75 nie nevolá ma menom.....mne sa páči ked mi povie maminka.......ale jedne den ked sme sa vadili tak mi povedal že Jana 😝 😝 😝 ...ale potom prišiel za mnou s pusinkou.....že nie som Jana..ale maminka 😵 😵 .............doma sa oslovujeme mamina....a oco

jacka
30. nov 2011

@leninka75 nechceš vymeniť....ja ti pošlem aj hmlu..... 😉

jacka
30. nov 2011

@aninka29 a nechceš chodiť aj cez Zvolen? 😀 😉
to ich potom aj berieš domov???

leninka75
30. nov 2011

@jacka ..dikes, ale mám na rozdávanie aj ja a ako bonus dym zo zapáleného lístia 😝 😝 😝 😝

aninka29
30. nov 2011

@leninka75 Simka nás nevolá po mene..ale niekedy,ked sa na mňa hnevá,tak mi povie :ty Anča jedna 😝 😀 ..a mám jednu smiešnu príhodu..raz sme boli v obchode..to Simonka ešte nevedela povedať R,rozprávala sa s predavačkou..a vraví jej :moja mamka sa volá Anička a môj tatík sa volá Lobo........predavačka pozrie,a vraví nám:aaa,vy máte tatíka zo zahraničia...ked má také nezvyčajné meno 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre