Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. dec 2011

@letty86 počkaj ked ti začne riadne vykeciat 😵

jacka
6. dec 2011

@letty86 nie ......skor ja sa pýtam čo robili..............od nás väčšinou pýtaju prašule 😝

aninka29
6. dec 2011

@jacka budem piecť ešte raz....nech máme niečo aj na sviatky 😀
@letty86 u nás nič také nerobia...aspoň nám o tom učky nevraveli nič 😝

jacka
6. dec 2011

@aninka29 treba ich schovať 🙂 😉

letty86
6. dec 2011

aj vy máte pri mene cukrík? 😅 , dá sa poslať, komu pošlem? 😵

aninka29
6. dec 2011

@letty86 ja som cukrík poslala..tuším jacke 🙂

jacka
6. dec 2011

@aninka29 tak už viem od koho je.......dakujem 😵 😵 😵 😵

aninka29
6. dec 2011

@jacka nech máš sladší deň 😉 😵

jacka
6. dec 2011

ako krásne bolo doobedu.....a teraz že hnus 😝 😝 😝

jacka
6. dec 2011

@aninka29 ved to...aspon niečo dobré v tento den 🙂

aninka29
6. dec 2011

jeeej,aj ja som od niekoho dostala...dakujeeeeeeeeeem 😵

aninka29
6. dec 2011

@letty86 od teba? 😵 😵 😵 daaaakujem...fajnučký sladučký 🙂

letty86
6. dec 2011

@aninka29 😵 😵 😵 s láskou posielaný 😵 😵

jacka
6. dec 2011

paráda...sneží 😝 😝

letty86
6. dec 2011

@jacka u nás zatial nie...som vyfasovala mikulášsku čelenku od vikinky, tak s nou chodím po byte...umývala som balkon a zabudla som, čo mám na hlave 😕 😨 ešteže nebývame na prvom 😅

aninka29
7. dec 2011

dobré ránko baby 🙂 budííííček 😀
ako tak pozerám z okna....tak nám nasnežilo trošku 😝...

jacka
7. dec 2011

ahojte......

pripájam sa....budíček 🙂

@aninka29 aj tu je sneh ..ma skoro porazilo......potrebujem ísť k dr........tak nech je hned preč...abrakadabra......prepáč že sa ti miešam do práce 😀 😀 😀 😀 🙂

jacka
7. dec 2011

hotovo navarené.....možeme ísť.....

kto mi poslal srdiečko 😵 ? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....dakujem 😵

leninka75
7. dec 2011

ahojte!!!..........

@letty86 .....to si musela byť fešanda s takou čelenkou!! 😵 😵 😵

aj ja mám cukrík......ďakujem 😵 😵 😵

leninka75
7. dec 2011

teda včera cukrík a dnes srdiečko........cmuk moje zlaté!! 😵 😵 😵 ..............

leninka75
7. dec 2011

@aninka29 ....tie fotečky 😵 😵 😵 ............zlatučkí museli byť 🙂 🙂 ...........ja by som určite mala slzy v očiach 😔 ........od dojatia 😉 ...........a tá mikulášska nádielka!!!...dobručké boli... aj maminka dostala? 😉

leninka75
7. dec 2011

ešte otázočka...ako sa posielajú tie srdiečka????, 😕

denisenko
7. dec 2011

ahojte.... 😉 jáj, hlava moja.....tak ma dnes pekelne bolí hlava....des.... 😝 včera sme boli na poradni,konečne tu na Slovensku...tak vraj všetko v poriadku, pani doktorka povedala, že to vyzerá, že žiaden drobček nebude, vraj maternica je aj na 7-mi mesiac...tak sa vytešujem..... 😉 😉 horšie je to s mojimi klbmi, treba vraj len oddychovat, nič nenosit, najlepšie ani nákupy a byř len v polohe, ktorá je bezbolestná....a vraj sa mám tešit, že za pár dní sa asi ani neotočím v posteli.... 😝 😝 😝 😝 tak sa teším, ako to všetko po porode zmizne...... 😵 😵 😵

leninka75
7. dec 2011

mikuláš......... 🙂 ...a vlastná tvorba

leninka75
7. dec 2011

@denisenko ..ahoooj!!............tak samé príjemné veci 😝 😝 ............inak aj mňa viac bolievala hlava pri druhom tehu ako bežne 😝 ............no mudre sa to povie oddychovať, že jo?!! 😝 😝 ...no ale dá sa to??.....ale zasa ty máš úžasných chlapov doma, tak verím, že si oddýchneš 😵 ..........pôjdete na ten kamión do ZA?...kukala som to na nete a príde aj do PB 13.12. tam asi bude menej ľudí ako v ZA.....

aninka29
7. dec 2011

kuk kuk 😉 ....som doma...nešla som nikam do mesta..som si to preložila na zajtra.....by som sa zase musela plašiť kvôli tanečnej 😝
@jacka 😀 😀 😀 ..........
@leninka75 prekrásne....ten stromček je ukážkový 😵 šikula si.......a aký krásny Mikuláš bol u vás 🙂 to muselo byť radosti 😵 😵
@denisenko ved vravím...bude to správny chlap ako hora 😵 😵 😵 ....tak len pekne vegetuj,aby ste boli s drobcom v poriadku 🙂

aninka29
7. dec 2011

som si vytrela podlahu v obyvke a moja šikula Sabinka mi ju vyvoskovala s čokoládou 😠 ...tak idem vytierať znovu 😝

jacka
7. dec 2011

@denisenko ju no nič moc.......ale ved apríl je je coby dup.....a dufam že ťa to prejde...................... 😉 ..............sono bolo??? 😵 😵 😵

jacka
7. dec 2011

@leninka75 krásne krásne....prekrásne.... 😵 😵 😵 😵 ...škoda že si tak daleko....mohla by si aj ku mne skočiť.... 🙂 🙂

jacka
7. dec 2011

@leninka75 klikni na srdiečko.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre