Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. dec 2011

Ahojte. Máme v práci taký frmol, už nech to skončí...

aninka29
9. dec 2011

dobré ránko 🙂 ............
@letty86 budeš aj ty pyšná najpyšnejšia 😵 😵 😵 😵 ........inak ja som sa pýtala učky v škôlke o tých psychologičkách,tak vraj u nás v škôlke sa to nerobí,robí sa to v škole pri zápise....... 😝 ale ja si musím teda pozisťovať,ako je to v tej škole,kde chcem dať Simku...lebo tu u nás ju do školy nedám ani keby čo bolo 😝 😝 😝
dnes dojde sestra s malou na víkend 🙂 aj sa teším aj som nervná z toho......

tak vstávať a cvičiť 😀 😀

leninka75
9. dec 2011

ahojte!!..ďakujem dievčatá ste milé!!! 😵 😵 🙂 🙂 🙂 .....posielam všetkým cmuuuuuuuk!!!

leninka75
9. dec 2011

vystúpenie včera bolo zlatučké..detičky sa prekrikovali ale boli podarené 😵 😵 😵 ...hádam 15 básičiek zarecitovali..mne sa najviac páčili také pri ktorých aj niečo ukazovali ručičkami 😵 😵 😵 😵 ............

leninka75
9. dec 2011

@jacka...ako sa má peťko????......prišli tie správne obliečky???...

@aninka29..ako dopadlo skrášľovanie???.-......spokojná si?? 🙂

@letty.......ty pyšnica pyšná! 🙂 🙂 🙂 🙂 ....to veľmi veľmi poteľší!!! 😵 ...teším sa s tebou 🙂 .....tiež som sa včera pýtala ako dopadlo testovanie našich detičiek....tak lilka OK ale 4 deťom doporučili odklad....

@tka........viki už neteplotuje??......ako to dnes vyzerá v práci?...

jacka
9. dec 2011

ahojte.... 🙂

@leninka75 Peťko ....stále brhle.....dávam mu tie lieky čo dala dr aj Maťkovi......uvidíme......škoda že je tak chladno ....šla by som aspon na pol hodku.......... ☹

jacka
9. dec 2011

@leninka75 budu aj fotky?-.....

jacka
9. dec 2011

@aninka29 ....aj u nás bola psychologička...ale nechce nič povedať..len pri osobnom pohovore............ale že aj v škole to budu robiť......len ja neviem kde pojde....

leninka75
9. dec 2011

@jacka ....nie fotky nebudú, mala som len kameru .............Maťko je doma?....

jacka
9. dec 2011

@leninka75 škoda.......
doma....včera mal teplotu..........a stále ma taký hnusný kašel.........vy ste zdravý?

jacka
9. dec 2011

no...a už je po slniečku ☹ ☹ ☹

leninka75
9. dec 2011

@jacka ......dávaš mu ten aerius??..............klop, klop našťastie sme zdraví..dúfam, že do vianoc to už potiahneme v pohode..nechcem zakríknuť ☹ .................čo dobré pečieš?....

leninka75
9. dec 2011

normálne, že snehová chumelica vonku 😅 ..prvý tohtoročný sneh.........vianoceeeeeeeeeeeeee 🙂

jacka
9. dec 2011

@leninka75 nie dala mu......musím ísť kuk.... Spiropent.......nepoznám...ty vieš čo to je ?.....

super že vás choroby obchádzaju 🙂 🙂

robila som lineckí, rožteky.....a dnes ideme vykrajovať medovničky.............ty už máš 🙂

o snehu mi ani nevrav......sme ho tu mali dva dni.....a teraz je blato ....vlastne už zamrznuté.......ale sem tam vykukne slniečko 😎

leninka75
9. dec 2011

@jacka ..to nepoznám............všetky tie koláčiky robíš z bezlepkovej??.......,ja mám len ten stromček a zo zvyšku cesta som upiekla medovníčky..nejako sa do toho neviem pustiť 😝 ..iné roky už som mala o takomto čase skoro napečené..asi starnem 😅 😅 😅 ........teraz furt len upratujem a stále je bordel 😝 ..a periem 😝 😝 😝 ................

letty86
9. dec 2011

ahojte 😉
@leninka75 peknú akciu ste mali, starkí sa museli tešiť 🙂 tak aj ty si pyšná mamina 😉
@aninka29 malo by to byť všade rovnako, myslím tie psychotesty v škôlke, bolo by to pre rodičov jednoduchšie
@jacka pekné obliečky, si spokojna? Ja ten Spiropent poznám, už sme ho mali, zdá sa mi celkom dobrý...uľahčuje vykašliavanie tým, že rozširuje priedušky, ja som spokojná aj so Sinupretom, chutí otrasne, ale je na prírodnej báze a nám pomohol, aj mne 😉

leninka75
9. dec 2011

@letty86 ..ahojček!!....to vieš, že som pyšná...dnes mi do nosa nasnežilo, tak ho nosím vysoko 😀 😀 😀 .......sinupret je aj u nás v kurze 🙂 .......čo robia detičky??...

letty86
9. dec 2011

@leninka75 😵 😵
matulko počúva pesničky, moj pes bobi vedie, ale pustila som mu coldpaly a vytešuje sa, tak som aj ja potešená, že nemusím jedno dookola počúvať 😵 a lúska prštekmi, teda v rámci jeho možností 😀 manža mu to včera ukázal, tak skúša, podarený je 😀 😀 😀
vikinka je v škôlke, včera bez slzičiek, dnes už boli ☹
a čo tvoje kočky?

leninka75
9. dec 2011

@letty86 ....musí byť zlatučký!!! 😵 😵 😵 .......lolka zasa zbožňuje prvú a poslednú pesničku z bárnyho...poznáš tú rozprávku?......ale tiež má rada akúkoľvek hudbu......ale som zúfala z toho, že lolka sa hocikde postaví a rúčkuje..takže oči stále na stopkách 😝..........bojím sa, že sa odvráti a capne.........normálne som bola v tom, že viku máš doma ...neviem prečo som si to myslela 😕 .........ale asi by jej doma bolo lepšie, keď plačká ☹ ..........ešte nepečieš na vianoce?...

letty86
9. dec 2011

@leninka75 barnyho poznam, vikinkina to rada pozerá 😉 aj reklamy lolka tak ľúbi? matko ani nedýcha 😅
viem prečo 😀 vikinka bola až do stredy doma, včera išla po dlhej dobe do škôlky
na Vianoce ideme k svokre, tak pečie svokruša,ale zajtra sa chystam piect medovnicky, manza je doma, tak sa možem realizovať 😵
mne sa zda matulko viac upadaný ako vikinka a hlavne vačší vyťahovač vecí 😠, ja upratujem a maťko sa realizuje po svojom

jacka
9. dec 2011

@letty86 pokladík 😵 😵 .....
ja bárnyho nepoznám......u nás vedie impyho zázračný ostrov.......ked potrebujem klud.....tak to zapnem a je to 🙂 🙂.......................................a k hudbe.....Maťko bol na Kate RYAN.....či ako sa to píše....a Peťu na Inna..........či tak nejak s volá 😉

jacka
9. dec 2011

@letty86 nie nie som.....asi som náročná......jedny sú krásne .....také fajn na dotyk....a tieto potvory čo som vracala....tak sa mi nezdaju také príjemné.......nevadí 😉 ..hlavne že sú doma a nemám stresy 🙂 ..................Sinupret poznám.........toto je niečo cudzie pre mna....dufam že zaberie....dávam to obom tak dúfam že zaberie

leninka75
9. dec 2011

@letty86 ...ak myslíš tú vianočnú orange reklamu, to keď lolka započuje uteká k telke 😀 .....lolka tiež všetko len vyťahuje a rozťahuje 😝 😝 😝 ..kedy odchádzate ku svokre?......zostávate až do nového roka?.......

leninka75
9. dec 2011

@jacka ....asi všetky detičky majú radi hudbu 😵 .............

leninka75
9. dec 2011

idem moje zlaté....pekný víkend prajem......pa

jacka
9. dec 2011

@leninka75 podobne 🙂 🙂

utka
9. dec 2011

Ahojte. Konečne piatok večer!!!Tým ľuďom /lekárom a pacientom/ asi šibe! Však nech už sdia doma na riti pred Vianocami a nie teraz všetci behajú po lekároch. Máme toľko roboty, že až!!!
Vikino je už ako-tak fit. Je tretí deň bez teploty, tak sa teším...
Cez víkend sme doma, tak tu budem. Papa

utka
10. dec 2011

Ahojte!
Cez víkend tu budem asi sama, čo??? ☹

jacka
10. dec 2011

ahojte..

@utka ja som už túúú 🙂 ...super že je Vikimu lepšie....ale ešte ho asi nedáš do školky?....

utka
10. dec 2011

@jacka nieee...ešte do budúcej nedele bude asi brať ATB. V piatok ideme na fibroskopiu nosa a na kontrolu, tak uvidíme. A ten týždeň pred Vianocami si beriam ja OČR. Takže do škôlky pôjde až 9.1.2012.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre