Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. dec 2011

@denisenko jéj aj my sme kúpili vláčik.......na baterky.......ale to bude asi spoločný darček...lebo by sa pozabíjali 😀 😀 😀 ..........musel aj Nisko poslúchať ......určite si zaslúži 🙂 😵
to aké drevo myslíš???nevidela som rekalmu 😔
určite bude babätko pre vás najkrajšie na svete 😵 😵 😵 😵

len hod foto----- 😨 😵 😵

jacka
13. dec 2011

@leninka75 teda ....dáva zabrať tomu spánku .......ked takto skoro vstáva ráno..............už nejdem piecť......chcela som ešte krémešku..ale neviem nájsť recept na lístkové cesto....akurát žeby som skusila normálny......ešte uvidím

denisenko
13. dec 2011

tak...foto stolíka s lampou...predvianočný darček

denisenko
13. dec 2011

a ešte kamion.....

denisenko
13. dec 2011

snaha bola..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. dec 2011

@denisenko prefektnéééééé 😵 😵 ......aj ten vláčik obrovský 😵 😵 🙂

jacka
13. dec 2011

@denisenko to bola nejaká Mikuláška...... 🙂 🙂

denisenko
13. dec 2011

@jacka myslíš, že má velkú dráhu???? ...to ešte nebolo všetko....už dva roky dokupujeme..... 😀 😀 veru, bohatý Mikuláš......chudák účet...... 😝 😝 😝 😝 😝 😀

aninka29
13. dec 2011

@denisenko ako dobre vám bolo 🙂 🙂 ....Nisko je aký maniak do vláčikov 🙂 ...superná dráha 😵 ..by som sa aj ja pohrala 😀
my sme šli po škôlke na nákup.....a zamilovala som sa 😵 😵 😵 😵 ....také krásne snehule sa na mňa dívali z výkladu...že som neodolala a šla si ich vyskúšať...perfektné sú 😵 😵 len tá cena 😕 😝 ...nekúpila som ich..ale neručím za seba...mužovi som povedala,že nech mi nič nekupuje pod stromček ,žiadne prekvapko nepotrebujem....a on že "čo si už zase objavila..kolko to stojí...že si taká premilená" 😀 😀 😀
zajtra ráno dojde sestra s neterou aj mužom.....tak neviem či sa mi podarí kuk na vás...dúfam,že áno
dobrú nocku 🙂

denisenko
13. dec 2011

@aninka29 ako nás tí naši mužíčkovia dobre poznajú, že????? 😀 😀 😀 😀 nebud partizán, kolko????? 😀 😀 😀 😀 ...veru, Nisko je maník...... 😀 😀 😀

denisenko
13. dec 2011

dobrú nocku....idem predviesť ako lezie velryba do vane v podkroví a potom rovno do hajan...... 😀 😀 😀 😵
pekné sny..... 😵

jacka
14. dec 2011

ahojte.....

@denisenko no má veliku.....aj my dokupujeme....ale ešte na vás nemáme 😉 ................................neboj nič účet dorastie 😀 😀 😀
to o akej velrybe hovoríš???:....myslíš seba...sranduješ? 😉

@aninka29 veru povedz cenu 😉 ...........tebe drahý určite neodolá,že? 😀 😀

denisenko
14. dec 2011

dobré ránko.... 😉 😉 😉 bola som si nakúpiť na vianočné pečenie, tak hádam aj pomaly začnem...... 😀 Denisko od včera štrajkuje, že nejde do školky, je mu zle a bolí ho bruško...ale tak sa mi zdá, že to len skúša....teplotu nemá, neprehána ho, snažil sa vracať, ale nič nešlo....tak som mu pre istotu dala cocculine a šiel do školky... 😵 potvorka malá.....

leninka75
14. dec 2011

ahojte!!....

@denisenko....juj super aj fotečky aj dráha aj všetko 😵 😵......počuj a kam ty stále to bruško odkladáš, že ho na fotos nevidno?? 😀 😀 ...čo dobré ideš piecť??:....dobre som videla nisko má nábytok ružovo-béžový či je to bledúčko zelená?....

@jacka ..to skoré ranné vstávanie 😝 😝 😝 ....krémeš si už teraz chcela robiť či neskôr?..

jacka
14. dec 2011

@denisenko ved chcel byť s tebou domka.......ešte sa nachodí poctivo do školy.........................pochvál sa čo ideš piecť...žeby sme sa pozvali...už ked si tak blízko 😉 😉

@leninka75 nezávidím ti to vstávanie.....my vstávame okolo pol 6...6tej......a mám dosť.......nieto ešte tak skoro ako Lolka....a večer kedy ide spinkať?.....ešte ju kúpeš každy večer?

jacka
14. dec 2011

@leninka75 ešte k tej krémeške....nabudúci týžden.....len neviem či to budem robiť.....uvidím....teda chcela by som ..len mi to bude potom luto vyhodiť ked to bude 😝 😝 😝

leninka75
14. dec 2011

@jacka ..večer chodí spať medzi polôsmou a ôsmou....hej kúpem ju každý večer..skúšala som ju sprchovať, ale to plače asi sa bojí sprchy....takže jej dám do malej vaničky trošku vody..ona si posedí, pohrá sa aje spokojná 🙂 ......musíš si veriť, že sa koláčik podarí 🙂 ..a to lístkové je tiež bezlepkáčske?......ako sa majú chlapci?....a tebe je ako?..

leninka75
14. dec 2011

@jacka ....ja som ešte včera upiekla orechovo-rumové venčeky a kokosové keksy...netuším aký zákusok 😕 ..rozmýšľam nad marlenkou alebo žeby nejakú roládu......idem lepiť linecké...

denisenko
14. dec 2011

@leninka75 že kam schovávam????? nikam, nosím so sebou, ale v zimnej bunde to vidno len trochu....inak je už naozaj obrovské..... 😀 Denisko má nábytok mliečny dub so zelenkavou....zelená musí byť 😀 😀

leninka75
14. dec 2011

@denisenko ...ten nábytok je moc moc pekný, celá izba pôsobí tak ľahko vzdušne...šikovná si zariadzovačka 🙂 ...už si začala báboškovi chystať oblečko?....ozaj a do budúcna budú mať detičky spoločnú izbu či každý svoju?....

leninka75
14. dec 2011

@denisenko ..kecáš s tým bruškom 😀 😀 😀 😀 😀 😀...neuverím pokiaľ neuvidím na vlastné oči......

leninka75
14. dec 2011

@denisenko ..všimla som si, že nisko má už písací stôl...ten bol v zostave či ste ho osobitne doobjednávali?...

denisenko
14. dec 2011

@leninka75 príd sa pozrieť a uvidíš...... 😀 😀 😀 😀 ten písací stolík som dooobjednávala z inej zostavy, ale je to presne ten istý materiál, takže nám to sedí...... 😵 ešte mám zálusk na jednu komodu, ale uvidím...radšej asi vstavanú skrinu...neskor, ked bude drobec velký.....plánujem im nechať izbu spolu, ved je obrovská...ale ak bude dievčatko, budem musieť voliť možnosť B..... 😀 😀 😀 😀 😀 vecičky už pomaly chystám....mám ich strááášne moc, teraz som ešte dokupila nejaké flašky pre bábatko pod stromček a mal by nám prísť do vianoc aj kočík a postielka.....tak čakááám... 😀 a vy ste to ako vyriešili s babami???? budú tiež spolu bývať???

leninka75
14. dec 2011

@denisenko ...no veď to som chcela počuť 😀 😀 ....že prídi pozrieť...sa vtieram čooooooo..ale neva 😀 😀 .....to je pekné že drobátko dostane už vianočný darček 😵 ...........baby majú každá svoju izbu, ale asi zo začiatku budú spolu v jednej a keď sa budú chcieť rozdeliť môžu...Lilka už má skoro zariadenú ešte jej chýba písací stôl a z Lolkinej je zatiaľ herňa.......

jacka
14. dec 2011

aha ju..ako sa pekne pozvala... 😀 😀 😀 .................možem sa aj ja pozvať..... 🙂 😉

jacka
14. dec 2011

@denisenko aký je ten plán B...........dalšie bábo???? 🙂 🙂 🙂 ..............krásne izbička...... 🙂 🙂 .......Nisko sa určite velmi vytešuje..... 🙂

denisenko
14. dec 2011

@leninka75 už vás čakám..... 😵
@jacka jasné.....pošlem vám aj písomne pozvánku ak chcete.... 😵 😵 😵 ..plán B je taký, že uzavrieme miestnosť za krbom, takú mini...akurát na manželskú postel...urobíme spálnu a zo spálne detskú izbu č.2.... 🙂 dalšie detičky....no , tatinko by ich bral aj viac, ale ved uvidíme.....dve by mohli stačiť, že áno??? 😀

denisenko
14. dec 2011

som bola pre Niska v školke, ešteže je to len o 5 domov dalej na ulici...ale aj tak nejako nestíhali s obedom, lebo boli na žiackom vianočnom koncerte a prišli pred dvanástou....konečne som videla, aké porcie obedujú...teda, bola som riadne prekvapená.....plný tanier polievočky, a normálna porcia maska s koprovou omáčkou a dve velké knedle.....akože mne by stačilo...... 😀 😀

jacka
14. dec 2011

@denisenko pošli......aby sme mali dokaz..... 😉 ..........................to máte super premyslené.....ja som strašne zvedavá čo sa ti tam skrýva....... 🙂 ........................podla mna ..nikdy nie je dosť..... 😀 😀 že áno.-.....

neverím žeby teraz tebe stačilo....... 😀 😀 😀 .....aj tam všetko zje?

denisenko
14. dec 2011

@jacka by si sa čudovala, ale ja teraz zjem na jeden krát menej ako Denisko...ale zato jem celý den.... 😀 😀 šák som sa včera postavila na vahú a že......prekvááápko....57 kíl.....som menila baterky vo váhe, asi som kupila nejaké špatnééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak, Denisko nezje všetko, ale len polovicu, aspon tak mi tvrdí...ked si zas zoberiem, že o druhej majú olovrant, chlebík s nátierkou a predtým desiatu...chlebík s nátierkou a ešte im aj nabalia domov niečo....tak sa nečudujem, že pýtajú na stravu za jedno dieťa niečo vyše 1E 😉

chcete tie pozvánky aj s kresbou???Denisko vám určite niečo rád nakreslí..... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre