Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
21. dec 2011

@denisenko .....a nezavoláš svojmu gynda- dr., že čo s tým???....istota, je istota

leninka75
21. dec 2011

@jacka ...strašný žrút času ten PC 😀 ...hlavne keď treba veľa vecí postíhať...čo máš nové??...

jacka
21. dec 2011

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ..presne 😀 😀 😀 😀 .......
nové......asi nič.....detičky zdravé........vonku sneh.....zima.......a muž celiakiu nemá..... 😀 😀 ...a vy?

leninka75
21. dec 2011

@jacka .....rozmýšľam či máme niečo nové 😕 .............aha...mašle na girlande 😀 😀 😀 .......a krásne sme zasnežení 😵 😵 ............inak nič 😉 ........som zvedavá na tvoje výsledky ......

jacka
21. dec 2011

@leninka75 už máte stromček?...................v podstate máme nové podobné 😀 😀 😀 ........aj ja 😔

deti sú už vonku v snehu........ja som ešte v teplúčku......ale musím ísť za nimi...... 😝 😝

utka
21. dec 2011

Ahojte.
Jáááj, už sa mi nič nechce...radšej som mohla byť v robote, by som sa tak nenamakala ako doma 😉...

utka
21. dec 2011

@jacka zase bola dnes havárka medzi ZV a Zv. Slatinou. jeden mŕtvy...

jacka
21. dec 2011

@utka akurát som to aj ja teraz čítala........strašné....ja tade chodím.....denne.... ☹ .........teda chodim ked chodím pre Maťka.......ved aj tí vodiči ako jazdia...... ☹

jacka
21. dec 2011

@utka a čo si robila?????

utka
21. dec 2011

@jacka všeličo možné...varila, šuhajdy som robila, prala, upratovala, na nákup som bola...ráno s Vikim u zubárky na preventívke. O chvíľu príde kamoška, tak pokeciame. A večer idem s ďalšou von, už sa teším...si dáme niečo dobré do nosa...

jacka
22. dec 2011

ahojte,,,,,,...................... 🙂

@utka ako bolo?

utka
22. dec 2011

Ahojte...
@jacka bolo dobre, len ma teraz bolí hlava. dala som si dva striky a bleee...nemôžem piť víno. Čo už? Asi starnem...
A vy ako?

jacka
22. dec 2011

@utka my stále rovnako.............ja kupene víno nemožem...bolieva ma z neho hlava...myslím že to nie je vekom..... 🙂 ...alebo hej 😕 😀 😉

utka
22. dec 2011

@jacka dúfam, že nie...ja síce víno ani veľmi rada nemám, ale včera som mala chuť...no čo už? Stále ma bolí šiška...
Prečo tie Vianoce vyšli tak na figu? 25. ideme preč a ja som musím už 26. vrátiť domov, lebo 27. idem do práce ☹...

jacka
22. dec 2011

@utka určite nie 🙂 ...................aj si si niečo dala????
vieš..mne je celkom jedno ako vyšli sviatky.....ja mám každy den nedelu 😉 😉 😉 ......................prečo ideš do práce...nemáš dovolenku?

utka
22. dec 2011

@jacka dala som si v noci Paralen, teraz nič.
No dovolenky mám ešte dosť, len sme dve, lebo tretia kolegyňa je stále PN, a tam si berie dovolenku tá druhá kolegyňa...Takže ja mám smolu ☹. No čo už? Nejako prežijeme. Mala som pôvodne naplánovanú na 29. a 30., ale keďže som teraz na OČR, tak som ju zrušila.

jacka
22. dec 2011

@utka ved nevadí....hlavne že si si teraz stihla porobiť čo si potrebovala 😉 ........................čo hlava ešte bolí??......

utka
22. dec 2011

@jacka no však hej, ale bez toho by som bola v pohode. Len ma mrzí, že medzi sviatkami nebudem s Vikim...

denisenko
22. dec 2011

ahojte.... 😉 žienky, nejako nestíham...od včera sme boli u babky v Topolčanoch, ešte pred tým som bola na krv na cukor u dokiny, už je mi lepšie, tak som to nechala tak......a ešte hodiť podpis na úrad práce.....a potom k našim...dnes večer sme sa vrátili, konečne doviezli sedačku, nemám okná umyté, niečo musím dokúpiť, dobaliť a dopiecť....hlavne, že stíhame...... 😀 😀 😀 v stredu nám konečne prišla aj postielka pre bábatko, tak sme už kompletný.... 😉 😉 😉 a dnes ešte rýchlovka u brata v obchode, kupili sme nový notebook, tak som rada, že mi ide aj zvuk...... 😀 😀 😀 😀 ...takže zajtra som tu zas...... 😵 😵 😵

denisenko
22. dec 2011

dobrú noc.... 🙂

utka
22. dec 2011

Dobrú noc...

leninka75
23. dec 2011

ránečko!!!!..............neviem či zajtra stihnem, ale všetkým prajem nádherné vianoce, pokoj, lásku, zdravie a ten úžasný pohľad na naše detičky keď budú rozbaľovať darčeky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...............krásne vianoce!!!!! 🙂 ...........

jacka
23. dec 2011

ahojte.......

@leninka75 krásne napísané..... 😵 😵 😵 ................aj tebe a celej tvojej rodinke.... krásne vianoce....... 😵 😵

jacka
23. dec 2011

@denisenko super že máš už lepšie výsledky...... 🙂 🙂 ......paráda......sa tešíte s postielky.....už aby ste tam mali aj bábätko 😵 😵 ...................len prídi... 🙂

@utka ty čo tak dlho hore? 😉

utka
23. dec 2011

Ahojte.

@jacka však ráno nevstávam...dnes sme s Vikim spali do 9:45...

utka
23. dec 2011

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

utka
23. dec 2011

Júúúj, v celom byte rozvoniava kapustnica...mňam...

jacka
23. dec 2011

@utka peknučké 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja som robila kapustnicu včera.....dnes som ešte kremešku 😠 😠 😝 😢 ..........zajtra kapra urobím a končím 😝 😝

utka
23. dec 2011

@jacka ja kapra nemusím a tento rok ani nemáme, lebo svokor a švagor nemali tento rok šťastie ako rybári... Ale kúpila som také rybacie hviezdičky obalované...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre