Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. jan 2012

dobrú nocku.... 🙂

denisenko
3. jan 2012

ahojte.... 😉 už sme šťastne dorazili....... 😖 😵 nechcelo sa nám, ale hlavné je, že sme šťastne a najmä celý docestovali..... 😵 veci vybaené, oblečiem postele a zalahnem....... 😝
@leninka75 len ju kludne daj k vám, ked sa podá po rodičoch, isto sa v svete nestratí...na to nemusí chodiť na školu priamo do mesta.....a niekedy si myslím, že takto na dedine je ten prístup k tým deťom akýsi lepší, už len preto, že sa všetci poznajú...... 😵
@jacka my máme dve školy v meste, jednu normálnu a druhú cirkevnú....a na oboch je den zápisu rovnaký....20-21. január...my sme mu vybavili odklad na zápis na tú štátnu, chodil tam aj náš tatík, takže isto to zvládne aj Denisko...máme len o pár dní skor zavolať, aby nám pripravili nejaké testy pre Deniska a potom sa uvidí....aj ked ten riaditel trošku rozmýšlal, kvoli dátumu narodenia, ale vraj ten mesiac by až tak vadiť nemal...ale to sa s Niskom ešte nerozprával....u detskej doktorky mi rozobral celú ordináciu za 5 minút a ked ho chcela doktorka pozrieť, tak si odmietol sadnúť na lehátko a vyzliecť sa...takýto poklad my máme doma..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
3. jan 2012

dobrú nocku... 😵 😵

utka
3. jan 2012

@denisenko super, že ste dorazili v poriadku!
Zajtra spím...hurááááá...

leninka75
4. jan 2012

ahojte!!!..........fuj už zasa prší 😝

@jacka ......my sme sa včera tiež vrátili domov fajne špinavé 😝 😝 ..keby to radšej primrzlo..alebo ešte lepšie, nech už je jar.......

@denisenko.......super, že ste dorazili v poriadku 🙂......naspäť už pôjdeš len ty a nisko?......

leninka75
4. jan 2012

dievčatá ja som nejako nikdy neuvažovala nad školou v PB.......u nás väčšinou vozia deti do PB rodičia, ktorí sa tvária, že oni nežijú na dedine 😅.....a myslia si, že sú niečo extra 😝............ja mám tú výhodu, že som v rade školy, poznám učiteľov aj všetky učebné plány 🙂 🙂.........a máme to do školy 4 minutky peškom 😵......no bola by som blbá riešiť to inak 😀 😀

leninka75
4. jan 2012

@denisenko ......nisko je šikovníček!!!!.......a ukecanýýýýýýýý 😵 ......jemu by bolo škoda dávať odklad.....len ho zoznám s riaditeľom a ten rýchlo pochopí 😀 😀 😀

leninka75
4. jan 2012

@jacka ..do BB to budeš mať ďalej ako teraz?....

jacka
4. jan 2012

ahojte...........

@leninka75 veru riadne primznuť...................na jar si ešte počkáme...vraj okolo 15 .1 má byť vyrcholenie zimy a okolo -15 😝 .hurá 😠 😠 😠 ............................tu u nás nie je škola...vlastne ani nič.........a pochybujem že v dalšej dedine mu budu variť bezl......aj tak sa tam chodí len do 4 roč...... 😝 ..........jáááj diera ako svet 😠 😠 😠 😝 😝 😝 🙄 🙄

jacka
4. jan 2012

@denisenko super že ste dobre dorazili........ 😵 ................jasné že je šikovný po tatinkovi....a múdry po maminke,že? 🙂 ...............čo ste robili u dr?....na kontrole?

jacka
4. jan 2012

@utka len sa dobre vyspinkaj 😉

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...veríš tomu, že 15. bude vyvrcholenie zimy?........veď nás ešte čaká február 😝 ...........dnes je nejaký depkoidný deň 😝 😝 😝 ...........už ako som vstala mi je nejako divne...... a ak neprestane pršať, tak super deň medzi 4 stenami 😝 ........

leninka75
4. jan 2012

😀 som potvorám nasypala škoricové cini-minis...keby ste počuli to ticho bez rečí ..počuť len chrumkanie ako myšky 😀 😀 😀

leninka75
4. jan 2012

poobede asi budeme mať návštevu, tak rozmýšľam čo nachystať lebo šunka, udené, jednohubky a chlebíčky mi už idú aj ušami 😝........dajte tipa

jacka
4. jan 2012

@leninka75 neviem...tak hovoril včera...a že február má byť teplejší.........ale heslo meterologov:..mýliť sa je ludské 😀 😀 😀
aj tu je hnus.....................sa nebude dať ísť zase von 😠 😠 😠 .................tiež ma čaká to čo teba 😝 ...........kedy ste vstávali?

jacka
4. jan 2012

aj ja mám pocit že ma chytá depka.............. 😔 ...........ale zlíznu si to zas len moje detičky ☹

leninka75
4. jan 2012

@jacka ......dnes sme sa super vyspali až do piatej 😀 😀 😀 ..oproti včerajšku je to paráda 😀 ...........tebe peťko tiež tak skoro vstával, že?........

leninka75
4. jan 2012

@jacka .. a nedáme po fernete? 😵 ......či to je len od ziimy?.. 😉

jacka
4. jan 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........neuveríš 😀 😀 😀 😀 ....akurát som si šupla 😀 😀 😀 😀 .......😀 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2012

@leninka75 veru tiež takto skoro vstával......brrrrrr...............ale ked začal spinkať len raz tak spinká do tej pol 6tej......6tej..................ale.....dnes sme potiahli všetci do pol 7 😵 😵 😵 ...............vybuvinkaní do chrumkava 🙂

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...no pekne!! 😵 ...........a nepovieš 😠 ...som si mohla nachystať a mohli sme šupnúť na tri 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2012

@leninka75 no vidíš to...........som si mohla skor prečítať čo si napísala........ 😀 😀 😀 ,................však možme znovu........do druhej....aby som nekrívala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. jan 2012

@jacka ..tak davaj!! 😵

jacka
4. jan 2012

@leninka75 počuj nechceš prísť ku nám..bude nám veselšie........ 🙂

jacka
4. jan 2012

@leninka75 počkááj.........už

leninka75
4. jan 2012

@jacka .....rada by som 😵 😵 😵 😵

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...OK mám..raz,

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...dva......

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...triiiiiiiiiii.......... a je tam..... 😵

jacka
4. jan 2012

@leninka75 čakáme vás...... 😵 😵 😵

je tam....... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre