Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
10. jan 2012

ahojte!!.....u nás sneží ale je to mokré 😝 😝 😝..teda také vodové...
my sme mali škôlkovú premiéru až dnes....a asi budú aj slzičky ☹........

leninka75
10. jan 2012

@utka ...no myslela som, že niečo so sebou robíš keď si minule písala, že nie si spokojná s váhou.......

leninka75
10. jan 2012

dnes som sa snažila zistiť, že kedy bude zápis, ale nebola tam Lilkina učka a tá druhá len mykla plecom a ani mi neráčila odpovedať...zas bola nas......á na celý svet.....

denisenko
10. jan 2012

dobré ránko... 🙂
@leninka75 to čo tam máte za osoby?????? 😕 😕 😕 my sme o zápise mali vyvesený leták už v decembri.....a aj na škole to je, takže skús pozrieť tam..... 🙂 plakali ste????? 😕 my asi dnes pojdeme do školky, ale už len zobrať veci, pretože na obed by nás mal tatík už nakomplet odhlásiť........ ☹ 😵

a krásne svieti slniečko...už od rána.....a ja idem zas variť.... 😝 😝 😝

leninka75
10. jan 2012

@denisenko ....to sú naše skvelé pani učiteľky, ktoré práca s deťmi nesmierne obťažuje a deti sú tam na to aby zabávali učky 😝 😝 😝 .....oni sú vadné, takto bojujú proti svojej zástupkyni, ale škodia skôr deťom a rodičom 😝 😝 😝 .....na stránke školy som už kukala a. ništ ....Lilka ako vošla do triedy sa nechcela na mňa otočiť a tak viem, že mala slzičky v očkách...a aj ráno frfotala, že sa jej nechce ísť......nebude Niskovi smutno za IT škôlkou?..juj vy budete mať dnes krásny deň 😎 ....čo varíš?

denisenko
10. jan 2012

@leninka75 ja sa vždy utešujem, že nemusím pochopiť všetko, že áno...... 😀 😀 😀 ale fakt, takýto ludia tam asi nemajú čo robiť......len moj osobný názor......aby si to odnášali deti a rodičia...nemožete protestovať aj vy????? 😕

myslím, že Niskovi bude smutno......ale nebudem mu davať nádej, len kvoli pár dnom...a potom už isto do školky viac nepríde...tak to radšej nechám tak, už od polovice novembra tam nebol, tak dúfam, že to takto bude lepšie... ☹ aj ked niekedy si myslím, že nie je dobré, čo robíme....čo už, ked to inak nejde...len mi je z toho smutno.... 😢

joj, kráááásny den...fakt.....včera som zabudla zavrieť okná, ked sme šli von...tak som vetrala vyše hodiny...našťastie, bolo fajn, takže som nevymrazila celý byt...... 😀 😀 😀 😀 my máme od včera rajčinkovú polievku, mäso s knedlou a kapustou sú už poctivo zbalené v mrazničke...idem urobiť vyprážaný karfiol..... 😵 😵 zas sa dojem ako také čune..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. jan 2012

@denisenko ...veď nad tým uvažujem, že sa už asi ozvem, lebo mi to ide fakt na nervy ako medzi sebou bojujú na úkor ostatných.......

veď to..keby sme tak vedeli dopredu aké dôsledky budú mať naše rozhodnutia...a či to čo robíme je dobré .....ju ale to sú ťažké otázky takto na ráno......

robíš tatinkovi zásoby do mrazáku?.......

denisenko
10. jan 2012

@leninka75 hej, zásoby musia byť..... 😀 😀 😀 ved kto bude zarábať, ked mi umre od hladu?????? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. jan 2012

jáj, vobec som sa nevyspala.....už fakt neviem, v akej polohe by to ešte šlo...nejako mi to všetko zavadzia..... 😝 😝 😝 😝

leninka75
10. jan 2012

@denisenko ......no to si ešte pamätám, že som ku koncu už nevedela ako si ľahnúť 😝 .....ale sú to krásne spomienky 😵

denisenko
10. jan 2012

ježkova noha.....moj drobec zhána po celom dome "špáratko"........že načo??? ide kresliť rovné čiary.....vravím: Denisko to nie je špáratko, ale pravítko....... 😀 😀 😀 😀

letty86
10. jan 2012

Ahojte, žienky, konečne môžem kuk 😉
Maťulko spinušká, tak mám trochen čas 🙂
@denisenko podarený nisko 😀 😀 😀
@leninka75 ja som chcela dať vikinku do školy, ktorú máme naozaj pod nosom, ale žiadne dobré ohlasy na nu nepočujem, učia tam učiteľky, ktoré už idú do dôchodku, nervy už majú dávno dožraté a potom to aj tak vyzerá, odnášajú si to deti 😠 a vraj aj komunikácia učiteľ rodič je o ničom...vraj už mnohí rodičia písali sťažnosti a nič sa neporiešilo ☹ tak dám viki inde do školy, nie je to veľmi daleko, ale túto máme naozaj pod nosom..no čo už

denisenko
10. jan 2012

@letty86 nefunguje to so školou tak, že podla "obvodu"???? kedysi sa to tak nejako delilo...... 😒

denisenko
10. jan 2012

ták...práve volal tatinko....Denisko je definitívne odhlásený zo školky....bol na mestskom úrade to zariadiť....tak sa už len zastavíme v školke pre veci a dovidenia...alebo do nedovidenia????? zápis v škole tu v Nalse je 23-ho januára, to tu síce už isto nebudeme, ale stačí ked ho tam zapíše len tatinko sám.... 🙂

letty86
10. jan 2012

@denisenko teraz si môžeš vybrať, kam dáš dieťa, veľká výhoda, ak nie si spokojná s tým čo máš pod nosom 😉
a kde bude nisko chodiť do školy?

leninka75
10. jan 2012

@letty86 .....no to bude asi lepšie riešenie, keď vieš ako to funguje v tej škole čo máte bližšie..ako išla viki do škôlky, v pohode?

@denisenko.....mňa to tiež zaujíma s tou školou 🙂

leninka75
10. jan 2012

dietko sa zobudilo..asi ideme trošku von..potom pre lilušu.....a už budeme len dnu.....

letty86
10. jan 2012

@leninka75 aj mne sa zdá, najviac ma "presvedčila" mamina, ktorej tam chodili dve deti a obe tento školský rok dala už do inej školy, vraj už na to nemala nervy a teraz sú aj deti oveľa spokojnejšie....tak dúfam, že tá druhá škola bude dobrá voľba
včera boli slzičky, ked sa so mnou lúčila, ale vraj ked zbadala kamošky Sašku a Zuzku, tak už vôôôôbec neplakala 🙂 a dnes o.k.
na budúci týžden má vikinka plavecký, budú chodiť celý týžden, tak sa teší, len nemáme čiapku, tak snád niekde zoženiem 🙂

letty86
10. jan 2012

@letty86 aj moj drobec je už hore 🙂
taaaak som si pokecala 😀 😝
pekný dník 🙂

letty86
10. jan 2012

@leninka75 to malo byť pre teba 😀

leninka75
10. jan 2012

@letty86 ... 😀 😀

leninka75
10. jan 2012

@jacka.......haloooo!!!...snáď vás nezasypalo 😕

leninka75
10. jan 2012

lilka presne ako som si myslela..plakala ☹ 😠 ..........ale vypustila paru a potom bolo dobre 😀 .....hádam už nabehne do normálneho režimu..som jej nahovorila, že o chvíľu majú zasa prázdniny 😀 ....budú polročné ale len jeden deň 😀

leninka75
10. jan 2012

ešte otázočka...nezdá sa vám to blbé, že školy organizujú plavecké v zime????.......ja by som to dala na jar alebo v lete....učky musia byť teda fest starostlivé, aby všetky deti dokonale vysušili......

denisenko
10. jan 2012

@letty86
@leninka75 ... my pojdeme na zápis do klasickej milionročnej školy v Rajci...aj tatinko tam chodil a žije dodnes..... 😀 😀 😀 inak je tu ešte na výber ta cirkevná, ale nejako sme to neriešili..... 😉 a potom ho ešte zapíše tatinko aj tu v Nalse, takže mi sa budeme rozhodovať až v júli...asi.....je to ťažko ☹ ☹ ☹ ☹
@leninka75 inak, čo si ja pamätám ..plavecké bývali vždy v zime...a potom bol z toho problém, že áno......choroby a bacily množte sa..... 😀 😀 😀 😝

leninka75
10. jan 2012

@denisenko ..no mňa hlavne zaujímalo, že kam nisko nastúpi do IT alebo na SK...ale vidím, že sa budete rozhodovať neskôr 🙂 .......máš pravdu s tými plaveckými...... 😝

leninka75
10. jan 2012

to je des keď tá lolka už behá 😝 ......hocikam mi už zdrhne a stále aby som pozerala kde je 😝

leninka75
10. jan 2012

ozaj máte ešte stromčeky??......mne je tak ľúto to už spratovať..ako sa poznám, tak stromček zlikvidujeme, až keď bude mať holé konáriky bez ihličia 😀

denisenko
10. jan 2012

@leninka75 my sme spratali stromček den pred odchodom....aj tak by to bolo opadalo... 😀 a teraz musíme poslušne celý rok jesť salonky a kolekcie......... 😀 😀 😀 ....no čo už, ked behá...aspon nepotrebuješ tú rotanu..... 😀 😀 😀

leninka75
10. jan 2012

@denisenko ..myslíš, že nepotrebujem......ja už mám pri nej toľko kilákov v nohách..som si myslela paráda....a včera ma liluša vytiahla na zumbu a dnes chodím ako s plienkou medzi nohami 😝 😝 😝 😝 ........a zajtra chce ísť zasa 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre