Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
11. jan 2012
ahojte.,....

@leninka75 pekne ]-( ]-( ]-( ......k tomuto ja nemám komentár...........ty si čo na to povedala.......

@denisenko .............veru kačaknicu , máme...... :-p :-p ....foto som nestihla...Peťko mi vypol pc.....a už som ho nezapínala......ale už nemusíš hladať tri hodiny 😃 😃 😃 😃
denisenko
11. jan 2012
dobré ránko.... 😉
@leninka75 .....na začiatok dna super...... 😃 😃 😃 😃 teda, vážne....na čo ludia neprídu........ 😃 😃 😃 ....prišla sa ti aspon ospravedlniť??? =-)

my sme dnes boli s Deniskom v školke...pre veci a rozlúčiť sa....ale nakoniec nás pani učitelky prehovorili, aby tam ešte dneska ostal na celý den, že detičky ho vyčkávali už mesiac a stále sa pýtajú, prečo nechodí.....až nakoniec sa jedno dievčatko prekeclo, že počulo doma, že Deniskova mamina bude mať bábatko... 😃 😃 😃
tak som ho tam nechala...aj tak som sa zle vyspala, aspon si doma oddýchnem...a dali nám aj prihlášku do školy, treba to vypísať a potom to len stačí zaniesť...dieťa tam nemusí byť, ani testy sa nerobia, či je sposobilé alebo nie....vraj sa všetko naučí v škole....v školke sa má hrať...... 🙂 takýto prístup sa mi páči, ale hned som im aj povedala, že u nás by to neprešlo....... :-S
denisenko
11. jan 2012
@jacka ..už som našla..... x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
11. jan 2012
@jacka ..nenašla som slová...veď čo vieš na niečo také povedať ]-(

@denisenko ..oni ospravedlniť :-N :-N :-N ...veď to je ich dom a môžu si ho hádam aj podpíliť keď sa im zachce 😢 😃 :-p ............
denisenko
11. jan 2012
@leninka75 ahá....už chápem.... ]-( :-p ..hlavne, že cibulka neprihorela a obed je zachránený.... 😃 x-)
jacka
11. jan 2012
@denisenko super ...som rada že si našla.... x-)

@leninka75 veru......toto je úplne bez slov.....som rada že moja je tam kde je...a ešte stále je blízko :-p
jacka
11. jan 2012
@denisenko ak som to správne pochopila......vy ho idete zapísať do dvoch škol????...................ale inak je to super ako sa stavaju k buducim prváčikom...to sa mi páči x-)
leninka75
11. jan 2012
som taká najedovaná ]-( ...liluša nechcela dnes v škôlke jesť ]-( ......a to mali fazuľovú polievku a mäsko s kašou..to všetko má rada, tak nechápem.....
denisenko
11. jan 2012
@jacka ....správne si pochopila...do dvoch škol... ]-( šáák máme na to, no néééé????? 😃 😃 😃
@leninka75 a vy ste už doma? dávaš ju len do obeda?

tento rok sa ako krásne začína......tatinko prišiel na obed s tým, že mu kolega v práci traktorom prešiel mobil....ešteže tu má ešte jeden.....ale aj tak....... :-p :-p :-p :-p
letty86
11. jan 2012
ahojte 😉
už mám mobil, môžete mi cingi lingi 🙂 😃 😃
@denisenko to poteší s tým mobilom ]-(
@leninka75 mne ked viki slabo obeduje v škôlke, doma mi ide hlavu zjesť 😃
denisenko
11. jan 2012
jej, šoková terapia.....práve som zistila, že na stránku, kam ešte sem tam raz do týždna zbehnem kde sú mamičky s termínom marec už jedna porodila...mala termín den po mne a dieťatko má už tri dni...to je sila...... 😞 😞 😞 🙂 a ešte sme tipovali, kto bude prvý, lebo je tam asi 120 báb...a aha.....predposledná z termínu........ :-S :-S :-S
letty86
11. jan 2012
@denisenko :-S ale ty sa tým nestresuj....tvoje bábo vie, že má ešte čas 😉
leninka75
11. jan 2012
@denisenko hej len doobeda.......príroda si to riadi ako uzná za vhodné 🙂 ..to poteší rozpučený mobil :-S

@letty86 ..tak tebe už cinká?!! x-) ..no veď ak liluša spráskala tanier polievky a misku cestovín :-| .......čosi som sa chcela opýtať na maťka a just mi to vypadlo :-p ..ale ja si spomeniem...
jacka
11. jan 2012
@denisenko no máte máte.....však pracháči..ta ne.... 😃 😃
nečítaj to.......zbytočne sa stresuješ.....
jacka
11. jan 2012
@leninka75 to čo sa stalo????......a doma sa najedla???....možno jej nechutilo.....
jacka
11. jan 2012
@letty86 no moja...ja nemám na teba číslo....akurát žeby som si tipla..... 😉 ....ako ti prišiel
letty86
11. jan 2012
@leninka75 cinká, cinká x-)
ako malá sa vytešujem z darčeka 😃 kupili sme si kávovar de longhi icona a taaaak pekne vyzerá na linke :-N manža sa smeje, že mám vačšiu radosť z toho ako vyzerá, než z funkčnosti prístroja 😃
ozaj, poradťe mi nejakú dobrú kávu, lebo doteraz som pila len nescu a caro a teraz potrebujem mletú, kúpili sme od de longhi takú vo vrecúškach, je celkom fajn, ale hodte nejaký typ 😉
leninka75
11. jan 2012
@jacka ..ja neviem..ale v poslednej dobe sa dosť pokazila v jedení ]-( ..aj doma..špekuluje, že koľko lyžíc zje a podobne...a hneď je strašne najedená, že už nič nevládze, ale za 3 minúty si vypýta čokinu a tá sa jej v pohode vmestí :-p :-p :-p 😃 😃..tak by som ju občas zdrala, len by zahučalo....
leninka75
11. jan 2012
@letty86 ..to verím, že sa vytešuješ ako vyzerá na linke 🙂 🙂 🙂 ...je supiš!! x-) ...ja kupujem do stroja zrnkovú carte noir ..alebo aká je v akcii 😃 ..teraz naposledy som kúpila julius meinl a je dobrá.....inak existujú priamo espreso kávy ale sú to malé balenia a zdá sa mi to dosť peňazí za také nič........zrnková káva sa celkom oplatí v metre alebo v kauflande......
jacka
11. jan 2012
@leninka75 to mám aj ja.....zje pár lyžičiek......a nevládzem...a minutu sa pýta sladké.....a ja mu vravím ved to sa ti tam nezemstí.....a vieš čo mi povie??:..že tuto ide jedlo...tam už miesto nie je.....na jednu stranu bruška...a na druhú idú sladkosti a tam je viac miesta ]-( ]-( ]-(
jacka
11. jan 2012
@letty86 krásne.....dobrú chut ku kávičke x-)
jacka
11. jan 2012
ideme sa chystať......musíme skor...ideme na logo....potom chceme ešte sánkovať.........využiť sniežik 🙂 ...
letty86
11. jan 2012
@jacka podarený maťko :-N , aj viki má také vymýšľacie obdobia občas, teraz je celkom o.k.
@leninka75 mne stroj nepomelie kávu, tak potrebujem mletú, pozerala som tú carte noir mletú a teda dosť stojí
letty86
11. jan 2012
pridala som fotky,keby nie teraz, tak neviem kedy 😃 😃 😃
leninka75
11. jan 2012
@jacka ...kde na to tie deti chodia? :-N ..opice krpaté 😃......tak sa dobre posánkujte 🙂

@letty86,.....juj som si nevšimla, že potrebuješ mletú |-| ......ale tak to máš ešte lepšie..tam je širší výber káv.....tie sú tam mleté espresá 🙂 .....carte je veľmi dobrá...ja ju kupujem fakt len občas..alebo ju dostanem od maminy 🙂 .....
leninka75
11. jan 2012
@letty86 ..no konečne 🙂 ..krásne fotečky x-)
letty86
11. jan 2012
@leninka75 posondujem,dakujem 😉 ináč ako som pila to caro dlhú dobu, tak som si normálne musela zvyknúť na nescu, zo začiatku mi ani nechutila 😃 :-N
letty86
11. jan 2012
jeeej, dakujem za srdiečko x-) x-) x-)
denisenko
11. jan 2012
bežím do školky..hádam plakať nebudem... 🙂
leninka75
11. jan 2012
@letty86 ......no veru keď to spomínaš, mňa pálila záha keď som pila 1x kávu 😞 .......už viem čo som chcela 🙂 ..maťko už nabehol na domáci režim?.....

Začni písať odpoveď...

Odošli