Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
13. jan 2012
ahojte 🙂 ......
@denisenko ...no to sú tie naše pohodlné učky ]-( ....dajú si čiarku, že učebný plán splnený,ale ako?? :-p ..no už im je fuk ]-( ...musela som ju pristrihnúť, mala to v zadu také chemlónikové a nad ušami také dlhé škuty, že jej to odstávalo 😃 😃 😃 ..si nakupovala pre bábeno?... x-)
leninka75
13. jan 2012
@utka ...držím palce pri korčuľovaní!! ...
leninka75
13. jan 2012
všimli ste si máme piatok 13-teho!! :-S :-S :-S :-S
jacka
13. jan 2012
ahojte.......... 🙂

@leninka75 vobec.......no pekne..... :-p :-p :-p ...........................nemožeš spávať? 😉
jacka
13. jan 2012
@denisenko ty čo ponocuješ?? 🙂 🙂
leninka75
13. jan 2012
@jacka ..a ty čo si nás obe hneď za rána sfúkla 😃 😃 😃 😃...si nejaká naštartovaná.....
leninka75
13. jan 2012
@jacka ..krpaňa je už zasa od 4:30 hore :-p :-p :-p
leninka75
13. jan 2012
taký jednoduchý obed som dnes vymyslela a rýchly 🙂 ..cesnačka a zemiačky pečené v šupke a potom si dám na ne maslo x-) ........
jacka
13. jan 2012
@leninka75 mne dnes všetko padá z rúk.....tak musím hodiť niekde ventil 😃 😃 😃 😃 ...ak sa nenahnevate 😉

to ako robíš....len hodíš na maslo a podusíš?.....

ja som urobila zemiakovu kašu a vypážaný syr.....bude mať aj Maťko ked príde zo školky ....tam aj tak nič neje....tam musím vymyšlať ešte aj teplu večeru
jacka
13. jan 2012
slniečko svieti...... 😎 😎 😎 😎 ........vietor fúka ]-( ]-( ]-( ..ideme....
leninka75
13. jan 2012
@jacka ..veď ja to v dobrom 🙂 ...blbý deň?...no veď13-teho, čo by si chcela :-p ....nie nedusím už tie zemiaky..len upečiem a potom pri jedení si na ne dávam po troške maslo, niekedy aj cesnak a slaninku, ale to som teraz vypustila 😢 .....blíži sa leto, plavky, tak sa treba vylepšiť 😃 😃 😃
denisenko
13. jan 2012
ahojte.... 🙂
ešteže ja a piatok 13-teho sme kámoši.... 😃 😃 😃
@leninka75 hej, trošku som nakupila pre drobca..... 😉 tatinko už zbadá len výpis z účtu.... 😃 😃 😃 ...sa teda tiež velmi nevyspíš, čo? =-)
@jacka aj ja som naštartovaná..... ]-( ]-( že ponocujem...moj drahý pozeral telku do pol dvanástej.....a o dvanástej už Denisko potreboval ísť cikať...a potom ešte asi 3 krát a to ma už o 5.15 budil.....mamíííí, máš ma rada??????? ]-( a možeš ma pohladkať po tvári??????? ]-( ]-( ]-( x-) x-) x-) ach jáááj...fakt sa vyspím až v hrobe....... :-p :-p

dobré veci varíte....... 🙂 🙂 🙂 my máme ešte polievku od včera......kelovú a spravím asi len soté so zeleninkou a ryžu.....dávno sme ryžu nemali.......a po tých včerajších plackách dobre padne trochu odlahčenia..... 😉
leninka75
13. jan 2012
@jacka ...asi mu tety kuchárky nevedia veľmi navariť 😞 ...a pred tým než mu tiež zistili celiakiu jedol lepšie?.....pánečku ešte aj teplé večere!!! =-) ...a čo im robievaš?....
leninka75
13. jan 2012
@denisenko ....teraz mátožíš, čo??.. |-| ...a to už nisko cez deň teda fakt nespí aj keď vstane tak skoro?......aaale čoby v hrobe....nisko začne chodiž do škôlky,potom do školy, maličké bude spinkajko, tak si s ním pekne schrupneš aj ty 😉
denisenko
13. jan 2012
@leninka75 ..tak na to sa spolieham...aj ked......ten drobček buntošil v brušku do 11-tej...a teraz od tej 5-tej zas......asi sa s Niskom dohodli...... ]-( ]-( ]-( ]-( auuuu, čo som mu urobila....to ma musí tak kopať?????? :-p :-p :-p :-p
leninka75
13. jan 2012
@denisenko ..jasné, že musí kopať ..nech vieš, že je tvoj 🙂 🙂 🙂
denisenko
13. jan 2012
to zas sú otázky......ako tam može to bábatko spinkať, ked tam nemá postielku ani nič?????
jacka
13. jan 2012
@leninka75 len také jednoduché.....zemiakovú kašu a kompot....alebo ryžu s kečupom....a tak......lebo ked to vidí aj Peťko tak aj ja ja ja.......poznáš 😞
jacka
13. jan 2012
@denisenko dobréé...ide mu x-) x-) x-)
denisenko
13. jan 2012
Denisko videl na obrázku boaciana...mamí, to je aký velký husák...... 😃
denisenko
13. jan 2012
no, máme dnes veselo...... 😃 😃 😃 ...mne je zle, a jemu s ústa nezavrú........ :-p :-p :-p
leninka75
13. jan 2012
@denisenko 😃 😃 😃 😃 ...pobavila som sa 😃 😃 😃

@jacka.....no to sú rýchle jedlá x-) x-) x-).....boli ste vonku, zima čo?..
leninka75
13. jan 2012
fuj mne sa ani nos nechce vystrčiť do toho nečasu :-p ...žeby liluša zostala celý víkend v škôlke?? 😃 😃 ....
jacka
13. jan 2012
@denisenko dnes mu ide x-) x-)

@leninka75 skus.....ako sa jej tam bude páčiť 😃 😃 😃 😃 ............no čo iné im vymyslím aby Peťko nejedol obed a večeru to isté.....dva dni.........................boli sme....brrr.....už dnes ani omylom.....vetrisko hnus.....blato všade......a už to vyzerá že bude snežiť ....alebo niečo podobné :-p :-p
leninka75
13. jan 2012
@jacka .. u nás už sneží ..a to chceme ísť večer na nákup :-p
denisenko
13. jan 2012
@jacka a my máme krásne...slniečko svieti...ale mne sa tam tiež nechce..... :-p včera sme sa boli prejsť a do večera som umierala na klby..... :-p
denisenko
13. jan 2012
@leninka75 snežííí???? =-) hádam si ešte rozmyslím, či pojdeme domov...
jacka
13. jan 2012
@denisenko ved to je super ked sneží...... 😃 😃 😃 😃 ...............deti maju s toho veliku radosť 😉
jacka
13. jan 2012
@leninka75 aj tu by mohlo......riadne primrznuť....a potom sniežik...aby sme nechodili ako prasiatka domov
denisenko
13. jan 2012
@jacka ved o to mi ide...sneh mi nevadí....ale ta kačkanica......ved to je len špinavé prádlo a mokré nohy..... :-p :-p :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli