Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
15. jan 2012

ahojte!!!!...... 🙂

@jacka ..žemle si piekla v rúre či v pekárni?......ako bolo na snehu? 🙂 ..idete aj dnes?....u nás riadne husto sneží a trošku to aj primrzlo.........

utka
15. jan 2012

@jacka to som ešte nespala...
U nás tiež trošku snežilo, asi tak 5mm, ale potom zasvietilo slniečko a bolo po sniežiku.

jacka
15. jan 2012

@leninka75 cesto v pekárničke........žemle v rúre......neviem či ešte dnes .....pojdeme.......uvidíme čo vymyslíme 😉

@utka to vám dosť málo padlo.... 😒

utka
15. jan 2012

@jacka ja som spokojná...stačí. Ja sneh nemusím. Nech padá inde...

denisenko
15. jan 2012

ahojte.... 🙂 my len tak na skok...zas dnes bolo krásne slnečno...tatinko mal volno, tak sme rýchlo navarili obed, a potom ešte s Deniskom do jeho milovaného múzea vláčikov....stvrdli sme tam takmer dve hodiny, potom sme sa boli poprechádzať, mladý pán sa bicykloval,,,teraz niečo na večeru a tatin kovy do zásoby idem robiť ešte nejaké kysnuté buchty, nech na mna myslí...... 😀 a už pomaly hádam začnem aj baliť, v utorok ráno cestujeme a na zajtra mám ešte perný program...... 😠 včera sme boli ešte na návšteve u tety Heidi a mojej šéfky....ha ha, že či neprídem na výpomoc ...niekedy.....vtipálek, ale nevzdáva sa.... 😀 😀 😀 dohodila som jej kámošku...vraj bola v zime, je fajn, ale nie taká super ako ja...no čo už, ked som taká super...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. jan 2012

fajn, orechové rožky napečené,dieťa v posteli....a ideme vegetiť.... 😉

jacka
15. jan 2012

@denisenko ty si proste nenahraditelná 😵 😵 😵 😉

jacka
15. jan 2012

@utka ved sneh ja osobne eee.....ale pre deti.... 😉

utka
15. jan 2012

Tak pekný víkend za nami a zajtra zase do práce ☹...

utka
15. jan 2012

@jacka však ja nič...však u našich a vo ZV môže byť...Tu v BA nie. Aj tak cez týždeň nie je čas ho využiť.

denisenko
15. jan 2012

@jacka že váhaš.... 😀 😀 😀 ani ja sneh nemusím....ale ešte ma doma čakajú nejaké nákupy a podobne, vybavovačky..takže si ho asi tiež užijem.......vraj nasnežilo dosť....... 😝 tatinko nám pribali aj lyže, svokra ked to počula, že mám chodiť s Niskom do Čičman, tak povedala, že pojde radšej ona...... 😀 😀 😀 😀
@utka tak to ti nezávidím...mne sa do práce ešte nechce..... 😀 😀 ale zas ..chýba mi ten pravidelný príjem...... 😝 😝 😝 ..budeš už mať lepšie, ako minulý týžden???? 😕
@leninka75 a čo...vás zafúkalo??? 😀 😀 😀 😀

jáj, idem ja...do hajan......drobček robí diskotéku....... 😎 😵

utka
15. jan 2012

@denisenko dúfam, že bude lepšie...nebudem už sama.
Dobrú noc...

aninka29
16. jan 2012

ahojte mamky 🙂 ..znovu nemám šancu vás prečítať,akurát poslednú stranu 😝 ....snád sa budem vedieť zapojiť do diskusie 😉
@denisenko vy ste zase v Itálii?...to kedy si stihli 🙂 .....a už aj balíš...........ty nie si superžena....ty si megasuperžena 🙂
Simi je v škôlke,Sabi nejak začína pokašlievať 😒 ...a ja som tiež nejak mimo...dostala som mrchu,ale nejak až veľmi bolestivú 😝

jacka
16. jan 2012

ahojte.....

@aninka29 aj žiješ???? 😉
aj moj je v školke......bez reptania...upiekala som mu iný chlebík do školky tak dúfam že mu bude chutiť......pojdeme sa poobliekať a trochu von vymrznuť.......ale aspon že svieti slniečko 😎 ...............poobede idem k "milým" tetám úradníčkam.....sa musím vyzbrojiť 😝 😀 😀

jacka
16. jan 2012

@aninka29 inak aj ja čakám....ale bezbolestnú 😉 .....

aninka29
16. jan 2012

@jacka žijem,žijem 🙂 ....čo ideš vybavovať?...tak ti prajem pevné nervy pri tých milých tetuškách 🙂
my mrznúť nejdeme.........ani pes nechce vytiahnúť čumák von 😀 ....akurát si okolo obedu skočím do mesta na otočku...aj to ešte pouvažujem 😉

leninka75
16. jan 2012

ahojte!!....

@jacka ..ty si šikulka, žemličky, chlebík 🙂 ..ako Peťko, je zdravý, keď sa ti nepozdával....

@denisenko ..neuveríš ale zafúkalo 😀 ....veď sme dlávili celý víkend 🙂 ..v sobotu babka celú family pozvala na hus s kapustou knedľou a lokšami, a v nedeľu sme boli zasa blahoželať neterke...a už mám toho pokrk 😝 ..už to chce trošku diétnejši režim 😀 ......lyže sa ti tu veru zídu 🙂 ...a už sa asi neplánuješ do pôrodu vrátiť do IT, či ako?...

@aninka29..ty a nezvládnuť zapojiť sa do diskusie 😅 😅 😅 😅 😅..............

leninka75
16. jan 2012

som mala fajn zážitok so štátnymi úradníčkami....muž potrebuje potvrdenie o mojej materskej ku daňovému, tak som najskôr volala na úrad práce do PB..zdvihla mi to vyslovene nasratá ženská, že či si myslím, že má toľko času a že na takéto veci má 30 dňovú vybavovaciu lehotu, tak keď chcem nech čakám 😝 😝 😅 😅 ..potom som volala na sociálku do ZA lebo zo začiatku roka mi chodila materská ešte od zamestnávateľa a tam pani milá, že už to tlačím zajtra najsneskôr v stredu to máte 🙂 .........neskutočné aký rozdiel v prístupe.....

denisenko
16. jan 2012

@aninka29 díky za uznanie..... 😀 😀 😀 😀 veru, už balím, zajtra ráno cestujem domkov.....ved už je načase, o pár dní neskor si budem musieť kúpiť dve miestenky v aute, lebo jedna mi stačiť nebude......xi,xi,xi... 😉 juj, tie kašle, nech už je leto...aj mne to už lezie na nervy...upchaté nosy, sople, kašle.... 😒
@jacka ma aninka predbehla..veru, pochvál sa, čo ideš vybavovať???? ja som včera konečne vypísala Deniskovi prihlášku do školy....by ste sa nasmiali, slovník v ruke a ideme.... 😀 😀 😀 hádam to bude ok.... 😀
@leninka75 úradníci...ako nič v zlom, ale niekedy sa mi zdá, že tam sedia na tých zadkoch ako za trest.... 😠 aspon sa tak tvária....nedajbože že niečo potrebuješ....mna teraz bude čakať vybaviť prechod z nezamestnanej osoby na rodičovský príspevok, tak sa tiež teším....... 😠 😠 😠 joj, knedle, lokše, hus.....nerob mi chute....... 😀

denisenko
16. jan 2012

baby, Denisko sa ráno realizoval.......ale fotograf z neho nebude, on nemá čas, kým stlačí spúšť...už uteká mi to ukázať....tak je to trochu rozmazané.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. jan 2012

a ešte jedna..ale tú dám do albumu.... 😉

jacka
16. jan 2012

@denisenko ty si krásna tehulka......ešte by si si to mohla zopakovať .....niekdy 😵 😵 ......................
@aninka29 ....idem pre Maťka vybavovať ŤZP preukaz......ale pokial ho ešte dostanem musíme vypniť dotazník....a to idem dnes ...a potom si zas daju vedieť a pojdeme pre to.....

leninka75
16. jan 2012

@denisenko ...ale veď dobre odfotil 🙂 🙂 ...čosi z neho bude 😀 .........tebe kedy ofic začína materská?..

@jacka..nezávidím, budem ti držať palce, aby si sa nestretla s takou ufrflanou babou ako ja 😝

jacka
16. jan 2012

@leninka75 ty si bola tiež na úrade?.......dakujem......ale dnes som bojovne naladená ..tak nech sa teší....čo i len kuk na mna škaredo 😀 😀 😀

jacka
16. jan 2012

inak ..vonku je dobre prvých 5 min.....taká kosa...brrrrr......... 😠 😠 😠

leninka75
16. jan 2012

@jacka ..telefonovala som po úradoch..zážitok jak hrom ...kuk vyššie 😉

jacka
16. jan 2012

@leninka75 ja som toto vybavovala osobne.......tetuša na mna kuk že čOOO?????.... 😕 😕 😕 😕 ......že mám nejakého aktívne muža...vraj to stačí do konca marca......... 😠 😠 😠 trúba.........ale dala mi to hned ...... 😉

jacka
16. jan 2012

@leninka75 som si to nevšimla..... 😔

leninka75
16. jan 2012

@jacka 🙂 ...muž to potrebuje do 25.1. 😝 ...ja teraz málo chodím do PB a aj to len cez víkend do tesca 😀 .......

jacka
16. jan 2012

@leninka75 aj ten tvoj je akčný?? 😉 😉 😉 ......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre