Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
17. jan 2012

@jacka plávať nechodíme odkedy mal zlomenú ruku...už aj kurz skončil...Teraz sme ho na ďalší nedávali, aby neochorel. Aj tak ide na mandle...Asi až v septembri, ak bude chcieť.
A dobrúúúúú...

letty86
17. jan 2012

Ahojte 😵
Som sa sem prepracovala, huráááá 😀 deti spia, manža v robote, tak si možem dohánať, čo cez den nestíham. Moj malý duracelko mi dáva zabrať 😀 Mánia vyberania vecí ho neprešla, najnovšie všetko čo nájde, hodí do vane a ked sa mu podarí uchmatnúť toaletný papier, tak ho roztrháva na taaaake malé kúsočky....veselo mám doma 😅 😝 😝
Vikinka chodí na plavecký kurz a veľmi sa teší. V škôlke majú vši 😠 😠 😠 😠 mdloby ma obchádzajú pri predstave, že by sme mohli aj my dostať 😠
@utka super pomocník 😉 , menom by bola moja vikinka nadšená 😅
@aninka29 tento rok ježiško na východe rozdával kávovary 😀 😀
Ja sa toho zápisu bojím trošku menej, ale iba kvôli tomu, že vikinka absolvovala psychol. vyšetrenie v školke, som trošku kľudnejšia, že už má odporúčanie....ale možno ma stres chytí v piatok, alebo v sobotu, uvidím, v ktorý den pôjdeme

letty86
17. jan 2012

dobrú noc 😔

jacka
18. jan 2012

ahojte....
prvá 🙂

utka
18. jan 2012

Ahojteeee...
druhá 🙂

jacka
18. jan 2012

akurát mi volal muž...že v školke maju svrab....................... ................paráda 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

utka
18. jan 2012

@jacka tak to nič moc ☹...Božeee...ja keď som bola ako dieťa /9.r./ na liečení na Sliači, tak to tam mala jedna baba a ja som to od nej dostala...brrrr...

aninka29
18. jan 2012

ahojte 🙂 tretia
@jacka no hotovo ☹ 😖 ......
@letty86 tak aj Tebe priniesol Ježiško kávovar? 😀 😀 🙂

aninka29
18. jan 2012

@denisenko hlavne,že ste šťastlivo dorazili 😵

aninka29
18. jan 2012

@utka kedy idete vyberať mandle?....krčné,či nosné?

jacka
18. jan 2012

@utka veru nič moc....najlepší kamoš.....Viktorko....pomooooc.......dúfam že to nedostane....

denisenko
18. jan 2012

dobré ránko..... 😉 😉 😉 kolkatá som???? 😀 😀 😀 dieťa v školke, nákup urobený, ešte som sa bola objednať u kaderníčky,, nech ma zajtra trochu skráti a možeme ísť vybaliť....včera som už naozaj nevládala.... 😠 a celú noc som bola hore, ani spať som nemohla, sama v tej velkej posteli.....ach jáááááj......zdriemneme cez obed..... 😉 decká majú dneska po školke kdesi za mestom sánkovačku, dnes ráno mi to stihol Deniskov kamarát oznámiť.....ani neviem, či tu máme vobec niečo na sánkovanie, asi tú šmýkaciu lopatu.....musím pohladať....ale že: teta, pod sa s nami sánkovať........ved im hovorím, že ja nemožem ja mám také velké brucho, že nevlezem do saní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a tu sneží, sneží, sneží........

denisenko
18. jan 2012

@jacka svrab???, to ešte existuje????? ...a to akože kto doniesol????? 😕

leninka75
18. jan 2012

ahojte!!......
@denisenko ....možno by si sa vmestila..len potom ako von 😀 😀

@letty86...lolka je moc podobná 😝..len vyťahovať a hádzať o zem 😖 ...vši, toho sa aj ja desím...si to neviem predstaviť v tých dlhokánskych vlasoch 😝 ...

@jacka..to fakt svrab!! 😕...no jedno lepšie ako druhé 😝

@utka...musíš dávať na robotka lepší pozor 😉

denisenko
18. jan 2012

@leninka75 že ako von? obuvákom...... 😀 😀 😀 😀 aj vám sneží????

leninka75
18. jan 2012

@denisenko ... 😀 😀 ..ty si číslo!! 😀 ..veru sneží..a my musíme sedieť dnu lebo baby kašlú 😝 ........kedy príde mužík z IT?

denisenko
18. jan 2012

@leninka75 ani Lilka nešla do školky? ....ja už sa teším, aký príde Nisko popremáčaný.... 😝 mužík príde...neviem kedy...mohol by už aj dnes, keby bolo na mne.... 😉 ale nejako blbo to vychádza.....myslel, že na jarné prázdniny, lenže tie sú posunuté až na konci...čiže začiatkom marca, potom koncom marca mám ja termín, a začiatkom apríla máš Velkú noc...a teraz vyberme si ten najlepší termín.... 😝 uvidíme, kedy ho pán šef pustí.... 😝 😝

leninka75
18. jan 2012

@denisenko ..veru nešla...už včera drhla, ale ma ukecala lebo sa boli bobovať tak tam nesmela chýbať 😀........ti verím, že keby prišiel dnes tak sa nenahneváš 😵.......veru vám to blbo vychádza...a nebude doma napr. už od polovice marca pre istotu?....

denisenko
18. jan 2012

@leninka75 aj by bol, ale nepustia ho na tak dlho,.......majú toho vela..... 😠 😠 😠 ....no, aj mna dneska Nisko užieral, že ostane len do obeda a potom zbadal kopy snehu, tak si rozmyslel....doma by šiel ešte po obede spať, a to je tak do tretej......takto už o tretej pojde sánkovať....má rozumček..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
18. jan 2012

@denisenko ......šikovný drobec!! 🙂 .......stále spinkáva cez deň?.....máte to teraz na figu, muž v IT ty tu ☹ ......a bude pri pôrode?...

leninka75
18. jan 2012

nejaké spanie ide na mňa........v noci som toho moc nenaspala, ráno skoro hore 😝 .............

denisenko
18. jan 2012

@leninka75 pri porode???? čo si...on je proti...aj pri DEniskovi čakal pekne doma.... 😉 sa bojí, že by som ho zabila...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...aj ja som zle spala, od pol štvrtej kukám na hosdinky....a teraz dobvarím, bordel v dome ako.....ale nech, naobedujem sa a zalahnem...aj tak som sama doma... 🙂 🙂 🙂 Denisko si to s tým spaním predsa len ešte rozmyslel, asi týžden len ležkal a potom zase začal spávať...tak neviem, nechám ho ešte.... 😵

leninka75
18. jan 2012

@denisenko ..no pekne, urobiť to ano s radosťou ale to potom už eee 😠...........dobrý prístup k domácnosti 😀...veru riadne si oddýchni, veď ti to neutečie, pekne krásne si ťa to počká 😝........lolka sa zobudila idem..ale ešte kuk 🙂

utka
18. jan 2012

@aninka29 zase nosnú. Ale teraz už v celkovej anestéze...

denisenko
18. jan 2012

@leninka75 to si vystihla presne.... 😀 😀 😀 😀

aninka29
18. jan 2012

zase sneží 😠 ......dnes asi na tanečnú nejdeme 😝

aninka29
18. jan 2012

@utka a predtým mu len odštikli?...a to mu zase narástla,či ako?.........

utka
18. jan 2012

@aninka29 tak nejak...

aninka29
18. jan 2012

@utka snád vám to pomôže 🙂 ....ja musím poklopať,odkedy má Simi mandle vonku,tak chorá bola iba raz 🙂
na tú tanečnú asi pôjdeme.....zošalieme doma 😝 ..tak dúfam,že dojdeme domov v pohode

aninka29
18. jan 2012

a kam ste sa všetky stratili????...máte všetky siestu?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre