Hľadám kamarátky na debaty o deťoch a bežných veciach

evuska32
22. nov 2011

Ahojte maminky 🙂 hľadám nejaké dobrovoľníčky na písanie o deťoch, rodine, prípadne o úplne iných bežných veciach. Nemám také kamarátky, s ktorými by som počas voľných chvíľ podebatila, nakoľko kočky v mojom veku buď majú veľké deti alebo žiadne 😀. Mám 10-ročného syna a 14-mesačnú dcérku. Takže privítam všetky popísaniachtivé žienky 😉

pralinka1512
22. nov 2011

@evuska32 ahooj 🙂 ja by som rada podebatila. Mam 10 mesacnu dcerku a vacsina mojich kamaratiek este nema deti 😀

kvetula2109
22. nov 2011

@pralinka1512
@evuska32 aj ja s vami podebatim rada,mam 9,5 mesacnu dcerku tiez som skor ako pralinka ze moje kamaratky v mojom veku nemaju este deticky🙂

bekice
22. nov 2011

ahoj ja mám 13 mesačného syna a práve riešime problém so zeleninkou a mäskom ☹ z ničoho nič mi to prestal papať ☹ tak som z toho nešťastná ...

lypka
22. nov 2011

ahojte ja mám 7 mesačnú haluštičku 🙂

ajca123
22. nov 2011

@bekice asi by rad ochutnal to co mate vy na tanieru 🙂 to je bezne u deti...
Ja asi uz 6mesiacov riesim to ze starsi syn co ma 5rockov ziarly na 20 mesacneho a robi mu zle a aj bere hracky a podobne a uz som z toho hotova lebo iba doma kricim a kricim a uz nevladzem a v brusku mam tretieho syna a ten sa nam ma narodit koncom Decembra 🙂

bekice
22. nov 2011

@ajca123 ono to neni to,že by si rád dal naše .. ved ja by som mu aj dala z toho keby chcel.. ak mu ukážem jogurt,puding,tvaroh,výživu tak len otvára ústa a o chlebíku už ani nehovorím ale ako náhle to je niečo " Normálne " tak len oduje gambu 😒 on toto nerobil... zacalo to asi pred dvoma týždňami.. môžu zato zúbky? ja neviem čo si mám o tom myslieť,doteraz bol až pridobrý jedák ... mne to pripadá ako by trucoval 🙂 no neviem ... no a ako čítam teda sa nenudíš ani ty doma 🙂

ajca123
22. nov 2011

@bekice no mozu to byt aj zubky... Kazde dieta je ine ked mu idu zubky... Moj prvy zvladal dobre ked mu isiel zubok ale druhy to boli hrozne mesiace :(

JJ,mam to doma vesele a to este dokoncujeme dom :( tak som kazdy den unavena,lebo kazdy den upratujem a drobci sa hadaju a hadaju... A teraz su este obaja chori :( :( ide ma porazit...
Ale aj ked su chori tak lasuju v skrinke a hladaju dobroty co by mali v papulke 🙂 ,ale aspon v tedy su obaja ticho 🙂
Teraz druhy si nasel adventny kalendar a rozbaluje ho tu na dlazke 🙂
A to dnes vecer ma caka dalsie pecenie vianocnych cukrovinek

kvetula2109
22. nov 2011

@ajca123 sa budes citit ako kralovna ked drobci vyrastu a budes mat tolko chlapov okolo seba,urcite budes pre nich ta naj zena na svete 🙂...aj ja obcas pokricim a to mam len jednu a ona tak potom na mna kukne "co ti je?"
@bekice aj my mame obcas problem s papanim ale totalne nic,spapa 4 lyzicky a potom neotvori vobec usta,zatina a kruti hlavu,tiez to pripisujem k zubkom,este nemame ani jeden

bekice
22. nov 2011

@kvetula2109 uvidíme 🙂 ved nejak už bude no nie ? my už máme 6 siedmi už sa prerazil očný a na druhej strane už tiež prerezáva ,zvláda to super ani neviem kedy vyliezli 🙂

mia258
22. nov 2011

Ahojte baby 🙂
My máme už načatú tému tu: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/maminky-na-rozpravanie-najde-sa-niekto/ môžete sa kľudne pridať 😉

pralinka1512
22. nov 2011

@lypka jak krasne si ju nazvala :D

anicka1981
22. nov 2011

ahojte, no ja mam 5 mesacneho valibuka, a moje spoluziacky uz maju aj 12 rocne deti 🙂, ale do 30 som stihla sa vydat aj porodit, a aj troska sveta pobehat, 7 rokov som zila pracovala v UK, a 4 roky pred tym som robila na zivnost v Presove, pred rokom sme sa vratili z uk, bola svadbe, hned som otehotnela, , teraz sa budeme stahovat do humenneho ,manzel tam ma rodicovsky dom, tak sa preraba, aj ked ja by som radsj v PO ostala... 🙄

pralinka1512
22. nov 2011

@anicka1981 ahooj 🙂 tak si si aspon uzila zivot trochu a pekne ti to vsetko vyslo🙂 mas zdrave dieta, manzela, co viac si priat vsak? 😉

lypka
23. nov 2011

@pralinka1512 je to to najkrajšie čo sa mi v živote podarilo a to najvzácnejšie čo mám 🙂 🙂 🙂

vlasticka185
23. nov 2011

Ahojte,mam 11r a 3 rocneho syna,avsak ten mladsi ma vaznu srdcovu chybu,cize sa s kamaradkami ani nestretavam,kedze oni uz nastupilido prace a my sme doma do 6 rokov,rada pokecam o vselicom,kedze som komunikativna,samozrejme za netom nesedim cely den,ale rano a niekedy aj poobede ak maly zaspi 🙂 😀

pralinka1512
23. nov 2011

@lypka deti su anjelikovia. Ja moju Terezku zboznujem 🙂

pralinka1512
23. nov 2011

@vlasticka185 ahoj 🙂 Juuj a da sa to nejak vyliecit? Je to velmi vazne?

evuska32
autor
23. nov 2011

@anicka1981
nič si z toho nerob, ja som tiež z tých, čo mali deti neskôr. Prvé som stihla v 27 druhé až v 35. Ale neľutujem. Máme veľký vekový rozdiel, ale asi tým, že je to chlapec a dievča, so žiarlením nie je problém. Moc sa ľúbia a je to hrozne podarené. Myslím si, že vekom si človek to materstvo vie skutočne viac užiť 😉

mamabiba
23. nov 2011

@evuska32 ahoj, tak to sme na tom skoro rovnako. Prvé som mala v 26 a teraz máme druhé a ja 34 (skoro 35). Žijem na dedinke a tu sú buď mladé mamičky, alebo mamičky v mojom veku so staršími detičkami. Takže rada sa pridám. Včera sme boli na poradni a museli nám prepichávať ramienko. Zle sa nám hojí vpich po TBC. Strašné svinstvo jej odtiaľ dal von. Očkovanie máme odložené..som zvedavá do kedy. Ináč sme v poriadku, vážime 6700g a meriame 61cm a vyzeráme ako malý Budha. Moc sa jej hýbať nechce, je to taký náš malý lenivček 😉

jakavi
23. nov 2011

@evuska32 ahoj

katecameron
23. nov 2011

aj ja mam doma Adrianku moja je poriadna nezbednícka aj tvoja?

evuska32
autor
23. nov 2011

@jakavi Ahoooooj 🙂 budem rada, ak sa pridáš k našej téme

jakavi
23. nov 2011

ja mam doma jedneho skolaka pomaly 8rocneho a 5rocneho syna

stelca
23. nov 2011

Ahojte baby, ja mam doma jedneho anielika s rožkami,ale inak je to dobre stvorenie.

jakavi
23. nov 2011

ja som rodila v 25tke a bola som prva zo strednej skoly moje spoluziacky vacsinou maju deti teraz male alebo solkarov skolakov mame len dve

evuska32
autor
23. nov 2011

Inak baby podarilo sa mi niečo, čo asi máloktorej. Obe deti sa mi narodili v ten istý deň 😀 teda syn sa narodil 16.9.2001 a dcéra 16.9.2010. Máte s tým nejaká skúsenosti? Alebo poznáte niekoho takého, čo sa im takto zadarilo a ani to neplánovali?

jakavi
23. nov 2011

@evuska32 ano poznam kamoska dcera presne o tri roky skor v ten isty den vobec to tak neplanovali vyslo to nahodou ale keby sa maly narodil o hodinu neskor uz by bol iny den 😉

jakavi
23. nov 2011

inak u nas jedno dieta v lete a druhe na jar narodene

evuska32
autor
23. nov 2011

@jakavi no pekne 🙂 moje sa tiež s rozdielom hodiny, starší je 22:50 a dcéra je 21:50 úplne vážne. Je to napísané na prepúšťacej správe, nechcela som tomu vôbec veriť 😀

katecameron
23. nov 2011

@evuska32 u nas ja si robím srandu dcera je na rodena na jesen dalsie deti jar ,leto cize uz nemame len zimne dieta ale ked zimne by som velmi nechcela vtedy su aj decka chorlave teda stvrte skor nebude ako bude takze zimne babatko nam bude chybat