Hľadám kamošky, ktoré s deťmi a manželmi chodia na ryby

majka2
22. nov 2010

Ahoj. Hľadám si kamošky ktore maju manželov rybarov a ktore s nimi chodia na ryby nech manželia chytaju a my môžme kecať a zabavať sa spolu. Ja má 26 rokov a mam syna ktory ma 3 roky. Najdem tu nejaku kamošku

mimuska1
22. nov 2010

ajoj🙂 ja mam muza rybara🙂 a mam lem 21 rokov (ak ti to nevadi) a nas maly ma rok a pol.

mimuska1
17. máj 2011

@majka2
ahoj majka, my mame tatina rybara, ja mam uz 22 rokov a nas poklad za 3 tyzdne 2 rocky 🙂

majka2
autor
19. máj 2011

ahoj. som rada že sa konečne niekto ozval ja už budem mať 27 rokov a naš drobec 4 roky za tri mesiace. a chodis z mužom aj ty na ryby?

ivus32
19. máj 2011

Ahojte dievcata,aj ja mam manzela na pol roka😉 lebo ako zacne sezona,tak uz nic ho neudrzi🙂🙂 Mam 32 rokov dcerka bude mat v auguste 5. Ked je pekne pocasie,tak chodime s nim,bavi nas to,dcerka ma tiez papiere🙂

mimuska1
27. jún 2011

@majka2 ahoj 🙂 mne sa neukazala tvoja sprava, daj nabuduce pri mojom odkaze "odpovedz" aby mi to ukazalo, ked sa prihlasim 🙂 no chodievam aj ja, ked moja mamina varuje, minuly tyzden som sla po veeelmi dlhej dobe, zobrala som aj moju segru, grilovali sme si a zacalo tak strasne prsat, ze sme museli domov ☹ a ty chodis?

mimuska1
27. jún 2011

@ivus32 ahoj 🙂 no my sme s malym este neboli, je uplne zivy, tak sa bojim s nim ist pri vodu a moj sniva len o tom, ked bude dodko vacsi a tiez mu kupi aj on papiere 🙂

majka2
autor
27. jún 2011

ahoj. no my chodme ale ja brávam od malička aj malého už od malička už skočíkom som chodila a v pohode my sme sa hrali na brehu a bolo a tera už bez problemov už bude mat 4 roky tak už aj na noc sa da ist.

ivus32
27. jún 2011

@mimuska1 aj moja dcerka je dost ziva,ale pri vode je inaksia.Skus ho zobrat,mozno budes prekvapena a ked bude mat svoje papiere a bič,tak ho odtial ani nedostanes😉 Manzel ide teraz v piatok na tyzden na ryby,aj my by sme radi isli,ale vo stvrtok odchadzam s dcerkou na liecenie.

mimuska1
29. jún 2011

@majka2
@ivus32 no to ja sa moc bojim, ze bude chciet len do vody, on ju miluje a by furt vravel len kac kac a to neee... teda zatial... a ked mu poviem nechod tam, tak najust 😉
@ivus32 a kam ide tvoj na tyzden na ryby? a na ake liecenie idete?

mimuska1
29. jún 2011

@majka2 no to ja sa moc bojim, ze bude chciet len do vody, on ju miluje a by furt vravel len kac kac a to neee... teda zatial... a ked mu poviem nechod tam, tak najust 😀

mimuska1
30. jún 2011

@ivus32
@majka2
ahojte maminy 🙂 ako sa mate? ako deturence? moj my vcera doniesok kapra z rybacky 🙂

majka2
autor
30. jún 2011

mi nic doma tento rok moj mužik na ryny nepojde kedže ma novú prácu je kamionista a stale je preč takže nemal by kedy

ivus32
30. jún 2011

@mimuska1 ahoj,mne priniesol vcera stuku,asi brali😉 Ide iba do Brodskeho,ale je to tam fajn,aj si dobre zachyta🙂 dnes sme prisli do Lučivnej na liecenie,mala je dost casto chora,ma slabsie plucka☹narodila sa mi predcasne v 30t.t. mala 1230g. Budeme tu cely mesiac,velmi sa jej tu zatial paci🙂

mimuska1
1. júl 2011

@ivus32 ahoj 🙂 tak vam prajem prijemny pobyt a hlavne vela vela zdravicka 🙂

ivus32
1. júl 2011

@mimuska1 dakujeme,zatial si uzivame,sme tu dva dni a uz sme boli na Kezmarskom hrade🙂

mimuska1
2. júl 2011

@majka2
@ivus32 ahojte 🙂 ako vikendujete? tu je u nas otras zima, fuka, prsi... normalne sme museli rano zakurit, moj bol aj s tatom na noc na rybach, ale pochytali len male ☹

ivus32
2. júl 2011

@mimuska1 nasi tiez nieco chytili🙂my sme boli v Poprade v Maxi a teraz sme prisli z kryteho bazena. Aj tu je zima☹

mimuska1
9. júl 2011

@ivus32
@majka2 ahojte 🙂 ako sa mavate? deticky posluchaju? aj u vas je taky hic? 🙂

bialea
9. júl 2011

tak aj ja sa pridávam ... tichého blázna mám doma a už pobláznil aj syna, na rybách som bola prvý a poslednýkrát, keď som videla ten jeho zhypnotizovaný pohľad do neznáma ... a ja som histericky behala za deťmi aby sa náhodou nepošmykli a nespadli do vody. domov som prišla úplne vyfľusnutá a muž oddýchnutý 😒 s tým že ako sme si veru pekne odpočinuli pomocccccccccccc nikdy viac 😉

mimuska1
10. júl 2011

@bialea ahoj, tak ta tu teda viiitam 🙂 ja som stale meleho nezobrala na ryby a ja som tiez uz davno nebola, dopadlo by to presne tak ako ty pises? a odkial si, kolko mas deticiek?

ivus32
14. júl 2011

@mimuska1 ahoj,aj tu v Tatrach-Lucivnej je priserne horko🙂 Zajtra sa chystame na Štrbské pleso,tak dufam ze nam počasie vydrží. Moja poslucha, doobeda sme na procedurach,a potom az do vecera lieta po ihriskach,večer padame únavou😉

mimuska1
24. júl 2011

@ivus32
@majka2 ako maminky sa mate?

ivus32
25. júl 2011

@mimuska1 ahoj,mame sa fajn,akurat sa nam pocasie pokazilo☹ chystame sa dnes do Tatranskej Lomnice-botanicka zahrada a muzeum🙂 je to nas posledny,v stredu odchadzame konecne domov😉

mimuska1
13. aug 2011

ahojte rybarky 🙂 chodi sem este niekto ??? 😀 ako sa mate, co deturence posluchaju?

ivus32
14. aug 2011

@mimuska1 ahoj,bolo menej casu,mala bola chora☹ tyzden sme boli doma z liecenia a hned ochorela,dufam ze uz bude iba zdrava. Za dva tyzdne bude mat 5 rokov,tak zacina byt vzdorovita😉

mimuska1
17. júl 2012

@majka2
@ivus32 ahojte maminky 😉 ako sa mavate? mz sme boli prvy krat aj s nasim 3 rocnym synom na rybach a velmi sa mu pacilo 🙂

ivus32
18. júl 2012

ahoj 🙂 tak to je super,že sa mu pačilo,my sme boli minulý výkend na rybačke,člnkovať aj kupať a malu sme odtiaľ nemohli dostať domov,je ako maly vodnik 😉 teraz si uživame posledne prazdniny,od septembra nastupujeme do školy,tak dufam,že to zvladneme 🙂

mimuska1
18. júl 2012

@ivus32 no my zas nastupujeme do skolky 🙂 aj sa tesim aj sa bojim 😒